Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje mamusie za miłe przyjęcie :)
Frankamama piąteczka dla brata bliźniaka jest o godzinę starszy od mojej rozrabiaki. Jagoda jest bardzo żywym dzieckiem od dwóch miesięcy raczkuje i jest jak struś pędziwiatr do tego zaczęła stawać więc chwyta się wszystkiego co się da ....
Ma 4 ząbki i najbardziej lubi mnie gryźć po ramieniu, od tygodnia ma fazę lęku separacyjnego jest tylko mama i mama najgorzej jest wieczorem bo zasypia tylko u mnie na ręku nawet tata jest be i dostaje ataku płaczu więc Panifionaa jeśli Justynką może się zająć ktoś inny to korzystaj ile się da
Zielona uściski dla Tygryska tak mi go szkoda że tyle musi wycierpieć mam nadzieje, że jest już lepiej i szybko wróci do zdrowia
anela78 nas wcześniej męczyły zaparcia to dostaliśmy syrop Lactulosum i była poprawa on jest bez recepty ale warto skonsultować to jeszcze z pediatrą a z domowych sposobów to nic więcej nie znam poza tym co wymieniłaś
sto lat dla wszystkich świetujacych maluchów,
więcej nie pamiętam co miałam odpisać , uciekam bo mi dziecko ściąga pranie z suszarki

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, gratuluję wszystkim dzieciaczkom nowych umiejętności. Raczkowanie kosi kosi. Normalnie ruszyła kolejna lawina :-)
Frankamama, przybijam piątkę. Alicja wczoraj też postanowiła zrobić sobie kupke na plecy :-)
Hm trochę ci tego odcycowania zazdroszczę. Już nie chcę kp ale nie mam wyjścia i już się pogodzilam że do roku będzie cyc. Do butli już nie przyzwyczjam bo po co jak po roku już trzeba się brać za oduczanie butli. Tak więc cyc do roku a później kubek.
Dominika, mogę Ci powiedzieć jakie są moje doświadczenia z ortopedia w tym kraju bo miałam złamaną rękę 3 operacje na kolano i wiele skrecen kostek. Tak więc nfz wypada cienko i zawsze szlam prywatnie. Jesli na nfz wybralas dokładnie placówkę i jest to jakaś dobra i lekarz też to można zaufać. Ale jak to jest szpital z przypadku wybrany w pośpiechu to poszlabym za radą prywatnego lekarza, bo rozumiem że ten priv to sama wybralas.

A co z agula się dzieje? Pamiętam ją.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Gdzieś mi dzwoni ale nie wiem w którym kościele. Czy to agula szyła te cudne dresiki? I co takiego się dzieje z kobieta ze w interwencji jest? Muszę chyba wyciągnąć TV z kartonu...

Angela, na zaparcia to lactulosum co Aneta poleca jest spokoju ;) i prawie w całości się wydala nie wsiąka do przewodu pokarmowego, dobrze go mieć w apteczce! A może jakiś probiotyk wezcie? Jest jeszcze lekko drastyczne windi tez pomaga ale wymaga stalowych nerwów( trzeba dziecku taki kateter taka rurkę do odbytu włożyć liczyć sekundy i czekać aż kupa wyplynie) pomaga!

My juz po laryngologu, uszy całkowicie zdrowe! Ciągnie się za nie bo zabkuje a gorączkę miał z gardelka bo czerwone ostro... Ja stawiam ze gardło czerwone z płaczu i ryku no ale ok. Zastrzyki do soboty i poniedziałek kontrola u pediatry. Jeszcze 5 strzałów śliczna dupka przyjmie ;( pójdę dziś prywatnie do pediatry się skonsultować chyba...

Emka dawaj fotę :D

House manager Justyna cmoka bo chce cyca haha ;p i nie nie nie bo jej odmawiasz ;p a tak serio to Cie kocha i Ci cmoka ;D Filip tez robi nie nie nie kiedy mu się przypomni. Np dzisiaj w przychodni stare baby się go pytaly czy będziesz płakać na zastrzyku to im pokazał nie nie nie... Heh

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Dominika jesteście bardzo dzielne a Lenka zawsze radzi sobie ze wszystkim na medal. Przesyłamy z Hania moc uścisków :) jestesmy juz druga godzine na spacerze mimo ze zimno, pada śnieg i wieje. Ale tylko wtedy wózek ma moc. W domu nie ma szans na dłuższe drzemki.
Ela butelka Medeli z zestawu z laktatorem ręcznym. Próbowałam juz chyba z 10 rożnych, na razie tylko ta sie sprawdziła.
Noc była dobra! Najpierw sen od 20-24, cyc, ppotem od 0.30 do 5.30 w swoim lozeczku i bez pobudki. To ja sie budziłam o 3 i 4 sprawdzic czy wszystko ok. Jest wiec i dla nas nadzieja. Co prawda wstalysmy juz o 6.30 ale nie moge narzekać, mam dłuższy dzien :)

Odnośnik do komentarza

Hej kochane niestety nocka tylko jedna była fajna teraz znowu masakra.

Anela Oli też zmagala się z takimi zaparciami teraz też ma ale coraz mniejsze, robi bobki ale bez męki. Lekarka mi poleciła DICOPEG junior to naturalny proszek w saszetkach dla niemowląt i dzieci. Rozpuszxzasz jedna saszetke dziennie w napoju Oli ją pije z wodą przez cały dzień

Zieloona dobrze ze juz wszystko ok.

Doczytam wszystko i odpiszę..

Odnośnik do komentarza
Gość Lipcowka15

Dziewczyny nie wiem czy pamiętacie ale jedna z waszych koleżanek co szyla dresiki to oszustka? Agula for Kids tak jej strona na fb się nazywała. Kasę pozgarniala a towaru nie wysłała. Jest strona też na fb specjalnie stworzona przez poszkodowanych by złożyć pozew. Ponoć już jest znana policji z wcześniejszych oszustw..

Odnośnik do komentarza

Wisienka no gratuluję, piękna noc, oby to był początek końca Waszych ciężkich nocy:-* Hania szalona naczytała się o Lence i postanowiła pokazać co potrafi;-) i ze spaniem i z umiejętnosciami:-)
Szczęśliwa mamusiu ja przegapiłam Interwencję kurde, a chciałam obejrzeć...
M się boi zostać jutro z Lenką sam(ja mam angielski). Fakt, jest trochę hardcorowo, ale jak ja daję radę to czemu on miałby nie dać...
Chyba zdecydujemy się jednak na wcześniejsze zdjęcie gipsu bo przez tydzień to można sfiksować. Psychiatryk blisko, ale jednak lepiej się czujemy w swoim mieszkaniu.
Ja zjadłam dziś 3 pączki i mam ochotę się spawiować, łeee!
Szczęśliwa mamusiu może z czasem Oliwka się przyzwyczai do braku cyca i noce będą lepsze, musisz być teraz silna i cierpliwa. Zresztą napewno jesteś bo przy trójce dzieci nie da się inaczej.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Zielona extra ponczo! Zrob mi takie :-P ile chcesz dolarów za nie? ;-) ucaluj zdrowiutkie uchole Tygrysa :-*
Dominika nie mam pojecia co lepsze czy 3 tyg.czy 4... ale na Lenke nie ma mocnych ona tak sie zachowuje jakby miala gdzies ten gips ;-)
Tez kurcze przegapilam interwencje. Obzeralam sie paczkami...
Aneta nawet oczy maja takie same tzn.kolor ;-) A Jagódka to prawdziwa Jagódka nawet ustka jagodowe ma ;-) moj tez uwielbia gryzc po rekach ;-) my raczkujemy od ponad miesiaca i wstajemy caly czas o doslownie wszystko. Bije kosi kosi, pokazuje jaki jest duzy, robi papa,daje czesc i przybija piatke,mowi jak robi pies i mowi ze brrr na dwórku ;-) ale my matki sie nachwalimy tych dzieci... ;-)
Wisienka gratuluje nocki!

Franek sie boi Kiepskich... tzn.jak sie zaczynaja to jest od razu ryk. Nie wiem o co mu w nich sie rozchodzi.

Odnośnik do komentarza

Rok temu w Tłusty Czwartek zarlam pączki i modlilam się żeby poszło w Dorotkę, bo wystraszyli mnie że ma za niską wagę, a dziś walczę żeby mi ich z rąk nie wyrywala :D

Dziękujemy bardzo za wszystkie życzenia! niestety, jest fatalnie.. ledwo co daje z nia radę :-(

Witam nowe mamusie- śmiało piszcie jak najczęściej :-)
Zielona- super paczus :D i oby już wszystko było jak najbardziej zdrowiej!
House M, Wisienka, Szczesliwa Mamusiu-podziwiam że tak dzielnie znosicie rozstanie z cycem. Ja kocham karmić i zastanawiam się czy dam rade karmić dwójkę jednocześnie ;-)
Dominika- jesteście z Lenka baaardzo dzielne!! I ze ogarnelas wszystko w związku z leczeniem- podziwiam! Ja najdłużej miałam gips 8 tygodni i było ciężko. Masz z Lenaka po medalu!!!
Panifiona- luzik! Korzystaj z chwili wolnego na relax, przecież wiesz ze kocha Cię najbardziej na świecie! na umiejętności przyjdzie pora, Odsetka też jakoś nie świeci umiejętnościami ;-)
I boi i się wszystkiego.... ehhhh...

Wszystkim raczkujacym, zabkujacym, noce przesypiajacym i tym co tego nie mają życzymy najlepszego. A chorym szybkiego powrotu do zdrowia :-*
Ołwer!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

hejka :) nadrobiłam zgrubsza ale za wiele nie pamiętam!

Witamy nowe mamusie :) jagódka ma cudne niebieskie oczka :)

Zazdroszcze faworków - w tym roku nie było mi dane :/

Wisienka - czy Ty konsekwentnie codziennie dawałaś Hani butle? Bo pamiętam że dość dawno zaczynałaś próby. Ja dawałam w okolicy Świąt - słabo szło. A teraz jakoś porzuciłam :/ Ja pomału też szykuje sie na koniec kp. I gratuluje nocy :)

Emka- co tam u fryzjera robiłaś? :D ja się przymierzam do radykalnej zmiany z długich na krótką - ale jeszcze muszę dojrzeć i kasy nazbierać :p

Dużo zdrówka dla Filipka - biedak! Co za dziadostwo!

Dominika - Lenka wygląda jakby nie zauważyła że ma gips - cudna jak zawsze!

Panifiona - korzystaj! Mój Synek na widok mojej mamy też cały promienieje i od razu do Niej na ręce. Ale to chyba dobrze że poza Mamą widzi innych ludzi :)

Spóźnione buziaki dla Julianki :*
HM Jak się robi kostki z kaszy mannej?

Anela - współćzuje zaparć!

Ola - dasz radę! Oby do wiosny :)

Szczęśliwa mamusiu - Oli Cię kocha a cała trójka Cię potrzebuje! Musisz być zdrowa. I oby przespane noce szybko powróciły!

U nas ostatnie 3 noce Kacperek spał ze mną w łóżku. Nie miałam już sił - wywaliłam T do salonu. Dzisiejsza noc była nie najgorsza - cycował chyba tylko jakieś 4 razy. Budził się ale że był tuż obok to zanim się rozbudził to go głaskałam po pleckach i jakoś zasypiał. Poważnie przymierzam się do nauczenia go spania w łóżeczku i odstawieniu od cyca.
Dziś wrócił do łóżeczka - zobaczymy. Od poniedziałku staje w łóżeczku i próbuje stanąć przy wszystkim czego się złapie. Nie raczkuje zbytnio - jakoś się tam przemieszcza ale tak jakoś nie wiem - to nie raczkowanie :p

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

aaaaaaaaaaaa dobiłam piątego pączka - kto da więcej? :D

myszeczka a Ty częściej pisz i nie wykręcaj się kilkoma ząbkami ;)

Dominika - ja bym chyba rozważała te 3 tyg ale to tak intuicyjnie - nie znam się. Tak czy inaczej - będzie dobrze!

DW- trzymaj się dzielnie! Dasz radę! Bo jak nie Ty to kto :) Masz medal ode mnie a co!

monthly_2016_02/majoweczki-2015_43525.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za rady coś jutro kupię albo syrop albo ten proszek popytam jeszcze w aptece.
Wisienka brawo niech wam już tak zostanie z tym spankiem. A kisielek to tak normalnie wlewam do garczka pół buteleczki soczku może być przecierowy np hipp marchew coś tam i go podgrzewam. W miseczce rozrabiam ociupinkę mąki ziemniaczanej ok 1 łyżeczki nawet mniej z wodą i jak soczek zaczyna wrzeć to wlewam rozrobioną mąkę i mieszam żeby był gładki. Gotowe. Jak jest kwaśny to czasem dodam jakiś owocek albo mus.
Zieloona śliczni jesteście i ponczos rewelacyjny. To ty z kochanym codziennie na te zastrzyki chodzisz? Czy przychodzi piguła?wreszcie malutkie uszka zdrowe***
Aneta śśliczna królewienka i oczęta jakie ma:)
Dominika może już dojrzałaś i jednak zamienisz się na trapera?cudny szaraczek jak się ze swoją małą pańcią dogaduje? Lencia skarbeczek umęczy się tym gipsem widok brr . Nie wiem jak ty dajesz radę. Jak ona z tym śpi??? Tulimy .Skoro dr tak uważa to też chyba bym zdjęła po 3. Popytaj dokładnie.
Dobra w wytrwałości.
Ja też pamiętam agule biedne dzieciaczki aż nie do wiary co? Nie oglądałam interwencji i pączka też nie zjadłam. Nie miałam kiedy robić i nie kupiłam. Byłam w galerii po coś na sobotnie wyjście i dupa nic nie kupiłam. Tylko mi się dziecko po powrocie do domu rozpłakało bo nie wyspała się w aucie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...