Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Chudości - po prostu żal mi Ciebie, bo sama się przez to nakręcasz... jesteś mądrą kobietką, więc porzuć WSZELKIE nadzieje, ze on się opamięta, łatwiej Ci będzie!!!
Ksifir nie wiem ale wydaje mi się, ze u Ciebie było inaczej.. Twój mężczyzna jest dobrym chłopem, tak czuję, tak myślę, tak o nim piszesz.. to był wasz jakiś krótki problem i szybko do siebie wróciliście.. i jest z Tobą i Gabrysią i to już o nim świadczy duuuuużo dobrego :) a u Chudej, wielokrotnie pisałaś , że to palant.. jego zachowanie jest okropne :( nie zasługuje na Ciebie, no po prostu nie zasługuje... wiesz tak sobie po cichu myślałam ,że póki Hanuta w brzuszku to może warto ograniczyć kontakt z panem tatą.. i dopiero jak dzidzia będzie po tej stronie brzucha to jakiś kontakt nawiązywać.. widać, że on ma inne plany na życie, fajnie by było jakbym się myliła.. i nagle z ropuchy stałby się księciem, ale widzę ile bólu Ci ti sprawia i dlatego wiem , ze powinnaś krzyżyk na nim postawić dla siebie .. dla Hanuty.. i szukać dobrego faceta,który nigdy Cię nie skrzywdzi... bo z tęsknoty za miłością stwoirzyłąś lepszy obraz jego niż jest.. a wiem, ze jest nic nie wart bo z Cię rani..
koniec, nie płacz,nie rozsypuj się. Zrób coś dla siebie i córeczki :) trzymaj się Chuda:*
Karolina - tak u mnie też ohydna pogoda...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

Takie madre kobiety sa, a jesli chodzi o jakiegos palanta to te madrosci spadaja czesto na miejsce drugie. Bo my fajne jestesmy!
Ja widze, ze Chudosci sa bardzo w Panu Tacie sa zakochane i pewnie zanim tu jakies madrosci pomoga, to trzeba wyplakac tyle ile trzeba. Dlaczego nie ma limitu lez, ktore mozna wylac na jedna osobe? Powinni to wprowadzic..

Ale Monisia dobrze mowi- porzucic nadzieje to zdrowa rzecz,bo i tak bedzie co ma byc. Najwazniejsze to byc szczesliwa sama ze soba. A milosc przyjdzie sama

karolinaa - samochodowy fotelik? Jaki tam wybralas?

Na mnie tez ciuszki czekaja, a nie wiem czy nie za duzo bede miala. Mam ok 11 pajacow (rozne rozmiary) z 9-10 body z dlugim, troche spiochow i body z krotkim, ok 8. Wszystko od 56cm do 68cm. Braknie czy nie braknie? Zobaczymy.
A inni nadal kupuja,nadal odkladaja..potem zalegne w tych malych ciuszkach -.-

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie,
proszę powiedzcie jak to u Was jest ruchami maluchów. Mój mały jakoś szczególnie upodobał sobie rozciąganie, wygląda to tak, że najpierw czuję ból kładę rękę na brzuch w celu sprawdzenia co tam się wrabia, a tam wystająca gula lub nawet dwie! I teraz problem polega na tym, że do tej pory czułam to może 5-7 razy dziennie ale w ciągu wczorajzego dnia i nocy(nieprzespanej z bólu) to mały normalnie szaleństwo urządzał, jakby podliczyć to chyba grubo ponad 20 razy tak robił. A mocno do tego stopnia, że kilka razy obudziło mnie to w nocy! A ból przy tym rozciąganiu jest dosyc podobny do tego na okres. Zadzwoniłam dzisiaj na recepcję do mojej kliniki i babka powiedziała, żebym przyszła jutro na kontrolę jak mam byc spokojniejsza. Chodzi o to, że wyczytałam, że zmiany w ruchach dziecka mogą zwiastować problemy włącznie ze wzmożoną aktywnością. Z drugiej strony może bardziej to wszystko czuję bo mały jest coraz większy i silniejszy? A z tego co wiem to duży jest bo w 20 tygodniu i 3 dniu ważył prawie 0,5 kg( był większy o 2 tygodnie)...eh człowiek się tak martwi o tego szkraba :) A Wasze maluch oprócz normalnymch kopniaczków też się tak boleśnie rozprężają, że aż je czuć przez skórę? Normalnie gimnastyk mi się chyba szykuje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprjw4z50iu3pta.png

Odnośnik do komentarza

Ja chyba tez tylko kopniaki... ciezko czasem opisac co czujemy. Moze czasem czuje jakies rozciaganie spinanie, ale to chyba macia??

I teraz coraz czesciej i mocniejsze ruchy sa, kiedys nie czulam ich gdy stalam np w kuchni, teraz jakiegos kopniaka poczuje, bo tak to tylko na lezaco siedzaco, w bezruchu. To chyba normalne ze kopia coraz mocniej, coraz wiecej sily maja:) przybieraja na wadze jak szalone.
Mnie wnocy tam nic nie budzi, ale tutaj niektore mamy sa budzone przez malenstwa nawet nocami, takze roznie bywa!

A takie 'gule' mi sie pare razy przytrafily. Glownie jak lezalam na plasko na plecach

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

Hanka się prostuje. Nogi w jedną, ręce w drugą, na supermana. Wybulwia wtedy dupsko w którymś miejscu, i
a) nie jest to uber przyjemne
b) przyjemnie jest wiedzieć, gdzie jest

Internety mówią, że dziecię będzie się prostować dopóki ma miejsce w maci. Potem już tylko będzie CHCIAŁO się prostować, co maci też cieszyć nie będzie.

Z tego wynika, Szania, że robienie potwora z Loch Ness w podbrzuszu jest zdarzeniem zupełnie normalnym.

http://fajnamama.pl/suwaczki/voin61n.png

Odnośnik do komentarza

Chudzina ja też do tej pory byłam zachwycona wybrzuszaniem,bo wiedziałam gdzie synuś dokładnie jest i poklepałam go pleckach czy cokolwiek to było. Martwi mnie jednak ta wzmożona częstotlliwość i siła, ale najwyraźniej chłopak urósł i po prostu bardziej to czuję.
Gosia o ile pamiętam to Twój mały jest ułoźony poprzecznie, prawda? Kurcze, może mój też bo za zwyczaj pojawiają się dwa wybrzuszenia, mniejsze jakby rączki i większe jakby nóźki prostował, chociaż pojedyńcze, większe jakby plecki też się zdarzały. Gosia szczupła to ja byłam przed ciążą, nawet ekstremalnie bym powoedziałam bo ważyłam 50 kg przy 174cm. Teraz sporo przytyłam bo aż 9 kg ale to chyba dalej szczupło przy moim wzroście i 23 tygodniu ciąży:)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprjw4z50iu3pta.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...