Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Pan ortopeda kazał zachęcać małego do raczkowania, ułożył go na brzuchu na taką żabę a młody od razu w ryk!!! Chyba ma w nosie takie ćwiczenia :D następna wizyta jak zacznie sam siedzieć...
H-M fajnie że wam się tak fajnie ułożyło wszystko :)
Doris super że waga idzie w górę :)
Wisienka ja to muszę omijać wszystkie cukiernie i piekarnie bo za bardzo mnie kusi wszystko :p
Dominika Lenka bardzo wesoła dziewczynka, musisz kiedyś nagrać nam filmik, mój jak zasypia w wózku to tak dziwnie skrzeczy...odgłos jak z horroru :D
Elżbieta też z sentymentem wracam do tamtych chwil z poczatku ciąży, wtedy jeszcze taka wielka niewiadomo była kto to nam rośnie w brzuchu :)
Kamila znajoma wyszła ze szpitala w ten sam dzień co urodziła? Ja to ledwo żyłam a gdzie tu jeszcze chodzić itp.
Dziewczyny która z was ma problemy z nerkami? Ja mam kamienie i chyba znowu coś zaczyna się dziać złego :(

Odnośnik do komentarza

Nadrobiłam :D to po kolei:

zielona -dawaj zdjęcie!! Dzięki za odp o pieluchach.. hmm - chyba jeszcze przemyślę. Ja w bloku sadziłam sobie warzywka na balkonie :D
Hanka -Ty już wiesz co :D :D :D dawaj :D Ja też używam TescoLovesBaby i są najlepsze jak dla mnie! A Dady -dziada więcej nie kupię (tylko 1 były ok)!
Swoją drogą - fajnie by wyglądało - Hanka (?!) w jednej ręce Kacperek, w drugiej huśtawkę i nogą pcha wózek :D :D
Dominika - no właśnie ubieram jak niedorajdę :/ mi najbardziej pasuje pajac+koc :D i mama drze się, że ją zaziębię.. a jak ubieram podobnie jak Wy piszecie to się drze, że jej gorąco.. ehh w upałach było dobre to, że leżała goła i nie było problemu XD
a Jak u Was chustonoszenie? Odsetka na widok chusty piszczy ze szczęścia :D
H-M- dziękuję :D mam nadzieję że już taki zostanie :D Twój też słodziutki <3 a plan dnia -imponujący! u nas -byle jak ;) No i Ja małej daję olej kokosowy do kąpieli i ma super skórę!<br /> Thegrubyedek -mam nadzieję, że nie poczułaś się zaatakowana. Nie było to moim zamiarem - akurat pamiętałam, że Ty pisałaś o tej kaszce. Bo ja kp i będę cokolwiek podawać Odsetce po 6mż i zapisuję co Wy polecacie i później sprawdzam ;) No i akurat trafiłam na tą informację (Jak pisze Doris chyba -później wyjaśnili, no ale!). Jeszcze nie znalazłam 'odpowiedniej'-myślę, że do każdej jest jakieś 'ale' i po prostu trzeba wybrać 'mniejsze zło' :)
Sylwiunia- miałam podobny plan na życie :D ale sprawa się rypła i muszę szukać nowego ;) mi nerki siadają a przy KP nie można za wiele... a w dodatku przy kamieniach NIE wolno żurawiny!
Rusanka- jakoś trzeba odreagować, a że chłop się nawinie ;) ale głowa do góry - pierwszy krok do poprawy to zdanie sobie sprawy z problemu :***
Ania - gratuluję ciociu :D

A pamiętacie moją siostrę, co straciła bliźniaki? No to w kwietniu będę ciocią - na pewno! Trzymamy całą rodziną tak mocno kciuki, że MUSI być dobrze :D

Popisałam hoho... to idę spać :D Dobranoc mamusie-przespanej nocki :***

P.S.
Różdżka idzie do serwisu-macham na katar aż łapka boli i chyba tylko rozsiewam, a nie przeganiam :(

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Asik82, cudowny przesłodki Szkrab :-D

Zielona, to faktycznie pojechałaś w tym tesco :-P czyli dupa z tym bio sklepem w Zabrzu :-( a już myślałam, że może bede miała tez gdzie kupować dla Julki :-(

Elżbietta, dużo siły i wytrwałości, jakoś przez to przejdziecie :-* ja też miałam armagedon jeszcze kilka dni temu, ale tfu tfu powoli przechodzi... :-) aaa i gratulacje rocznicy :-D

Thegrubyedek, ja czytałam sprostowanie o holle i zamierzam ich używać, dzisiaj przeglądałam inne kaszki i wszedzie cukier, maltodekstryna plus proszek malinowy/proszek bananowy i milion innych proszków! o zgrozooo! :-//

Ania88, gratulacje dla siostry :-) a co urodziła? :-) no i gratulacje dla Ciebie w tej sytuacji - ciociu :-D

Marti, napewno bedziesz w nowych spodniach wyglądała w sam raz :-D a co do spodni sprzed ciąży, jak już ktoś tu kiedyś napisał - ciąża trwala 9 miesięcy, więc dajmy sobie też tyle, żeby nasz organizm się zregenerował :-))) mi zostało ok +4 kg i w zasadzie sie jakoś nie spinam, chodze tylko na fitness raz w tyg, żeby powoi jakąś "kondycje" odzyskać :-P

HM, jeśli chcesz zaczać coś wprowadzać do diety, to najlepiej po jednym produkcie, żeby w razie czego wiedzieć, co uczula dzieciątko :-) tak najczęściej zalecają wszędzie :-)

Kate, ja polecam mate edukacyjną z Tiny Love - Las Przygód :-) można ją wykorzystać na różne sposoby dla dzieciaków dostosowująć do rozwoju dziecka :-)

Sylwiunia, widze, że dobrze obmyślony plan, trzymam kciuki za realizacje :-* co do mleka, to zależy - czasami samo zanika, a czasami jeśli sie chce zakonczyc karmienie, to trzeba to zrobić przy środkach farmakologicznych pod okiem lekarza - wszystko zalezy od przypadku :-)
Sylwiunia, my na rehabilitacji ćwiczymy juz raczkowanie i Julka od tygodnia jak lezy na brzuszku, to podgina sama nóżki pod brzuszek, ale jeszcze rączki z przodu nie sa u niej na tyle mocne... aleeee sie stara, wiec moze sie uda za jakis czas :-P ja mam problemy z nerkami - miedniczka pozanerkowa i nadmiernie ruchome nerki, ogólnie przed ciążą miałam miec laparoskopowe podwieszanie nerek, ale juz mi nie zdazyli zrobić :-P czasami ogromny ból, czeste zapalenia pecherza i antybiotyki :-/ a Ty z kamieniami to do lekarza najlepiej :-*

Ja też polecam kremik nivea sos dla dzieciaków - używamy od początku i nam służy bardzo :-)

Lovenaluis, a udało się przesmarować tym altacetem? Mi dr mówił, żeby smarować tak długo, aż obrzęk zejdzie

Hanka - moja Julianka też lubi huśtawke! :-D

Ola, a ile taki komplet meningokoków kosztuje? Ja sie zastanawiałam, ale nie doczytałam jeszcze. My narazie 6w1, pneumokoki i rotawirusy a po skonczonym roczku planuje na ospe

Thegrubyedek, to u Was faktycznie super, ciesze sie bardzo :-) u mnie jeszcze Jula nie je tak, jakbym chciała, dużo było takiego nieświadomego "wciskania", tak, żeby nie obczaiła, ze jej wciskam bo nie chce zeby jedzenie jej sie źle później kojarzyło... ogólnie wyznaje zasade, zeby nie wciskac na siłe jedzenia... no ale musiałam bo dramat z wagą mega :-/ dziś już znowu brzydko mówiąc kapa z jedzeniem...

Wszystkim zakatarzonym buziaki i duzo zdrówka :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

A!
Ela-o frustracji 4u :D
Byłam z mała dziś u Teściowej na kawie. Później wrzucę zdjęcie jak Odsetka jechała całą drogę :D zapięta w foteliku, ten w pasy a i tak trzymała się rękoma za uchwyt od fotelika :D i patrzyła na mnie jakby chciała powiedzieć: 'matka - jeździsz jak pirat' :D

monthly_2015_09/majoweczki-2015_36249.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DobraWrozko absolutnie nie czuje sie zaatakowana,zdaje sobie sprawe ze do kazdej kaszki mozna sie o cos przyczepic i uwazam ze kazda matka wie co dla jej dziecka jest najlepsze.
Doris1989 u mnie chyba na apetyt miala wplyw zmiana mleka bo nawet jak z butli czasem niezjadla (co ostatnio rzadko sie zdarza)do konca to chetnie dojadla lycha bez wciskania,mam badzieje ze to niejest chwilowe.Nawet kupki sie bardzo poprawily bo nie sa narazie wogole zielone.Pamietam ze po hipie na poczatku byly zolte a potem zrobily sie zielone i to tak trwalo dwa miesiace wiec cos jej ewidentnie niepasowalo a sklad byl bardzo dobry,moze za duzo tych wszystkich wspanialosci.
Ja posiadam mate TINY LOVE gimnastyka dla bobasa move&play 5w1,malutka lubi sie na niej bawic,cena tylko odstraszajaca.

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko wierszyk na czasie.
Po poludniu oprócz kataru pojawila sie goraczka wiec telefon i pojechalam prywatnie na wizytę. Bo byla 19 a przychodnia do 18.
No i co ??? Katar to nic, lekarka podejrzewa ze ta gorączka to od brzucha a może od zapalenia pęcherza. Jutro mam zrobić mocz.
Idę spać bo Wiktorek usnal wiec skorzystam bo noc może być ciezka.
Pa dziewczynki. Sory ze nie odpisuje z osobna ale nie mam juz dzis na nic siły.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

DORIS,
przeciw Meningokokom kosztuje 140-170 zl,a sa dwie dawki,druga chyba po 2 latacj jak sie nie myle.

Wiecie jakie ja mam ostatnio pelne cycki,nie wiem dlaczego,Kubej je tyle samo.Czuje sie jak dwa dni po porodzie.

Zielizka kiedy masz tego psychologa i co Cie do tego kroku skloniło?ja mam tesciowa psychologa dzieciecego:)pogadamy sobie czasami o zyciu godzinke przez tel.fajna z niej babka.Zielizka jak pisalas o tym to sorki,ale czytam z doskoku i ciagle mam tyly:(

Jak tak czytam o buraczkach ,kaszkach,owockach,to tez mam ochote Kubolowi zapodac,al sie wstrzymam i zaczne z tego co kojarze jak Dodra Wrozka po 6mcu,a teraz cycusiowanie musi wystarczyc:)))

A moje starsze poszlo na Mecz Legii z klasą na 20.30,a mlodsze spi mi na kolanach:)i pierdzi...

Odnośnik do komentarza

Kamila cudna historia :) Fajnie że chrzest się udał, widziałam zdjęcia piękna mama i còreczka :)
Dominika Lenka cudak :) Amelka tez czasami robi takie rzeczy ze ze śmiechu nie mogę :)
Ola ja myślę żeby zaszczepić ale po roku chyba dopiero. I nak się nie myle to jest jedna dawka około 200 zł.
Marti ja poprostu dowiem siè jaką szczepionke u nas używają i jak coś kupie na własną ręke, zaszczepie napewno.
Dobra Wròżko heh super wierszyk ;) Czekamy na zdjęcie Odsetki.
Sylwunia ja mam identyczny plan. Od konca kwietnia firma musi ruszyc ale w sierpniu chcemy się starać o kolejnego dzidzusia i na chorobowy pojde i będe mogła Amelką się zajmować. Mam nadzieje, że wypali.
Doris fajnie ze się ułożyło ;)
H-m super ze jest dobrze no i ze jest ten plan dnia.
U nas osttatnio jest tak:
5 butla i sen
9butla
13 obiadek 120g popity 90 ml mleczka
15 kaszka kukurydziana z owockiem
17 butla
19 kleik ryżowy podany łyżeczką
21 kąpiel, butla i spanie :)
Kurcze super ze wszystko o stalych porach.
Czekam na tą chuste. Może jutro już będzie :) Ciekawa jestem czy Amelcia będzie chciała być chustowana jak tak to za tydzień w piątek jedziemy do tatusia na przysięge to ją zachustuje bo w wòzku bez jeżdzenia nie wysiedzi a to ponad godzina.

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

Witam się znowu z kąpieli:-) kot czuwa na pralce:-)
Wisienka no bardzo radosna, oboje z M jesteśmy w niej po prostu zakochani:-) współczuję tego kataru, oby jak najszybciej minęło i Wam i wszystkim maluszkom:-* to nie wiem o co chodzi z tym Smykiem, ciekawe czy Aneli się udało zamówić bo też chyba chciała...
Rusanka miałam to samo na widok M załączał mi się agresor, ale od ostatniej akcji z fruwającym jedzeniem i ja i on staramy się panować nad emocjami bo oboje takowe po całym ciężkim dniu posiadamy:-) hmm... W sumie ja też nigdzie nie słyszałam o takim efekcie ubocznym karmienia jak wytarte czy dziurawe spodnie;-p
Kamila1988 no córeczka cudowna, nie nudzę się z nią w ogóle, dziś na widok mojej koleżanki darła się z zachwytu na pół osiedla:-D a tamta omal się nie posikała ze śmiechu:-) szybka akcja z tym porodem:-)
H-M fajnie, że znalazłaś złoty środek na to karmienie i plan dnia u Was, lubię takie uporządkowane życie:-)
Ola ja zapomniałam u siebie zapytać o te meningokoki, żesz skleroza jedna:-)
Doris super wynik:-)
Sylwiunia właśnie dziś chciałam nagrać filmik jak zasypiała i nie zdążyłam przez to, że się tak zachwycałam i zanim pomyślałam, żeby to nagrać to zasnęła:-) a Wisienka to nie musi omijać cukierni bo jest taka drobniutka i chudziutka, że nawet jakbym jej oddała swoje nadprogramowe kilogramy to by nadal była szczupła:-) co do nerek też miałam kamienie i też mi ostatnio znowu coś dokucza, ale modlę się, żeby nie znowu kolka.
Dobra Wróżko przecież Ty wiesz najlepiej w co ubrać swoje dziecię, słuchaj swojej intuicji i dziecka, każde jest inne. O właśnie zapomniałam napisać o chuście... Lence się tak podoba, że może inaczej oglądać świat, że nawet nie mruknęła ani razu i gdyby nie ten słodki ciężar to bym pomyślała, że idę sama bez dziecka:-D tylko jej głowa chodziła raz w jedną stronę, raz w drugą:-) no a ludzie pozytywnie jak narazie reagują...
No a różdżka faktycznie chyba tylko rozsiewa te katary:-)
Ela trzymaj się kochana:-*

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie że ogólnikowo ale ja już dziś nie myśle, generalnie ostatnio w ogóle nie myśle :P

Ano chleb da się zgubić :P musiał mi zlecieć gdzies bokiem z wózka.

Nie pamiętam kto pytał czy po zyrtecu katar sie zmniejszył ano sie nie zmniejszył doszedł do tego kaszel a ja juz nie mam sily jeszcze troche i mnie oddeleguja do gniezna
Moje ostatnie podejrzenie to zęby
Poki co czekam z niecierpliwoscia do 1 pazdziernika na wizyte u neonatologa i po jej konsultacji zadecyduje co dalej

Ja będę szczepic mała na meningokoki ale dopiero jak skonczy rok. Tak ustaliłam z pediatra. Będzie wtedy miała tylko dwie dawki. Teraz stwierdzila ze to by było zbyt obciążające bo do półrocza dzieci maja wystarczająco duzo szczepien.

Zazdroszcze tym co dzieci w dzien spia choc raz godzine a jak wiecej to juz w ogole :) u nas spanie trwa pol godziny max :/ no chyba ze klade sie z nia to wtedy rzespi 3 h ciagiem
U nas nawet na spacerze nie ma spania, mala tak wywija ze dobrze ze sa pasy w spacerowce :P do tego gada caly czas - wstaje rano z gadusltwem i zasypia identycznie :D

Ktoś coś o workach próżniowych wspominał my od dawna korzystamy i jestesmy zdowoleni raz ze szafa miesci wiecej rzeczy dwa ciuchy nie traca na swojej wartości i nie przechodzą do nich zadne zapachy czy wilgocie

Zakatarzonym życze suchych nosów jak najszybciej, a niejadkom apetytu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37ej28nvgsbwu6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfhgqs4627nb6y.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ela, oby to tylko by fałszywy alarm. Zaciskam kciuki! Koniecznie daj jutro znac.
Dobra wróżko, różdżka naprawde rozsiewa nam tu zarazki zamiast je zabijać, achhhh, serwis niezbędny:)
Dominika, dziekuje Ci za komplement;), co nieco i u mnie by sie znalazło, ale rzeczywiscie nie moge narzekać na wagę, nigdy nie miałam z nia problemu. A Twoich dodatkowych kilogramów to ja naprawde nie widziałam, wyglądasz super! I naprawde podziwiam Twoja silna wole i samozaparcie, ja bym sie chyba poddała juz na początku.
Jak w przyszłym tygodniu bedzie ładna pogoda i Hania wreszcie wyzdrowieje (kiedy to nastąpi?!) to moze umówimy sie tez z Ola na jakis spacerek?
Moja Hania zasnela o 20 i poki co spi, tylko zauważyłam ze znowu sie przekręciła na brzuch, wiec pewnie niedługo sie obudzi na jedzenie.
Dobrej, przespanej! nocy wszystkim mamusiom i naszym kochanym dzieciaczkom ;-)

Odnośnik do komentarza

Wisienka'-odganiaj katarzycho i idziemy na spacer:)
Kalina Mi tez sie pewnie wybierze z Mikim:)
Tylko musimy sie pospieszyc,zeby było ladnie:)a jak nie to zapraszam do mnie:D

Patka,
A może to alergia,albo na pierze,masz gdzieś w poblizu,tj w tym pokoju gdzie ona spi pościel z pierza?nie wieszaj też prania wypranego w płynie do płukania w tym pokoju,gdzie spi.Albo alergia pokarmowa,nie wiem na ile Ty Jej diete rozszerzyłaś,Tak mi sie wydaje,ale dobrze,z e z tym idzesz do lekarza.:)

Domi,ale posta zapodałaś:D 10 min czytałam;)

a tak poza tematem,to na zaczerwieniona pupke polecamTermontiole forte naprawde pomaga:)

Odnośnik do komentarza

Młody obudził się już po 1 :( a tak się ładnie zapowiadała noc...
Dobra wróżko na kamienie nie można żurawiny? A ja dwa kilo zamówiłam na soki święcie przekonana że dobrze robię??!!
Ela trzymam kciuki żeby wszystko było ok i katar odpuścił szybko!!!
Muszę poczytać o tych meningokokach bo kompletnie zielona w tym temacie jestem, mąż krzyczał że nie będziemy szczepić na nic oprócz tej 5w1 i coraz częściej myślę że źle zrobiłam nie szczepiąc :(
A miałam jeszcze pisać o pomarańczowych pampersach pomimo przeczytanych tyłu złych opini o dziwo jestem z nich zadowolona, teraz w kauflandzie są za 23 zł :)

Odnośnik do komentarza

Hejka mamusie.
Sylwunia ja tez uzywam pampersow pomaranczowych zamiennie z zielonymi i tez jestem zadowolona,szczerze mowiac ja niewidze zadnej roznicy,a pomaranczowe sa sporo tansze.Pisalyscie ze zawiodlyscie sie na dadach,jak uzywalam 2 bylam zadowolona,zato 3 to porazka,4 niebede probowac,pieluszki z Tesco te zielone sa spoko i cena tez przystepna,mialysmy tez babydream zolte ale odparzyly pupcie oraz happy ale te w porownaniu z pampersem sa bardzo grube.Chusteczki tez uzywamy tylko z pampersa,okazaly sie dla nas najlepsze zarowno jesli chodzi o jakosc jak i cene,w realu sa czesto w promocji w 6-cio pakach po 24zl.
Zycze zdrowka wszystkim zakatarzonym mamusiom i ich pociechom.

Odnośnik do komentarza

Thegrubyedek też właśnie używam zamiennie z pampersami zielonymi :) i masz rację te bella happy są takie dziwne trochę grube ale tragedii nie ma. Dla mnie chusteczki pampersa to porażka no ale każdy szuka produktu idealnego dla swoich potrzeb...ciezko sugerować się innymi opiniami trzeba jednak samemu testować. Super są te chusteczki tami, są suche z 100 % bawełny, wystarczy zmoczyć pod wodą - tylko ta cena coś chyba ponad 5 zł za 30 sztuk!!

Odnośnik do komentarza

Wczoraj doczytałam i zasnęłam.
Móxgu nie mam i nie bardzo pamiętam nie tylko to co czytam ale wogóle. W środe było zebranie u małego a ja zapomniałam sprawdzić dziennik i nie poszłam.
Worków próżniowych używam kupuje w pepco po ok 5 zł . Super sprawa ciuszki narazie pakuje i odkładam. Siostra ma w październiku usg może uda się dziewczynka to jej wyślę. A jak nie to zawieziemy do domu małego dziecka.
Dużo kupuję nowych ubranek ale często wyszukuję perełki w używkach. Uwielbiam zara baby tylko te ceny. Kombinezony mam dwa jefen z wyprz ze smyka za 49 zł drugi dostałyśmy w prezencie od koleżanki z anglii. Oba cudne. Ubieram tak jak wy na cebulkę nie za grybo chocuaż u nas spacerówka dosyć odkryta jest. Kupiłam dwa śpiworki jefen jesuenny drugi zimowy bo w kocyku za chłodno.
Dominika wkurza mnie ten smyk czekam już dwa tyg na zamówienie.
My pampy tylko zielone jakoś nie chce mi się eksperymentować.
Ela zdrówka dla Wiktorka i dla wszystkich chorutkich. U nas już lepiej mi przechodzi chłopaki też nie gorączkują i poszli do szkoły.
Bujawka u nas podstawa. Codziennie przesiadujemy na ogrodowej i mała mi często zasypia. Wczoraj mówiłam do M. coby na zimę ją do domu wtaszczył.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Heehe anela ale Ci dobrze :) ja tej osiedlowej raczej zabrać nie mogę ;) kupilabym taka jak ma Marti ale chyba chodzi o to że jest na moich kolanach :)

U nas dziś noc słaba...jak na nas ;) zasnął o 19:30, pobudki o 23:30, 2, 4:30 i 7:30. Nie wiem czy budzi się bo jest głodny czy coś z brzuszkiem, bo wybudzanie zaczyna się od energicznego podnoszenia wyprostowanych nóg do góry i tak kilka kilkanaście razy i zaczyna stekać. Kurde jakby brzuszek. Potem na cycu przysnie i jak go odkladam to znów się wygina i preży i nogi do góry :/

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Lenka matce taką niespodziankę zrobiła, że obudziła się o 5:-) Doris od razu o Tobie pomyślałam;-D ale na szczęście pokręciła się do 6 i zasnęła a już zaczęłam szykować butlę... Wstała o 8, obudziła mnie i tradycyjnie zasnęła i tym razem już uszykowałam butlę bo o tej porze zwykle je, ja wracam z kuchni z butlą a ta śpi:-) no ale chwilę poczekałam i ją obudziłam, zjadła oszukane 230 ml, oszukane bo porcja mm była na 180 ml plus 1 łyżeczka kleiku, ale nam w międzyczasie trochę ostygło i musiałam dolać gorącej wody bo nie chciała pić i śpi dalej.
Wisienka dzięki:-) spacer bardzo chętnie o ile Dobra Wróżka na Lenkę kataru nie sprowadzi:-)
Ola a ja 30 minut pisałam:-) i znowu mi woda w wannie ostygła:-)
Anela no to faktycznie słabo z tym Smykiem, a to dziady jedne! Śmieszka śliczna!
A mi się nie chce wstać z łóżka a coś bym mogła porobić jak Lenka śpi...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...