Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Ela30

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez Ela30

 1. Ela30

  GRYZMOkonkurs POLSAT JimJam

  Do zabawy z Gryzmołkiem dołączyła się również młodsza córka Natalia lat 2,5. Namalowała dwa pingwinki mamę i córkę.
 2. Ela30

  GRYZMOkonkurs POLSAT JimJam

  Pingwinek narysowany z Gryzmołkiem. Autorem pracy jest Kacper lat prawie 5 :)
 3. Bracia Michał lat 9 oraz Kacper lat 4 postanowili przygotować dla siostry wspólna pracę. Starszy syn narysował, a młodszy wykleił plasteliną.
 4. Natalia (lat2) w prawdzie nie ma jeszcze umiejętności do malowaniem, ale doskonale radzi sobie z modą i bardzo lubi Dzwoneczka :) Samodzielnie wykleiła sukienkę, buciki oraz wykonała włosy i pokolorowała skrzydełka. W czasie pracy córka zaproponowała, że Dzwoneczek musi mieć torbę podróżna oraz parasol przeciwsłoneczny - te elementy również sama ozdobiła.
 5. Kulinarne szaleństwo Michała 9lat i Kacpra lat 4. Wspólnymi siłami udała się przyrządzi pyszną sałatkę z biedronkami oraz zabawnego ogórkowego węża. Było dużo śmiechu i radości.
 6. Warzywa to częsty gość na naszym stole, nie tylko do jedzenia, ale również do świetnej zabawy. Natalka lat 2 poznawała dziś literki warzywne oraz przygotowała mamie pyszną warzywną kanapeczkę.
 7. Ponieważ nas troszkę choroba zmorzyła, mamy czas na plastyczne szaleństwo :) Praca Kacperka lat 4 "Mój ogród" -pełen kolorowych kwiatów i motyli. Kartka pomalowana farbami z użyciem gąbki, a następnie wyklejona bibułą i kolorowym papierem.
 8. "Muzyczna łódź podwodna " -Michał lat 8
 9. Ela30

  Konkurs "Panda Bonia"

  Panda wykonana samodzielnie przez Kacpra lat 4.
 10. Ela30

  Konkurs "Panda Bonia"

  Praca Natalii lat 2. Oczywiście ja wycięłam kółka, córka samodzielnie je poprzyklejała :)
 11. Gratulacje! U nas biało :) i świątecznie :)
 12. Ela30

  Konkurs "Krzysia"

  Gratulacje nagrodzonym! Mam jednak jedną uwagę wygrała praca, która niezgodna jest z regulaminem : "4.3 b) wykonania zadania konkursowego tylko i wyłącznie na potrzeby tego konkursu, przy czym data odpowiedzi nie może być wcześniejsza niż data rozpoczęcia przyjmowania zgłoszeń oraz nie może być późniejsza niż termin zakończenia przyjmowania zgłoszeń, to jest dat wskazanych w 1.6 powyżej," a brała już udział w innym konkursu na parenting.pl https://forum.parenting.pl/konkursy/3006957,konkurs-trzej-muszkieterowie,3 :(
 13. Ela30

  Konkurs "Krzysia"

  Chłopcy bardzo chętnie podleli to wyzwanie i przygotowali miecze z kartony pomalowanego farbami i ozdobionego folią aluminiową, wmontowali również lampki. Nie są to oczywiście zwykłe mecze, ale miecze XXI wieku. Miecze posiadają czujnik rozpoznający właściciela za pomocą linii papilarnych, licznik trafień i oczywiście celownik podczerwieni i własne oświetlenie. Praca Kacpra lat 4 i Michała lat prawie 9.
 14. Najcenniejszymi skarbami lasu według Kacpra lat 4 są grzyby prawdziwki i małe zwierzątka np. ślimaki.
 15. Praca Natalii 2 lata i Kacpra lat 4. Wykorzystali rolki papierowe, pudełko i kartony, watę, farby, kolorowy papier, kasztany, szyszki, kamienie i suche liście. W lesie moich dzieciaków spotkały się wszystkie pory roku: wiosna-bazie na drzewach, lato- zielona trawka dla konia, jesień-kasztany i suche liście i zima-choinka:) Wybrali to co lubią i znają ;)
 16. anaaa może to faktycznie jakiś wirus? :) NATKA08 masz racje w 100% :)
 17. Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...