Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jejku nie było mnie pare dni a tu tyle "starych" majóweczek. Jejku jak miło. Bardzo sie za wami stęskniłam .
Dominika - Lenka jaka duza panna
Tanna Amelek super ze wracacie do nas.
Anela a ciebie chyba ściągnęłam myślami. Tak ostatnio myślałam co tam u naszej cycowej bliźniaczki.
Chyba u was juz nie cycochujecie tyle? Bo Wiktorek nie daje za wygraną :-)
A zdjęcie musze zmniejszyć i wstawie.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
U nas chorobowy weekend c.d. Mówia, że od nadmiaru głowa nie boli- to Iza tez ma katar;/ na szczęście niezbyt duży, więc maliny i Nasivin w natarciu;) Amellek a co tych inhalacji to ja mam takie wspomnienia, jak moja Mama nam parzyła w misce rumianek, nakładała na to recznik i kazała głowę wkładac i oddychać. Jak ja tego nienawidziłam!!!! Moje rodzeństwo - spoko, im pasowało:P aja do tej pory nawet na saune nienawidzę chodzic, bo mi powietrza brakuje:D raz byłam na saunie, żeby nie było!!;) a inhalacje w ciązy też robiłam...brrrr.... to już ostateczność w moim przypadku:D ale zapamiętam miks mieta plus rumianek:) a super, że u Was lepiej:D i kwiatki?? wow! nawet jak wymuszone:D ja od P dostałam kwiatki na zaręczyny, a jesteśmy 4 lata po ślubie:P a nie sorki, ostatnio mi jedna dalię ukradł z ogródka Tesciowej, bo się żaliłam:D mi P na przeprosiny itp. kupuje chipsy:D romantycznie, nieprawdaż? :D ja kwiaty dostaję od Tesciowej na urodziny, imieniny. nawet jakiegoś tulipana czy rózyczke naDzien Kobiet. Pamietam, że jak wróciliśmy ze szpitala w Olsztynie to dostałam taki wielki bukiet herbacianych roż i piekna hortensję do ogródka:) az dziwne, że P. z takiej Matki zrodzony;) a co do nadpoudliwości - Izabelka jak jesteśmy same to siedzi, oglada książeczki,wywala mi rzeczy z szafek oczywiście szalejemy trochę, atnczymy itp. ale jak tylko w domu jest więcej osob - wstepuje w nia jakiś szaleńczy duch - lata jak szalona, popisuje się na maksa, staje na głowie, przynosi zabawki i odnosi, dotego wrzeszcy i piszczy 2 razy głośniej:P może Martynka tak na Babcie reaguje? a może po prostu jest żywiołowa:)
a mi już dziś Brat ucieka do Gdańska- rok akademicki w natarciu. i znowu z Iza w większości we 2 będziemy,- nuuuuudy!
Miłej niedzieli Dziewczyny!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hejka weekend był piękny cieplutki Zuzia szalała na dworze aż niewiarygodne ze od jutra ma być zimno i mokro oby się nie sprawdziło. Byłyśmy dzisiaj na zakupach ręce opadają ceny z kosmosu cała trójka juz gotowa na zimę a matka została z prawie pustym kontem buu...
Pola przyjezdzajcie na termy naprawdę warto i zdrówka Ci życzę ja się jakoś wybronilam.
Tanna zdrówka dla Oskarka i żeby dobrze zniósł badanie. Trzymam kciuki.
Amelek cieszcie się sobą i nie marnujcie życia na kłótnie. Pracujcie nad sobą i wszystko się ułoży. Pewnie że szkoda 20 lat.
Ela my nie cycujemy już 3 mce. Ja już nie wyrabialam tych nocy. Tak się bałam że ona będzie za tym cyckiem płakać i sobie nie poradzimy a tu niespodzianka zero płaczu zero cyca od pierwszej próby przesypia prawie całe noce ! Czasem budzi się ok 4-5 wypija butle na śpiocha i spi do 8. Odzylam psychicznie mowie ci. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że lubilam kp ale te nieprzespane noce to byl koszmar. Gadaj z Wiktorkiem żeby już dał ci od sapnac.
Idę spać bo rano pobudka i szkolny kierat. Pa

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki :)

Pola, co za paskudny katar Was zaatakował, jak się ma Izunia? Podobno jak się na początku jesieni zachoruje, to się uodparnia na cały sezon, więc może to Wasze cierpienie nie pójdzie na marne. Ja też pamiętam z dzieciństwa inhalacje nad miską pod kocem i też tego nie lubiłam, ale teraz doceniam naturalne metody lecznicze.
Z tymi chipsami na przeprosiny to mnie rozwaliłaś, myślałam że mój S. jest mistrzem w braku romantyzmu :)
Ja to w sumie nawet zaręczyn nie miałam i nie dostałam pierścionka zaręczynowego i czasem mu to wypominam, ale tak raczej żartobliwie, bo ja niebiżuteryjna jestem. A o kwiatki się upominaj co jakiś czas, aż się nauczy (albo i nie nauczy).
Chyba rzeczywiście Martynka tak przy babci szaleje, bo jak jesteśmy same, to jest spokojniejsza. A najbardziej lubi chodzić po domu z babcią za rączkę, chociaż sama świetnie sobie radzi.

Ela, czekamy na zdjęcie Wiktorka i napisz coś więcej, co u Was poza cycowaniem.

Miłego poniedziałku :)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Anela weee nie załamuj tym ślicznym i pogodnym weekendem bo my w domy siedziałyśmy buuu!!! my nie mamy żadnych butów bo tylko taie eleganckie pantofelki a nic na chłodniejsze dni. Siostra już nas w trochę cieplejszych ubranek zaopatrzyła:) A co do term moi Rodzice wczoraj tam u siebie się wybrali i komentarz mojej Mamy mnie rozwalił: " aaaa byli sami renciści...":P
Amellek u mnie już prawie elegancko z tym katarem się uporałam. Izabelka niestety ma nadal , ale dzięki Bogu nie taki jak ja!! Oby z tym początkiem jesieni była prawda- tego się będę trzymać:) a te chipsy to wynikają z tego , że ja uwielbiam i P praktycznie podchodzi do zycia i mowi, że kwiatki mi zwiędną i co to za korzyść?:D tak to chociaż w boki pojdą:P ach jak Iza zazdrości Martynce, że Babcia u Niej jest- tak mi tu szepce na uszko:)
a my się nudzimy w domu okropnie:P Iza na koniku jeździ non stop, ja już mam dosyć:P
Miłego wieczorka:)

monthly_2016_10/majoweczki-2015_51297.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Izunia jaka slodka jeszcze troszkę i przejdą jej te paskudne gile. Zuzia też buja się na koniku bo dostalysmy w spadku ale na biegunach. Niby miał być stabilny i nie wywracac się a już przy pierwszym bujaniu tak się rozkręcila ze ją z Kacperkiem zlapalismy tuż nad podłogą bo ladowala przez przód na główkę. Teraz jak się buja to zawsze ktoś pilnuje. Dzisiaj sadzilysmy wrzosy na podwórku dostałam od taty całą skrzynkę. Zuzia jak stara ogrodniczka i wcale nieźle jej to wychodzilo. Mała trzpiotka musi wszystko to samo robić co ja i nie ma zmiłuj nie odpuści. Zasypiam

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
O matko jak u nas wieje! U Was jak tam?:) tego dachu to nam nigdy nie skończą przez tę pogodę...oby było lepiej:D
Anela nasz konik też spadkowy po pociechach Wujka( juz trochę za mały sie robi) ma i bieguny i kółeczka ( sie przekłada) - Iza nie lubi sie bujać woli ja Ją sie wozi:P taka leniwa! Ten konik jeszcze śpiewa to np mój Tata po 2 dniach nerwicy dostawał jak słyszał te " i'm horse...":D:D a wrzosy - cudne! Ja mam tylko 2 ale nie mam kwaśnej ziemi ni torfu i tak mi padną :| musze do ogrodniczego chyba się udać :P mi sie wrzośce podobają ale po 7zl jeden to pasuje narazie:D nasadzilam wiosna astrów to teraz nimi oczy ciesze:)
U nas coraz lepiej- juz coraz mniej zakatarzone:D byłyśmy dziś na podwórku - do samochodu i z samochodu bo ten wiatr to chyba by nas zabrał ze soba;)
Dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Anela jak to zrobiłaś?ze juz nie cycujecie.u nas nie ma takiej opcji.mam wrzenie ze jak chce ograniczyc to on jakby wiedzial i chce więcej.jak sie w nocy obudzi to na spiocha szuka cycka.jest uzależniony.ja juz bym z checia odstawiła.on mi mleka modyfikowanego nie tknie az ma odruch wymiotny.super ze wam tak latwo poszło!
Aaaa i mi tez mąż sie nie oświadczył;)tez z tych romantycznych.ale ja złego słowa o nim nie moge powiedzieć.mimo ze wkurza mnie czasem na maxa to kocham go nad życie i dobrze mi z nim.wkurza mnie ze zyjemy w takim biegu ze nie mamy czasu cieszyc sie sobą.i ciagle sobie obiecuje ze w koncu zwolnimy.

Odnośnik do komentarza

Czytam was, ale mam tak podly humor że masakra :-\ wszystko mnie drażni i frustruje.... Achhh te hormony!
Do tego ta pogoda-głowę chce urwać a leje tak, że pies ogona nie wystawia!

Odsetka pokazuje pazurki-tłumacze sobie to skokiem, a nie złym charakterem ale jest ciężko. ... Mimo moich obaw fajnie śpi w nowym domu :-)
Juli-ja w związku z powrotem do pracy robiłam Odsetce coraz dłuższe przerwy między karmieniami. Co dzień o 5-10 min później dawałam cyca, ale teraz od miesiąca nie je w ogóle :-( nie daje jej mm bo je wszystko inne i to z mega apetytem!
Ołwer!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Nie mam o czym pisać na bieżąco.. ;) Dzisiaj mi się nasunęło pytanie (to z powodu tej paskudnej pogody).. Czy rozglądacie się już za kozakami na zimę dla Waszych maluchów? Jakie będziecie kupować: tanie (w lidlu teraz są po 50 zł chyba) czy jakieś porządne, markowe (drogie)? Wczoraj dopiero szukaliśmy Paulinie bucików na jesień i wszystko było poprzebierane! I pełno już kozaczków. Zastanawiam się, czy to nie pora coś kupić, bo później będzie znowu problem, żeby coś dobrać.
A! Od kilku dni Paulinka mówi: "kokam!" i jakoś częściej się przytula :)

http://s7.suwaczek.com/201506061765.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

hejo :)
i ja podczytuje ale jakos pisanie mi nie idzie :p
Zatoki mam zawalone od poniedziałku -głowa boli, oddychać nie mogę - także łącze się w bólu z zakatarzonymi :(

Ja też dopiero szukam butów na jesień i nic nie ma. Jesienne chce z takich lepszych bo jak będzie łagodna na zima ( a na to licze) to w nich długo pochodzi a zimówki to właśnie nie wiem :( i tez nie wiem czy brać większy rozmiar czy jak?bo mój ma chudą nogę i jak przymierzamy rozmiar większe to jak w kaloszach :( ahhh nie lubię kupować mu butów :(

Ela - TY nasza bohaterko! Jak Ty dajesz rade trójke dzieci ogarnąć i praca i te noce. Szczerze mówiąc to wiadomo że kp jak najdłużej jest dobre ale chyba już czas troszkę Wiktorka odcycować bo się nam wykończysz :*

DW - trzymaj się dzielnie i powtarzaj sobie że to tylko hormony :) Kacperek też ostatnio humorzasty i też sobie powtarzam że może zęby czy coś - oby mu to minęło :/

ania - kokam? zazdro :))) mój nauczył się jednego słowa "tutaj" i wszystko trzeba położyć tutaj o tutaj i tutaj :p ale mama tata to nie uzyczysz :p

Pogoda dobija - nie znoszę jak w jednym tyg 25 st a za 2 dni 10 i zimno i deszcz - jam nie gotowa!

anela - ale afentka z Zuzi - bedziesz miała pomoc :))) chociaż mój też ostatnio ze szmatką po domu biega i podłoge wyciera :D ale co córcia to córcia :D

Odnośnik do komentarza

Hej:)
U nas pogodowej masakry c. d. ach gdzie to słonko?:P
Juli no właśnie na to zwolnienie jakoś nigdy czasu nie ma.. Ach żeby ten czas choć troszke zwolnił..
DW u nas Iza nie pokazuje pazurków tylko ogromne szpony!! Ja też sobie wmawiam, że to skok! oby tak było, bo do buntu dwulatka to ja nie przezyje;) Miałam pytać jak tam Odsetka w nowym domku się odnajduje- super, że wszystko ok:) a te humorki no cóż- trzeba przeżyć :D Mąż musi być cierpliwy:)
Ania ja mam zamiar się porozglądać za tańszą opcją:) a te z Lidla to na FB Dziewczyny pisały, że są dobre:) zanim ja do Lidla dotrę do wybiorą pewnie wszystko, bo dopiero w ptk mogę być;/ ale co tam, cos gdzieś się znajdzie:)
U nas zasób słów mojej Córki jest oszałamiajcy- dalej 5 na krzyż. Jakbym takie "kokam" usłyszała to bym nie widziała jakim cudem;d nie chce mowić to się sprzątać uczy;)
Dobrej nocki:)

monthly_2016_10/majoweczki-2015_51365.jpg

monthly_2016_10/majoweczki-2015_51366.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

U nas tez pogoda tragiczna.ale oprocz przedszkolaczki trzymamy sie zdrowo.A Mery z zawalonym nosem.inhalator w akcji.pamietajcie dziewczyny jak bedziecie kupowac inhalator to wybierajcie najlepszy sprzet bo to na dlugie lata;)
Z tym karmieniem piersia u nas to uzależnienie.jak mnie nie ma to nie ma potrzeby a jak tylko mnie widzi jak wroce z pracy to juz koniecznie chce i mi pokazuje i dawaj matka i koniec.nie sadzilam ze to az taki problem bedzie.Marysia mi sie sama odstawila.
Zasypiam trzymajcie sie cieplo.

Odnośnik do komentarza

Pola, może jeszcze znajdą się jakieś fajne buty w lidlu dla Was. Ja jeszcze się zastanawiam - dopiero co kupiłam buty jesienne za 140 zł! Takie malutkie buciki, a tyle kasy!
Hankaa, moja Paulina też przechodziła etap, że tylko "tu", "tam" "tutaj" i tak w kółko :) Szczególnie, gdy chciała się dowiedzieć, co to jest: na obrazkach (dużo czytamy) i dookoła :) Straszna gaduła mi rośnie - chyba po ojcu ;) teściowa mówi, że mój mąż zaczął mówić pełnymi zdaniami, gdy skończył 1,5 roku (jakoś nie chce mi się wierzyć), ale moja Mała dużo mówi, prawie cały czas ;)
A! Czas na reklamę ;) Kupiłam kilka tygodni temu książkę "Żegnaj pieluszko! Jak miś polubił nocniczek" i teraz to jedna z ulubionych książeczek Paulinki, wczoraj ze 3 razy pod rząd kazała mi czytać i siedziała grzeczniutka i słuchała.. Może to dzięki tej książce są te nasze incydenty z wołaniem "sisi" i sikaniem do nocnika.. :)
I jeszcze Paula lubi "Murzynka Bambo" - przynosi książeczkę i mówi "Bam!" :) Pocieszna jest :) A dzisiaj kończymy rok i 4 miesiące - zleciało!

http://s7.suwaczek.com/201506061765.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Juli inhalator rzeczywiście dobra rzecz:) ja nie mam, ale pożyczałam od Teściowej. Może kiedyś w końcu zainwestujemy:)
Ania no właśnie, buty dla maluchów sa taaakie drogie;/ my na jesien mamy tylko takie spadkowe adidaski, ale ta okropna pogoda wymaga jakiś bucików do zadań specjalnych;) a tymi gadającymi Maluszkami to móże wcale Twoja Teściowa nie naciąga i jak mąż gaduła jest to już za młodu szybko zaczął:) ja też szybko i dużo mówiłam- ha i tez do tej pory mi zostało! Izuncia jakos nie chce brać przykładu:P
a teraz się poskarżę- nie dość, że tego okrutnego kataru nie możemy się pozbyć to przez ochydna pogodę już 3 dzień nam majster nie przychodzi;/ tyle lat czekaliśmy a tu obsuwy - najpierw msc po terminie przeszli, a teraz znnwou czekaj... do tego i na podwórku i w domu brudno;/ a jeszcze maja do moich rodziców elewacj robić, a jak tam dalej pójdzie to przymrozki przyjdą i z elewacji nici...;/a Rodzice tynk kupili;/ to ponarzekałam:)
a wczoraj Izabelkę wazyłam( na wadze spożywczej sklepowej a i Iza za bardzo nie współpracowała:p ) mierzyłam i wyszło mi, że 9700 i 77cm. Chyba chce modelką zostać;)
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Moje Dziecię dopiero padło :-o:-o z nadmiaru wrażeń bo byla u nas Ciocia z pieskiem i było szaleństwo :D naśmiałyśmy się co nie miara:) Izabelcia zachwycona wizytą :) jutro może znowu wpadną wiec powtórka możliwa ;)
Dalej sie katarzymy, ale wychodzimy chyba w końcu na prostą :)
Dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Juli Iza śmiga po domu w takich kapciach z lumpeksu:) a jak P pali w piecu to w samych skarpetkach bo płytki wtedy cieplutkie:)
Iza juz któryś dzień ma problem z zasypianiem - wczoraj miała dużo wrażeń ale dzis norma. Nie chce zasypiać sama w łóżeczku tylko wymusza albo w naszym lózku albo na rękach. Mam nadzieję, ze to przez ten katar..
Dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Czesc, melduje sie i ja. Na razie wszyscy zdrowi i powoli pakujemy sie na krotki wypad do Wawy.
Dziewczyny zadowolone z przedszkola, a my wiecznie zabiegani i zapracowani ze nawet nie mam czasu kliknac.
My juz prawie przygotowani do zimy. Buty u nas do przedszkola tylko sniegowce.
Co do kapci...moje maja po 2 pary (mieciutkie i crocsy) a i tak chodza boso nawet bez skarpet. Zdejmuja wszystko nawet rajstopy nie przejda :-(

Podpowiedzcie czy jest cos fajnego terax w pepco lub lidl na taki jesienno zimowy czas dla dziewczyn rozm 92 i 122? Nigdy nie bylam a wy takie piekne rzeczy tam kupujecie ze mam ochote na zakupy :-)

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Emagdallenka ja to nie jestem na czasie, bo rzadko i w pepco i w lidlu. Moja Ciocia jak kupuje cos Izabelci to zawsze w Pepco cos fajnego wypatrzy. Ja byłam tydzień temu przelotem tylko ale widziałam chyba czapki i szaliczki ( wydaje mi sie ze na FB Dziewczyny wrzucaly fotki). Poza tym ja mam stałe dostawy od Siostry z lumpeksu dla Izabelki i tylko jak idę po coś do ubrania to konkretnie np po skarpetki . A rzeczy mają super, wiec wizyta powinna być na liście na 1miejscu;)
My dzis po wizycie u moich Babć- jesteśmy przejedzeni i 5 kg grubsi. Do tego jedzonko na wyjazd tez dostaliśmy :P Babcia Celinka nigdy nas z pustymi rękoma nie wypuszcza:D:D mój P to się wstydzi, ze zawsze dostajemy obiad i ciasto na wynos a Babcia i Ciocia i tak swoje:P ja tam sie cieszę bo zawsze pyszne! Kochane są:) Izunia oczywiście dzis furorę robiła:D ach rozpieszczają mi Dziecko;) ale chociaż na takich wyjazdach to je więcej bo ostatnio to by tylko cycem żyła- Babcia W. ( bron Boże Celinka:D) skomentowała oczywiście ze juz konczyc cycowanie to Jej pow ze do 5lat będę karmic:P Ona uważa ze juz o 2 powinniśmy się starać i ciężko bedzie odstawić, bo sama tak miała:P a moja Ciocia jest taka chuda bo Wujek cale mleko jej wyjadał i jest gruby:P moja Babcia i jej teorie;) i już sie dowiedziałam co dostanę pod choinke- obrus:P zero zaskoczenia!;)
Dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Tanna jakże sie cieszę, ze Ci umiliłam poniedziałek!! :)polecam się na przyszlosc:)a mój poniedzialek miał być super-świetnie-zorganizowany a wyszlo jak zawsze - ale o tym za chwilę ;)
Dobra Wróżko to ja juz wiem czyj wzrok caly czas na sobie czuję - Odsetka ze swym przyjacielem nas wypatrują ;) lunetkę Musisz Im sprawić bo tych Mazur to tak dokładnie golym okiem nie widać ;)
Emagdalenka bylam dziś - tadam/ w Pepco( akurat 1punkt z mego hiper-mega planu) i widziałam wg mnie bardzo fajne ubranka- specjalnie obejrzałam z myślą o Tobie:D Mnie urzekly kurteczki w sarenki (chyba po 40zl) :D i legginsy po 9.99, były tez śliczne czapki, takie na jesień bo zimowych nie bylo. Butów tez brak. A kurteczki byly różne rozmiary i chyba 3 fasony- te w sarenki, różowe i jakies tez ładne ale skleroza od masła u mnie postepuje:)
A z moim hiperplanem bylo tak- narodzil sie rano o 7 jak sie okazalo, ze majster przyjechał i pojechał bo deszcz( Boże miej me nerwy w opiece!!;) to ja dawaj lista - jedziemy do miasta( P ma urlop wiec chce na maxa wykorzystac:P) zaplanowałam , ze pójdę po skierowanie na wyniki, i do dermatologa( Wiecie, ze do dermo trzeba teraz skierowanie!?) i jeszcze się zapisze do okulisty,dentysty i ginekologa , Izie kupimy buty...ha! I oczywiście z planu nici- a to mój P musial koniecznie maila wysłać, a to kolejka u rodzinnego jak do granicy z Niemcami, a to Iza zasnęła, a to kolega P musiał nam dzialke pokazac jaką chca kupic:P z calej listy wypaliły 3 punkty- lumpeks, Pepco i zakup brokułów:D ale chociaż mam z tego spodnie, bluzkę i sukienkę za cale 6 złotych i sałatkę z brokułami ( ale pycha wyszla sie nie chwaląc!) Iza tylko poszkodowana bo jak w Pepco ucieszyłam oczy takimi ładnymi ubraniami to juz na lumpeksie nic nie wypatrzyłyśmy;) ni i jest jeszcze będę superpunkt dzisiejszego dnia- udalo mi się zalogować przez mój złomofon:D
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...