Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Don Kichot"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!

Okazuje się, że Don Kichot kojarzy się nie tylko z wiatrakami i jego ukochaną Dulcyneą, ale również z baletem. W związku z tym, mamy dla Was wspaniały konkurs, w którym jest do wygrania aż 10 książek "Bajki baletowe - Don Kichot" od Wydawnictwa Studio Blok:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/DonKichot-cover-281x357.jpg

Zadanie konkursowe brzmi:
Stwórz dowolną techniką strój baletnicy.

Oczywiście prace powinny wykonać Wasze dzieci, dlatego prosimy o napisanie imienia i wieku dziecka we wpisie konkursowym.

Na zgłoszenia czekamy do 6 lipca 2014 roku do północy, a wyniki konkursu ogłosimy w ciągu dwóch kolejnych dni roboczych.

Zapraszamy do udziału!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

A moja 4 - letnia mała baletnica z pomocą mamy zrobiłą spódniczke z celafonu który został po urodzinowych kwiatach. Zszywaczem został przyczepiony do czarnej gumki która maskują ciemne getry. Mimo złego samopoczucia z powodu zapalenia oskrzeli udało jej się zapozować do kilku zdjęć ;-)
Pozdrawiamy!

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_12866.jpg

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_12867.jpg

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_12868.jpg

Odnośnik do komentarza

Mama przygotowała materiał i na końcu pozszywała spódniczkę baletnicy. Basia (prawie 4lata) powycinała dziurki na gumkę, ozdobiła materiał esami-floresami by 'nie był nudny' i przeciągnęła gumkę przez dziurki. No i oczywiście tańczyła balet w nowej spódniczce:-)

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_12907.jpg

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_12908.jpg

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_12909.jpg

Odnośnik do komentarza

Moja córcia uciszyła się na ten konkurs, bo uwielbia nowe stroje, a te są w całości ekologiczne. Pierwsza spódniczka baletowa jest wykonana z papieru, a raczej z katalogu o modzie, każda kartka zwijana była w rurkę i przyszywana do gumki, druga kreacja baletnicy to spódniczka plisowana, wykonana również z papieru z gazetki.

Ola lat 5

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_12990.jpg

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_12991.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

Witam twórczynią sukienki jest nasza 4 letnia córka Lenka. Pomysł wymyśliła sama ale przy wycinaniu oczywiście pomagałam ja "mama" :)... Myślę że strój baletnicy wyszedł super a kiedy Lenka ją założyła to radości i śmiechu nie było końca ...mamy tęż małą nadzieję że wysiłki Lenki zostaną docenione i uda się nam załapać na książeczkę :) Przybory które zostały wykorzystane do stroju baletnicy : klej ,taśma dwustronna, nożyczki, słoma , dużą kartka papieru , kwiatki które Lenka znalazła w ogrodzie :) oraz liść winorośli ....miał być paskiem ale nie chciał się trzymać i wyszło na to że na końcu został szarfą dla najpiękniejszej baletnicy :) ,,,, ( oczywiście to tylko w myślach mojej córki jest najpiękniejszą sukienką , podziwiałyśmy wasze sukienki i wszystkie są śliczne i wyjątkowe) , Pozdrawiamy i życzymy wszystkim Powodzenia :)

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_13004.jpg

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_13005.jpg

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_13006.jpg

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_13007.jpg

monthly_2014_07/konkurs-don-kichot_13008.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...