Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)
Po pierwsze jestem mega-mistrzem w pisaniu postów- napisałam długi i cos na klawiaturze NIECHCACY wcisnęłam i poszło....ech.
Amellek nigdy nie mow nigdy bo może Martynka już sobie zamówiła Rodzeństwo na Górze;)a co do nadprzyrodzonych mocy to mam i owszem- MARZENIA I PLANOWANIA - a to , że wygram w RMF albo ZET i spłace kredyty i ile domów wybuduje- już poł osiedla wyimaginowanego mam;) a co do robót ogólnodomowych mi się wydaje ze Wszytskie robimy bardzo dużo, tylko jak czytamy akurat Kogoś w momencie gdy My nic nie robimy to nam się wydaje, ze jesteśmy lenie;) ja tam często mam jak forum czytam i się motywuje:D np. pamiętam jak Emagallenka pisała o propozycjach jedzonek i pisała o leczo - ja bach następnego dnia cukinia, papryka i było leczo:D albo kiedyś dziewczyny polecały ciasto Lesny mech - tez zrobiłam. Takie zrywy mam;) a Twój Mąż na bank już niedługo znajdzie prace! Będzie dobrze! a jakby Twoja Mama i moja Sis się spotkały na lumpeksie to chyba by się o te ekstraciuszki pobiły;)
Emagdallenka WY macie Cudne Dziewczynki to do dzieła;)
a my wczoraj byliśmy na rynku (kiedyś nasza tradycja rodzinna;) i się obkupiliśmy- truskawki po 5 zł były to dziś ze smietana i cukrem pałaszowaliśmy:) kupiliśmy tez kawałek sekacza( ale to drogi interes to tylko kawałeczek:P) i trochę sera korycińskiego (tez drogi.. czemu takie dobre rzeczy sa drogie?:D) poszłam po torebke a wyszło jak zawsze- czyli bez torebki za to z butami dla P:D
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
U nas dzis taaaaki piękny dzień był, że aż szkoda że sie kończy :) a jak u Was? ach oby caly wrzesień byl taki ładny:) my we wrześniu braliśmy ślub ( w urodziny P- to datę pamięta :D) i we wrześniu sie dowiedzieliśmy o Izie dlatego lubię ten msc:)
U nas wyszla druga czwórka - śliny litry, bluzki mokre aż cieknie:P i noc była piekna- bez wrzasków:D
Miłego wieczorka:)

Odnośnik do komentarza

Pola - pomoge Ci w prowadzeniu forum :))))
Nie wierzę w Twoją teorię - ja naprawqdęnie jestem tak ogarnięta jak Wy :) staram sie dom ogarnąć i coś ugotować a i to czasem mnie przerasta :P o jakiś większych wyczynach nie ma mowy :/ fajnie że pokupiłaś pyszności - mi to zawsze poprawia humor :D

emagdalenka - takie macie słodziarskie dziewczyny że i chłopak byłby super :)))) róbta nie czekajta :D

Rusanka - Antosia słodziak :)))) a koszulka wymiata :D

DW- ściskam, tulę i baaaaardzooo się cieszę :))))) zdrówka i spokoju :* normalnie jak czytałam na fb to ciągle o Tobie myślę :))))

Wisienka - łer ar ju???

My po urlopie. Pogoda super. W dzień przyjazdu zacząłam się źle czuć, po kilku dniach mega bólu gardła i stanu podgorączkowego poszłam po antybiotyk. Zaczęlam się czuć lepiej 3 dni przed wyjazdem i w ten sam dzień T się rozchorował :/ ale najważniejsze że Misiu zdrowy i że fajna pogoda była :P może za rok będzie lepiej ;) Kacperek dziś był pierwszy dzień z opiekunką. A ja jak na złóść wyszłam godzinę później z pracy :/ chyba ogólnie ok alepo ponad 2 tyg ciągle ze mną tulił się wieczorem bardzo. A i 4 idą i 2 i jest straszny!!! Drapie,piszczy, krzyczy - no nie moje dziecko :(

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Hanka pomoc mile widziana:) a moja teoria jest jak najbardziej prawdziwa! Ty pracujesz, wiec masz juz 90% normy na starcie:D ja sie musze innymi rzeczami wykazać :P a wyjazd..zazdroszcze!! No oprócz tych chorobsk;) a te zęby.. Ach uprzykrzenie Rodziców ;) U nas narazie spokój po burzy... No chyba ze to zapowiedź jakiegoś huraganu zębowego ;)
A my dzis byłyśmy na placu zabaw- dobrze ze nas P zawiózł bo wracałyśmy ponad 50min - jeszcze zakwasów nie czuję :P jakbym miała iść w 2strony to chyba bym padła :D wiem - zero kondycji:P
Miłego wieczorka:)

Odnośnik do komentarza

Ochhhh dziękuję dziękuję dziękuję :D:D
Czytam w miarę na bieżąco ale ciężko mi pisać bo w pracy gorąco ,a w domu na nic czasu. Odsetka w domu bo znowu katar :-| do tego ida gorne trójki i dolne czwórki (co dziwne, bo na dole ma tylko jedynki!)

Ale wczoraj byłam u gin :D trafiłam na jakaś hitlerjugen! Masakra! Nie bede opisywać jak przebiegla wizyta bo szkoda nerwów, ale usłyszałam najwazniejsze: ciąża jest :D 7 tydzień <3 będzie majoweczka! Wszystko wygląda na to że prawidłowo sie rozwija i bedzie dobrze :-)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Obcina mnie i obcina...:| c.d. ach jak świetnie! Ale chyba nad nie Porzucisz na rzecz 2017?:Pa ginekolog... Brr.. Nie lubimy takich!!! No ale jak przekazała tak cudną wiadomość to tym razem jej darujemy;) no to co? Rośnijcie nam tu:):)
My dzis byłyśmy na placu zabaw- Iza w końcu po 15 min zjeżdżania ze zjeżdżalni poszla na karuzele i inne atrakcje. A tak tylko byla zjeżdżalnia aż matka ledwo zipala bp toto samo nie wejdzie i zjechać też nie umie. paść można ;)
Dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza

Pola-Odsetka tak samo! Jak się dorwie do zjeżdżalni to siłą jej nie oderwiesz :-P dobrze ze mamy własną to nie musze wysłuchiwać awantur ;-)
Elżbieta- to na bank dzieki tym bocianom od Ciebie :-*

Dziękuję! I nigdzie sie nie wybieram :-D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
DW ufff! Trzymam za słowo, że nie Uciekniecie:D
Emagdallenka nie zazdroszczę takiego szpitala w domu:/ Wracajcie szybko do zdrowia!:)
A my dziś byliśmy u mojej Babci na grillu i jesteśmy wszyscy padnięci :) taki wrzesień to ja lubię :)
Dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Mój zlomotelefon odmawia logowania mnie:| ciut nie Gall Anonim ze mnie;)
Gdzie Jesteście i co Robicie?:) pochwalcie sie trochę bo u nas nuuuuudy! Zauwazylam ze jak Iza jest znudzona to na cycu wisi i wisi bez końca - także dziś dzień bardzooooo cycowy:P ale za to wczoraj jak po tak intensywnym dniu zasnęła ( po pól godz placzu, chyba ze zmęczenia) to CAŁĄ noc przespala!! Dopiero o 6:50 sie obudziła :D to dzis po takich nudach to z 10razy nas podniesie;)
Dobrej nocy:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Dobra Wróżko - gratulacje!! :)
Strasznie dawno nie pisałam, ale nie ma o czym ;) Chociaż ostatnio Paula zrobiła mi niespodziankę - wyniosła z łazienki nocnik i - patrząc na mnie - powiedziała "siii siii". Posadziłam ją, a ona zrobiła siku! :) Ale to był jeden taki przypadek :)
Chciałabym Was zapytać: szczepiłyście już maluchy przeciwko odrze-śwince-różyczce? I jak? Ja już dwa razy zmieniałam termin szczepienia, bo Mała miała kaszel i gila. Teraz mam termin na 15 września i co?? Paulina znów kaszle i kicha i leci jej z nosa. W rejestracji powiedzieli, że przeziębienie nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia i nie wiem, kurka teraz.. Terminy w mojej przychodni są słabe, kilka tygodni trzeba czekać na termin.. Czy któraś z Was szczepiła przeziębionego malucha?

http://s7.suwaczek.com/201506061765.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej mamuski.
DW wchodze na forum a tu taki suuuper news :) GRATULACJE!!!

Powrot do pracy, nawał roboty i czasu brak :(

Ania nie szczep chorego. Nas piediatra przepisywala juz trzy razy na inny termin tej szczepionki bo powiedziala ze ta szczepionka jest żywa i dziecko musi byc calkowicie zdrowe. A czy to szczepienie bedzie teraz czy za jakis czas to nic nie zmieni. U nas byly dwie krostki na ramieniu i juz nie zaszczepila, pozniej katar i tez nas odeslala i teraz sie musze zapisac znowu. Takze czekaj!!!

Dobranoc :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Ania - my tez jeszcze nie szczepieni :) tak jak Ewelina pisała przy tej szczepionce dziecko musi mega przezdrowe!!! Sporo o tym czytałam i naprawdę jest bardzo ważne żeby nie było żadnych watpliwości co do zdrowia malucha :) ja to planuje odwlekać to jak najdłużej :p ale to moje prywatne zdanie ;) i gratuluje nocnikowych postępów ;) czyli Paila wie co i jak tylko jej sie nie chce ;)

Emagdalenka - zdrówka dla dziewczyn!!! A tak z perspektywy czasu jestes zadowolona z dwóch lat różnicy miedzy dziewczynami?

Pola - dzielnie walczysz o forum :* gratuluje przespanej nocy :) ja ciagle w pracy, zmęczona obowiązkami domowymi a mój T od 2 miesięcy choruje - niby angina, przyjął już 3 antybiotyki a gardło nadal go bóli. Czasem mniej czasem mocniej, czasem lekka gorączka, od niedawna kaszel - chyba nie muszę mowić co oznacza chory facet od 2 miesięcy m!!!! Mam dosc :p

Odnośnik do komentarza

Hej:)
No w końcu udało mi się w końcu zalogować:D ha! co komputer to komputer;)
Ania ja Ci i tego jednego przypadku zazdroszczę! u nas nocnik to nawet wzrokiem jest omijany.. a ze szczepieniem i dobrze że Przełożyłaś:) lepiej być na 100%pewnym. Ja też nie wiem jak te suwaczki sie robi...hm..
Hanka dobrze, że Wspieracie w walce bo sama długo bym nie pociągneła:D a chory facet 2 msce? I jeszcze mieszka w domu;) ? masz nerwy ze stali:D
A ja poznałam taka fajna kobietkę , że jestem w szoku, że obcy ludzie mogą być taaaak przyjaźni i mili:) Jest nadzieja dla tego świata:D Lidie są super- polecam imię jakby co:)
A moja Siostra kupiła sobie szczeniaczka- Izabelka jest zachwycona:D Spacery w ich wykonaniu sa przekomiczne:P
Dobrej nocki:)

monthly_2016_09/majoweczki-2015_51000.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Ania, Pola - wchodzicie na stronę typu suwaczki.pl czy coś takiego - robicie suwaczek krok po kroku jest tam opisane. Następnie na końcu macie link do skopiowania na forum - kopiujecie cały link - wchodzicie w swój profil, pewnie jest jakaś opcja ustawienia lub edytuj profil - nie pamietam :) i na dole jest takie puste miejsce i tam sie wkleja skopiowany link i zapisz i już ;) jak nadal nie będziecie mogły zrobić to napisze dokładniej jak siądę do kompa bo ja tel nie chce mi sie grzebać :p

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...