Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Emagdalenka ok, myslalam ze za dużo sadysty we mnie, kocham bol ;p zdrowia dla slicznych dzieciorow!!!!

House manager, przynosisz nadzieje ;D polać jej!!!! A ze zapytam , Julianka śpi z Toba czy w lozeczku? ;)

Pani dobranocka chyba mnie przeraża, zgarnia ostry hajs, oby Wam pomogła!! A ona jest u Ciebie w domu ? Tak jak super niania? ;p

Dobra Wróżka, chce dom a w nim wielkie krosno i będę tkac! Tobie za free utkam za te wiadomości ;p idzie już do Ciebie pakiet z Francji? ;p

U nas zmiany ;p zrezygnowalidmy z drzemki o 19 i kąpieli o 20 i jest kąpiel o 19:30 bez drzemki przed i tygrys zasypia w 10 min ;p jool!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dziękuję za pomoc w sprawie kaszlu. Sama nie wiem czy ona ma taki suchy kaszel czy glutowy, kaszle 2-4 dziennie tylko.
Rusanka, inke pije rano i wieczorem od kilku miesięcy :-) przystawiam często ale ona w dzień mało chce. Chociaż dziś już bardziej chętnie pila i Cycek trochę lepiej.

Ewelusik, gratki! Teraz to zacznie się bieganie za dzieciem :-)

HM, aaaaaaaaaaaaaaaaa, brawo! !!!! Ty śpisz !!!!!! W nocy !!!!! Aaaaaaa super! !!!! JEST NADZIEJA :-):-):-):-D:-D:-D

Zielona, jak dobrze wiedzieć że u was jest lepiej.

Tanna, a co robisz na płacz? Bierzesz na ręce?

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Zielona, dzięki, ale ja specjalnie wybralam zdjęcie w okularach... zawsze trochę zmarszczek da się ukryć ;)
Kamila, jak wizyta? Dostaliscie coś skutecznego?
Emagdallenka, mąż mnie wywiózł do siebie. Co mogłam zrobić? Spakowalam swój mały dobytek i dałam się porwać ;) ps. Twój Orkan dotarł i do nas. Wywołało nas dziś na spacerze, że hej!
HM, gratuluje! I 8 miesięcy i rewrlacyjnych nocek. U nas już prawie 9,5 i żadnej poprawy.... Może na 10 m-cy się poprawi.... Ech
Trochę moje dziecko mnie dziś zadziwiło.... Teściowa wraca z pracy - dziecko prawie skacze z radości i od razu uśmiech od ucha do ucha. Po prostu szczęście w czystej postaci... Po godzinie wraca mąż- dziecko w płacz ... I tragedia... Rety.... To chyba sygnał, że ktoś tu za dużo pracuje, a za mało czasu spędza z dzieckiem... Mam nadzieję, że więcej dowodów mój I nie potrzebuje...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Tak wiec zielona moja j śpi w łóżeczku a po cycu rano to jux ze mną
Jak dziś znów przespi całą noc to wam powiem co mam nowego od 3 nocy :p
rusanka my dziś byliśmy 4 godz poza domem
Moja j spędza ze swym tata bardzo dużo czasu. No ale. Jak wróciliśmy i nas zobaczyła to nagle taki placz i smutek i łzy poleciały i mąż wziął na ręce a ona jeszcze gorzej! Nie Zdarzyłam rąk umyć i musiałam pannę przytulic i os razu spokój :) wiec tez rozważ czy po prostu za tobą nie tęskni bardziej :p :)

Tak poza tym to po tym jej dzisiejszym smutku to ja kocham jeszcze bardziej.. ona za mną tesknila! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Siemano:)

Hm Ty jesteś MISZCZEM!!!;)Twoje dziecię śpi samo z się... Też bym tak chciała;)no ale niestety...

Emka jak Oskarek płacze to najpierw wyciszania glosem, potem jak nie pomaga smyram,a jak nie ma ulgi to ręce. Przestaje płakać cyk do lożeczka.

Zieloona..jestem zdesperowana...

Chciałam napisać jeszcze o dwóch rzeczach. Szczepilam małego na rota i wiecie,że to chyba miało sens?!Przez 10dni mały miał wymioty i bbiegunke i Jeżeli można to tak ująć to było naprawdę lightowo;).Bez gorączki, odwodnienia itp... Oczywiście myslalam, że i samego wirusa unikniemy.

Po drugie to wczoraj w dzień Oskarek spał 1h20min i potem uwaga,uwaga 1h 50 sam z siebie w łozeczku;););) ze 100razy sprawdzalam czy wszystko ok;) takie drzemki to miał ostatnio 6miechów temu. Jakiś krok w przód..bo zwykle w dzień 3razy po30minutek. W nocy pobudka co 2h też w miarę ok...Walczymy dalej...

Odnośnik do komentarza

Zielona - szkoda energii na komentowanie powielanych w necie wypocin kogoś, kto zobaczył 1 motanie na yt i tyle się zna na temacie (niewiedza, aż biję po oczach) i żałował 100zł na profesjonalną konsultację by dowiedzieć się co i jak... Dodam tylko (tak ogólnie), że nawet najwspanialsze narzędzie użyte niewłaściwie może mieć negatywne skutki ;)
A tak w ogóle to super, że Filipek zdrowy -oby już NIC się Wam nie przypałętało :****
Frankamamka bondolino to nosidło ergonomiczne więc jest dobre dla kręgosłupa i bioderek dziecka :D Jest też Manduca i Tula (zabija ceną!) i wiele innych-dobrych.
Elżbieta wypad sam na sam z mężem? Fajna sprawa :D Mąż ostatnio zrobił nam romantiko w domu -ugotował swoje popisowe danie, świeczki i winko bez% (Odsetka spała), ale jakoś w knajpie zawsze lepiej ;)
House ale Ci dobrze!!!!! Obu już TAK ZOSTAŁO :D :D
Rusanka - a tak z ciekawości: jakie macie temp w lato? M już planuje wizytę u Ciebie :P
Tanna -cieszę się, że konsultację Wam pomagają, ale jak dla mnie to nie moja bajka ;) i TA cena-o nieee
Kamila - i co lekarze powiedzieli/zrobili? Jest OK? Ja zdecydowałam, że chce tą chustę :D pogadałam z M i...też się zgodził :D Ale muszę sprzedać wszystkie te, które mam i brakującą kwotę sama jakoś zarobić i mogę zamawiać :D Nie wiem czy to możliwe, bo cena to ok 1800zł :'( chyba poczekam, aż Zielona mi utka za free :D :D
Ewelusik - babcia M ma krówkę i robi nam naturalny twaróg i go podaję :D

Nie wiem czy się cieszyć czy martwić, ale dwa dni intensywnych wizyt w marketach budowlanych (nawet znienawidzoną Ikea odwiedziliśmy!) i mamy całe wykończenie do domu wybrane :D Ostatnie przyłącza kończą w poniedziałek, a później wchodzą tynki, wylewki itd :D :D radość wielka, bo szczfany plan przeprowadzki w lato jest realny <3

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Tanna no wiesz ledwo kogoś poznałam z tego naszego pięknego miasta a ty uciekasz na drugi koniec Polski :p z Gdańska była Marti ale chyba już jej nie ma i nie będzie z nami...
Boże mąż pierwszy weekend wolny w tym roku i mało się nie pozabijamy ;( a jutro idziemy do kina ale mąż to taka wymówka tak naprawdę chcę spędzić te 2 h z boskim Leo mmmm już się nie mogę doczekać :D

Odnośnik do komentarza

Jejku Dominika!!co sie stało?na dlugo ten gips??mam nadzieje ze sytuacja opanowana.matko kochana to Lenka!!ale jak sie zaczyna raczkowac w 4 m-cu to mozna sie wszystkiego spodziewać.
Zielona czy twoje zatoki lepiej?ja mam prawie to samo.juz jest ciut lepiej.aaa i sa tabletki z paracetamolem i ibuprofenem nie wiem dlaczego katuja cie tym syropkiem.
Dobra Wrozko jak ty to zrobilas??w 2 dni!!!my caly czas cos wybieramy.zazdroszcze organizacji!wylewki prawie rok temu a wlasnie zaczynamy wykonczenie łazienki itd.mam nadzieje ze do lata sie przeniesiemy.
Wstał

Odnośnik do komentarza

o boziu! Lenka to musi być załamana!!! :( Bidulka!

Ja jestem z Gdańska! Moze nie rodowita Gdańszczanka ale mieszkam tu 10 lat a przeprowadzek po dzielniach mam zaliczone z (6-7?)

Dzisiejsza noc przespana również ale od 1 ze mną i z milionem pobudek ze smutkiem na przytulaka.. Wiec czasr prysł

Poza tym ja też po marketach latam od dawna i nie mam pojecia DW jak moglas juz wszystko wybrac?!?!?!?!?!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia wyjezdzamy,bo mąż dostał lepiej platna pracę...zresztą wiesz jakie u nas zarobki...totalna rewolucja. Praca nagrana i nic poza nią....super, że się wyrwiecie z domu i że macie z kim małego zostawić...

Hm czy możesz mi podpowiedziec w jakich dzielnicach najlepiej wynająć mieszkanie?mozze jakieś osiedla polecasz?w sensie żeby było w miarębezpiecznie...wiem,ze wszędzie można w łeb zarobić no ale...i czy dobrym wyborem będzie potem kupno mieszkania w Pruszczu lub Rotmance?z góry dzięki za pomoc...

Dominika mam nadzieję, że Lenka ok...

Odnośnik do komentarza

Lenka lobuzie! Cho tu nawet Ci ten gips wycaluje jak Ci ulzy!!! Kochana slodziaro co narobilas? Dominika, nie mogę sobie wyobrazić jak Ci serce pęka, ja pierdziele! Wiem to pewnie wypadek ale pierwszy poważniejszy i w ogóle reakcja ze gips itd... Dzizys!!!! Ucaluj ciepkutko slicznooka !!!:********

Juli juz lepiej, syropek pomaga ale się juz kończy ;p chętnie się przezuce na tabsy! Nawet doodbytniczo ;p ta cud na butla fixsin dużo pomaga ( odrywa z mózgu te swinstwo) i daje ulgę od razu! Tylko na te czołowe zatoki ale zawsze cos ;) będę żyć! Dzięki! Ty tez sproboj ten fixsin ;) zdrowia dużo życzę!

Tanna, fajnie ;) z tylu głowy mam rodzinę która tu mieszka i przyjaciół ale zazdraszczam! Powodzenia!

Dobra Wróżka, 1800 kosztuje ta tkana chusta? Fakenszit! To ja to krosno utocze własnymi rękami haha ;p

H-m Julianka wyczula ze Ci za dobrze, nie możesz mieć wszystkiego! ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny Lenka w czwartek spadła z mojego wymarzonego wysokiego łóżka. Zmienialam jej pieluszke, stałam 10 cm od niej. Nie wiem jak to się stało naprawdę, ale do końca życia będę miała traume. Co przeżyliśmy to się nie da opisać. Dziś już obie czujemy się lepiej, nie chcę już skakać z 6 piętra. Lenka zapierdziela z tym gipsem, raczkuje, staje i rozrabia jak to Lenka. Jestem w szoku jak ona sobie świetnie radzi. My gorzej to znosimy. Nie spałam, nie jadłam tylko płakałam i się obwinialam do tej pory. Gips ma panstwowo na 4 tygodnie ale byliśmy tez prywatnie i tam nam powiedzieli, że teraz się nie trzyma tak długo dzieci, że po 3 tygodniach możemy przyjechać na zdjęcie. Gdyby nie dobrzy ludzie to nie wiem czy jeszcze bym chodziła po tym świecie. Nie wiem co jeszcze mam napisać. Dobranoc.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dominika jesteś super dzielna mama i pamiętaj ze to nie twoja wina. Podobno każdy dzieciak musi zaliczyć gips wiec macie to za sobą i juz Lena zawsze będzie całą i zdrową! Ważne ze byłaś z nią i mogłaś odrazu zareagować! Widziałaś cis się stało i jak i na pewno dzięki temu lekarze mogli szybciej działać! Malutka nie będzie tego pamiętać i z pewnością kochać cie będzie z każdym dniem coraz mocniej! :* trzymajcie się cieplutko!

Tanna jutro Ci odp z tym 3 city bo z tel mi się ciężko pisze długie wywody.

Moja j. MŚ jakieś koszmaru o co chwile placze..

jaki to był jogurt z Auchan? może męża jutro wyślę. .

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Dominika jesteś cud mamą dziecka ktore na bank w przyszlosci bedzie cie szokowac sportami ekstremalnymi.domyslam sie że jest ci ciężko ale pamietaj ze to był wypadek!nie mamy wpływu na wszystko!!!Lenka dopiero powinna zaczynać raczkowac sa przeciez na tym forum dzieci ktorym ani sie myśli podnosić a Lenka to Lenka!!!i wiesz co?pamietam jak pisalas ze ciezko ja utrzymac przy przewijaniu no i teraz wierzę;)nie obwiniaj sie i nie daj nikomu sie obwiniać!bedzie dobrze!nikt kto nie przeżył tego co ty nie ma prawa ci nic zlego powiedzieć!tule mocno.mi Julek spadł 2 razy wiem ze nic nie da sie zrobic.

Odnośnik do komentarza

Zielona nurofen ultima.ja jakos nie moge sie przełamać z tym plukaniem zatok.a jak napisalas ze boli to juz na bank nie dam rady;)mi pomógł cieply termofor i napar z....imbiru(choc nie wiem czy przy kp mozna).raz wzielam ibuprom max.juz jest lepiej choc pierwszy raz az tak mi zatoki zawaliło no i Mery zasmarkana na maxa i Julek troche.oby do wiosny.
Kamila mam nadzieje ze u was lepiej.

Odnośnik do komentarza

Zielona ibuprom zatoki i sinupret + plukanie mozgu ;-) Dasz rade! Jesli nue ma poprawy to niestety lekarz i antybiotyk zanim bedzie b zle.

Dominika kochana wypadki sie zdarzaja choc bysmy nie wiem jak pilnowaly! Nie obwiniaj sie za nic! Grunt ze Lenka ma sie dobrze a za 3 tyg zapomnicie o gipsach i spadaniu z lozka!
Wyobraz sobie ze wiekszosc z nas ma to wszystko przed soba...naszwe dzieciaki nie sa nawet w polowie takie aktywne i ruchliwe ja twoja! Trzymaj sie dzielnie :-*

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Dominika, wiem że łatwo powiedzieć ale ale dla lenki jesteś najlepszą mamą na świecie i ona cię potrzebuje. Dlatego nie myśl że sobie cos zrobisz bo to jakbyś robiła na złość Lence. A ona pewnie już nie pamięta o wypadku. Poza tym wszystkie wiemy jak dzieci potrafią się wiercic na przewijaku. Np Alicja pol godz temu zrobiła poranna kupke i tak się wiercila że była cała w kupie, plecy kolano ramię. Cała. Ubieralismy ją razem z mężem w powietrzu bo samemu to nie sposób.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...