Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Zamarzamy:( lezymy pod kołdrą ale ja nadal zamarzam! Nie wiem czy zostać czy jechać do rodziców gdzie cieplej. Tu 18-19 stopni pomimo hajcowania na maxa :( niw chce żeby się malutka rozchorowala ale też nie chce bez męża a Julinka bez taty :( oni się tak kochają

chłopaki mają czupryny ze hoho! Moja to przy Waszych lysolka!
Zielona gotuje wszystkim budyn bo mi też smaka narobila!
Gratulacje dla Dw z okazji plecaka !
Wrocilabym do chusty ale bym musiała kupić no i nie wiem co jul na to :/
zdrowia i ciepla for ju ol!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny powiedzcie mi ile wasze dzieci spia w dzien? Bo moj np.jak dzisiaj wstal o 7 to chcialam go polozyc po 9 jak zwykle na drzemke to usypialam go 1 godzine i 10 minut i nie usnal. Dopiero zasnal po 13.30 na pol godziny i tyle spal. Po 16 chcialam go wziac na drzemke tez nie usnie. I dzisiaj za caly dzien spal pol godziny a czasem 45 min.a jak spi 55 minut to sukces. I dodam ze to jest usypianie na chama bo takto w ogole by nie spal. On tak sie zachowuje jakby mu bylo szkoda czasu na spanie i woli wszystko zwiedzac.

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Frankamama ja dzis doszłam do podobnego wniosku. Moje dziecko dzis wstało o 7, spało godzine na dworzu od 12 i potem siła ja zmusiłam do półgodzinnej drzemki o 18.
Nie wiem co sie dzieje, noce ciężkie, w dzien nie lepiej. Moze to na zeby, ale jak ich nie było tak nie ma. Do tego jest taki ślinotok ze dzisiaj przebierałam Hanie 5 razy, tak sie ślini ze szok. Dodam ze była w sliniakach, ale to i tak nie pomaga. Pralka chodzi prawie non stop:(
HM współczuje ze macie tak zimno. Ja bym chyba pojechała. Co prawda od jutra ma byc juz trochę cieplej wiec moze i u was bedzie lepiej?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki kochane:-)
Dobra Wróżko przepraszam, chyba dwa razy mnie nawoływałaś, ale ja musiałam trochę dojść do siebie po ostatnich wydarzeniach, nie chcę pisać o co chodzi bo to jeszcze dla mnie zbyt trudne. W każdym razie sprawy rodzinne mocno negatywne i powiązane z moim M. Niestety. Sylwestra spędziłam w łóżku z tego powodu i w stolicy, coraz bardziej zaczynam nienawidzić tego miasta. Od 18 do 00:30 cały czas jakieś frajerwerki ktoś wystrzelał. Na szczęście Lence nawet to nie przeszkadzało w spaniu, mi za to bardzo.
Maratonka wkońcu! A ja już myślałam, że o nas zapomnieliście. Majkel cudo! Ukradłam pomysł z karmnikiem, ale narazie tylko jeden ptaszek się zainteresował, czyżby za wysoko?;-p
Frankamama Lena po Świętach sobie przeorganizowała plan dnia i śpi dwa razy po pół h, ale wieczorem szybciej zasypia i śpi do 8 rano a wcześniej zasypiała już nawet do półtorej h i po 7 już się budziła albo punkt 7. Myślę, że po prostu już mniej snu potrzebują te nasze szkraby, oczywiście pewnie nie wszystkie tak mają, ale u nas to taki egzemplarz po prostu się trafił. Właśnie ostatnio nawet próbowałam ją dwa dni z rzędu uśpić, żeby w sumie były 3 drzemki jak wcześniej, ale nie dało się po prostu i już z tym nie walczę, widocznie tak musi być.
Attka79 oby wyszło na dobre Wam to, że dałaś mu szansę. Czasem mam wrażenie, że ktoś się pomylił, że kobiety i faceci powinni mieć dwa różne światy i zakaz wstępu płci przeciwnej do nich.
Sylwiunia nie obwiniaj się o ten jogurt, to nie musi być od tego a nawet jeśli to przecież nie mogłaś tego wiedzieć. U nas po wyjeździe do Gdańska był rumień na policzkach a potem sucha skóra i okazało się, że to mróz podrażnił skórę po prostu, ale smarujemy i już jest trochę lepiej. W ogóle to inne dzieci mają takie czyste i nieskazitelne te buźki a moja to wygląda jak mały brudasek. Ciągle gdzieś brudną ma tą buzię, nie da się dobrze domyć nawet i wiecznie podrapana. A i jeszcze chyba mamy zatkany kanalik łzowy bo łzawią jej oczka. Narazie przemywam solą fizjologiczną i zobaczymy czy przejdzie, jak nie to 26 mamy szczepienie to zapytam co dalej.
Nie wiem co więcej mam napisać, ale pozdrawiamy Was razem z Lenką wszystkie i wszystkie dzieciaczki bardzo serdecznie!!!
I Odsetka pamiętam, że kończyła w międzyczasie 7 miesięcy, tak więc zdrówka i snu życzymy na kolejny miesiąc:-* i piękny plecaczek i tata też fajnie nosi:-) super rodzinka:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Najlepszości w nowym roku!
Dw przepraszam, czytam ale tak jakoś nic ciekawego nie miałam do napisania więc tego...
Przede wszystkim ślę dużo dobrej energii i zdrowia wszystkim choruszkom.
Co do upadków to u nas był 1 z kanapy i mało nie padłam na zawał. Teraz Alicja kombinuje i cwiczy przemieszczanie się w pionie więc upadki to norma. 98% wylapuje ale co jakiś czas nie zdążę :-(
Zębiastym zębów Gratuluję. Dołączylismy do tego zacnego grona dolną jedynką a dziś poprawilismy druga :-)
Dw teraz mam coś dla Odsetki. Alicja już drugą noc dała mamie przespać 4h bez przerwy. Czuję się jak młody bóg albo bogini. Chwilo trwaj chce się powiedzieć.
Jutro jedziemy na wyczekane wakacje, nad morze. Ustronie Morskie, hotel basen plaża morze i hotelowe śniadania (które uwielbiam):-)

I jeszcze zapomnialabym.
Attka próbuj, choćby dla własnego spokoju że zrobiłaś co mogłaś.
Szczęśliwa mamusiu, ja cały czas w ciebie wierzę że uwolnisz się od tego bałaganu i rozwiniesz skrzydła.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Hm może jakiś dogrzewacz? Może w markecie będzie jakieś cudo tanie to wam pomoże ;) ciepła a!

Dobra Wróżka, hah wege budyń wymiata! Zapraszam! I na swawole z hula kula, u Nas zajmuje Tygrysa na 15-20 min albo dopoki nie wyskoczy za nia i nie zaliczy " plażówy" wtedy ryk i pol dnia Foch na nią ;)

Nie pamietM, dziura w mózgu!

Attką, może to jakiś sposób? Daj mu podpalić zobaczymy czy taki chojrak cwaniak ;p wypominaj do zrzygania przez parę dni, albo pod kuli ogon albo kurwicy dostanie :/ trzymaj się ciepło!

Ponawiam pytanie:
Kiedy planujecie dzieci a do dentysty pod rzucić??

Dobra Wróżka, to kły! Odsetka się tak slintoszy ze szok! Widziałam! U nas przed pierwszym zębem tez śliną ciekła po łokciach chyba z 2 miesiące! Jool!

Franek cudny słodki Misiak ;) dużo zdrowia!

I wszystkim zdrowia!!!! My odstawilismy wszystkie lekarstwa, tylko dwa razy dziennie nebulizacja sola fizjologiczna i bukkake z mleka na twarz i w końcu widać poprawę!!!!"

Z mniej miłych spraw. Tygrysa wczoraj do 1 w nocy usypialam... Spał po 10-15 min... Ogień!!! Dziś tez nie było jak zawsze ale jakoś poszło i śpi chyba. I nie chce jeść! Mój jadek nie chce jeść! Dzisiaj mu dalam łyżeczkę banana sposobem to się prawie udusił i mnie tak obrzygal ze się do teraz trzese ;/ mleko mleko Cyc mleko cycycycy y... Pewnie w nocy nad robi!

Hallelujah siostry!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Dominika pisz nam tu wywal wyrzygaj co ci na serduszku leży może ci lżej będzie a my spróbujemy pomóc. Trzymaj się dzielnie.
HM no właśnie idzie ocieplenie to będzie lepiej. Ale kurcze 18 c to faktycznie mało też bym pojechała bo ja straszny zmarżlak jestem. A nie masz jakiegoś grzejnika elektrycznego czy coś? Faktycznie trudno w zimnie funkcjonować jeszcze z maleństwem. Przesyłamy wam gorące uściski.
Frankamama u nas przeważnie są 3 drzemki to zależy o której wstajemy jak o 7 to śpi ok 9 max godz. Na spacerze ok 12 śpi do 2 h ( teraz w mróz śpi w domu) i po 15 śpi do 2h. Ogólnie śpi w wózku bo w łóżeczku to wszystkie drzemki trwają max 1/2 h i strasznie się wtedy zrywa. Popołudniu często się z nią kładę i wtedy z cycem śpi. U nas usypianie cycem oprócz spaceru. Chyba że bardzo zmęczona to kładkę do wózka i śpi. Są dni że nie chce spać lub drzemki trwają 30 min. Co do psa to my mamy beagla a nie psa. Z sierścią jest ale on urzęduje na dole w piwnicy. Ma tam swój ulubiony skorzany fotel i nikt tam nie musi wąchać jego wstrętnych bąków. Do domu wpada się pobawić.
Znowu był płacz przed zaśnięciem.Bidulka moja.
Mama dzisiaj zaszalała i zrobiła mi tłusty czwartek pączki upiekła. Takie pysznee z powidłami śliwkowymi. Jak mi Zuzia da wstać z łóżka to się nimi dobije.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Się nachwaliłam, że dziecko mam zdrowe i *uj! :( COŚ Odsetce jest - może przeziębienie, może zęby, może menda- kto to wie?! Na razie w mordce pusto....

A może jakaś kumulacja skoro TYLE dzieciaczków daje starym popalić?! hmmm?

CO-gadające babsko?! Huji-kuli nie będzie! Uciekający kot i łysiejąca papuga musi Odsetce wystarczyć :P
FrankaMamka- ja mam owczarka niemieckiego długowłosego (obecnie na wygnaniu) i w czasie linienia bylo ciężko, ale do opanowania. Kot spoko-trzyma się (i swoją sierść) w garści. Ale za to kradnie mi wszystko. Dosłownie!!
Odsetka obecnie ma 3 drzemki po 30-40min. Ciężko o nie walczę bo inaczej nie śpi całą dobę i się cieszy :D
HM w naszym byłym mieszkanku mieliśmy piec więc znam ten ból. A teraz mamy wszystkie kaloryfery na 0 a w pokoju 24'C! Masakra - w gaciach i bluzce na ramiączkach chodzę! Zdrowiej :***
Odsetka w krok za Bliźniaczką- łysa jak kolano :P Wróć do chusty!!! :D
Wisienka - u nas to samo! Leje się z pyszczka jak z kranu :/ od 3mca życia :P a zębów niet!
Dominika mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało :* tulę mocno!! Trzymajcie się dzielnie robaczki :) Dziękujemy za pamięć i na jutrzejsze WASZE święto samych wspaniałości życzymy :D :D :D
Emka- jak Odsetka tylko oko otworzy to jej kompa pod nos wcisnę i każe czytać na głos :D niech się uczy!
Udanego wypoczynku, przespanych nocy, romantycznych kolacji, pysznych śniadań i relaxu do pełna :D :D wrzuć fotę Bałtyku- dawno się z nim nie widziałam :(
Zielona nie kuś, nie kuś bo pożałujesz :P
Jako, że ja KOCHAM dentystów i borowanie <3 (to nie żart!) to Odsetkę wyśle jak będzie miała zęby-czyli za jakiś rok :P<br /> Cyc dobry na wszystko, a nawet na gile w nosie :D
Anela podziel sięęęęęęęęę!!!!

Na razie młoda śpi- spróbuje pod prysznic wskoczyć.
Ołwer!!

KWAŚNA!!!! ZIELIZKA!!!!! ELŻBIETA!!!! PANIPIONA!!!!!!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Wisienka ja tez tak powtarzam sobie moze to na zeby ;-) chociaz jeden niech szybko wyjdzie bo zwariuje od tego szukania ich.
Dominika zycze szybkiego rozwiazania problemow :-* moj wlasnie tez tak po swietach sobie pozmienial. Wczesniej budzil sie ladnie po 7 i do 7.30 sobie gadal i wtedy go karmilam a teraz budzi sie np.dzisiaj o 5 i zaraz placze i tylko cycek go troche uspokoi ale i tak nie tak jak zawsze. A i jeszcze z tym kanalikiem: moj mial od urodzenia zatkany. Do tego jeszcze ropne zAp.spojowek. Antybiotyk 2 razy, sulfacetamid 2 razy mial + sól i takie inne krople do przemywania. Zapalenie przeszlo ale kanalik wracal. Nawet zbytnio nie masowalam bo sobie nie dal dopiero teraz pare dni temu jak reka odjal(odpukac) moze po prostu sam sie odetkal.
Emka zazdroscimy wakacji ale odpocznijcie fajnie :-)
Zielona widze ze Tygrys z tym spaniem fixuje jak moj ;-)
Anela to fajnie masz z tymi drzemkami nie ma co narzekac a i podziel sie pąkiem :-P

To sie rozpisalam.. i ide spac ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja tylko na sekunde ostatnim tchnieniem. A więc Kacperek obudził się o 7 rozpalony jak piec ; temp.39. Podałam nurofen, spadło do 38 i koniec. Po 4 godz znów zaczęła rosnąć. I tak cały dzien. Ja dziś w pracy. Mały co chwilą gorączka, płacz, sen. Wieczorem pojechałam do szpitala z moczem. Zbadali. Dziecko zdrowe. Gdyby nie katar, gorączka i biegunka. Dostałam milion syropow i zawiesin. Jak ja mam to kurwa dać! Zamiast 4 dostał na razie 2 -śpi, temp. 38, 5 - dwie godziny po przeciwgoraczkowym! Jestem przerazona i zmeczona. A jeszcze jutro jakieś swięto z dupy :(
Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza

Jak tylko odnajde funkcje zmniejszenia fot w tel to widok morza must be. Niestety jedziemy tylko na 4 dni choć to zawsze coś.
Dominika nie łam się kochana. My cie tu wszystkie mocno przytulamy. Jak się nie brzydzisz to tulimy do obslinionego jadącego mlekiem cyca ;-) może jak napiszesz to ci będzie lepiej.
H-m przybijam piątkę. U mnie podobne temp. Dziś wracam do domu z małą, kaloryfery na full a tam 18, 4 st. Ale dogrzewam pokój grzejnikiem elektr. Na noc wylaczam bo mam schize że się spalimy. Jak jest 20 st to jest ok. Ale mniej to już gorzej.
Zielona, ja jeszcze nie myślę o dentyscie. Nawet nie wiedziałam że takie małe bąble mogą iść.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

HM, współczuję zimna, u mnie jak jest poniżej 24 w dzień to się opatulam. Ja bym chyba pojechała albo chociaż farelka nabyła.
Dominika, współczuję problemów. Czasem wypisanie się pomaga, wiem co piszę.
U nas w ciągu dnia są zazwyczaj 2 drzemki, pierwsza ok. 11,druga ok. 16. Długość 30 minut do 2 godzin k(baaardzo rzadko ta 2). Na spacerze Filip nie śpi od dawna.
Co do czerwonych policzków to nie podejrzewam zębów bo do tej pory tefo nie było a zeby są2. Boję się, czy to nie skaza białkowa. Tylko czy ona nie powinna być wcześniej?
Anela, ja też chce pączki, mniam...

Odnośnik do komentarza

A i zapomniałam, ze mam pierwszy sukces żywieniowy. Filip zaczął jeść grudki w zupkach. :)
A jeszcze co do spania, to w dzień najczęściej ląduje w sypialni w naszym łóżku. Do niedawna spał w gondoli, ale się nie mieści. A łóżeczko w dzień w pupę parzy. W nocy w łóżeczku za to śpi.
Dobranoc. Śpijcie bez pobudek.

Odnośnik do komentarza

DW jestem, jestem ale umieram!!!!
U nas podobnie jak u HM zimno strasznie bylo w mieszkaniu i wszyscy chorzy. 1 facet chory to masakra a trzech ??? Na szczęście Wiktorka ubieralam w polarowy kombinezon i jakos na razie odpukać sie uchował. Ale boje się żeby sie ode mnie nie zaraził.
Mam chyba jakies zapalenie zatok bo łeb mi pęka. W nocy masakra bo tylko z cycem w buzi. Zamiast ku lepszemu to jest coraz gorzej. A za tydzień do pracy. Jak dożyje :-)
Dość ze ja ledwo chodzę to jeszcze oni chorzy i nie ma mi kto pomoc nawet w ciagu dnia.
Sorry ze tak tylko o sobie ale nic nie pamiętam chyba rano mózg wysmarkałam !!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Oj Ela to faktycznie masz szpital w domu. Oby szybko wam minęło.
Jestem nieprzytomna po koszmarnej nocy i to nie z powodu cyca. Zuzia mi się wczoraj zachłysnęła powietrzem przy cycu. Nie mogła złapać tchu a ja prawie umarłam. Ledwie przysnęłyśmy a tu nagle hałas i płacz otwieram oczy a Zuzieńka na podłodze. Boże dziewczyny to jakaś czarna seria. Ryczałam jak bóbr trzęsłam się cała nie mogę sobie darować! Jak to się stało przecież na łóżku była barykada. Nic jej się nie stało ale ja to nie wiem kiedy dojdę do siebie. Nie spałam do rana tak się o nią bałam.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Wczoraj nasi znajomi oboje mają po 40 lat zostali dziadkami. Starszy syn18 latek im zafundował wnusia. Jego dziewczyna ma 19 lat a najśmieszniejsze jest to że rodzice dowiedzieli się dopiero przed świętami jak ta laska zemdlała i ją do szpitala zabrali na badania. Okazalo się że jest w ciąży i ma termin na 07.01. Niby nie wiedziała wcale że jest w ciąży. Jak w tv ciąża z zaskoczenia. Tak wogóle to fajną są rodzinką nie żadną tam patologią.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Elżbieta- ja mam jednego umierającego gościa w domu a co dopiero 3?! Współczuję!!
Hanka 3maj się!! Daj znać jak po pracy
Attka gratuluję :D
Anela- faktycznie nie fajnie -mam nadzieję że już lepiej. A tak odnośnie takich rzeczy: mamy takich miłych sąsiadów ok 70tki. Wczoraj wskoczyłam pod prysznic i słyszałam jak dochodzą za ścianą... brrrr... aż mnie trzepie jak sobie przypomnę...hahahahahha!!

zdrówka zdrówka zdrówka wszystkich chorowitkom!!!! mła!!! :***************

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hanka, Ela i cała Reszta! Zdrówka! Zdrówka! Zdrówka!

Ja od rana w kuchni. Babka marmurkowa wyjęta, zupa ogórkowa w trakcie. :D wracam trzeć ogóry. juz mnie ręka boli!!!!

:*

Wesołych 3Króli :)

ps. ma któras z Was meble z ikei? Nie wiem czy kuchnia na wymiar u kogoś (drożej a niby lepsza jakosc) czy sobie fronty z łikeji szczelić- som takowe co mi się widzom! ha!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Hankaa wspolczujemy i przytulamy mocno malutkiego :-*
Attka to Ty zmarzluch niezly chyba jestes ;-) ja bylam u lekarza z tymi polikami kiedys juz pisalam ale powiedziano nam ze to najprawdopodobniej zeby bo lekarka mowi ze ma wszedzie skorke bardzo delikatna i nie wyglada to na alergie. Tyle ze bylismy chyba ponad miesiac temu a polika od 1,5 mies.takie a zeba ani jednego...
Gratulacje co do grudek moj z racji tego ze bezzebny dlawi sie grudkami.
Ela wspolczuje trzymaj sie cieplutko i dasz rade w koncu my kobitki musimy dawac rade ze wszystkim, no nie? :-D buziaki!

Odnośnik do komentarza

Aha i cd.bo sie zgapilam:
Anela- ja tez bym chyba zawalu dostala ale nie mozemy sie obwiniac za takie wypadki tym bardziej ze i tak sie staramy chronic. A z ta dziewczyna to naprawde niezle. A wydaje sie ze takie rzeczy tylko w Ameryce ;-)))
DW- ile ja sie rzeczy nasluchalam jak mieszkalam w blokach... sasiadka przyprowadzala faceta i taki koncert dawali stukow, jekow i ohów ze jak Franek byl jeszcze w brzuchu to nawet on sie obudzil! O 3 w nocy! Caly blok slyszal a ona jaka zadowolona chodzila... :-DDD
HM- nie doradze Ci bo my mamy meble z Bodzia ;-)

Odnośnik do komentarza

Wróciliśmy dziś do domu. A wiec w nocy o 00:30 padł rekord - 40 st. Podałam nurofen i przez godzinę robiłam okład z zimnego słoika musztardy - na zmianę z chrzanem :) spał na boku, nie chciałam go budzić dlatego wymysliłam słoiki. Dziewczyny - odechciało mi się spania i wszystkiego tylko okładałam go delikatnie tą musztardą po kawałeczku czoła i karku żeby nie zbudzić. Porozbierałam ile się dało. Gołą klate chłodziłam własną ręką. Cytując klasyka - OGIEŃ! ;) Nad ranem kolejny atak gorączki - ale już 39 st. Na szczęscie od południa jest lepiej. Temperatura spadła do 37 z hakiem. Teraz miał 38 to podałam mu zapobiegawczo leki i poszedł spać. Macałam przed chwilą głowa chłodna. Tylko teraz to już za cholere nie wiadomo co mu. Wcześniej obstawiałam 3 dniówkę nałożona na kata. Ale u nas ta wysoka gorączka trwała 24 godz. Jutro znów wizyta u lekarza - tak kontrolnie pójde do swojego pediatry. Najważniejsze że jest światełko w tunelu ;)

Anela - współczuje sytuacji ale najważniejsze że nic się Zuzi nie stało. Nasz też już spadł z kanapy.
A odnośnie sytuacji znajomych - moja ciocia została babcią mając 36 lat :) i jakoś nie potrafie uwierzyć że dziewczyna nie wie prze 7-8 miesięcy że jest w ciąży, no naprawdę nie jest trudno się zorientować :p

Ela dużo zdrówka. Współczuję chorujących facetów :/

Franek i Kuba - słodziaki :*

DW - to trzeba podziwiać i brać przykład z dziadków ;)

HM - duuużo ciepła. Co do kuchni - my mam taką robioną w prywatniej firmie na wymiar/zamówienie itp. Ogólnie jestem zadowolona, jest dobrej jakości ale drugi raz kupiłabym w ikei. Po pierwsze mamy trochę rzeczy z ikei i wszystkie są naprawdę dobrej jakości a kuchnie u nich nie są jakieś mega tanie i wyglądaja solidnie. Po drugie można obejrzeć naprawdę duuużo gotowych kuchni co ułatwia wybór. Po trzecie moja kuchnia jest dobrej jakości ale nie jest niezniszczalna więc moim zdaniem nie jest warta większych pieniędzy a za 10 lat i tak będę chciała nową - jak się nie popsuje to się znudzi :p

Attka - u nas czasem grudki są spoko a czasem bleee. A zębów nie mamy. Attka a czy kiedyś to Ty uczyłaś Małego zasypiania samemu w łóżeczku? bo On chyba też tak wstawał co godzinę? Efekty się utrzymały?
A policzki są szorstkie? Bo mój tez ma takie czerwone ale wydaje mi się że to od zmian temperatur/ zimna czy coś - oczywiście pomijam dni z gorączką :p

Mój przez tą chorobę śpi w nocy super - budzi się jakieś 3-4 razy. Liczę po cichu że mu zostanie :p

Zielona ja myślę że do dentysty z jednym zębem to jednak za wcześnie. No bo co - obejrzy i tyle. Raczej jak coś zacznie się dziać.

Ktoś jechał na urlop na morze - Emka to Ty? tak czy inaczej - suuuuper odpoczynku!!!!

Tak ładnie dziś u nas napadało, dzieciaki biegają po śniegu, sama był bałwana ulepiła...ehhh :D

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Ja dzis poszłam do dziadków. Dziadek bujal w wózku a ja się zdrzymnelam troche i powoli wracam do żywych. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Hanka współczuję takiej gorączki. Oby juz bylo dobrze i te noce aby ci tak zostaly albo byly jeszcze lepsze.
Anela ja tez bym zawału dostała. Na szczęście nic się nie stało. Oby czarna seria sie skończyła.
Fotki dzieciaczkow Kuba i Franek super !!! A jacy dorośli już.
Mój to łysolek straszny.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Uff dojechaliśmy nad to morze. Początkowo było kiepsko bo Wielkopolska zasypana śniegiem. Jechaliśmy baaardzo wolno. Później zrobiło się lepiej i drogi bardziej przetarte. Na szczęście Alicja przespała 80% trasy.
Hanka, tak ja się urlopuje. Dziękuję :-) z tą temp to mam nadzieję że się poprawi. I też szła bym do lekarza. Morze też trafił ci się taki egzemplarz że jak już gorączka to na maksa. Mój R tak ma. Od razu 40 st lub wyżej i czasem zaczyna aż majaczyc.
Anela, współczuję kochana. Najważniejsze że wszystko ok.
Elżbieta korzystaj jak możesz i ładuj bateryjki. I zdrowia oczywiście.
HM mam całą kuchnię z ikei razem z płytą indukcyjna i zlewem. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo solidne, szuflady chodzą super. Do tego 20 lat gwarancji i jak mi się znudza fronty to jadę do sklepu, pół godziny zakupów i mam nowe. Do tego nie czekasz 6-8 tyg na montaż tylko masz od ręki. Ja sama swoją kuchnię skrecalam a montowaliśmy razem z R.
Więcej wątków nie pamiętam. Za wszystkie bardzo dziękuję ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...