Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziewczynki :)

111magda dokładnie, ważne, że w grudniu :D

MartaA super przepis na szejk :) Musze też popróbować, zawsze robiłam owocowe a nigdy nie dodawałam do tego warzyw, jakoś mi nie pasowało. A co do remontów normalnie możemy sobie podać ręce widzę :) Jestem podekscytowana tymi zmianami, dobita kasą i szczerze to już chciałabym mieć to za sobą ;) Ale w trudnych chwilach pomyślę, że nie jestem sama :) A co do ccc to ja mam mieszane uczucia. Dla siebie nigdy nie mogłam nic dobrać, albo buty nie były trwałe, za co do pracy znalazłam idealne. Koleżanka mówiła, że dla dzieci są super i niedrogie no ale tego jeszcze nie miałam okazji sprawdzić

mimi ja często czuje takie ruchy po tej drugiej stronie :P Śmieszne uczucie. Chociaż teraz już coraz częściej w okolicach żołądka,

Maarta89 zdrówka życzę !

kowalcia88 i magnoliam gratuluje udanych wizyt

KariKari ja właściwie codziennie jem żółty ser bo go bardzo lubię, ale więcej nabialu to tylko od czasu do czasu

AgaPo śliczny pokoik :)

Meggi1992 ja już też coraz mnie kopniaków czuję, głównie jak się wierci, przemieszcza coś gdzieś wypchnie ;) Ale nadal się zdarzają kopniaczki i to takie bardzo silne

wisia
odpoczynku i nie zamartwiaj się na zapas. Ja nie wiem jaką mam szyjkę, ostatnio miałam badanie i lekarz mi tylko powiedział, ze wszystko ok, szyjka ładna

olusssia zazdroszczę, że już masz przeprowadzkę z głowy ;) A co do położnej...hmmm chyba każda z nas "uwielbia" takie teksty, że brzuch jest zbyt duży/ mały etc. Czasem mam ochotę wydrzeć się, że każdy jest inny i to też jest ok ! ważne, że dzidzia zdrowia. A my jakbyśmy miały wpływ na wygląd naszego brzuszka....

Dzisiaj mam ochotę na jakieś rozgrzewające danie na obiad, chyba zrobię taki jesienny gulasz z dynią, marchewką, korzeniem pietruszki a do tego jakaś kasza. Zobaczę co tam będą mieli w warzywniaku :)

Miłego dnia !

Odnośnik do komentarza

Wisia ja miałam 4 tygodnie temu szyjkę długości 3,8, 2 tygodnie temu miałam 3,3 a teraz mam 3,11.
Od progu 3 cm już trzeba myśleć o wspomagaczach więc jeśli twój lekarz interweniuje i dmucha na zimne to zaufam mu on chce byś jak najdłużej donosiła... chociaż wiem po sobie jak to stres.... leż i odpoczywaj

ale jestem zakręcona dziś... robiłam sobie kawkę i czajnik zamiast postawić na miejscu to wstawiłam go do lodówki... nie wiem dlaczego...

mi też się dobrego obiadku chce i sama nie wiem co bym zjadła.... jakaś marudna dziś jestem przez ta pogodę

Odnośnik do komentarza

Dziendobry! Raczej sie zly zaczal! Chyba zwariuje!
Bylam wlasnie u Gina,moja lekarka na urlopie badala mnie inna,zanim wziela mnie do pokoju podloczyli mnie do detektora tam spedzilam ponad godz bo ta pielegniarka meczyla sie z szukaniem serduszka,szukala gdzies na dole po lewej stronie,ja siedzialam cicho ale mysle sobie gdzie ona tam po tej lewej stronie szuka? Nic szuka dalej,wkoncu po 10 min znalazla po prawej troche wyzej,siedze i siedze minela godz chyba zapomnieli o mnie,przyszla!Weszlam do Gina lekarka jakas dziwna jakby na kacu byla!Sprawdzila szyjke i wody wszystko ok,pytam ile wazy möj maly a ona möwi 2.5 kg ja w szoku möwie ze to niemozliwe bo 2 tyg temu wazyl 1.100 kg ta cos pieprzy o 37 tyg ja möwie ze to 32 tydz ta möwi ze jakos w tych granicach jest miedzy 2200 a 2500 .Mysle sobie albo jedna albo druga niema pojecia o swojej pracy! W35 tyg dziecko wazy 2,5 kg i niewieze ze przez te 2 tyg tak uroslo i co ona mi pieprzy o 37 tyg? Jestem w szoku! Za 2 tyg jak moja ginekolog powie ze möj maly wazy 2 kg to narobie takiego tarabanu ze mnie popamietaja,bo wprowadzaja mnie w niepoköj!

Odnośnik do komentarza

Marta A a może faktycznie ta gin była na kacu? kurde strach do takich iść szarlatanów.
Na razie się nie stresuj.. Maluszek już sam wie ile ma przybrać na wadze :)
ja się śmieję, że nasze Maluszki już nie rosną a obrastają w tłuszczyk :)
teraz wracaj do domku pod kocyk połóż się, poczytaj coś dla relaksu lub zjedz coś na co masz ochotę... taki dzień lenistwa.. w końcu pogoda nie nastraja do niczego innego jak do spania :) Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

AgaPo piękny pokoik, co prawda jak go zobaczyłamz to wpadłam w panikę że my jeszcze remont mamy przed sobą;(, aż obudziłam mojego P o 12 w nocy i mowie ze musimy porozmawiać;), ale on jak to facet mruczy cos przez sen i tyle zaatakuje go dziś przy obiedzie;)
Carolinee ekstra pomysł z tym termosem, chyba sama też tak spróbuję;)
Magnoliam super że z małą wszystko dobrze i ze tak ładnie rośnie;) współczuję tego omdlenia ale jeśli miało cie gdzieś dopaść to dopadło w najlepszym miejscu;) teraz trzeba na siebie uważać i będzie dobrze;)
Wisia Gratuluję udanej wizyty, szyjka tak bardzo się nie martw na forum są dziewczyny które mają jeszcze krótsze a jeśli lekarz powiedział że ok to dobrze będzie;)

Olusia szkoda że nie widziałaś swojego skarba ale najważniejsze że wszystko dobrze;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczęta :) U mnie też dzisiaj szaro i ponuro ale ponoć ciepło.
Już jutro wizyta Boże jakie to okropne uczucie czekać od wizyty do wizyty;/
Megi1992 - tak gołąbki z ziemniakami w środku :D z domu tez znałam tylko tradycyjne z ryżem i mięsem a u teściów taka niespodzianka hehe. Farsz czyli te ziemniaki trze się i przyprawia praktycznie jak na placki ziemniaczane, tylko nadmiar wody trzeba odcisnąć, i tak samo w kapustę się zawija i do brytfanny. Potem się je polane tłuszczykiem ze skwarkami. Może niezbyt ciekawie brzmi ale mi naprawdę smakują :))
MartaA faktycznie można się zdenerwować w takiej sytuacji ;/ Co do zapominania o podłączonych pacjentkach to chyba norma, w szpitalu 3 razy miałam ktg niby 30min a zawsze co najmniej 45min to trwało. Raz pod wieczór mi robili podłączyła mnie i poszła, światła nie świeciła bo wtedy jeszcze było jasno, a za nim wróciła po tych 45 minutach to już totalny mrok panował w pokoju i jeszcze burza była. Jeszcze 5 minut i zaczęlabym krzyczeć żeby w końcu mnie odłączyli :P
Coś dzisiaj kiepsko się czuję, w pachwinach mnie kłuje :( Albo się łudzę, że to pachwiny a nie brzuch ;/ Dzisiaj sobie pospałam do 9.15 ale miałam przerwe od 6 do 7 ;/ A na śniadanko oczywiście owsianka z jabłkiem :) A później inka :))
Miłego dnia mamusie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Kari jak ja zazdroszcZe ci tego zwolnienia ja jeszcze miesiac musze wytrzymać a juz tak mi sie nie chce.
Młoda Fasolka jesli chodzi o fotel to fakt fajna sprawa bo jest bujany i podnóżek jest do niego rowniez bujany zobaczymy jak sie sprawdzi :) tu w Angli dość popularne są te fotele zapewne w Polsce tez taki sie znajdzie :)
marysia1002 nie stresuj i nie przejmuj sie pokoikiem Zdążycie a ja taka nazwana jestem w sumie większość dziewcYn dopiero zaczyna tez. Ja tak mam ze wole wczesniej miec cos zrobion niż pozniej na szybko :) tak bede miała cZas dla siebie i małej jak juz na zwolnienie pójdę przed porodem:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim, u mnie od rana leje :/ na szczęście w miarę ciepło. Tak mi narobiłyście smaku na pizze że dziś będę robić na kolację :)
Marta A może naćpana była ta doktorka, dziwne podejście do pacjenta :/ chociaż czasem tak niestety jest i to nie tylko u ginekologów. Moja mama ostatnio u neurologa była, miała pilne skierowanie bo kręciło jej się w głowie i to nie pierwszy raz. Ten neurolog to tak ją potraktował jakby moja mama na złość się rozchorowała, z takimi wyrzutami ją przyjął że szkoda gadać :/

Co do remontów, niestety pochłaniają pieniądze. My jak robiliśmy kuchnię to lekko 16 tyś. a jeszcze trzeba wykończyć w sensie karnisz, listwy wykończeniowe. Łazienka nie lepsza, prawie jak druga kuchnia, a teraz jeszcze sypialnia i salon. U mnie październik będzie koszmarny, ale trzeba to przetrwać.

[http://s3.suwaczek.com/201501051556.png

Odnośnik do komentarza

Widzę dziewczyny, że dziś jakiś taki dzień ponieważ ja obudziłam sie zmęczona mimo ze przespałam spokojnie cała noc. I tak cały dzień juz widac bede zmęczona dobrZe ze praca siedząca :)
Mam do was dziewczyny pytanie moze ono juz padało ale czy macie przebarwienia na twarzy czy ciele? Ja u siebie miesiac temu zauważyłam pod pacha ciekawe miejsce No najcześciej o przebarwieniach na twarzy słyszałam .

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Progosia widzisz jacy lekarze sa aby tylko dniöwke odpierdzielic!
Remonty pochlaniaja kupe kasy jak möwisz ale sie ciesz ze dalas 16 tys zlotych za kuchnie tu musisz dac 16 tys euro! Ale wiadomo zarobki sa inne ale mimo wszystko bardzo bardzo drogo jest tu jezeli chodzi o kuchnie czy meble,no ale bedzie na lata aby to sie tylko szybko skonczylo!
Meggi gdzie ty ten barszcz szukalas na jakim stoisku ze niebylo?
mimi musze tez spröbowac te golabki,moglabys dokladnie napisac co ma byc w tym farszu? Te z pieczarkami tez musze zrobic moze bym pöl na pöl zrobila.
olusssia pocierpisz troche jeszcze i juz niedlugo bedziecie na swoim,patrzylam na mape ile bedziesz odemnie 444 km ,jest kawalek,nieboisz sie tak w nowym obcym kraju?

Odnośnik do komentarza

Wziolo mi sie dzisiaj na sprzatanie i gotowanie chetnie bym jeszcze jakies ciasto zrobila ale dieta :) wczoraj i tak juz bylismy na lodach.

Olusia
To znaczy te twojego ukochanego przy porodzie nie bedzie ? Hmmm musisz troszke wytrzymac potem juz bedziecie razem :) uda sie napewno . A jak cos to wiesz wsiadasz w auto 160km i jestes u mnie ha :)

Marta a
To nie robila ci dzisiaj nawet usg ? Co ta babuszka.
A szukalam barszczu na zupach i tych wszystkich obok polkach gdtie sa z magi te na obiad pomysly przyprawy np do gulaszu itd i dupa jedynie bylo milion rosolkow w kostkach i sloiczkach.

U mnie dzisiaj wyjatkowo 20 stopni bez chmurne niebo az wyszlam na balkon troszke buzke opalic :) a rano byla mgla ze nic widac nie bylo

Odnośnik do komentarza

Meggi to tam napewno barszczu nieznajdziesz,sa w realu takie raegaly specjalne gdzie pisze na nich kraj np rosja,turcja,chiny,wlochyitd no i polska i tam sa wszystkie polskie produkty.
Robila mi usg trwalo to moze 2 min patrzyla na wody i z ekranu stwierdzila ze ok. Ja tez na balkonie pieknie dzis 23 stopnie! Jestem padnieta bo spalam dzis tylko 3 godz.
Meggi ogladasz Schopping Queen? W tym tygodniu jest w naszym miescie!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny dawno mnie nie było w sobotę na imprezie w Katowicach mały szalał razem z mama jak tylko skończyłam tańczyć zaraz kopał na całego,wiec chyba dobrze się bawił tak jak rodzice,w niedziele powrót do Opola potem odpoczynek bo niestety impreza trochę nas zmęczyła zaczął się kolejny tydzień i nawet się nie obróciłam a minęły dwa dni na sprzątaniu i takie tam bajery,w wtorek wizyta u lekarza mam nadzieje ze jest wszystko dobrze jedynie co martwi mnie kolor mojego moczu jakiś ciemniejszy jest chyba ze to moja paranoja mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze . znowu do szpitala na 2 dni na kontrole cukru,dziś dziewczyny dostałam ulotkę z Tesco jest wysprzedaż rzeczy niemowlęcych chyba tak jutro pojadę by zerknąć co tam jest ciekawego i wam jutro napisze ,ciesze się ze u was wszystko dobrze i wasze dzieciaki maja się dobrze niech rosną zdrowo do grudnia

Odnośnik do komentarza

Marta a
Wlasnie wlaczylam juz dzisiaj tez widzialam jednym okiem przy sprzataniu powtorke z wczoraj jak stefanie szyla na maszynie :)
U mnie vox leci na okraglo potem patrze obowiazkowo na sluby a potem na hotele ha ha moj maz sie smieje ze jestem jak Ci na hartz 4 .
Ale wlasnie przy ogladaniu pomyslalam sobie o Tobie i ladnie tam macie :)
A ogladasz na rtl 2 w kazda srode o 20.15 babys! Kleines Wunder großes gluck ? O porodowce ? Zawsze na tym placze jak male dziecko :)
Kurcze myslalam ze znajde trn barszcz tam ... Fuck ... Teraz juz raczej sie tam nie wybieram ale kiedys tam jak cos to bede wiedziala dzieki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...