Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Don Kichot"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne baletnice i ich stroje wykonane przez Wasze dzieci zasłużyły na nagrodę, więc z ogromną przyjemnością możemy wręczyć aż 10 książek.

Nagrody trafiają tym razem do:
NATKA08
natiksa
dzieciol
agusia11
aom
Olusia2013
monabarga
mamamadzia
Iwona82-82
mstelmas11

Serdecznie gratulujemy! Prosimy o przysłanie danych do wysyłki na maila konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do innych konkursów na forum i na profilu FB.

Odnośnik do komentarza

Bardzo , bardzo , ale to bardzo dziękujemy :) Nic nie mówiłam mojej córce o nagrodzie kiedy robiła swoje baletnice bo nie chciałam jej robić niepotrzebnej nadziei. Prac było dużo a wszystkie piękne. A tu taka niespodzianka :) Lenka uwielbia książki i jak jej powiem ,że jej baletnice się spodobały i w nagrodę jakiś Pan albo Pani przyśle jej książkę to będzie zachwycona :) Jeszcze raz DZIĘKUJEMY :). W imieniu swoim i Lenki -Gratuluję i składam wyrazy uznania dla wszystkich dziewczynek biorących udział w konkursie a no i dla Stasia bo chłopca pracę tez widziałam :)...wszystkie prace naprawdę przepiękne !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...