Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

aom

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  M
 1. dziękujemy bardzo:-) gratulacje dla wszystkich dzieci:-)
 2. Według projektu Basi (niedługo 5lat), najwygodniejszym strojem podróżnym dla Dzwoneczka będą spodnie, koszulka, płaszczyk z kapturem na wypadek deszczu i torebka przewieszana przez ramię:-) Kolor zielony musiał zostać, bo to kolor Dzwoneczka. Dodatki dla kontrastu w kolorze pomarańczowo-czerwonym.
 3. dziękujemy bardzo:-) i gratulujemy wspaniałych prac:-)
 4. kwiatowy ogród Basi (4lata8mies.) wyklejanka z papieru kolorowego
 5. aom

  Konkurs "Rosnę i poznaję"

  Basia (4,5 roku) bardzo chętnie pokolorowałaby: wiosnę, tort, kucyki pony latające wśród chmur i słonko. Basi bardzo podobał się pomysł narysowania własnej kolorowanki. To coś nowego:-)
 6. aom

  Konkurs "Bratki"

  bardzo dziękujemy za wyróżnienie:-) i gratulujemy:-)
 7. aom

  Konkurs "Bratki"

  Tęczowy kubek z ciastoliny wykonany przez Basię (4,5roku). Kubek jest podpisany "Basia" i odobiony sercem. Jako forma posłużył kubek po serku. Pomysł i wykonanie to samodzielna praca Basi (mama wyciągnęła tylko plastikowy kubek z oklejonej formy).
 8. aom

  Konkurs "KATAREK PLUS"

  Spotkał katar Ulę zimą „Czy zostaniesz mą dziewczyną? Wszędzie będę z Tobą chodził, nawet w śniegu po pas brodził. Przyjaźń będzie to wspaniała, chociaż jesteś całkiem mała”. Ula mała nie wiedziała co tu odpowiedzieć miała. Więc zabrała z sobą katar, ale tata mu psikusa złatał, bo dał Uli witaminy. Katar zły nie bez przyczyny, już opuszcza Uli nos. Taki to kataru los!
 9. aom

  Konkurs "A moja ciotka"

  Ciocia Basi (prawie 4 i pół roku) ma czarne krótkie włosy, nosi zawsze kolczyki i korale. Pierwsza praca wykonana jest z ciastoliny na prawdziwej ramce. Jak ciastolina wyschnie, przykleimy do ramki elementy klejem i damy prezent cioci:-) Druga praca to rysunek. Basia wzorowała się na zdjęciu cioci.
 10. aom

  Konkurs "Mini Popik"

  Przedstawiam pracę Basi (prawie 4 i pół roku). Ponieważ Basia i jej tata zbierają magnesy na lodówkę, pingwinek też jest magnesem. Wykonany został z materiału gąbkowego, z tyłu przyklejony ma magnes i ma już swoje miejsce na lodówce:-)
 11. aom

  Konkurs "Zimowe książeczki"

  Basi (4,3) zima kojarzy się z mnóstwem rzeczy, ale w końcu zdecydowała się na dwie rzeczy: mróz na szybach - wykonany na oknie balkonowym pastą do zębów:-) oraz śniegowym bałwanem i padającym na niego śniegiem mróz:
 12. aom

  Konkurs "Kot kameleon"

  Basia, 4.3 kot spacerujący po dachu nocą
 13. aom

  Konkurs "Sceny z życia smoków"

  Basia, 4lata 2miesiące: -"Smoki jedzą mięso, rośliny, wodorosty, jeszcze jedzą szyszki i ślimaki" - a skąd biorą jedzenie? -"gdzieś sobie znajdują" - a skąd wiesz co jedzą smoki? - "miałam taką bajkę w telewizji, ale już jej nie ma, gdzieś mi się zgubiła"
 14. aom

  Konkurs "Pulpet i Prudencja"

  Basia, 4lata2miesiące "Smoczka mogłaby nazywać się Skoczka, a smoczek mógłby nazywać się Skoczek" dlaczego akurat tak? "Bo smoki uwielbiają skakać i ja też"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...