Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

mamaIP

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez mamaIP

 1. mamaIP

  Konkurs "Bardzo Fajny Gigant"

  Izabelka (9lat) wykonała kwiatki, a Piotruś (5lat) wykonał las oraz mapę świata ( tak mu się malowanie spodobało:).
 2. Niechaj każdy z Was się dowie, że nie ma nic ważniejszego niż zdrowie! Wakacje, słońce, morze czy rzeka na chorowitka dzisiaj nie czeka :( Żeby w strumyku popluskać nogi trzeba jeść ryby a nie hot-dogi! Niejeden siłacz pod sztanga stękał kiedy w siłowni dnie całe spędzał. Kąpiel słoneczna z D witaminą nie jest wskazana tylko dziewczynom, pięknym królewnom, różowym wróżkom, Lecz wszystkim Ludziom ! A nawet kózkom. Kręte są drogi, diety wspaniałe, marzenia wielkie, a myśli małe. Plany wyniosłe miewać jak król, a cukierkami zastawiać stół? Zamiast jeść kasze, jajko i miód, wszystko co daje energii w bród! Tak na ostatek przypomnieć chcę: niech w Twoim życiu króluje D. Czy ze słonka czy z talerza, Twój organizm wszystko chce. Trzymaj formę, zwiedzaj kraje, Wszystko z witaminą D!
 3. mamaIP

  GRYZMOkonkurs POLSAT JimJam

  Obrazki Izabelki (8lat) i pingwinek Piotrusia (4lata).
 4. Izabelka 8 lat narysowała sowę w nocy przed swoja dziuplą :)
 5. Nasza rodzina: Izabelka, mama, tata,Piotruś ( lat 4 - autor rysunku), w tle nasze auto :)
 6. Skarby lasu - tym razem Piotruś(3,5 lat) wymyślił co może być najważniejsze. Izabeli (7,5 lat) spodobał się pomysł i też namalowała krzaczek borówek, drzewko z szyszkami oraz poziomki.
 7. Las Izy (7,5lat) i Piotrusia (3,5lat) powstał z kartonu przy użyciu farb- drzewa to odbite dłonie dzieci. Izabela namalowała również leśne zwierzęta a Piotruś ustawił leśnych ludzi:)
 8. Ulubiona bohaterka Izabeli (7,5 roku) to jedna z księżniczek z bajki Księżniczki, a Piotrusia (3,5 roku) bohater to Złomek z bajki Auta.
 9. mamaIP

  Konkurs "Mini Popik"

  Izabela (7lat) zrobiła pingwinki z wyciętych kół, dodatkowo choinkę i garnek z rybką. Piotruś (3 lata) też chciał robić to samo :) dlatego wycięłam mu koła a on samodzielnie je składał i przyklejał - jego pingwin złowił rybkę na wędkę.
 10. mamaIP

  Konkurs "Kot kameleon"

  Izabela (7lat) wykonała inny pomysł na witrażowego kotka. Piotruś (3lata) tez zrobił kotka samodzielnie kredkami i mazakiem.
 11. mamaIP

  Konkurs "Kot kameleon"

  Kot Izabeli (7lat), a nawet dwa :)
 12. Moja córeczka (7lat) wykonała dla naszej całej rodziny projekty czapek. Właśnie nauczyła się pisać, więc je nawet samodzielnie podpisała. Uważam, że są bardzo ładne i chętnie wyszlibyśmy w nich na spacer :)
 13. Piotruś 3 latka: -Nie wiem.- ale myśli dalej, -Trawę! -Zupę grzybową!-kolejna odpowiedź. Izabela 7 lat: -Mięso. Smok je mięso. -Smoki mogą jeść WSZYSTKO - podsumowuje.
 14. Izabeli(7 lat) i Piotrusiowi (3lata) bardzo spodobał się słoniowy konkurs. Piotrusiowi ja rysowałam kontury a on pięknie kolorował kredkami, mazakami, farbkami. Izabelka sama szkicowała słonie i jednego wykleiła materiałami a drugiego malowała farbami.
 15. mamaIP

  Konkurs "Lassie, wróć!"

  Dziękujemy na wyróżnienie :) Pozdrawiamy autorów wszystkich piesków!
 16. mamaIP

  Konkurs "Lassie, wróć!"

  Nasze pieski: Piotruś (3latka) malował swoje pieski farbkami oraz ozdobił większemu pyszczek ( ja wycięłam je z tektury i narysowałam oko, ucho i nos u mniejszego) Izabelka (7lat) sama wycinała swoje psy z kartonu ( trochę wzorując się na moich :) oraz samodzielnie ozdobiła je i łączyła elementy w całość; zrobiła też "psa" na kolację.
 17. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!! Izabela (7lat) przygotowała plakat z dekoracjami przygotowanymi na przyjęcie urodzinowe oraz zdjęcie z przyjęcia na dnie morza :)
 18. mamaIP

  Konkurs "Grzmiący smok"

  Grzmiące SMOKI wg Izabeli (7 lat)
 19. mamaIP

  Konkurs "Hektor"

  Zwierz na bazie KOTA, ale nosek ma od JEŻA, zęby od WIEWIÓRKI, rogi gratis od JELENIA, łapy od KURY, ogon od PAWIA. Projekt Izabeli lat 7
 20. mamaIP

  Konkurs "Maja"

  Piotruś (3lata) wyrywał, ugniatał i przyklejał bibułę w zarys domku kwiatowego. Następnie dokleił niebieskie drzwi (z klamką - nie bardzo widoczna na zdjęciu bo bardzo małą narysował) i okno (z dorysowaną firanką). Nad domkiem lata Maja (po lewej) i Gucio (po prawej) samodzielnie dorysowani.
 21. Pewnej nocy do lasu na Łysą Górę przyleciała czarownica Izabelka(7lat), na swojej własnoręcznie wykonanej miotle. Maskę też wykonała sama, żeby wszystkie ptaki w lesie ćwierkały z przerażenia ..... I tak radosna tańczyła wokół swej tajemnej DYNI.
 22. mamaIP

  Konkurs "Maja"

  Kwiatowy domek na kwiatku wraz z poręczą balkonową. (Izabela 7 lat)
 23. Izabela (7lat) narysowała Twardowskiego na Księżycu wraz ze swoim kogutem. W tle Ziemia oraz Mars. Tak się nawet złożyło, że w dniu wykonania rysunku w szkole oglądała przedstawieni o panu Twardowkim. Piotruś (3lata) dzielnie odwzorowywał Twardowskiego od Siostry.
 24. mamaIP

  Konkurs "Esy-floresy"

  Izabelka (7lat) wykonała balon "Piratkę". Narysowała przepaskę na oko oraz zrobiła włosy z bibuły i czerwona czapkę. Dla ozdoby balonowa Piratka ma dłuuugi ogon z bibuły, żeby mogła być LATAWCEM.
 25. mamaIP

  Konkurs "Zdolny Maluch"

  Izabelka (7 lat) mieszkanka ulicy Głogowej stworzyła swojego ludka przede wszystkim z owoców głogu :) ma tez hulajnogę głogową.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...