Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)Dzięki Waszym dobrym słowom oraz malinom i cebuli niedługo wyjdę na podwórko bez obaw ze pod nosem sople do ziemi będą mi zwisały:D Frankamamka oj przydałoby się to powietrze cieplutkie:) a tu tylko z Suwałk jakieś arktyczne podmuchy dolatują, żadne tam tropiki:P
O kurczę jak ja czekałam na jakikolwiek wpis Maratonki! :) super:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Dlaczego to forum nie ma streszczenia...

Justyna wymiata, mały czort rośnie :)
Szczęśliwa mamusiu, każdy z nas się boi zmian ale jak patrzę na swoje życie, to jestem zadowolona z każdej mniejszej czy większej ucieczki w nieznane. Ty też będziesz! Jest pewnie kurewsko ciężko, ale ulga, która przyjdzie będzie nagrodą! Trzymam cztery kciuki

bojkot suwaczka

Odnośnik do komentarza

Maratonka toć to wieki, gdzież byłaś co robiłaś i czy ciut o Nas myślałaś???? nie rób nam więcej tego i nie znikaj bez zapowiedzi!!!!! Jeju Kupiłaś większego brata Majkelowi?? No cud chłop.. A tylko nie mów że budowanie karmnika zajęło Ci tyle czasu,,,

Justynka oj da mamusi popalić tak jak moja Oli no istny dzik a ja spać nie mogę serducho coś za mocno pika... Chyba za mocna kawę walnelam bo nawet melisa nie pomaga

Odnośnik do komentarza

Maratonka - walczę jeszcze karkówką,chipsami i mandarynkami i rosołem w międzyczasie. Zgodnie z dewizą Taty" zdrowy człowiek to najedzony człowiek". Stosuje zasadę podwójnie.co będę sobie zdrowia żałować:P polecam:)zdrowiej szybko! I nie zapominaj jeść;) ja teraz to i tam jestem okaz zdrowia- przez ciążą to producenci gripexow itp się pewnie jakiejś opony lub alufelgi do porsche się dorobili na nas:P

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Kogo ja widzę w nowym roku Maratonka, Majkel :-)))) jak miło. Fajnie ze o nas nie zapomnieliście.
Pola walcz !!! A może goloneczką dziada ???
Dzieciaczki do schrupania, jak z reklamy, same słodziaki :-)))
Emagdalenka zimne piwko ??? U nas by teraz tylko grzaniec wchodził w grę :-) brrrrrr
H-m zdrówka ci życzę .
Szczesliwa mamusiu masz mądre dzieci i one zrozumieją twoją decyzje. Najważniejsze żeby byly szczęśliwe.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ile dobrych spraw OH!
Dobra wróżka, najsliczniejszy plecak świata :* gratyyy! Tygrys jest ostatnio zbyt dziki żeby ulezec chwile na plecach...

Emagdalenka, bossko ciepło mi się robi jak o Was myślę! Pozdrawiamy mróznie!!!"""

Maratonka, Majkel jest cudny, zainspirowany przyroda Och ach... Graba od zioma!

Mamy 6 zębów... 4 w dwa dni i trzeciego dnia widać kreski na dolne dwójki, ja cieee!! Ciśnie ostro te kły!!!
Jol!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

AAAAA!!!! Powrót słodkiej Bliźniaczki <3 House Manager- nie trać się cholero!<br /> Maratonka- jaki Majk wielki!! Ale dobrze Was widzieć :D Co u Was było jak Was nie było? Zdradź nam co-nie-co :D
Panifiona- to się Dżasta rozbujała z zębami :)
Emagdalenka - zielenieję z zazdrości <3 U nas dziś -17'C o 8rano :<<br />
Odsetka nauczyła się 'blablablabla' gadać. Cholera -ja/ojciec coś do niej mówimy a ona swoje blablabla. Już pyskuje!!! CO zrobiłam źle :P

Ochrypnę od ciągłego krzyczenia: ATTKA, ZIELONA, KWAŚNA, ZIELIZKA, HANKA, EMKA, EWEK, ASIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-miałyście się odzywać i co??!!?!?!
---
zdróóóóóóówka wszystkich zmagającym się z bakteriami-najeźdźcami :*********

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Emagdalenka - fajnie że się odezwalaś. Mam pomysl - znajdź tam pracę, zostań a spotkanie majoweczek zrobimy u Ciebie :D zimne piwo i 28 st - cizys litości :p

Maratonka - majkel wymiata i jak zwykle broni honoru facetów bo na forum w nowych umiejętnościach rządzą laski! Zaglądajcie do nas :)))

HM - zdrowka!

Wisienka - zaproszenie przyjęte! biorę 2 karmi i lecę :))))

Szczęśliwa mamusiu - masz mądre dzieci!

Dobra Wrozko - czy on się nie może wytulic w dzień? Dziś się tulil co 45 min z zegarkiem w reku całą noc - umieram!

Dziewczyny co na katar u Lobuza? Bo wit.C nie pomaga ;) miałam nasivin ale się skończył. Szału nie było.

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżko, nie chrypnij. Jestem i czytam cały czas. Przede wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku dla wszystkich mam i bobasów.
Dzieciaczki są piekne, a mamusie laseczki.
Z tymi zębami to jakieś pospolite ruszenie, bo Fifi też już ma 2 dolne i chyba coś jest z górą na rzeczy.
Muszę pochwalić moje dziecko, że już drugą noc śpi ciągiem 5 godzin :-D. Ale żeby nie było tak kolorowo, to jest problem z zasypianiem. A w dzień śpi na łóżku, bo łóżeczko z pupę parzy.
Nie będziecie ze mnie dumne. Przed samymi świętami ugiełam się i dałam szansę G. Jest lepiej, choć nie idealnie. Nie wiem, czy to wyjdzie, ale chcę wiedzieć, że zrobiłam wszystko, żeby to naprawić.

Odnośnik do komentarza

Emagdalenka, jak ja ci zazdroszczę. Te mrozy mnie wykończą.
Hanka, ja podawałam to euphorbium i pomagało.
Szcześliwa mamusiu, nie jestem najlepszą osobą do udzielania rad, ale wierzę, że dasz radę. A do Sablewskiej startuj. Zdjęcia nie chrobi synek albo w lustrze zrób.
Ktoś pytał o noszenie w zimnie. Ja obecnie nie noszę, ale na jesieni nabyłam taki polarowy ochraniasz na chustę lub nosidło. Produkuje to pentelka, są na allegro. Mają też kurtki dla dwojga ale jak dla mnie 250 zl to kupa kasy na jeden sezon.

Odnośnik do komentarza

Umieram :( a do tego dziecko w nocy spało spokojnie tylko u mnie pod kołdrą. Nawet starym swym gardzi w nocy. Boje się ze ja zaraze ; (
Z kamieni milowych to jak pierwszy ząb wyszedł w 4 miesiącu a drugi chwile później tak na tym się skończyło. Siedzi sama z lekkim poparciem coraz pewniej. Uwielbia wystawiać dupe do góry czyli już pozycja na kolanach i łokciach coraz bardziej stabilna. Czekamy aż się skapnie jak ruszyć do przodu a wtedy to będzie masakra.. lodowate podłogi u nas! :(
nadal papki są ble ale flipsy i suche pieczywo wcina jak szalona!
Podpowiedzcie co tam teraz i jak ją dacie będzie mi pomysły na menu się kończą.
Waga ta sama od długiego czasu czyli 9kilo z małym hakiem. Ubrania 80 i płakać mi się chce ze juz taka duza!
w cyckach coraz bardziej sucho i takie smutne guziki się zrobiły a wy mi tu o f-cyckonoszach piszecie!
poza tym emagdalenka ma za dobrze z tymi upałami bo ja tu zamarzam! ; (
Buzi mamusie! Low ju ol!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Zajs zjebka... Dobra Wróżka, post przed Toba pisalam! ;p <3<br />
Zapomnialam się wypowiedzieć. Jak jest zimno i Tule Tygrysa w chuscie to go w zimowej kurtce motam a swoja mam rozpięta z rękami w kieszeniach i tak go opatulam ile starczy. On ma cieple butli i rękawiczki ;) no chyba ze D pożycza swoja kurtkę wtedy tygrys ma bluzę i zapinam nas obu ;p

Jak on zgrzyta zębami!!!! Jakby landryny gry zł!!! O jaaa!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Zielona - no słowo harcerza, że nie widziałam! Musiałam się cofnąć (do tyłu of kors :P) i popatrzeć- Faktiko :D dzięx :**
My też mamy TT explora, ale ja kupiłam 4xmiska +silikonowa mata do ich trzymania +4xłyżki z silikonową końcówką i jest git :D super się sprawdza póki co. Bo jak siądzie leń jeden to jedziemy z BLW :)
Przeszedł śpik Filipowi?
Hanka- bądź silna i negocjuj! I spróbuj mlekiem w nosek psiknąć- ponoć najlepsze lekarstwo ;)
Attka- dzięki za ratunek :) My możemy gadać swoje, ale to Twoje życie i rób tak, by później nie żałować. Może spotkajcie się ze specjalistą? Nam b.pomogło :* tulę ciepło!
Ja mam taką wkładkę wsuwaną do polara na chuścioszka i super się sprawdza. no ALE to polar i na TAKIE mrozy nie da rady :( i już miałam rano startować do lumpa po kurtkę (bo na specjalne mnie nie stać) xxxl, gdy znalazłam >>TO<< :D :D :D no i lecę po najcieplejszy polar jaki znajdę i będę zakładać na nasz polar aż się ugotujemy :P<br /> H-M- Odsetka papki nie tyka! grudki jakieś MUSZĄ byc i już! Co do żarełka to nie pomogę bo ja zawsze od Was zgapiam :P

Zdrowiejcie nam mamusie :******
Czemu Wy wszyscy macie zęby (i to TYYYYLE?) a my nie?

DO-MI-NI-KAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżka, sikam mu mlekiem do nosa ( znaczy po twarzy, oczach itp...) mega nie lubi mleczka w nosie! Inhalator kupilam, jest walka ostra ale coraz lepiej idzie no i leci mu woda z nosa a wciągać niema co, do tego chrypa i charczy i się dlawi gilami ;/ jutro startujemy do przychodni ze o kant dupy te jej lekarstwa!!!!
Uratowałas nasz wiejski stajl!"" mam nawet kocyk milutki który bym mogła ciachnac na ponczosa ale chyba chce mniej kocowy wzorek ;p oby mi to pyklo! Szyc nie trzeba to może katastrofy nie bedzie! Dzieks kochana!!!

co do zębów, to oby wam wszystkie na raz wyszły! Jeden bol! Buzioleee!
Wracam do obzerania się kolacja... Jol.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Łobuzowi dziś gorzej :( katar silniejszy. Po południu obudzil się z płączem. NIe mógł się uspokoić. Podałam przeciwbóla i po 20 min inne dziecko. Nie wiem co mu :( a teraz już miał pierwszą pobudkę i zacął mega kaszleć. Najgorsze że jestem u rodziców do środy. Jutro idę szukać prywatnie lekarza :(
DW - u mnie nie ma czzym sikać :P ja mam mleka tyle o ile.

A co do nocnych pobudek - to jak dziś się zastanowiłam to idziemy w złym kierunku. Dwa miesiące temu budził się co 2-3 godz, teraz co godzinę.

Znów płacze :(

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hanka zdrowia zycze. A czemu chcesz iść prywatnie do lekarza? Dzieci do lat 18 maja opiekę z NFZ za darmo. Idź do przychodni i założą mu kartę tymczasową. Chyba ze nie masz zaufania do pediatry z tamtej przychodni. Ja ze starszym jak była taka potrzeba to korzystałam w przychodni u rodziców i nigdy nie placilam. A moze zeby u Was? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...