Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Emka - jest dla Was szansa! Nic w nocy nie daje. Jakos moje dziecko tak zaczelo przesypiac noc jak mialo niespelna miesiac. A teraz daje tylko cyka o 7 rano, 10 i 15. A moja mama mi zapowiadala ze bedzie pewnie darlo sie cala noc jak ja i tak bedzie non stop w nocy wpierniczac ;-) nie chce Was dobijac ale jakos on sobie tak sam wybral ze nie je w nocy i juz. Trzymam kciuki ze Wam tez w koncu sie tak uda :-)

Ola Tobie tez zycze nie cycowania po nocach :-) to jak Ty tak majstrujesz przy jedZeniu to moze otworzymy razem restauracje? Hy? ;-) marzy mi sie tak ale najpierw chyba napadniemy na lotek ;-) wchodzisz w to? :-D

Dziewczyny ale mecz! Kurcze moj maz to zaraz wybuchnie z nerwow :-P

Odnośnik do komentarza

jezusicku- nic nie pamiętam!!!

Pokłóciłam się z M- zakazał pisać skargi i absolutnie nie mogę naskrobać prośby o założenie szlabanów na przejeździe :'( (stacja bylaby marzeniem-mamy pod oknami przejazd kolejowy!). I taka robota...

Nie wolno nosić dzieci przodem do świata!!!
Mamy meitai- zdrowy, dobry, szybki i tani-można uszyć samemu :D
Zielona, Kamila, Magórka i inne chorowitki - trzymajcie się zdrowo!! Przesyłam duuużo przeciwciał i sił :*****
Rusanka - a gdzie foty :D Ciśnij Antonince mleczko aż pod deczko i uważajcie na siebie- myślę o Was cieplutko!
BTW-jak macie takie -26'C to jak się ubieracie? Dla mnie takie temp to abstrakcja (sory za głupie pytanie ;))
Zielona - jasne, że znam :D tylko, że Dorotka przy tym zawsze się śmieję na głos zamiast spać :P A i uwielbia Kisiel Cioci Darii <3<br /> EMKA-nie uwierzysz!!!! Widziałam dzis nad wysuszonymi stawami rybnymi BOCIANA!!! Normalnie uznałabym to za jakiś schiz z niewyspania, ale M mam za świadka :D leciał-więc nie wiem czy do mnie czy do Ciebie :D

Ale macie piękne wagi! W lutym pójdziemy z Odsetką na kontrolę-ciekawe ile będzie.

Więcej postów nie pamiętam, za wszystkie ominięte przepraszam i postanawiam poprawę :P ale to next tajm ;)
Ołwer!! :D

monthly_2016_01/majoweczki-2015_43154.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:) Zieloona- zdrówka Syneczkowi!! O lekarzach nic nie powiem bo by im uszy pousychaly. Co do imprez-cały sezon wakacyjny sprzątam wiec dodatkowo bałaganu nie robimy:P no będzie wyjątek 14maja:D co do chusty- to zbyt zaawansowane technicznie dla mnie dobrze że sznurówki wiąże jako tako;) nosidełko wiem że zło wcielone:D miałam nadzieję że znacie jakieś zaklęcia czy choćby hipnozę:D
Co do księdza- odkąd zabrali nam naszego- nie przyjmujemy obecnego i jeździmy do innego kościoła. On właśnie w ludziach czuje tylko piniadz. Może na plebanii jakąś Bijons też ma;) w ogóle diecezja ełcka tylko kaske liczy...ech temat rzeka:D
Dominika 6pietro? Zdyszalam się jak tylko przeczytałam:p

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Dla ułatwienia wyborów zakupowych: http://czytajsklad.com/

-----
offtopic:
czy któraś z Was ma/zna kogoś kto ma odkurzacz centralny w domu? Jest OK? Warto zakładać?

M się napalił a ja się nie znam :/ a decyzje trzeba podjąć i kto jak nie WY pomoże :D :D

PS
Hanka-nie ma czego zazdrościć: plany to jedno, a do realizacji daleeeka droga! A dom..hmm tyle wyrzeczeń i męczarni, że po woli mam go już dość :(

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Zielona biedny Twój mały Filipek i taki dzielny!! oby te zastrzyki szybko mu pomogły, zdrówka Wam życzę.i wszystkim innym chorutkom także.
Frankamama no wprost nie wierze, ze Twój Franio cała noc bez cyca przesypia. JAK to możliwe pytam??? :/
Emka ja codziennie, każdego wieczoru kładę się z nadzieja, ze TA noc będzie cała przespana, moze chociaż 4 godziny pod rząd, bo 5 to już marzenie, a 6 abstrakcja.. :) czy to w ogóle jest możliwe??
U nas noce cały czas takie same, dziś pobudki były co 1,5-2 godziny, ale to mnie już nie dziwi, widocznie tak ma być. Chociaż wczoraj wyczytałam gdzieś ze niemowlę w tym wieku powinno już spokojnie przesypiać..11 godzin. Nie wiem na jakiej podstawie to ktoś pisał. Chyba nigdy nie miał dzieci.
Ja teraz w nocy staram się nie dawać za każdym razem cyca jak Hania się obudzi, tylko przytulam, chwile ponoszę, nawet jak jest głośny płacz to staram się być konsekwentna. Nie zawsze się oczywiście udaje. Chyba ze już padam na twarz to wtedy śpimy z cycem w buzialce i Hania sama się obsługuje :)
W ciagu dnia natomiast (np dzisiaj) dałam cyca tylko o 8, 15 i 19.30 przed samym snem, staram się już ograniczać.
Dobrej nocy :)

Odnośnik do komentarza

DW- ten bocian na bank sie rozdwoi i poleci do Ciebie i Emki ;-)
Ja w chuscie( a mialam ja zalozona 3 razy chyba) nosilam oczywiscie przodem do siebie ale on tak nie lubil i nosze jak musze go przodem na rekach. I myslalam o tym nosidelku ktore jest przystosowane niby do takiego noszenia ale jak mowicie ze to nosidlo jest zle to nie kupie jednak. Myslalam ze usztywnia jakos fajnie ze tak rzeczywiscie mozna ale to pewnie tylko taki chwyt marketingowy ;-)
A co do odkurzacza siostra mojego M.ma instalacje zalozona tylko odkurzacza jeszcze ;-) ale mezu mowi ze to fajna rzecz bo w domu nic sie nie kurzy i te roztocza nie fruwaja tylko oczywiscie drogie. Ale dzisiaj sie napisalam to chyba z nudow bo nie bylo co ogladac w tym meczu normalnie smiech na sali. A ide juz spac ;-)

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja dzisiaj po baletach. Jak wyszłam przed 15,tak wróciłam po 19. Panowie przeżyli, a dziecko powitało mnie taką radością, że nad podłogą podskakiwało. :) Trochę się rozluźniłam, ale jak siedzę wieczorem, to dół wraca. Także Hanka obawiam się, że nie tak szybko z tym dołem.
Zielona, Tygrys dzielny. Mam nadzieję, że zastrzyki przyniosą skutek. A apropos nosidełka to ja na mei tai się szykuję. Do tej pory miałam marsupi, ale mlody już nie bardzo się mieści w nim. Jak sprzedam, będzie na meitai. Do chusty się nie nadaję, moje dziecko też nie, bo niecierpliwi jesteśmy.
Co do nocy, to u nas tak do 5m-ca przesypiał w zasadzie całe noce. A od października to może ze 3 razy spał ciągiem dłużej niż 3 godz i z tygodnia na tydzień jest gorzej. Juz się zastanawiam, czy nie przejść na mm, ale trochę mi szkoda i nie mam gwarancji, że to coś da.

Odnośnik do komentarza

Zielona, no jeżeli po zastrzykach chorobska was nie odpuszcza, to już będzie prawdziwy skandal! Ileż można!!! Zdrówka dla Tigera! Jest prawdziwym chłopakiem na medal!
Dominika, Sylwiunia, u nas też kości gruchocza. Mi wydaje się, że najbardziej nóżki. Wcześniej było chyba gorzej, bo teraz słyszę chrust sporadycznie. Chyba mogę mieć nadzieję, że kości się wzmacniają.... Yyyyy...
A propos - czy podajecie dzieciaczkom twarozek? Ja podalam już 3 razy, co drugi dzień, z czego dwa ostatnie dni moja panna zjadła porcje po, 100 g... Czytalam trochę i znałazlam sprzeczne informacje co do czasu wprowadzenia twarogu i co do jego ilości. Jak to jest u Was?
Dobra wróżko, przy-26 siedzimy w domu ;) spacerowałysmy przy -18. Kombinezon, spiworek i krem na buziala. Dalysmy radę ;)
Frankamama, zazdroszcze, podziwiam!!! To tak można? U nas pobudki były zawsze, ale od dwóch nocy jest jakieś apogeum... Pobudki nawet co 10 minut... Do tego machanie nogami podczas karmienia... Trochę mniej czujności i mogę z łatwością dorobić się śliwki pod okiem... O tak ;/
Dobra wróżko. dorwe komputer i wystawie co nieco ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Emka u nas też cyc pracuje pełną parą w nocy ale jest progres bo budzi się o 2 dopiero a chodzi spać po 20, tfu tfu obym zaraz nie wykrakała czegoś :(
Rusanka uważaj bo Kuba ostatnio ojcu nos rozwalił i mu krew leciała co się najęczał mąż o jejku, mało do szpitala nie kazał się wieźć :D
Dobra wróżko brałabym wszystko co pozwoli utrzymać czystość w domu!!!
Zielona zdrówka i jeszcze raz dużo zdrówka dla was!!!Kamila a u was sytuacja opanowana?
Hanka wzięłam wczoraj Kubie kurtkę w zarze za 39zł, nie przywiązywałam aż tak do tego uwagi bo wiem że na jesień już będzie mała :( nie mogłam trafić tylko takich butków papuciów bo Kuba ma tak wielkie stopy :D
Najlepsze życzenia dla świętujących!!!

Odnośnik do komentarza

HM, jaka super wiadomość. Teraz pewnie cię nosi od nadmiaru snu;-)
Sylwiunia Alicja chodzi spać o 19 i pierwszy cyc jest ok 22, drugi ok północy a później jest różnie.
Ale ogólnie to dobrze słyszeć że u co niektórych się poprawia. Przyznam się że ja też w ostatnich dniach zauważyłam leciutka poprawę, bo mogłam przespać 3h ciurkiem, czyli sukces. Ale teraz katar Ali męczy więc noce znów do bani.

Btw macie jakieś sposoby na kaszel. Dziś zauważyłam że Alicja zaczyna pokaslywac. Ale temp nie ma

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Dobra Wrozko ja też bym brała wszystko co pozwoli utrzymać porządek w domu. Ja mam na przedpokoju i kuchni jasne płytki o codziennie jeżdżę na odkurzaczy i mopie MASAKRA drugi raz bym takich juz nie zrobila. Mam czarne długie włosy które widać wszędzie :(

Super dziewczyny ze możecie dłużej pospać, czyli idzie ku lepszemu :)

A moja laska dzisiaj zaczęła raczkowac :) normalnie nie moge jej upilnowac bo lata po całym pokoju, ale super to wygląda :)
Emka na kaszel nic nie pomogę bo nam kiedyś jedna dr kazala brać syrop a później inna dr zakazana go podawac i bądź tu człowieku mądry...

Sylwunia ach te chlopy gorzej niż dzieci he he

Zielona zdrowka Wam zycze!!! Tygrys dzielny zastrzyki bleee ja się boję masakrycznie

Rusanka ja też czekam z niecierpliwością na zdjęcia :) taka jestem ciekawa :)
Z twarogiem właśnie nie wiem kiedy co i jak ją jeszcze nie dawalam. BTW DW dawałas juz ten jogurt z Auchan?

Wszystkiego Naj dla miesieczniakow
:)
U nas wczoraj był ksiądz aż... 5 minut. Wszedł przywitał się z Hania pomodlił się i wyszedł :) kasę oczywiście wziął. Ale u nas dużo robią w kościele i proboszcz mówi zawsze na co wydaje kasę wiec ok.

Emka , DW życzę szybkiej wizyty bociana, w tych czasach to pewnie ma GPS, albo funkcje " jak dojadę" ( dolecę) wiec go poprowadzi do Was :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Kamila zdrówka dla Was, tak więc kości są ok;-)
Hanka oby Wam się polepszyło w sprawach damsko-męskich, niestety nie zawsze jest kolorowo z tymi facetami, ale jakoś przebrniecie przez to napewno! BTW jak tam nasz zięciunio stoi wagowo -wzrostowo?;-)
Frankamama no u nas bez ropy jest narazie... A Lenka była tyłem do tej kobiety a przodem do mnie a i tak płakała, ale nie miałam wyjścia, nie chciałam jej dawać wózka bo głupio, żeby ona go taszczyła a ja bym tylko małą niosła.
Emka dzięki:-) u nas nie da się nie zwrócić uwagi na te kosci bo to praktycznie za każdym razem co się ją bierze i ja to słyszę najbardziej jakby w łopatkach.
Zieloona oby już Was opuściło to choróbsko! A ja tą piosenkę o Dorotce puszczam Lence przy zasypianiu w dzień bo znalazłam na you tube godzinne nagranie z takimi starymi kołysankami właśnie i jest tego więcej:-) a moje dziecko przy ważeniu dostalo we wtorek naklejkę dzielny pacjent, a juz w gabinecie pani dr ją zjadała:-) i trza było do kosza wyrzucić:-)
Dobra Wróżko mój M u klientów często spotyka się z odkurzaczami centralnymi i mówi, że super sprawa tylko drogie. Ale jak możecie sobie pozwolić to ja bym brała w ciemno;-p
Pola a no 6, dobrze, że nie 10:-) i dobrze, że pomoc się znalazła bo już miałam w planach po jednym piętrze znosić, raz dziecko, raz wózek;-p albo wrócic po chustę:-)
Najlepszego dla miesiéczniakow!
Idziemy na spacer bo maruda już ze zmęczenia, może pośpi dłużej niż pół godziny.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Nie wiem już dziewczyny ci z tym cycem i z tą moją panienką kochaną robić. Ja wogóle nie mam silnej woli w sobie. Kolejna noc z pobudkami non stop. Nie no to już jest nie do ogarnięcia. Jak nie dam to się rozbudza i ryk w niebigłosy a póżniej zaczyna się bawić i o. To ja jej znowu cyc i tak wkółko. Wisienka podziwiam że dajesz radę uspokoić hanię bez cyca jak płacze w nocy. I codziennie sobie postanawiam ze to ostatnia taka noc że się przemęcze ze będzie harcore ale dam rade i ją przestawię. Nic z tego nie umiem. Niestety moja rodzina na tym cierpi. Kładę ją usypiać wueczorem i już nie mogę wstać bo ona śpi jak zając na miedzy. Nie mam jak chłopaków dopilnować domu ogarnąć ani siebie. Prysznic biorę po południu kolację jem na podwieczorek. No ludziu dajcie mi kopa żebym miała siłe to zmienić. Sory dziewczyny ale mam dosyć tych nocy. Najśmieszniejsze jest to że chce jeszcze kp nie wiem jak to pogodzić.
Sto latek dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów***
Dw nie mam ale myślę że to fajna sprawa ten odkurzacz ale pewnie kasy sporo?
Zieloona jak kochany lepiej już?
Emka nam dr ostatnio przepisał prospan syrop z bluszczu po 2ml 2*dziennie. Ale Zuzia pokasływała od katarku..
Ewelusik o raczkowanie u was super!
Hanka ja też chce kupić zuzi buciki i nie wiem nie pamiętam czy ta stópka szybko rośnie. Teraz nawet nie wiem jaki ma rozm raz 13 raz 15 i weż tu bądź mądra.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Kamil i Amelka mają miny jakby ich ktos na flircie przyłapał! :D

DW w moim domu rodzinnym jest odkurzacz centralny i jest super przede wszytskim bo dom duży i latanie z odkurzaczem to by była masakra. Sam centralny jest w piwnicy i troche głośno daje ale on ma kilkanaście lat i pewnie teraz są cichsze rozwiązania. W domu jest kilka dziur zaślepionych klapką na kazdym poziomie i wyglądają jak gniazda. Podłączasz rure i jedzesz z koksem! :D Prawie samo się odkurza! :D

Anela łącze sie w bUlu.. ja poważnie rozważam odstawienie od cyca.. Tylko jak to zrobic?!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki . Jak ja się za wami stęskniłam. Ale musiałam zresetowac telefon do ustawień fabrycznych bo mi jakiś wirus wlazł na konto mobilne w telefonie. Na szczęście zapitolili mi tylko jeden przelew. Ale konto mam zablokowane. Wczoraj po pracy wizyta na policji później w banku. A dzis mam dwie wywiadówki. Właśnie siedzę na jednej ;-) hi! hi! A jutro wypad z koleżankami na pizze ( koleżanka kończy 43 lata - ale wariatki jestesmy nadal jak byśmy miały po 16 lat )
Sorki ze tak tylko o sobie.
Życzę zdrówka wszystkim chorym. Dziekuje za życzenia. Niestety moj nie przespal z tej okazji calej nocy jak Julianka H-M :-).
Anela nie jestes sama. Ja tez nie jestem konsekwentna.
Kończę bo mnie zaraz wywalą z wywiadówki :-))))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

My po dzisiejszej wizycie w przychodni mamy 9250 wagi i 73cm :) W dwa miesiące 1kg myślę, że nieźle jak na to co on tam skubnie jedzenia ale za to cycemn nadrabia.
Pisalyacie o podawaniu nabiału, pediatra dziś powiedziala, że jogurt to już można i twaróg dopiero od 10miesiąca. I kazała 5x w tygodniu podawać żółtko, trochę mnie zdziwiło, że tak często. Ogólnie namawiala na słoiczki, bo mówi, że wtych obiadkach to wszystko wyliczone tj zapotrzebowanie na dane skladniki itp a jak gotujemy sami to się nie zastanawiamy. Nie wiem co o tym myśleć, z jednej strony może i racja ale z drugiej jak się samemu robi to i jakoś smaczniej wygląda i wieksza roznorodność.
Anela może to przejściowo Zuzia tak cię potrzebuje cały czas podczas snu czy zawsze tak było? Mój też miał gorszy okres i poczucie bezpieczeństwa dawał tylko cyc ale to mija.
A z ciekawostek to dziś na wykładzie byłam z Piotrusiem bo mąż nie zdążył wrócić a miałam test zaliczeniowy więc musiałam iść. Na szczęście przespał cały ten czas w wozeczku :D Został najmłodszym studentem ever :D

Co do wygrywania w totka to ja chętna ale żeby oprócz na knajpę to jeszcze starczyło na pałac (albo chociaż domek ) i wycieczkę na Malediwy albo Bali. Ach rozmarzyłam się :D

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!!!Nie wiem czy mnie pamietacie jeszcze, bo ostatni raz to jakoś przed świętami pisalam. Potem strasznie dużo się działo (niekoniecznie dobrze)i nie chciałan smecic... Czytam Was na bieżąco, bo co ja bym bez Was...Przyjmiecie mnie znow?
Mój Oskarek urodził się wtedy co Wiktorek Eli... Ogólnie jest na mm,ale budzi w nocy co godzine...Mamy na dwa zeby i stoimy twardo na nogach... Kiedyś Wam pisalam,że jeśli nie zacznie spac lepiej, to poprosze o pomoc trenerke snu. Tak się stało;)od 2dni jesteśmy pod kuratelą;) bo już nie wyrabiam. Możecie uznać że jestem szurnieta,ale sama nie daje rady by nauczyć go spać....

Przepraszam, że pierwsza wiadomość tylko o sobie....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...