Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, magia Świąt
chyba już działa, bo moje dziecko po zaśnięciu przespało 2,5 godziny!!! Potem małe jedzonko i znowu ciągiem 2 godziny!!!! Oooooo! A wczoraj pobudki co pół godziny...
Zdążyłam zrobić sałatkę, śledzie, upiec pierniczki, przygotować wszystko na barszczyk ;-) jeeeee! Oby jutro Antoninka okazała się wyrozumiała, bo trochę pracy jeszcze przede mną.
A dziś życzę Wam i sobie, aby te Święta były czasem wytchnienia, radości i spokoju! Niech dzieciaczki będą grzeczne, a nasze połówki niech biorą z nich przykład ;-) Wesołych Świąt!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Kochane! Nie mam ostatnio czasu na nic, mąż wrócił i cieszymy się sobą :)
Ale czas wrócić do normalności, obiecuję was normalnie czytać i pisać.
A dziś chciałabym życzyć Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Wszystkiego co najpiękniejsze, dużo prezentów, pięknej choinki smacznych potraw ale co najważniejsze czasu spędzonego z najbliższymi, pociechy z maluchów, przespanych nocy i jak najmniej stresu!!!! :* Dziekuje Wam że jesteście! Buziaczki ode mnie i Amelii! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Ja też wpadam na chwilkę.
Rusanka może nasze dzieciaczki poczują magię świąt i juz tak będzie zawsze z tym spaniem?? :)
Zielona super ze chłopaki dali radę! Zdrówka Ci życzę.
Hanka my tylko jutro nocujemy u teściów, ale też mam wrażenie że zabieram furę rzeczy! No ale w końcu wszystko się teraz kręci wokół naszych bąbelkow:)
Życzę Wam kochane mamusie spokojnych, pełnych rodzinnego ciepła świat, radości z pierwszej gwiazdki naszych maluszków, odpoczynku, zdrowia, przespanych nocy:) i aby ten piękny świąteczny czas był chwilą wytchnienia.
A ponadto dla tych z Was, które mają ostatnio w życiu troszkę zawirowań-aby w nowym roku wszelkie troski odeszly na bok, a zastąpiły je radości i uśmiech każdego dnia. Ściskam Was mocno **)

Odnośnik do komentarza

Nadrobię później co i jak, a tymczasem:

Zdrowia, szczęścia, miłości, spokoju, siły, zadowolenia i osiągnięcia zamierzonych celów.
By ten wyjątkowy czas spędzony wśród najbliższych był wypełniony uśmiechem i ciepłem. A pierwsze święta z naszymi maleństwami były niezapomniane!
Samych cudownych chwil, pełnych brzuszków i głośno śpiewanych kolęd życzymy całą swoją Trójcą :D

P.S. Zielona - ja jem kapuchę ze wszystkim aż pęknę :P

Ołwer!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Drogie Majóweczki i kochane maluszki. Oby wszystkim dobrze się działo, czas uplywał w zdrowiu i dostatku, a nasze dzieci nigdy nie zaznały bólu. Wesołych Świąt i po świętach również :)

U mnie juz wszyscy śpią, obejrzeliśmy Kevina, także juz można :D

Mam wrażenie, ze w Polsce czasoprzestrzeń jest zakrzywiona, czas mi ucieka za szybko. Ledwo,skończyliśmy remont i sprzątanie to zaczęły się przygotowania do świąt, dosłownie nie mam czasu usiąść i się ponudzić. W międzyczasie odwiedzamy krewnych i w kółko jestesmy w rozjazdach. A jeszcze kupa załatwien przed nami, w poniedziałek idę z dziećmi do naszej pani pediatry zobaczyć w czy wszystko ok. Maja nadal się nie przekręca... W ogóle to mało tu ćwiczy. Nie ma maty, głównie siedzi albo jest przez kogoś noszona, każdy chce się nacieszyć. A, no i wczoraj wyszedł pierwszy ząbek :D jeszcze raz wesołych świat :)

monthly_2015_12/majoweczki-2015_41358.jpg

Odnośnik do komentarza

Hoł hoł hoł po wigilii;) Wszystko odbyło się super Zuzia jak petarda sylwestrowa omało nie wyszła ze skóry tyle ludzi tyle prezentów. Swoim gadaniem i piskami nawet kolędy zagłuszała. Teraz cycuje mąż sprząta a ja zaraz chyba zasnę. Chłopcy zadowoleni z prezentów a ja z nich bo bardzo dzisiaj pomagali we wszystkim.
Świętujcie i bawcie się dobrze.

monthly_2015_12/majoweczki-2015_41359.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my w święta. Boszeeeee...ale te dziewczynki cudne i te malutkie i ta duża również :-)))
Kamila mój się zaczął przekrecac ale za to wcale nie chce siedziec. Tak ze chyba na wszystko przyjdzie czas.
My wczoraj z tych wrażeń zapomnieliśmy dać jednego posilku dziecku :-) tzn kaszki na mleku wieczorem kolo 19. Co odczułam w nocy :-))) ha! ha!ha!
Nadrobił skubaniec :)
Jeszcze raz wesołych świąt.
A!!! I zmieściłam choinkę :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Kochane moje przepraszam, że dopiero teraz, ale z telefonu nie mogę wstawiać postów bo się psuje a tableta dopiero mam w zasięgu internetu. Chciałabym Wam wszystkim życzyć radosnych Świąt, zdrowia i duużo miłości oraz wspaniałych chwil w rodzinnym gronie. Lenka dusza towarzystwa na wigilii, poszła spać dopiero około 22. A dziś od rana już wariuje:-) na widok Mikołaja się popłakała:-), ale potem już jej przeszło i nawet siedziała mu na kolanach:-D
Choinki, dzieciaczki i mamusie piękne:-***
Moc uścisków:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Jol!
My juz po świętach ;) jutro na odwiedziny pojutrze na urodziny i spokój ufffff!!!!
Moje chłopy drzemia na ziemi a ja czekam z kąpielą ;)

Co dostalyscie pod choinka???? No co??? Pola poka!!!

Ja przewielka ramkę na zdjęcia na dużo zdjęć z napisem family na środku ;) taka drewniana czarna, trafione!!!!!

Ela, łi noł... Zaręczyny! ZazdraszczM fest!!!!
A reszta laseczek? ;) Dobra Wróżka, może dwie kreski na teście pod Choinka?
Caluuujemy!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Przez jakiś czas mnie nie bylo ale postaram sie nadrobic. U nas dwa ostatnie tygodnie masakra :(
Najpierw antybiotyk ( niestety narobil wiecej szkody niz pożytku)
Po antybiotyku we wtorek szczepienie- lekarz nie widzial przeciwskazan. No i od środy goraczka 40 stopni. W koncu wczoraj wyladowalismy na pogotowiu. I co -TRZYDNIOWKA. Teraz jest wysypka.
Pani na pogotowiu kompetentna ale zniesmaczona tym ze musi pracowac w Święta. Powiedziala ze ten antybiotyk który dostaliśmy jest bardzo mocny i nie powinna go Hania brac (Klacid). Wyjalowil jej flore i dostała plesniawek w buzi i dalej w głębi. Takze takie super święta :(
Co do ulewanie pani doktor powiedziala zeby zrobic bsdanie moczu i posiew :(
Napisze bo moze sie komus przyda: Nie pamiętam ktora zageszczala mleko nutritonem, pani doktor powiedziala ze nie powinno sie bo tam jest maczka która powoduje problemy ze zdrowiem w przyszłości. Co lekarz to inna opinia. Powiedziala zeby uzywac Gasstrotus. I jeszcze Hania ma zatkana dziurke w nosie ale nie wiem co z tym dalej mam zrobić bo nie byla na tyle łaskawa zeby mi powiedziec :(
O tak pomarudzilam :) Sory ;)

Pod choinke dostalam torebkę i super skarpetki :) natomiast Hania sie tak obłowiła ze z rok zabawek nie kupie :)
Z tego co pamietam:
Ela gratuluje zaręczyn :)
Anela piękne jesteście i mała jaką ma sliczna sukieneczke :)
Zieloona i Dobra Wrozko zazdroszcze spotkania :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie po świętach wczoraj Zuzia obudziła się z katarem i zaczęła pokasływać. Daje jej wapno i wit c i jakoś nie jest tak żle. Za to my rozstroje żołądków z przeżarcia mamy. M. od wczoraj ja od rana. Chyba zaraz skonam tak mnie brzuch boli.
Ewelusik biedna Hania oby wam przeszło szybciutko. Klacid jest zabójczo mocny Kacper dostawał go na zapalenie płuc. A sukieneczka z pepco:))
Ela super pierścionek i choinka ładna.
Dominika miłego odpoczynku. M. Też chciał jechać ale ta pogoda to nie dla mnie szczególnie nad morzem.
Miałam dostać strój jednoczęściowy co bym na termy mogła z Zuzią chodzić ale nie dotarł i dostałam ekspress. Zawieszkę do bransoletki lilou piękne cieplusie kapciochy pierścień z wielkim czerwonym oczkiem i kasiore.
Dziewczyny czy są jeszcze pampki z pampersa 4+? Bo 4 są już małmałe a 5 olbrzymie. U nas nie ma. Kupiłam te rossmanowskie 4+ i rozmiar jest ok ale kurcze dupcia jest w nich mokra narazie je zużyje ale chyba więcej nie kupię.

monthly_2015_12/majoweczki-2015_41436.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Ewelusik dużo dużo zdrówka dla was :*
Dominika zazdroszczę mocno tego wypadu nad morze!!!
Anela ja mam pampki zielone 4+ choć dawno je kupiłam jak promocja w kaufie była.
Ja dostałam tylko pościel od teściowej nawet muszę przyznać że trafiła w mój gust bo jest w odcieniach szarości i niebieskiego i od mamy 150zł ale już sobie przypomniałam że muszę dopłacić ratę za OC mojego auta także już po kasie :(
Kuba dostał ciuszki na szczęście od siostry i bratowej to są modne i ładne :) od babki męża całą siatkę słoiczków mam nadzieję że o dobrym składzie bo nawet nie patrzyłam jeszcze, a od mamy mojej pampersy bo nie chciałam już zabawek dla niego bo on średnio zainteresowany jeszcze...

Odnośnik do komentarza

ufff- dobrze, że się święta skończyły bo wymiana garderoby na XXL gwarantowana!!

U nas tak sobie- przed samymi świętami wpadliśmy do rodziców po żarełko na wynos (jestem MISZCZEM w pakowaniu do pudełek!!). Mama zrobiła nam WSZYSTKO - boziu jakie to było pyyyyszne! (u nas nawet piekarnika nie ma :/ )
Także w samą Wigilię tylko wszystko podgrzałam.
Usiedliśmy naszą mikro-rodziną do naszego mikro-stołu w mikro-mieszkanku poda mikro-choinką i jedliśmy maxi-porcje :D
Niby normalnie, ale M poszedł później do pracy :( no i w sumie całe święta sama z Odsetką byłam. Także tak sobie... nie jestem przyzwyczajona do takich świąt. Ale za to następne święta zaprosimy całą rodzinę! I załatwimy śnieg i będzie suuuuper!! :D :D

Prezentów u nas brak, bo budowa bardzo głodna i łyka złotówki jak ja groch z kapuchy :P

Choinki super, a dzieciaczki i mamusie do całowania :******

Ewelusik - współczuję :( Oby Nowy Rok przywitał wszystkich zdrowiem i radością :*****

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

U nas tez bardzo tak sobie a w zasadzie do kitu.zapowiadało się naprawde ok.wigilia u mojej siostry super potem biegiem do teściowej.no i sie zaczęło.
Otóż moja teściowa w poniedziałek dostała jelitowki.oczywiscie nic nam nie powiedziała.w srode przed wigilia moj mąż pojechał zawieźć prezenty pod choinkę dla dzieciaków od dziadków bo my kupilismy i sie dowiedział.w czwartek tesciowa zadzwoniła ze juz sie lepiej czuje i zaczyna jeść itd.ja odłożyłam słuchawkę i mowie do meza co robimy z Julkiem bo ja bym nie ryzykowala i go nie zabierala tym bardziej ze mialam z kim go zostawić.no i pojechalismy bez Julka.no i sie zaczely wyrzuty komentarze.ja siedziałam cicho bo bym musiala wszcząć awanturę a tego w wigilie nie chcialam.po półtorej godz wyszlismy a ona do mnie czy jutro na obiad przyjedziemy.mowie grzecznie ze Julek nie przyjedzie.
Wiecie jak sie skończyło.ja w pierwszy dzien Swiat zostalam z Julkiem w domu a maz z Mery pojechał.myslicie ze sie o mnie zapytali chociaż?nieee
Przepraszam za przydlugi post ale tak mnie to wkurzylo ze mozna byc taką egoistka zeby myslaec tylko o sobie ze my jej kurde wnuka nie przywiezlismy ze ona 3 tyg go juz nie widziała a kurde nie pomysli na co go naraża.
Ja zapowiedzialam ze 2 tyg na pewno nie przyjedziemy.nie wiem czy mąż nie uwaza zeto za dlugo ale Mery mi sie tak zarazila od mojej siostry syna nawet po 2 tyg od infekcji.dziewczynki czy myslicie ze przesadzilam z tymi 2 tyg??Ola jakbys mogła podpytac tatę bede wdzięczna.
Przepraszam ze tylko o sobie ale cała ta sytuacja skutecznie popsula mi święta.

Odnośnik do komentarza

Wrócili my do domu :D
Anela - Ty piekna a Zuzula jeszcze piekniejsza :D
Ewelusiek - duuuużo zdrówka dla Hanulki :*

A więc objeździliśmy całą rodzinę T. - codziennie spanie w innym miejscu, nowe domy, nowi ludzie a mój Kacperek boski!!! Uśmiechnięty, do wszystkich na ręce, uśmiechy rozdaje :D jedynie dziś w drodze do domu obudził się godzinę przed domem i wył ale trasa prawie 3 godzinna i od czwartku codziennie w aucie więc loooz :D bałam się strasznie ale było super. Wszyscy mili, jedzenie dobre i dużo - jesteśmy mega zadowoleni. Udało nam się odwiedzić dziadka T. który w grudniu skończył...uwaga...99 lat :D zobaczył prawnuka pierwszy raz i zrobiliśmy zdjęcie - Pradziadek, dziadek, tata i Kacperek - męska linia nazwiska :D

Dziewczyny a kiedy wprowadza się pieczywo? bo mnie pytali czy mu daję chleb :/ i kiedy jajecznice na parze? bo nie wiem :/

i z innej beczki - ma któraś irobota czy innego cudaka do sprzątania? bo u nas wiecznie pełno kurzu i dziś mi się przyśniło że kupuje w sklepie i tak się wkręciłam że się zastanawiam czy sobie nie fundnąć :P T. chce projektor do wyświetlania filmów to może ja sobie kupie odkurzacz :p

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...