Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa posta ucielo... U nas bez zmian, zdrowi bez zębów dziś zaczęliśmy się podciagac jak mama jednym okiem widziała a Justyna myślała że nie patrzy, pelzamy w około własnej osi, od jutra do spacerowki przesiadamy się bo w gondoli za ciasno w opakunku zimowym. Jutro Sylwester z polsatem nas czeka a tak stara bieda. Postaram się częściej odzywać, buzka ;*

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

:( czemu te noce są coraz gorsze?! pobudka dwa razy na godzinę i sen tylko z cycem w buzi :( nosz kutfa! Ręce, cycki opadają!! A teraz zołza z ojcem śpi w najlepsze!

Lady D dziękuje za potworkowe komplementy :D Mam nadzieję, że kiedyś mi wybaczy robienie z niej głupola i te przebieranki ;)

Dominika-no jaka słodka modeleczka! Do schrupania :D jeszcze z 10mcy i też taką chce :D
Panifiona- GDZIE doklejają TAKIE rzęsy maluszkom? No cudne oczęta <3<br /> Sylwiunia - radość dziecka najważniejsza. Nie ważne jakim kosztem :P A taką mordeczkę słodką to tylko scałować z obiadkiem :D I te włoski rozkoszne!!
Zielona - aaaaaaaa!! Jaki Filip misiak kochany!! Czemu ja tej jego czupryny nie widziałam?! Mordeczka słodziuchna :**** oj bo się skusimy i skorzystamy z zaproszenia :P
Sytuacja z babami głupimi dobrze rozegrana! Mogłaś powiedzieć jeszcze, że tak na prawdę to nie jogurt pijesz tylko eco-napój sojowo ryżowy BEZGLUTENOWY :D :D hahaha! same ekowariatki :P
Hanka-ja latam do Biga-oni tam mają wszystko elegancko na wieszakach posegregowane. I tak na prawdę to ja nie szukam tylko pani expedientka już mnie zna i takie śmieszniejsze mi odkłada :) bo nikt inny idioty z dziecka nie robi :P
Głowa do góry Hanka! Nie daj się! Kacperek cie potrzebuje, twojej bliskości i cycusia! Kup sobie Pikolo i się upój nim dziś :D Ja mam taki plan-hahahaha!!
Wisienka- no tak morze super sprawa! Zazdroszczę bardzo! U nas tylko wokół wysuszone stawy rybne hahahaha!!!
Anela u nas teoretycznie to też nie jest wskazaniem, ale cc robią profilaktycznie.
Kamila znam to-jak byłam na emigracji to czas w Pl zawsze zbyt szybko uciekał :( a raz nawet samolot mi uciekł :P

A w ogóle to Odsetka dziwna jest- Wy piszecie, że tylko gładkie konsystencje jedzą dzieciątka, a mała im więcej grudek ma tym jej bardziej podchodzi! Wczoraj jej kaszkę z bananem potraktowałam i zjadła 1 łyżeczkę i koniec! Dałam jej tą część niezblendowaną i zjadła całą miskę O.o
Ot dziwoląg!

Aha- dowiedziałam się co z tym jogurtem naturalnym! Można od 8mca. Bo jogurt nie zawiera laktozy i można wcześniej niż mleko. My chyba tak podamy :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hejka :) Dobra Wróżko - ja też lubie Małego śmiesznie ubrać :p dziękuje za wsoarcie. O jogurcie też wyczytałam że na zachodzie od 7-8 miesiąca można a u nas 10-11 miesiąc. Ale jak dziecko nie ma uczulenia to można wcześniej. Ja też zacznę podawać od 8 miesiąca. Zresztą zjadł już jakiś gotowy deserek owocowy z twarożkiem i żyje ;)

Zosia słodziutka!!! Ja już też nie pamiętam jak to było :D

Kamila - miło że się odywasz.

Panifiona - Justysia cudna!

Zielona - oby szybko ciemieniucha znikła!

A my dziś byliśmy u lekarza. Kacperek wieczorem dostał gorączki - 39,1 - przestarszyłam się :( na szczęście w nocy już było ok. Rano po wstaniu jakieś 37,5 ale na razie nic nie daje. Lekarka obejrzała, osłuchała i na razie wit. C, zbijać gorączke, odciągać gluty. A jak się gorączka będzie utrzymywać 3 dni to na pogotowie.

Pytałam lekarke o to nocne cycowanie - czy czekać aż mu przejdzie czy jakoś oduczać. Bo już głupieje :( a Ona mi powiedziała że skoro tak się budzi to tak potrzebuje... no tylko to nie Ona od 2 -3 miesięcy wstaje co godzinę. Dzisiaj go obserwowałam bo spał ze mną - On się budzi, wierci, układa do snu i nie może zasnąć i wtedy wyje że chce cyca. Jest uzależniony ;D nie umie usnąć bez cyca. Wymyśliłam sama więc się nie śmiejcie że może spróbować go wyszkolić jak psa Pavłowa :) w sensie np. dawać cyca i puszczać melodyjkę albo jakąś przytulankę z melodyjką dawać i po jakimś czasie może na sam dźwięk melodyjki będzie umiał zasnąć? co myślicie o takiej teorii? Wiecie żeby melodyjka kojarzyła się z cycem i spaniem jednocześnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hanka wiem co czujesz. Ja od 7 miesięcy mam pobudkę co godzina i najlepiej cyc w buzi. W czynie desperacji ostatnio podmienialam cycka na smoka. Ale kapuje sie ryk!!! Jestem wykończona tym cycowaniem w nocy , a za 2 tygodnie do pracy.
Dobra wróżko śliczny cudaczek.
Panufiono fajnie ze się odezwalas Justynka jak zwykle cudna.
Dominika Zosia przesłodka.
Zielona ciemieniuche smaruj mocno oliwka przed kąpaniem jak zmueknie to zczesywac i pozniej w kąpieli umyj główkę. Jest tez teraz z ziaji jakis specjalny plyn na to.
Kamila i jak w Polsce ?
Anela ale super focia.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane przepraszammmm że nie piszę...staram się czytać ale też nie co dzień... Tak szybko napisze co u nas a potem doczytam i odpiszę...wszyscy zdrowi Oli siedzi ale sama nie usiądzie raczkowac nie chce... Drugi ząb się przebija na dole i co fajne cały czas na cały głos śpiewa lalala a jak już puszczę piosenki z misia to już w ogóle...bije braci nauczyli ja ze dają zabawkę do ręki i chcą zabrać to krzyczy trzęsie się i bije po głowie ich ta zabawka... Mi niestety depresja wraca lęki napady paniki itp także jak nie dam rady to będę musiała od cyca odstawić...Oli je wszystko dosłownie tzn nabiału nie może kaszek i sloikow nie chce...rosół z makaronem ziemniaki mięso wszystko ze mną...nawet karpia jadła hihi...jajecznicy troszkę bo to nabiał ale bule mleczna i parowe wcina jak wsciekla. . Ze szklanki uwielbia pić ze mną ale niestety tylko 7200 waży...ja zbieram papiery potrzebne do rozwodu i rozglądam się za mieszkaniem. Znów dzieci to przeżyją... Przepraszam że tyle o nas.

Noce tragedia nawet co 20min cyc... Jęki steki itp... DOMINIKA TEZ CHCEM TAKĄ CUDNA DZIDZIE MALUTKA...

Justynka cudna wszystkie dzieciaczki też...obiecuję że się poprawię co do forum .

monthly_2015_12/majoweczki-2015_41652.jpg

monthly_2015_12/majoweczki-2015_41653.jpg

Odnośnik do komentarza

Zieloona nam na ciemieniuche pomogła ziajka do kąpieli taka z pompką dozujaca

Jogurt już też dawałam na zaparcia łyżeczka dziennie ale musiałam odstawić bo nabiał

Zgłosiłam się do programu Sablewskiej sposób na modę i co...odezwali się wypelnilam full formularz odeslalam napisali bym tylko foty przysłała w ubraniu i bieliźnie i co... K MNIE WYSMIAL I zaczął szydzic i zrezygnowałam i mam doła bo to był krok do zmiany i to duży...

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Zosia cudowna! Duuuuzo zdrówka dla Maluszka:)
Dobra Wróżko moja siostra na lumpach jest królową- nawet maile od nich dostaje:Pi też mi dostarcza niezliczone ilości ubranek:) ile mam skarpetek za 20gr albo sukienek za 2 zl:P ale to jest Zawodowiec:D
Zieloona u mnie na wsi to jaka deszcz idziemy z koleżanka to się patrzą jak na dziwolągi:)jakby chustę te babcie zobaczyły to chyba różaniec za nas zmówiły:Dnas tez ciemieniucha wykorzystała świąteczne roztargnienie i wkroczyla na włosowe salony:P
Udanych Sylwestrów z Polsatem lub TVP 2 (jak u nas:D) i imprez z prawdziwego zdarzenia też jak najbardziej szalonych:) My tez mamy piccolo wiec impreza na maxa:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusiu, nosz jak mogłaś zrezygnować? Powinnaś sprzedać kopa w tyłek swojemu facetowi! Wyślij zgłoszenie jeszcze raz! Koniecznie! Strasznie wkurzają mnie takie osobniki, jak twój jeszcze mąż! Typ "Dokopię innym, poczuję się lepiej " .... wrwrwrwr! Niestety najczęściej to mega zakompleksiony facet, który w taki oto sposób próbuje próbuje się dowartościować. Nie cierpię! Zbieraj papiery i wiej z dziećmi od tego szkodnika!
Ela, u mnie sprawa cyckowania wygląda następująco - do 1-2 w nocy odkładam mała do łóżeczka, a potem już nie kontaktuję i czasami nawet nie pamiętam, o której Antoninka wylądowała w naszym łóżku. Chciałabym ją odkładać, ale mój mózg się wyłącza i nie daje rady. Pół roku dawałam radę wstawać, a teraz niet! I chyba dziecko jest zadowolone, bo nie budzi się, nie płacze. Problem w tym, że wolałabym nie przyzwyczajać jej do spania z nami... Muszę się wziąć w garść i włączyć głowę na całą noc... ech...
A propos jogurtów - mam w domu jogurtownice i chyba sama zacznę chałupniczo produkować takie cuda dla dziecka. Chyba to lepsza opcja niż sklepowe cuda? Hmmmm. Będziemy eksperymentować ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Kochane życzę Wam wszystkiego dobrego w nowym roku i obyscie były szczęśliwe i żeby żadna z Was nie cierpiała przez takiego gnoja jakiego ja mam.chciałam tylko zrobić kolacje ale znowu jestem wyzywana od wariatek psyxholi itp...siedzę obok w pokoju rycze i czuję się bezsilna... Ja mu życie zniszczyłam nikt takiej wariatce jak mi nie da dzieci itp...Boże gdybym miała gdzie uciec to bym to od razu zrobiła

Odnośnik do komentarza

Rusanka
Szczęśliwa mamusiu, nosz jak mogłaś zrezygnować? Powinnaś sprzedać kopa w tyłek swojemu facetowi! Wyślij zgłoszenie jeszcze raz! Koniecznie! Strasznie wkurzają mnie takie osobniki, jak twój jeszcze mąż! Typ "Dokopię innym, poczuję się lepiej " .... wrwrwrwr! Niestety najczęściej to mega zakompleksiony facet, który w taki oto sposób próbuje próbuje się dowartościować. Nie cierpię! Zbieraj papiery i wiej z dziećmi od tego szkodnika!

AMEN!!!

Rusanka
A propos jogurtów - mam w domu jogurtownice i chyba sama zacznę chałupniczo produkować takie cuda dla dziecka. Chyba to lepsza opcja niż sklepowe cuda? Hmmmm. Będziemy eksperymentować ;-)

AMEN x2 :D :D :D
----
Wszystkiego co najlepsze dla Was wszystkich, aby w Nowym Roku towarzyszyła Wam TYLKO dobra energia a zdrowie i dobra passa Was nie opuszczały nigdy!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dół sylwestrowy... Na zakończenie roku moje dziecko zrobiło mi niespodziankę i w dzień nie spało wcale. Od 19 ryk tylko kąpiel pomogła na chwilę a od godz już leżę z cycem i się usypiamy będzie meksyk bo już zaczynają tu i ówdzie strzelać a ona się budzi i chlipie. Także miłego sylwestra wam życzę i szczęśliwego nowego roku. Dużo zdrówka dla wszystkich.
Rzygam tęczą:' -(

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

A my już mamy Nowy Rok! Dziewczyny, wszystkiego naj naj naj!Moje dziecko zlitowalo się nade mną i obudziło się o 00:10 :) Teraz się cyckujemy. Czyżby cały 2016 miał być właśnie taki? Ajjjjj.
Anela, ją usypialam Mała do 22:30.... Potem miałam ponad półtorej godziny luzu. Życzę Ci minmum 2 godziny wytchnienia! A najlepiej do rana! A co tam.;) !!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Szczęsliwa mamusiu - podpisuje się obiema ryncyma pod Rusanką i Dobrą Wróżką - pogoń dziada a do programu zgłoś się jeszcze raz! Napisz że mąż psychopata kazał Ci sie wycofać :p a teraz wysyłam Ci duuuużo pozytywnej energii!!! Bądź silna, nie daj sie złym myślom!!! Przecież o to jemu chodzi! Pokaż mu że jesteś silna babka i masz go głęboko w dupie! A Twoja Oliwcia - cudna!!!!

Rusanka - jogurt własnej roboty - poziom hard ekomamy :D

Anela - może Zuzulka da mamie troszkę wytchnąć! Trzymaj się dzielnie - buziaki :*

Laseczki - dużo radości, miłości, zdrowia i przespanych nocy :) Wszystkiego co najlepsze na ten Nowy Rok!!! Pozdrawiam z sylwestra z polsatem! Zamierzałam się dziś zeszmacić karmi ale żołądek mnie rozbolał i popijam herbatkę malinową :) ciał :*

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny jesteście jak zawsze niezastąpione... Anela łącze się w bólu Oli co chwila płacze a co będzie do rana to nie wiem...
Ja nawet karmi nie mogę bo skoro bym piła karmi to że od razu mnie trzęsie do alkoholu... Dół mam że się tak kończy stary rok dlatego mam tego sylwestra w czterech literach... Chłopcy śpią Oli na chwilę też i ja też pod kolderka wszystkiegp dobrego dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Witamy się i My po Świętach i już w Nowym Roku:) Życzę Wam wszystkiego co najlepsze na Nowy 2016 Rok. Zdrówka, wszelkiej pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń.

Dominika gratulacje dla dumnej cioci. Zosia cudna.
Anela ślicznaś Ty i Zuzia modeleczka. Mój Kamil obrócił się około 36-37 tc. więc mam nadzieję że u Twojej siostry będzie podobnie. U mnie od początku kiedy tylko okazało się że ułożenie pośladkowe była planowana cesarka. Ale przed samym porodem przekręcił się , jeśli u Twojej siostry nie zmieni pozycji to niech się nie godzi na sn. za duże ryzyko jak dla mnie. Powodzenia.
Dobra Wróżko Dorotka śliczna .
I Justynka też piękności te jej oczyska :D.
Filip Zielony i Kuba Sylwii słodziaki przystojniaki.
Szcześliwa Mamusiu Ty wiesz kibicuje Ci. Rusanka, Hanka Ela już wszystko napisały, podpisuje się pod ich postami i dużo pozytywnej energii Ci przesyłam.
U nas po Świętach jakieś przeziębienie się przyplątało, kaszel, katar i gorączka. Na szczęście obyło się bez antybiotyku. Syrop wykrztuśny, cebion sól do nosa i czyszczenie. Ładnie przechodzi. Sylwestra spędziliśmy z sąsiadami. Kamil obudził się około 23 i nie zasnął do 1. Fajerwerki oglądał ale był bardzo zdziwiony tym widokiem ;).
Mój Kamilek skończył 19 grudnia 7 mc. jak do tej pory ma 6 zębów, sutki całe ssie ale mnie nie gryzie, szanuje mleczarnie;). Siedzi sam ale trzeba go posadzić bo sam usiąść nie potrafi i zaczął się odpychać na rękach to tyłu i tak się przemieszcza. Obraca się dookoła własnej osi, Ale z brzucha na plecy sam się nie przekręca. na brzuch od razu na plecach nie poleży nawet minuty.

monthly_2016_01/majoweczki-2015_41672.jpg

monthly_2016_01/majoweczki-2015_41673.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich w tym nowym roku i dawno mnie tu nie bylo-zawsze cos ;-) ale czytac czytalam :-) wszystkiego najlepsZego na nowy rok dla wszystkich mamusiek i bobasow naszych :-) u nas niestety Franka fajerwerki wystraszyly i nie umial zasnac plakal biedny ale w koncu jakos sie udalo ale to straszek jest mam nadzieje ze za rok bedZie lepiej ;-) zebow dalej brak ale tak mu ciezko ida od 5 tygodni codziennie musi byc rzadka kupa a ostatnio mielismy 8 lub 5 na dzien takich brzydkich :-/ chyba mu wyjdzie za jednym zamachem cale uzebienie :-D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że u mnie się nie sprawdzi powiedzenie bo jest nowy rok a ja się do m. nie odzywam. Tak mnie wk.... wiecznie coś mu jest i nawet jak ma wolne i mógłby mi pomóc z zuzią to biedak nie może. To kicha to kaszle to prycha to sraczka i tak kużwa wkoło niegdyś okaz zdrowia teraz
ciągle chory.
Ela no to Wiktorek powitał nowy rok. Ja to dopiero dzisiaj przy śniadaniu picolo popiłam z chłopakami bo wczoraj nawet nie miałam jak przez cycocha małego.
Ma_górka ale super uśmieszek z tymi ząbkami aż śmiesznie taki maluszek a jak dorosły z tym uzębieniem:-))
Frankamama Zuzia też cykor ja wiedziałam że będzie się bała fajerwerków. Przy niej nie można kichać kaszleć ani krzyczej bo poprostu o mało jej oczy z orbit nie wyskoczą i się boi bardzo. No za rok napewno będzie lepiej.
Szczęśliwa mamusiu oli super niunia a zdjęcia to może niech ci jakoś koleżanka pstryknie albo synuś a co tam.
Dziewczyny wychodzicie na mróz na dłużej? U nas jest ostatnio po -5 -6 w dzień i ja wychodzę z zuzią na rękach tylko na 15_20 min do ogrodu i jest ubrana ciepło a jak wracam to buzia i rączki jak kostki lodu. Nie biorę jej na długi spacer bo mi uśnie na mrozie i zamarzniemy obie. Ja to straszny zmarżlak jestem

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...