Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)
U mnie dzisiaj słonecznie:) Ja też znowu cierpię na bezsenność, budzę się w nocy a od 5-6 to jest tylko przewracanie się z boku na bok i szukanie odpowiedniej pozycji. Tak samo miałam w I trymestrze, mój mąż się śmiał, że chyba mu żonę podmienili;p
KariKari dzięki za linka, właśnie zamówiłam te legginsy :) W H&M jeansy takie getrowate troche - 80 zł to się skusiłam bo te jeansy za 149 to masakra. Mam jedne takie z H&M od siostry ale od miesiąca noszę się z zamiarem skrócenia i coś nie wychodzi;p
W rossmanie jest promocja na produkty JohnsonsBaby Kup 2 a 3 najtanszy gratis - dla posiadaczy karty rossnę. Z resztą kto ma, pewnie otrzymał już ofertę na meila.
Miłego dzionka :))

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry:)
Dziekuje bardzo za zyczenia i bardzo mile slowa:)dzis jest rowniez milo bo wzielam dzien wolny maz tez ma wolne wiec mozemy dalej milo spedzac czas razem:) ja juz na nogach i po sniadanku:)Wczoraj jeszcze przyszedla fotelik dla samochodowy wiec kompletowanie trwa ale teraz stwierdzilam ze musze powoli pomyslec o wyprawce dla mnie i Hanki do szpitala wiec powoli musze zaczac szukac rzeczy ktore beda nam potrzebne :)
Czytam co piszecie po wizytach i sama sie zastanawiam jak bedzie u mnie bo tu mnie nikt nie bada wiec nie mam pijecia o szyjce czy wielkosci Hani jedyne co wiem to ze ja jestem duza ale w niedziele ide do polskiego lekarza wiec powinnam dowiedziec sie czegos i zobaczyc Hanulke:)
dziewczyny jesli chodzi o dogadywanie odnosni ciazy to ja mialam troche inaczej ja slyszalam dlugi czas kiedy w koncu bede w ciazy kiedy powiekszymy rodzine i tak z kim sie czlowiek nie spotkal wiec teraz nikt nie dogaduje jak juz jestem w ciazy jedynie raz mamusia stwierdzila ze kuzynka wyglada ladnie w ciazy (a jest 5 tyg dalej ) a ja to duza jestem ale juz olalam i stwierdzilam ze nie bede sie wkurzac wazne zeby mala byla zdrowa a pozniej bede sie meczyla z rzucaniem kilogramow:)
iza-majka a z tymi imionami to przypomina mi sie moja ciotka ktora jak jej sie wnuczeta rodzily to tez imiona jej nigdy nie pasowaly. Prawda taka ze do kazdego imienia znajdzie sie jakas glupia rymowanka czy skojazenie i nikomu sie niedogodzi wazne zeby sie rodzicom dziecka podobalo a reszta niewazna:)
Milego i spokojnego dnia:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Jestem trochę zaniepokojona. Wczoraj mój Mały był bardzo spokojny. Pojechałam po południu do internisty bo już 3 tydz. boli mnie gardło i nie mogę je niczym wyleczyć. Przepisał mi płukanie szałwią przez 2 dni, a jak nie pomorze to antybiotyk, bo ten stan za długo trwa. Kupiłam szałwię i przeczyłam na opakowaniu, że jest nie wskazana w ciąży. Zaczęłam czytać w Internecie i zdania są podzielone. Najczęściej jednak piszą, że nie wolno jej pić w ciąży, ale płukać gardło można, więc zdecydowałam się płukać. Od wczorajszego wieczora mały jest jeszcze mniej ruchliwy, a dziś to już całkiem. Boję się, że może to być coś związanego z tymi ziołami. Jeśli do wieczora sytuacja się nie zmieni to chyba zadzwonię do mojego gin. Czy któraś z Was płukała tym gardło w czasie ciąży?

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie :)
Normalnie ja chcę taką pogodę do samej zimy :D Żyć się chce!

Ja w nocy też nie mogłam sobie miejsca w łóżku znaleźć. Jak już udało mi się zasnąć to mąż o 5 położył mi głowę na brzuszki i zaczął rozmowę z synem :D a Mały grzecznie mu odpowiadał wariacją w brzuchu i tak nie spałam do 7 :)
Ale wstałam po 9 i jestem wyspana. :D

marysia- To super, że jesteś zadowolona z sesyjki :) Pamiątka na całe życie.

iza-majka, Kari, Olussia- tak to jest już z rodziną, jak się nie wtrącają to czasami tego brakuje i mamy wrażenie, że się nie interesują, ale z drugiej strony jak wtrącają się za bardzo to mamy ochotę ich w kosmos wysłać :D

Ja z moją mamą problemu nie mam, jest kochana nie narzuca się a jedynie daje dobre rady. Z kolei teściowa... Zawsze 3 grosze wrzucić musi. A że po co już wózek, ok Oni kupują to narzekać nie będę umówiliśmy się, że na początku grudnia zamówimy. Ale, że po co pampersy już kupujemy, kosmetyki itd. Standardowa śpiewka. Najlepiej potulnie przytaknąć i tak zrobić po swojemu. Ona mi za to nie płaci. :)

Nuria- Super, że po wizycie wszystko ok :) Kawał chłopaka z Twojego synka.

Meggi- Na pewno wszystko będzie ok. ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

AgaPo wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu;) i masę kolejnych rocznic;)

mimi szkoda że rozczarowała cie wizyta;(, zawsze jedziemy na te wizyt z takim pozytywnym nastawieniem a tu lipa taka;( a to była wizyta na nfz czy prywatna?

Mea przykro mi z powodu twojej mamy teraz właśnie od mam i mężów dobrze mieć wsparcie, potrzebujemy tego;)

Młoda fasolko mnie wkładki nigdy nie uczulily.

Carolineee najważniejsze że jesteś pod stałą opieką lekarza, na pewno wybierze najlepszy poród dla ciebie, a czy sn czy cc to chyba nie jest takie ważne byle by szczęśliwie i tego Ci życzę; )

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Tak to już jest z tymi mamami i teściowymi. Moja mama jest nadopiekuńcza, tzn często dzwoni pytać czy wszystko ok itd :) A teściowa, z którą mieszkam totalna olewka;p Parę dni temu zapytała mnie na kiedy mam termin na początek czy koniec grudnia. Fest zainteresowana nie? A to już 7 miesiąc ;p Dla moich rodziców to będzie 6 wnuczątko i bardziej przejęci niż teściowe, którzy pierwszy raz zostaną dziadkami. Ale jak widzę co piszecie to w sumie lepiej, żeby za bardzo się nie interesowali ;p
MArysia1002- wizyta jak się łatwo domyślić na NFZ, prywatnie to bym jej nie podarowała takiej olewki;p

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Marysia1002 Gdzie robiłaś sesję ? ;)

Ah te mamy i teściowe... ;/ U mnie akurat rodzice szaleją ;) Kupili już wózek nam i łóżeczko ;) Z kolei teście wiecznie " a po co tyle tego kupować! Na co Ci to " , " a zobaczysz jak będziesz musiała wstawać po nocach bo Ci bedzie się darł " a bo ona to a bo ona tamto .. No ludzie ! Każde dziecko jest inne :/ Jak będzie mi się wtrącała i wmawiała że wie lepiej co jest lepsze dla mojego dziecka to im poślę pare długich bo nie wytrzymam .... ;P Dobrze że mam ich 70 km dalej..

Co do imienia to mój mały będzie miał na imię NATAN. Mamie mojej się nie podoba i za każdym razem próbuje mi podrzucić inne imię a to Olivierek , Adrianek . To mówię żeby sobie zrobiła i tak nazwała , że to jest nasza decyzja i tak będzie miał na imię to się zaczęła krzywić .... No ale...
:)

Ja dziś nie śpię od 4 ... mały dawał mi ostro popalić. Tak mnie kopał w pęcherz że w nocy wstawałam 6 razy... w końcu zglodniałam i musiałam wstać zjeść. Usnęłam koło 7 i wstałam o 10.. masakra :P

Ktoś pisał o kosmetykach jonshon.... Chciałam je kupić na początek dla maluszka ale słyszałam że często uczulają... i mam dylemat :/

W niedzielę pierwsza rocznica ślubu!! <3<br />
Dziś wizyta i zobaczę mojego skarba ;))))) 3majcie kciuki dziewczynki!!!!!! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8s18q6gsz.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/58eedew.png

Odnośnik do komentarza

Asiak powodzenia na wizycie :)
co do kosmetyków Jonsona to też tak słyszałam więc kupiłam Oilatum Emolium - sprawdzone i polecane przez pediatrów - nawet do wrażliwej skóry maluszka - właśnie w Oilatum kazali siostrze kąpać maluszka by zlikwidować rumień na jego ciałku :)
Mimi gdyby mamy i teściowe nie dostarczały nam atrakcji to byłoby nudno :) moja mimo, że czasem coś skomentuje a ja jej odpowiem to złota kobieta :) inne czasy były kiedyś więc inne podejście :)
Młoda Fasolka ale masz marzenia z tą pogodą - ja też tak chcę aż do wiosny :)
co do spania to mi się co wieczór płakać chce bo nie mogę się ułożyć nie mogę zasnąć a w środku nocy budzę się obolała bo biodra dokuczają od spania na boku.... a tu jeszcze tyle czasu... mężuś pociesza że jeszcze troszkę... byle do porodu.... myślałam, że kobiety w ciąży mówiące jak to niewygodnie że przesadzają, ale teraz przyznaję im rację...

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim:) a u mnie ponuro, brzydko i zimno :/ za to w nocy spałam jak suseł, położyłam się przed 24 a obudziłam się o 11 i pewnie jeszcze bym spała no ale bez przesady.

Mi mama kiedyś mówiła że nie powinno się za wcześnie dzieciom kupować rzeczy, no ale u mnie z tym problemu nie ma bo i tak nie mam gdzie tego dać. Znowu od męża rodzina zasypuje mnie rzeczami po swoich dzieciach, tak że listopad będzie pracowity. Z mamą akurat się dobrze dogaduję, a też nie mam problemów zwrócić jej uwagi jak za bardzo się zapędzi. Teściowa to dopiero niedawno się mnie pytała kiedy mam termin, ale jej to staram się unikać bo mnie drażni :/ Ogólnie myśli że skoro ona 5 dzieci wychowała to wie wszystko najlepiej, no ale moja mama wychowała 4 i się tak nie wymądrza. Najbardziej mnie wkurza jak mi zaczyna matkować i walnie tekstem "ja jestem matką, kiedyś to zrozumiesz". Nic nie mogę dotknąć, zrobić, a jakbym czymś głośniej stuknęła na piętrze to zaraz przylatuje bo ja na pewno coś przesuwam albo spadłam z czegoś:/ Ale za to jak się jest u niej gościem to na prawdę super, ale wiadomo że jak już się mieszka z taką osobą to takie traktowanie jak gościa jest męczące. Niestety moja rodzina się bardzo różni od rodziny męża i stąd te problemy, dlatego staram się ich unikać.

Co do cc, u mnie w szpitalu jest lekarz który ma bardzo dobrą opinie. Kobiety do niego przychodzą od innych po radę itd. No ale miał pecha bo przy jednym z porodów za późno zdecydował się na cc przez co zaszkodził dziecku. Miał sprawę w sądzie i ją przegrał. Z tego co wiem teraz samymi cesarkami sypie.

[http://s3.suwaczek.com/201501051556.png

Odnośnik do komentarza

Carolinee fajnie ze wszystko dobrze i że mała tak ładnie rośnie;):)

Kari ja tez mysle zeby byc zorganizowaym i miec wszystko szybciej przygotowane bo dzieci sie rodza czasem szybciej pozniej dopiero były by nerwy i panika ...

Co do imion dzieci to nam powinny sie podobac nikomu innemu chociaz jeszcze mnie nikt nie skrytykował ze wybralismy imiee Marietta wszyscy mowia ze ładnie nawet tescie! Miała byc vanessa ale jak słyszałam jak tescie chca sie do niej zwracac bo w sasiedztwie tez jest vaneska to mi sie odechciało Vania! Valezka masakra zwariowała bym jak by tak sie do niej zwracali ! Dlatego wybralismy z mezem Marietke :)

Co do wtracania sie to u mnie bardziej tesciowa moja sie wtraca!
mama i tata nie wtracaja sie :)

Ale ja dosadnie odrazu odpowiem jak głupio gada i pogadane nienawidze jak sie ktos wtraca w moje zycie prywatne ...

Megii wszystko bedzie ok twarda babka z ciebie :)

Marysiu ciesze sie ze sesja udana :) moze wstawisz jakas fotke chetnie zobacze :)

Dzis na obiadek mam pomidorowke z ryzem łososia swiezego z piekarnika ziemniaczki krojone w cwiartki tez zapieczone w piekarniku i sałate zielona z pomidorkiem feta oliwkami czarnymi sosem greckim :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie grudnióweczki.

Jestem tu nowa i szkoda że tak późno znalazłam tę stronkę :( i to forum. Wpisów jest tak dużo że z pewnością nie jestem w stanie nadrobić zaległości. Przeczytałam parę pierwszych i ostatnich stron z tego wątku i widzę, że tematyka jest wszechstronna.

To moja trzecia ciąża (mam już 14 letniego syna Huberta i 12 letnią córkę Ewę) teraz ma być synuś. Nie mamy jeszcze imienia bo to bardzo trudny wybór :) i dzieci też chcą decydować o imieniu, więc jest trudno.

Tak ja czytam o wizytach u ginekologa na NFZ (moje poprzednie ciąże były prowadzone na kasę chorych) i dlatego zdecydowałam się na wizyty prywatne. Jestem zadowolona z mojego lekarza prowadzącego. Wizyty mam co 21 dni (czas zwolnienia) i tam za każdym razem usg dopochwe (sprawdzanie długości szyjki) i później normalne usg nagrywane na płytkę. Wizyty nie są drogie bo tylko 100 zł. Jak na razie to moim problemem jest cukrzyca. Moje maleństwo prawidłowo się rozwija, ma trochę mniejszą wagę bo waży 1100 g w 28+6 tc. Jest bardzo trudno trzymać dietę i opierać się ciążowym zachcianką.

Jak czytałam o wkładkach to przypomniało mi się takie zdarzenie u mojej siostry, która ma dwóch synów urwisów. Jak wróciła któregoś dnia z pracy i weszłą do ich pokoju to poczuła zapach wkładki rumiankowej naturella i zobaczyła że u jednego z synów przy łóżku jest przyklejona taka wkładka. Więc pyta syna co to jest a on na to krótko: Jak to co odświeżacz powietrza :-).

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja się cholernie cieszę, że teściowa mieszka 5 km od nas i jest uzależniona z przyjazdami od teścia, który jest w domu co 3 tygodnie :D A moja mama jest na miejscu i, wiem, że nie będzie robiła raczej niczego co by nam nie odpowiadało. :)

Aasiak- Ja czytałam kiedyś, niestety nie pamiętam gdzie, że Johnson uczula dzieciaczki ponieważ ma dużo środków zapachowych w sobie co za tym idzie sporo chemii. A Natan ładne imię. :) U nas na 99,5% będzie Piotr Filip :)

Kari- Powiem Ci, że dzisiaj pierwszy raz od długiego czasu było mi nie wygodnie w nocy, ani na brzuchu ani na boku a jak kładłam się na plecach to synek robił się nad aktywny. ;) I cosik mnie prawe biodro pobolewało...

Wyobrażacie sobie, że jeszcze moje łóżeczko nie doszło?! Kurczę głupio mi co chwilę pytać mojej przyjaciółki czy kurier dzwonił (zapomniała przy zamówieniu zmienić numer telefonu) a Ona już w Anglii siedzi... Powinien być wczoraj kurier i dupaa, nie było. A dzisiaj o 15 jedziemy do innego miasta na zakupy i mój Ł do okulisty i pewnie zlądujemy w domu późnym wieczorem... Ehh tak to jest jak się na coś czeka... A nawet w biedronce wczoraj kupiłam już dywanik pod łóżeczko żeby ciepło w stópki było :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Megi miłego odpoczywania, niech mąż skacze przy tobie;) i aby twoja szyjka nie skracała się już bardziej.
Iza majka nie ma co się przejmować komentarzami teściowej. Obyśmy tylko my za 20 lat nie byłe takie same ;) Ja nie mogę narzekać na mamę i teściową co prawda mama 50 km od nas mieszka wiec tez nie widzimy się co dzień, oczywiście ma swoje teksty typu Marysia wesele to nie dla ciebie, jedz buraki mają dużo żelaza i takie tam mądrości ale wiem że robi to z troski. W rodzinie już jest znany tekst którym uraczyła mnie przed wyprowadzką z moim P już przy samochodzie „ Marysiu pamiętaj o namaczaniu prania ;)” Wiec matki tak mają ;) teściowa też nie jest zła aczkolwiek denerwuje mnie testami „Kubie BĘDZIEMY kupować to i to „ „Kubę będziemy kąpać w tym i tym” Kuba będzie jadł to i to „ i sobie myślę jacy MY .
Nuri super prawdziwa książkowa ciąża tak trzymać ;)
Mimi bezcenności , niestety ja też ją mam i to o dziwo dziś gdy naprawdę kładłam się do łóżka padnięta po 22 a o 3 rano dziękuję koniec z snem i tylko z boku na bok ;( nawet mój biedny mężuś rano powiedział że chyba zacznie spać na górze bo jak ja się wiercę to on też nie śpi, tyle tylko że ja do pracy nie wstaje a on musi;( strasznie mi przykro bo zawsze on mówił żeby spać w jednym łóżku i czasem jak się na niego wkurzyłam i szłam na górę to on za mną a teraz biedak sam wpadł na pomysł się rozdzielnia ;/
111magda też mi się wydaje że płukać gardło szałwią nie powinno przynieść jakiś negatywnych skutków, ale jeśli Cię niepokoi to że maleństwo za mało się rusza to może jedź na IP podłączą cię to ktg i wszystko sprawdzą i uspokoją. Chyba Aasiak była właśnie na IP jak ją maleństwo zaniepokoiło i wyszła bardzo uspokojona;)
Asiek sesje zrobiliśmy w warszawie na starym mieście, w ogrodach saskich (gdzie mój mąż popruł sobie spodnie, ja nie mogłam się powstrzymać tak się śmiałam ale jemu humor się popsuł ;)) i niestety nie dojechaliśmy do zalewu zegrzyńskiego tylko przebraliśmy się w rzeczy które miałam przygotowane i zrobiliśmy jeszcze kilka zdjęć przy Wiśle i na wiadukcie w Wyszogrodzie. Mam nadzieje że ze dzięki temu że miejsc dużo to sesja nie będzie nudna ;)
Powodzenia na wizycie daj znać po ;)

Witam nowa mamusię aabalik ;) świetna historia z ta wkładka dzieci są niesamowicie pomysłowe;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny :)
Co do teściowej to lubi się wtrącać, mieszkamy z nią i czasem jest to denerwujące. Komentarze, a po co Ci tyle tego, przecież jeden komplet pościeli starczy. Co do wózka to ona uważa, że dopiero jak dziecko się urodziło to pojedziemy odebrać wózek. Ona płaci więc może być, tym bardziej, że fotelik mamy. Moja mama dała nam pieniądze na łóżeczko i pościel więc większą część wyprawki będziemy mieć kupioną.
co do spania ostatnio to wolę spać na prawym boku, lewy mnie jakoś boli. Dzisiaj wstałam dopiero przed 10, bo mąż do pracy jechał.
Co do imienia myslimy nad imieniem Elena, mój tata się zawsze pyta a to nie Helena, niektórzy myślą, że za bardzo wymyślate, ale zdrobnienie Elenka bardzo się nam podoba.
Ja dalej przeziębiona jestem i kaszel mam :/ żadnego syropu w aptece nie ma dla ciężarnych więc ratuje się syropem z cebuli, gardło płucze szałwią i wodą z solą.
aablink Witaj, jak się czujesz? na kiedy masz termin?
carolinee dobrze, że wszystko dobrze po wizyie
Vanessa zawsze coś dobrego gotujesz, smaka robisz :P ja dzisiaj racuchy z jabłkami robię.
Nuria a Ty nie dawno robiłaś też racuchy, podzielisz sie przepisem?
Assiak Ty masz teraz w niedzielę pierwsza rocznicę, ja w następną też pierwszą :) powodzenia na wizycie

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Aabalik witaj ja tez tu dopiero od paru dni ale bardzo fajne tu dziewczyny sa i szybko uda Ci sie na pewno wdrożyć :) sama widać masz już doświadczenie odnośnie ciąży i macieżyństwa:) to moja pierwsza ciąża i wszystko dla mnie nowe wiec z zaciekawieniem i uwaga wczytuję sie w każde wpisy:)
Musze przyznać dziewczyny że mam nadzieje ze moja córka bedzie taka po porodzie warto pomarzyć bo ja przesypiam całe noce wstaje raz na siku czasem przebudzenie zeby sie przekręcić ale nie przeszkadza mi to w dalszym śnie:) fakt czasem biodra bolą nie moze byc zbyt pięknie :) ale mowilam mężowi ze mała chyba bedzie miała moj charakter bo spokojna jest a jak by była jak on to bym miała ciągła rewolucje w brzuchu:)
Moja teściowa na szczęście nie wtrąca sie pyta tylko o to jak sie czuje i tyle i zachwyca wszystkim co kupimy boi sie krytyki bo wie ze szybko by riposta poszła:) tyle mam z jedej strony dobrZe ze jest 2000km odległości i uzależniona jest tez od naszych tel wiec zdrowy układ. Mama na szczęście tez nie krytykuje kwesti imienia ani zakupów wiec brzmi ze wszystko dobrze ale odległość ma tez swoje minusy bo po porodzie bedziemy sami i to kilka miesięcy bo niestety wyszło tak Ze rodzice nie bedą mieli możliwości przylecieć wiec ja planuje na wiosnę na dluZej do polski przylecieć wiec wtedy dopiero zobaczą wnuczkę :/
Jak tak czytam o wasZych wizytach i długościach szyjki ja nawet noe mam pojęcia jak to u mnie wyglada jedyne co wiem to ułożenie małej i taka moja wiedza i narazie nie spieszy sie jej woli leżeć w poprzeg brzucha niż w zadłuż ale ma jeszcze czasu troszkę na przekrecenie:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

AgaPo nie martw się tym że nie wiesz jaką masz szyjkę itd. nic Cię nie boli, nie masz skurczy ani innych złych objawów czyli że jest dobrze. Mniej wiesz spokojniej śpisz :P male faktycznie skręciłabym się z ciekawości nie wiedząc jakiej wielkości jest moje dziecko więc fajnie że będziesz miała możliwość wszytskiego się dowiedzieć.

Martaa niestety nie robiłam racuchów bo one są drożdżowe tylko placki zwykłe z jabłkiem bo z nimi mniej zachodu. I przepisu też nie podam bo takie rzeczy na oko dosłownie robię :) jajka 2, mąka, mleko, trochę proszku do pieczenia i oleju, no i jabłka-do właściwej konsystencji :)
nie wiele pomogłam :)

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka- też chyba oglądałam te dywaniki w Biedrze, takie puszyste misiowe? :D Ja chce taki sam, kremowy, tylko że duuuży..., a tam same malusie byly :)

Witam nową mamę! :)

Dziewczyny, moja prowadząca nie ma opinii, że masowo robi cesarki...111magda - musiałaś coś pomylić :) Jak najbardziej jest za porodami naturalnymi i tak spróbujemy, aczkolwiek jak dzidziuś będzie mniejszy niż 4kg, bo jak większy to od razu CC bo mnie tam w środku porozrywa i będzie to dla mnie bardziej szkodliwe niż CC, a jeśli mniejsza tak ok. 3,500 to rodzimy naturalnie :) Zobaczymy co i jak za 4-5 tygodni :) Kurczę... rzeczywiście na początku dopiero 4,5,6,7,8 tc. a teraz zostało kilka tygodni tylko hehe :)

Co do mam i teściowych... niestety teściowej nie było mi dane poznać :( Aczkolwiek teść jest bardzo sympatyczny i martwi się, pyta co i jak no i się nie wtrąca. A moi rodzice na początku powiedzieli raz, chyba za wcześnie to ja na to odpowiedziałam, że nigdy nic nie wiadomo no i utwierdził ich w tym mój pobyt w szpitalu... ostatnio mama kupiła mi 2 zestawy ciuszków, jeden taki z wlóczki? babciowy trochę, a drugi bawelniany :) Martwią się, pytają co i jak, z wózkiem to sami zdecydowalismy, ze zamowimy jak pójdę do szpitala, albo po prostu w 36-37tc, bo przez pierwsze dni i tak dzidziuś raczej będzie w domku, po tygodniu pare minut na tarasie, więc wózek zdąży dojść :)

Odnośnik do komentarza

Marysia czekamy później na zdjęcia :)
Wczoraj w końcu zamówiliśmy łóżeczko
http://allegro.pl/lozeczko-szuflada-bialy-mis-kolor-jardrew-lolek-i4661236593.html kolor venge, materac chce kupić w sklepie wolę zobaczyc na żywo jak wygląda. Dzisiaj przyjdzie w końcu wanienka z przewijakiem http://allegro.pl/ceba-suzie-susie-komoda-wanienka-przewijak-3w1-i4634881247.html jestem ciekawa jak będzie wyglądać.
Mam straszny problem z wyborem wózka. Podoba mi się Tako Mille http://www.tako.net.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=209&virtuemart_category_id=35 i z innej firmy też taki w stylu retro nie ma zdjecia na stronie niestety. A ostatnio jak byliśmy w sklepie to była też fajna promocja na Xlandera 2 w 1 był za 1300 zł. Mam straszny dylemat. Mój mąż mówi co Ci się podoba, a każdy coś w sobie ma i nie wiem :/

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Aabalik – witaj i zachęcam do dyskusji – przy dwójce odchowanych już dzieciaczków na pewno dasz nam jakieś cenne rady :) ale się uśmiałam z tej historii co opowiedziałaś :)
Vanesa – zorganizowanie zorganizowaniem… ale jaka radość z kupowania i przygotowywania do nadejścia na świat naszych Skarbów - to dopiero nieocenione i cudowne jest :)
Marysia - super ze sesja się udała, a mąż teraz może i wściekły, ale za jakiś czas tak samo będzie się śmiał :)
Młoda Fasolka – damy radę… niewygodnie ale już niedługo… już odliczamy dni :) hi hi
Martaa89 zdrówka życzę bidulko - wygrzewaj się ile się da... może kanapeczka z czosnkiem pomoże?
AgaPo ja mam tak samo nadzieję, że moja córeczka po porodzie tez będzie miała taki rytm życia - normalnie cudowny i nieuciążliwy lokator w brzuszku :) pomijając problemy naturą, że ciężko i przez to w nocy mi źle to na moją Niunię nie mogę narzekać - złote dzieciątko :)
A ja się taka leniwa zrobiłam, że nawet nie chciało mi się pojechać do sklepu po deskę do prasowania więc zapłaciłam i czekam na dostawę do domku…
Dziś miałam śmieszne zdarzenie – mój kontrahent wchodzi do biura patrzy i zdziwiony o Pani w stanie błogosławionym – a miesiąc temu brzuszka nie widziałem… ładny brzuszek i duży…. :)
Już nie mogę doczekać się wieczora - mam randkę z mężusiem - najpierw teatr a później kolacja w nowej restauracji... coś pysznego liczę, że zjem :)

Odnośnik do komentarza

Carolinee- Dokładnie ten, ja kupiłam taki ciemniejszy krem. Jakieś 2 tyg temu były takie tylko duże. Ale mi starczy taki mały bo to tylko pod łóżeczko, a nasz dywan nie sięga do tego miejsca gdzie będzie stało łóżeczko. :)

Kari- Ja mam randkę z mężem w niedzielę, obiecał zabrać mnie do kina i na kolację. Aż w szoku byłam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...