Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Wow Anela jaka figura. Jak mi dasz gwarancję ze po trzecim porodzie będę tak wyglądała to zaczynam się starać o córeczke;)

Dominika przytulam i dużo pozytywnej energii przesyłam. Bardzo Ci współczuję, jak widać na pewne rzeczy nie ma wpływu I nie zamartwiaj się. Lenka daje radę nawet gips jej nie straszny.

Szczęśliwa Mamusiu dużo zdrowia mam nadzieje ze leki pomagają. Dzieciaczki śliczne.

Gratuluję raczkowania:) u nas jeszcze nic się nie dzieje. Kamilek póki co odpycha się na rękach do tyłu pupy jeszcze nie podnosi.

Dobrej i przespanej nocy

Odnośnik do komentarza

Wiktorek z dziadkami dają radę. Ja wpadam przed spacerem tak kolo 12.30 daje cyca, ubieram go i znoszę na dół. Później po spacerku albo ja wyskakuje z pracy i pomagam wniesc wózek, albo któryś z chłopaków jak juz wrócą ze szkoły. Tak ze praca zbiorowa :-)
Tak pozatym dziadki mówią ze grzeczny jest. Martwi mnie jednak, ze on nadal nie siedzi. Wy juz o raczkowaniach piszecie.
Co do nocnego cyckowania, to ja się narazie poddaje. Nie mam siły z nim walczyć i później rano iść do pracy. Jak zakwęka to daje cyca, pociamie troche i idziemy dalej spać. Wiem ze to nie rozwiązanie ale przynajmniej jestem w muare wyspana bo jak mu dluzej schodzi z ciumkaniem to ja po prostu usypiam. Co do usypiania to tez musi choc na chwile dostać cyca, nawet jak zje wczesniej kaszke. Wiec to nie głod a chęć przytulenia się. Zresztą on coraz częściej widzę ze bawi się doskonale przy cycku niż pije z niego mleko.
A jak zawołam " ty cycolu jeden !" to chichra się w głos. Tak , ze ja póki co nie potrafię mu odmówić cyca. Mysle ze będziemy się cycowac najdłużej z całej mojej trojki :-)
No i niestety trzeba wstawać do pracy. Z kinola mi się leje, zatoki bolą. To nie będzie dobry dzień.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusia obys szybko doszła do formy!!!Córeczka się spisała na medal!!

Anela78 świetnie wygladasz!Rewelacyjna masz figurkę.

Kama napisz coś więcej o Was.

Elżbieta Ciebie to podziwiam jak nie wiem co. Wiktor cycoch,rano praca,reszta dzieciaków...bomba...

U nas nauka małego spania trwa dalej. Ta Pani powiedziała mi coś co daje mi werwy do działania. Mianowicie, że muszę Oskarka nauczyć spać,tak jak wcześniej jedzenia czy później chodzenia...Niby tak choc czasem mam chwilę zwątpienia. Na dodatek zaraz czeka nas masa roboty pakowanie, przeprowadzka,sprzedaż mieszkania,wynajem nowego..Gdzie Lublin,gdzie Gdańsk.....

Odnośnik do komentarza

Anela ales Ty laska OMG :) Nogi to jak u 20 :) co tam 20, jak u 18 :)

Dominika no Lenka z naszego forum była we wszystkim pierwsza: pierwsza siedziala, raczkowala no to pokazała kto tu rządzi i pierwsza ma nogę w gipsie," a co, ja wam pokaze " pomyslala- "kto jak nie ja" he he :) Twarda sztuka z niej. Nie ma się co obwiniać mnie Hania tez spadła z lozka i to wtedy jak obok niej stałam :) takze tak, nie przewidzisz.

Szczesliwa mamusiu widzisz będzie dobrze :)

Elżbieta Ty to jestes dopiero matka polka :) wszystko ogarniasz z 3 dzieci i praca a ja czasem narzekam a mam tylko jedna laske do oporzadzenia :) juz nie będę :)

Chorowitkom powrotu do zdrowia życzę :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Dominika - a możesz jeszcze napisać CO się stało Lence? Tzn czy złamanie/ zwichnięcie itd? Cały czas o Was myślę-jesteście obie mega dzielne! I nie obwiniaj się-dzieci to żywe srebro! Ja miałam złamaną prawie każdą kość (łącznie z piętą!) i jakby mama się obwiniała choć za połowę to by oszalała! A większość z nich zdarzyła się, gdy byłam 'pod ścisłym nadzorem' :P
Rusanka - takie temp to ja rozumiem :D Trzeba będzie rzucić monetą czy Rosja czy Paragwaj :)
Anela - osz ty lasko jedna!!! Ja tak przed pierwszym dzieckiem nie wyglądałam :D fiu fiu fiu :D
Kasia94 - jak widzisz to dużo ma podobny problem i brak lekarstwa :( ale jak na coś trafisz to daj znać :D
Hanka-łączę się w bólu :'( u nas jest tak fatalnie, że zasypiam nad kubkiem kawy! Noce na rękach lub przy cycu. A najlepiej z cycem w buzi i NA rękach :D dni wcale nie lepsze - i co zaśnie to je*any pociąg trąbi jak oszalaly-już mam tego dość!!!! Ja chce do swojego domku! :((((
Zielona - gratulacje :D i poka ponczosa!!
Elżbieta - a lekarze na nie-siedzenie Wiktorka co mówią?
Sylwiunia - wg mnie marny film i mocno naciągany :P więc pewnie dostanie Oskara ;)
Kama-witaj :D napisz coś więcej o Was!
House- kafle do kuchni to już duży krok w przód-tak 3maj! :D Ja mam właśnie ambiwalentne uczucia - czy coś nie za szybko nam poszło?! No, ale...jako, że nie cierpimy chodzić po sklepach-najpierw wszystko przemyśleliśmy, co gdzie byśmy chcieli, co nas interesuje itd i chodząc po sklepach szukaliśmy już tych konkretnych rzeczy :D Z wyjątkiem łazienki-w trakcie wizyty w sklepie zmieniłam koncepcje ;) jeszcze musimy oświetlenie rozpracować i znaleźć wybrane drzwi do pokoi i koniec :)
Szczęśliwa Mamusiu-byłaś w jednej z tych sytuacji, gdy matka nie ma za bardzo wyjścia- Twoje zdrowie jest najważniejsze! Bo jak ty się posypiesz to kto zajmie się dziećmi?! Zdrowiej i trzymam kciuki by od dziś wszystkie Wasze nocki tak wyglądaly :D

Wszystkim chorowitkom życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia :**** Miesiączniakom i zdobywcom kolejnych umiejętności samych wspaniałości :D

U nas wieje od gór jakby miało cała naszą wieś zmieć z powierzchni ziemi!!! :O

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeszcze się pochwalę: odkąd Odsetka usiadła jedziemy na maxa z treningiem czystości :D podoba się jej siedzenie na tronie! Dobrze jej idzie i zużywamy tylko 2 pieluchy na dzień :D

BTW - Odsetka nie chce jeść :( nie wiem czy to przejściowe czy na stałe ale drażni mnie to!! Bo co coś ugotuję to ląduje po 2 łyżeczkach w koszu :( Czy u Was też tak było? Przeszło?? Dajcie choć cień nadziei!!! :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko nie dalej jak wczoraj pisałam że Zuzia od soboty odmawia jakichkolwiek posiłków oprócz cyca i wody. U nas to przez zębole więc może u was też się coś szykuje? Zasłanua się rączkami kręci główką a czasem to nawet powue nie. Śmieszy mnie to jak się broni przed jedzeniem z głodu nue umrze jest jeszcze cyc.
Tanna dacie radę i z przeprowadzką i z usypianiem. Podziwiam i zazdroszczę że już widać efekty. Ja to wyznaczyłam sobie termin że na roczek zuzola odstawuam od cyca. Mam jeszcze trochę czasu i to mnie pociesza.
Ela no nie choruj nam tu. Super sie zorganizowaliście. Ja myślę że Wiktorek niedługo usiądzie nadejdzie właściwy czas dla niego. A właśnie co dr na to?
Ja to jakoś tak na miękko z tymi umiejętnościami chłopaki najpierw zaczęli chodzić a póżniej raczkowali jak im się nie chciało na dwóch nóżkach chodzić. Więc teraz się też nie spinam .
Dziewczyny ja wam chciałam pokazać Zuzie na basenie a nue swoje celulity.!!! To tylko z daleka wygląda ok a z bliska szkoda gadać. Niestety brzuch obwisły i reszta też . Także wiecie.
Szczęśliwa mamusiu o to super myślę że teraz już macie z górki z tym cycem.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Filip od wczoraj ryczy... Z przerwami na drzemki. Zeby to byl taki zwykly placz to spoko ale on wyje z bolu! D wziął wolne bo padam na ryj. Wracamy do zastrzykow bo bola go uszy i poimy nurofenem bo zeby tez.. Odpadam, wieczorem kolejny zastrzyk... Dopiero co dupka wydobrzala ;( nie macie pojęcia jak mi go szkoda! Smoczka i cyca nie chce bo jak ssie to go uszka bola. Wszystko lyzeczka... Jest taki kochany pocieszny dziec a tak cierpi ehh!

Anela ile ja bym dala żeby w Waszym wieku wyglądać jak Wy Ela i Anela ;) super kobiety jesteście ;)

Zdrowia chorutkom!

Miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, dziękuję za miłe przyjęcie:-) Karmimy się piersią, Magda uwielbia leżeć na brzuszku (nawet mleko z piersi najchętniej jadła by w takiej pozycji). Prawdopodobnie z tym związany jest brak umiejętności siedzenia. Nasza pediatra pociesza mnie, że dzieci "brzuszkowe" później siadają - zobaczymy. Narazie pełzamy po całym mieszkaniu. Raz w tygodniu chodzimy na basen pływanie dla maluszków, polecam wszystkim, mała uwielbia te zajęcia. Wszystkich chorym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :-)

Odnośnik do komentarza

Kama32- witajcie! :-) moj tez taki brzuszkowy jest od urodzenia ;-)
SzczesliwaMamusiu- wspolczuje Ci ze nie mozesz juz karmic piersia bo wiem jakie to fajne jest i sama juz o tym mysle ze jeszcze 3 miesiace i bede konczyc kp.(chce do roku) ale pamietaj ze jestes dla dzieci najwazniejsza osoba na swiecie! I co by zrobily bez Ciebie? Twoje zdrowie jest najwazniejsze! A Oli zobaczysz da rade :-)
Zielona a wydawaloby sie ze juz bedzie ok a tu znow Tygrys cierpi :-( biedaki Wy tak mi Was szzkoda sciskamy mooooocno :-*
DobraWrozko- 1800 za chuste?! Musisz je kochac! :-)
Anela ale z Ciebie dżigida :-D
Dominika- Twoja Lenka naprawde musi przodowac we wszystkim ;-) ale jest dzielna i Ty tez :-* dzieci sa szybsze od wiatru i nie mamy na to czasem wplywu.
Ela- Ty to jestes ogarnieta babka ;-)
Wiecej nie pamietam :-/
Zdrowka dla chorujacych :-*

A moj syn wpiernicza wszystko doslownie. Je smazonego karpia, smazone kopytka, ziemniaki z tluszczem,schaba z panierka i mocno pieprzowego, kapuste z fasola i pije moj sok pomaranczowy ;-) narzekalam ze nie chce jesc grudek to zaczal ale Trzeba go karmic reka! Inaczej nie zje. Nie potrzebuje sztuccow zeby mu dac jesc tyle wlasne palce :-D on to ma zagrania czasem ;-) tego samego jedzenia nie zje ze swojej miseczki i lyzeczki a jak sie go karmi palcami to nie nadazam tak otwiera paszcze ta mala ;-)

Odnośnik do komentarza

Dobra Wrozko u nas też była niedawno całkowita odmowa jedzenia, teraz też sredniawka. Ponoć cztery górne zęby naraz mu idą...
Frankamama zazdroszczę apetytu synusia. Nie ma po takim ciężkim jedzeniu problemów z brzuszkiem? Rzeczywiście "dorosły" już ;)

Anela przyłączam się do zachwytów nad figurą! Z daleka czy nie wyglądasz naprawdę super.

Zielona nie wyobrażam sobie jak ci się serce kraje bo mi się ściska z żalu jak mlody ma katar..Zdrowia..
Kama32 hej hello, pisz co tam u was :)

Szczęśliwa mamusiu dla ciebie specjalne uściski i dużo siły!Niestety czasem życie weryfikuje nasze plany, ale jak dziewczyny pisały zdrowa musisz być a malutka i tak dostała od Ciebie co najlepsze i dostawać będzie z cycem czy bez, już my wiemy, że stajesz na głowie dla swych dzieciaczków.

Nas niestety też dopadł katar :( Znów jak jesteśmy tutaj, u dziadków. Podejrzewam zmianę klimatu albo alergia na psa, no nie wiem ale dziś w nocy sto tysięcy pobudek bo nos się zatykał więc branie na ręce żeby trochę zpionizowac..Może dziś będzie lepiej. A poza tym to kurczę chyba wiosna idzie! I nici z lodowiska.

DW, Sylwiunia ja się nie mogę doczekać żeby Leo obejrzeć a wy mi tu, że sredniawka?!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nawet nie wiecie ile znaczą dla mnie wasze słowa Kocham Was!!! $ale i tak mi ciężko... Na dodatek po tych tabsach mam zgage że wymiotuje tak pali i żołądek boli :( w czwartek chyba idę po zastrzyki...

Zielonna łącze się z wami w bólu a swoją drogą jestem w szoku że tak małe dzieci dostają zastrzyki w dupke u nas daje się dopiero od 1szego rż i to jak dzieci mają swoją wagę a tak to tylko dozylnie żeby mięśni nie uszkodzić... Krystian przyjął setki zastrzyków więc wiem jak cierpisz ale będzie dobrze!!!

Anela jesteś niezła laska!!! Chciała bym choć trochę tak wyglądać...

Kama witaj w naszej wielkiej rodzinie

U nas też często jest odmowa jedzenia

Frankamama Oli z miseczki noe chce ale z mojego talerza też i nie łyżeczka tylko widelcem kupiłam jej taki mały metalowy do ciasta i zadowolona

Odnośnik do komentarza

Ola- 4 naraz?! O matko biedny :-( moze to rzeczywiscie alergia na psiaka? Zdrowka dla Was :-*
Franek na szczescie ok po takim jedzeniu dlatego tak duzo probuje ale oczywiscie slodkiego nie. Dziadki to by go juz nawet slodkim paśli ale my ich zapał powstrzymujemy ;-) bo po co takie dziecko ma juz probowac tony cukrow? Jeszcze sie naje w zyciu slodkiego.

Ja podejrzewam nastepne idace zeby ale nic nie widac. Chociaz drugiej jedynki tez nie bylo bardzo oznak jak przy pierwszej a wyszla. To moze rzeczywiscie? Zobaczymy ;-) Franek chrapie a ja juz mam dosc dzisiaj caly dzien sama z tym wulkanem energii bo maz robi meble. Zadne wymiary z gotowych mebli mu sie nie podobaly i uparl sie ze sam zrobi ;-) ja juz nie nadazam za tym moim brzdacem. Czego sie nie zlapie to wstaje a zasuwa tak ze nie idzie go zlapac i jeszcze sie przy tym chichra ;-)

Odnośnik do komentarza

Ola film mi się nawet podobał, nie żałuję że poszłam tylko jakoś czegoś innego się spodziewałam no i chyba cześć moich szarych komórek już umarła bo nie mogłam jakoś powiązać wątków :(
Kama, Frankamamka zazdroszczę wam waszych brzuszkolubnych dzieci, ja mogłabym włączać stoper i zapisywać kolejne rekordy szybkości przewrotu Kuby na brzuch!!
Zielooona dużo zdrówka dla Tygrysa!!! Moja mama rzuciła kiedyś studia bo tak chorowałam w żłobku i ciągle miałam zastrzyki że aż tylek spuchnięty był :(
Szczęśliwa mamusiu na pewno odstawienie od piersi tak nagle było szokiem dla małej ale brawo za konsekwencje i wytrwałość!!!
Kamila super że u was wszystko wróciło do normy już!!!
Dominika jak u was? Napisz coś proszę..
A ja dziś zostałam złodziejką, na dodatek złodziejką śmietany, włożyłam małemu do wózka żeby nie pękła w siatce i o wychodzę ze sklepu a tam schowana pod kocem!!! Zrobiłam chyba ze 100 faworków i co mąż zjadł wszystko już dziś!!!

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego naj! naj! dla Dorotki ;-)
Zielona wspolczuje. Wracajcie juz w końcu do zdrowia. I ucaluj tygrysa od nas. Dzielny maluszek.
Pytalam wczesniej lekarza o to siadanie to mówi ze wszystko w swoim czasie. Może i tak, ale mama zawsze się martwi.
Ale podobnie bylo z moim najstarszym synem i jego mową. Nie mówił do 3 roku zycia. Juz umieralam ze strachu, badalam sluch itd. A on nagle któregoś dnia opowiedział mi historie jak ciocia wybierala pieniążki z bankomatu a on się zaciął itd. Bylam w szoku bo mowil pięknie pelnymi zdaniami. Tak jakby się nagle odblokował. Wszyscy znajomi którzy byli np pare dni wcześniej byli w szoku tak jak ja ze tak nagle i tak pięknie mówi. Wtedy ta sama pani doktor mnie uspakajala wiec i teraz czekam, co nie znaczy ze w głębi duszy mysle o tym :-)
Sylwunia no tak to juz tłusty czwartek. Ale sobie podjem pączków :-)
Frankamama no to tylko pozazdrościć takiego apetytu. Ciężko jest z dzieckiem niejadkiem.
Kama ty tez pisalas ze twoja Magda jeszcze nie siedzi ? To może nie jestem sama w tym oczekiwaniu.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Zieloona jak przeczytałam o tych zastrzykach znowu to mi się płakać zachciało. Jak oni go tam leczą ??? To nie możliwe żeby po kilku dniach znowu wróciło to samo. Możesz go skonsultować z jakimś innym dr? Całkiem innym nie od was? Jak mi kacperek tak chorował to też wszędzie szukałam ratunku aż wkońcu znalazłam panią dr z prawdziwego zdarzenia która nas wyprowadziła na prostą. Oczywiście prywatnie i 50 km od domu. Tulimy kochanego szkrabika.
Sylwiunia tak mu smakowały bo pewnie tej śmietany kradzionej dodałaś:-)) uwielbiam faworki i pączki i cieszę się że już tłusty czwartek.
Ola niefajnie ze nawet na feriach was katar dopadł. U nas też lodowicho już zamknęli.
Frankamama to ci smakosz z tego franusia prawdziwy chłop ci rośnie.
Kama najważniejsze że madzia potrafi się sama przemieszczać. Poka madzie na fotce i siebie też

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Koniec cycowania dzień 1.
Dziecko cały dzień bez cycka i co? i nico. Po co jej cycek??
Do snu utulał tata i spią razem.
Po całym dniu odpalam laktator i co? 10ml z obu (?) Takze moje przypuszczenia ze u mnie juz prawie nic potwierdzone a mała se ciumkała czasem tylko zeby szybciej zasnąc.. ah. Takze naturalnie samo się wytentegowywowuje..
Poza tym unas to juz nie frajda, młoda sie bawiła cyckami, a mam tak poszczypane ze az całe w kreskach i siniakach i strupach....

Szczesliwa Mamusiu mam nadzieje ze leki pomogą! A i cycki niechaj wracają do siebie a raczej do Ciebie :) Swoje wysłużyły! czas na urlop cyca :* :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Czytam was cały czas, ale nie pisze bo mi glupio ponieważ nie umiem spamietac co kto pisał i nie odpisuje tylko pisze o sobie :-(
Kama witaj :-)
Lenka smyku wracaj do zdrowia
Chorowitkom zdrowuaaaaaaaa !!!! :-* :-* :-* :-*
U nas bez zmian, idą nam górne dwójki, widać już białe kropki i litry śliny, nie siedzimy , nie stoimy , nie raczkujemy, obracamy się z brzucha na plecy przez co na brzuchu nie lezymy wcale bo od razu obrót jest. Posadzona siedzi chwilę sama ale sama nie usiadzie. Poważnie zaczynam się martwić. Pilnujemy wagi. W piątek się idziemy ważyć , bo do tych nieszczęsnych 10 kg musimy dobić. Jesteśmy zdrowi i rozesmiani. No i dziś spimy w lozeczku , ciekawe jak długo.
Dla miesięczników stooo lat !
Mam ostatnio wrażenie że dziecko mnie nie kocha, K ją zaczął ostatnio często do babci brać na 2\3 h i nawet mnie ponoć wzrokiem nie szuka, mówi baba i tata , K ją bez problemu uspi jak zawsze tylko ją mogłam... Nie cieszy mnie to :-( czuje się niepotrzebna czasem... Ale koniec smetów. Dlaczego ona nawet nie siada ????

monthly_2016_02/majoweczki-2015_43412.jpg

monthly_2016_02/majoweczki-2015_43413.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...