Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Marta a
Spoko ha ha to sie usmialam :) widze ten sam program :) jeszcze o 19 na vox ogladam czasami to o gotowaniu :) dzisiaj wlaczaj rtl2 o 20.15 a jutro przy wszystkim bede myslec o Tobie :) ide dalej gotowac :) wlaczyla mi sie kucharska pasja.
Ah a w kauflandzie jedynie mrozone pierogi kupowalam jakos taschki czy cholera wie jak to sie nazywalo

Odnośnik do komentarza

Kobitki nie wiem czy wiecie czy nie, ale w Rossmanie jest prmocja na pampersy 'Pampersa' :P 17 zł za 43 szt rozmiar 1. Bez promocji kosztują ok 23 zł Więc zawsze parę złotych taniej. :) Załapałam się na 2 paczki i jeszcze w biedronce kupiłam 'DaDa' za 50 zł Giga Box też 1 :)

Soqlka- Spokojnie, jak jutro pójdziesz do specjalisty to powie Ci co i jak. :) Nerwy i tak niczego nie zmienią.

Ahh tak pisałyście o pizzy, że dzisiaj męża zabrałam do pizzeri, ale się najadłam. Co prawda to nie to samo co taka domowa, ale też była dobra ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

czesc w ten paskudny dzien ja tak jak Wy mam dola nie wiem czy przez pogode czy wczorajsze wiesci odnosnie mojej szyjki,dziekuje za slowa pocieszenia ,trudno jest mi sie polozyc i lezec przy trojce dzieci ale wszyscy staneli na wysokosci zsdaniai gonia kolo mnie jak kolo jajka.
Lenson trzymaj sie mysle ze trzeba

cierpliwosci nawet jesli to trudne
rozni sa ludzie i zwiazki ja tylko Ci
tyle moge doradzic ze swojego
doswiadczenia ze ciaza dla faceta to
tez ciezki czas nie wszyscy potrafia
sie odnaleźć brak seksu humory
kobiety cala uwaga skupiona na ciazy
to czasem ich przerasta.My w
pierwszej ciazy tez mielismy kryzysy
a kiedy dziecko sie urodzilo i to tez
nie tak odrazu to moj wspanialy maz
wrocil do siebie ze tak to nazwe
jestesmy szczesliwym malzenstwem
juz 18 lat a tez czasem w ciazy przez
niego plakalam tak ze dajcie sobie
szanse nie sztuka sie jest przy
najmniejszych problemach poddawac
i nie walczyc .A sie rozczulilam i
nakrecilam sorki

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
widziałam, widziałam tą promocję w Rossmanie... ale nie kupiłam tych pieluch... ale teraz tak myślę, że jutro skoczę i kupię kilka paczek bo okazja niesamowita jest.
Dziś za to kupiłam proszek i mleczko do prania i zaczynam się za pranie brać powoli - najpierw kocyki i pościel ale to w jakiś piękny słoneczny dzień by jeszcze na dworku mi troszkę się wywietrzyło.
do higieny intymnej to położne już nie zmuszają do kupowania Białego Jelenia a po prostu płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i po porodzie... więc kupię taki sam jak mam obecnie

byłam dziś w Lidlu i nie spodziewałam się takiego zachowania. Szłam do kasy i akurat nie było za bardzo kolejki - jedna osoba do kasy i idę a jakieś babsko z wózkiem prosto na mnie na brzuch więc od razu instynktownie zakryłam brzuszek. Chciała mnie przyblokować bym nie poszła przed nią... ale się wnerwiłam i od razu do męża że kultury brak i że mogła mnie przecież ręką odtrącić a nie koszykiem... to udała że mnie potem nie widzi krowa jedna.... mój mąż się wkurzył... i mówi no tak kultura Wołomińska.... byłam tak wściekła, że miałam ochotę wyjść i olać zakupy wyłożone na taśmę... sprzedawczyni też gapiła się na mój brzuszek i też nie zareagowała.... do tej pory wściekła jestem

Odnośnik do komentarza

KariKari haha pewnie chciałaś zrobić mrożoną kawę. Niestety chamstwa nie wyleczymy. Nie denerwuj się, szkoda zdrowia na takie babsko. Pamiętaj o Gabrysi
Marta A ta ginka była naćpana.
Mimi czekamy na wieści z wizyty
AgaPo jak to jeszcze miesiąc w pracy będziesz?? Długo. Nie zauważyłam u siebie przebarwień
RudaOpole może za mało pijesz? Ile ostatnio piłaś wody i innych płynów?
Soqlka cieszę się, że glukozę masz za sobą. Niedobrze, że taki wynik wyszedł Ci. Nie martw się, jutro pójdziesz do lekarza i powie Ci co i jak. Także głowa do góry
Dziś pochodziłam trochę po sklepach, zmęczyłam się okropnie, ledwo co dojechałam do domu. Wracając czułam kłucie po prawej stronie jakby w pachwinie. Miałyście coś takiego? Po obiadku padłam. Były mamine gołąbki (te tradycyjne) pychotka. Miałam jechać dziś po komodę dla Gabi do Ikei, nie dotarłam :( Ogólnie czuję się taka nijaka, to chyba przez tę pogodę

Odnośnik do komentarza

Kari- To faktycznie wredna krowa! A ja z kolei dzisiaj szok przeżyłam, bo jak byliśmy w biedronce to kobieta która w sumie miała mniej zakupów niż my wpuściła mnie w kolejkę, a w biedronce jak to w biedronce od cholery ludzi. Miło mi się zrobiło. :) Także są jeszcze wrażliwi ludzie...

Co do prania ja czekam aż tylko przyjdzie moje zamówienie z Gemini i będę prać i praaaaaaaaaasować :D Dzisiaj zamówiłam więc mam nadzieję, że do piątku dojdzie...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

111magda z mdłościami to kilka dni temu pisałam o tym, że dziwnie je mam i faktycznie mogą być spowodowane ruchami dzidzi :)
mnie do tego jeszcze meczy taka przypadłość, gdzie odbija mi się i jakbym otworzyła usta to by mi się ulało... masakra... i ta od kilku dni... myślałam, że to po konkretnym jedzeniu mnie tak podbija, ale ja mam to po wszystkim.... aż strach buzie otworzyć...

Odnośnik do komentarza

Hej, hej! Ja już po badaniach i po USG, caaały dzien na mieście.. troche zakupków i zwiedzania sklepów dzieciecych :) A więc może po kolei:
Na badaniach wyszły mi bakterie w moczu i leukocyty i erytrocyty ale nieliczne... no ale jednak, czyli co? Zapalenie pęcherza tak? Wiedziałam, że cos z tym moim sikaniem jest nie tak, nawet sie was pytałam :p A morfolgia w porządeczku :)
USG, Malutka jest MALUTKĄ :D Potwierdzone! Waży 1816g, rozwija się super, widziałam jak zatyka buzię rączką, a lekarz powiedział, ze jak by tylko rączką to ok, a ona pępowiną i obiema rączkami wywijała :D Ilość wód płodowych super. Najdłuższe usg jakie miałam, prawie 40 minut!! Super lekarz, zna moją gin i zrobił mega dokładne usg, zdjęc mam chyba z 15 ale niestety nie widać za bardzo malutkiej tylko poszczególne czesci, wiec nie będę wam wklejac :)

Zakupki! Zakupiłam niechcący dwa płyny do kąpieli... z Ziajki i Hipp... z Hippa miało być mleczko nawilżające, ale pomyliłam butelki bo sa identyczne! wiec mam dwa płyny i do tego waciki i jeszcze z Ziajki oliwkę- z kosmetyków wszystko mam! :D Oglądaliśmy wózki... ale w koncu ten z camarelo przestał mi sie podobać i szukam czegoś innego, zamówimy po porodze :) Teraz zakupimy tylko fotelik i bazę. Zamówilismy dla małej słupek z półkami, w BRW mieli super wyprzedaż! :D

Któraś z was pytała się o przebarwienia : Ja mam wokół sutków takie hm... koło :P takie jak bym sie czymś ubrudziła :P

Byłam dzis w Tesco, ale żadnych promocji nie widziałam, więc nie wiem ... jedyne co tam kupiłam to staniki do karmienia 2 szt za 59zł granatowy i biały- super :)

Padam... lecę spać! Dobranoc :*

Odnośnik do komentarza

Caroline to mialas dzis przyjemny i mily dzien !Fajnie ze wszystko ok opröcz bakteri ale to sie da szybko wyleczyc.
Kari mi tez sie cos takiego zaczelo odbija mi sie i mam uczucie przy tym jakby mi zaraz z buzi wylecialo!
Gabi Cholera wie na czym ona byla,maz sie smial jak mu opowiadalam o histori z lekarzem a mi do smiechu niebylo!
Wiisia dasz rade przy pomocy rodziny wytrwacie te ostatnie tygodnie.
asiek wspölczuje ci!
Meggi ja ogladam chyba wszystkie programy zwiazane z gastronomia i gotowaniem no i oczywiscie schopping queen codziennie a jak przegapie odcinek to ogladam w kompie! Kiedys sie tam zadeklaruje!
Meggi kurde jakie mrozone!Nasze polskie pierogi juz gotowane, sa ruskie albo z miesem,leza kolo Maultaschen,tortolini,kopytka,opakowane juz tylko by wzöcic do goracej wody! Wiesz na regalach lodöwkowych na spozywce,pisze nawet na opakowaniu po polsku. A ty jakies taszki kupujesz!

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry mamuśki ;-)) a ja powiem coś miłego nie wiem czy mam tak ogromny brzuch czy poprostu trafiam na samych miłych ludzi w Katowiach ;-)) ale jak ide do kolejek to zawsze do kasy z pierwszenstwem i panie kasjerki mnie wołają żebym staneła jako 1, jeśli idę do Kłosa po chleb to jestm obsługiwana poza kolejnością tzn staje w kolejce ale za chwilę słysze" Panią w ciązy zapraszam do kasy" a autobusach , tranwajach też nie zdarzyło mi się abym jechała na stojąco a wczoraj to już wogole zrobiło mi się tak miło że aż głupio stoimy z moim R po zmywarke w Euro RTV AGD aby wziasc na raty kolejka ogromna chyba z 7 osób przed nami ( a obsłuzenie każdej to chyba z 20 min minimum ) stoimy a pani kasjerka podchodzi do mnie i mowi niech pani sobie usiadzie a ja ze dziekuje postoje ;-)) a ona ze "zapraszam do biurka niech pani usiadzdzie zaraz zobaczymy co mozemy dla pani zrobic" a ja takie oczy serio az mi sie glupio zrobilo mowie raty to raty kazdy stoi ... a i jeszcze jedno w to aż sama nie wierze ze to miało miejsce hihi też wczoraj umowilam sie z kobieta z urzedu Skarbowego na rozmowe bno niezgadzalo sie cos w dokumentach za rozliczenia od remontu i kazala zabrac mi ze soba dowod nr konta i kilka innych dokumentow , przyjechalismy do US i patrze nie mam dowodu ale mowei no co zrobimy pojdziemy i powemy ze dzisiaj nie mam i ze przyjade w innym terminie wiec wchodzimy i na dzien dobry poprosze Pani dowod osobisty a ja ze nie mam i ze przepraszam ale chyba przyjade w innym terminie po czym ona patrzy i mowi w Pani stanie ja nie pozwole zeby pani tak jezdzila i w ramach wyjatku ze wzgledu na Pani stan poradzimy sobei inaczej .... a mi szczęka opadla więc sądzę ze nie jest tak zle z tym naszym otoczeniem ;-))) ja tam uwielbiam ten stan i sadze ze bedzie mi go bardzo brakowac ;p;p;p

Odnośnik do komentarza

witam dziewczynki w bardzo pochmurny poranek .....ah popołudniu ma byc cieplej oby :)

dzis jestem strasznie nie wyspana cała noc sie wierciłam mała tez wybrałam meza do pracy i teraz sobie leze chyba se drzemke walne tym bardziej ze za oknem szaro i ciemnio ah o 13 mama przyjedzie jade z nia kupic sukienke na chrzciny a poyem do szkoły rodzenia a 17 !

Chyba juz wszystko mam jezeli chodzi o wyprawke :) jeszcze tylko zostało mi zakupic kosmetyki po kapieli i do kapieli i pampersy :)chyba pojade dzis do rosmana :)

zamowiłam taki termometr do mierzenia temperaury ciała powietrza wody mleka zamawiacie tez taki ten jest spoko i ma 5 lat gwarancji ????
http://allegro.pl/nowosc-termometr-microlife-nc-150-5lat-gwar-hit-i4613041334.html

Caroline dobrze ze to tylko małe zapalenie pecherza :)

Olussiaaa mysle ze tam w niemczech napewno wam sie poukłada wszystko :) wiekszosc znajomych co wyjechało nie wrócili :) tm napewno jest lepsze zycie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki :)
miło czytać o miłych sytuacjach w związku z traktowaniem kobiet w ciąży... zdarzają się dobrzy ludzie, ale jest ich stanowczo za mało
ja też dziś do Rossmana śmigam po te pieluchy bo promocja jest świetna a wiadomo pieluch to my będziemy potrzebowały dużo :)
Carolineee zdrówka życzę w związku z zapaleniem pęcherza... lepie to szybko odkryć i podjać leczenie niż zbagatelizować
ja oczywiście dziś znów nieprzytomna.... zer siły - chyba moja Niunia całą odbiera
wczoraj mężuś trzymając rękę na brzuszku poczuł kilka lekkich kopniaków jak zawsze a otem wielki szok bo tak zafasoliła Niunia, że był zdziwiony i pytał czy to nie boli... ja się śmiałam, że to normalne jej kopniaki, że tak codziennie mam... a jaką miał radość... a dziś wszystkim opowiadał bo zawsze czuł delikatne kopniaczki a wczoraj to aż sam zdziwił się, że tak mała istotka a tyle siły ma :)

Odnośnik do komentarza

Halo halo mamusie :)

Carolineee
Dobrze ze prawie wszystko okey i malutka taka duza :)

Olusia
to dobrze ze tata bedzie przy porodzie :)
Ah do mnie mozesz zawsze wpadac :) dzieciaczki nasze beda sie razem bawic :) juz moj Colin bedzie mial super dziewczyne od malutkiego zlapie Zoske na raczke i beda spacerowac a za 20 lat bedziemy rodzina bo to bedzie milosc na cale zycie :) oh ha ha ale se bajki pisze .

Martaa
Do kauflandu przejade sie moze w nastepnym tyg bo to tez musze przeplynac rzeke promem a potem jeszcze jechac z 10 km wiec barszcz i pierogi beda moje tylko mam nadzieje ze z miesem sie zalapie bo ruskich to nie lubimy .
Jak bedziesz szla do shopping queen chce byc twoim pomocnikiem przy kupowaniu :) a jak zglosisz gdzies swoja knajpke to wpadne na ta oficjalna kolacje albo nie wazne chce byc w telewizji ha ha :)

Dziewczyny ja tez mam czasami takie ulewanie ale to sie pytalam chyba ostatnio poloznej powiedziala ze jest ucisk na zoladek i dlatego.
A do tych kolejek to nie ma co sie wkurzac jak pisalam ja se postoje zawsze cierpliwie i mam ich gdzies.

Ah jeszcze widze ze kupujecie pampersy itd znow sie powolam na polozna nie ma co kupowac zapasow pieluch i z jednej firmy np mega paki na poczatek bo nie wiadomo czy nasze dzieciatko nie bedzie mialo alergi. Ja kupilam narazie male opakowanie 24 szt pampersow i jak nic nie bedzie po nich to wtedy moge zrobic spokojnie wiekszy zapas. Tak samo zobacze co beda mieli w szpitalu i tam jednak tez bede uzywac przez pierwsze 3 dni wiec maly eksperyment bedzie :)

Dzisiaj mamy wizyte ale dopiero o 16.15 wiec jak mi sie uda to wieczorem dam znac co i jak :)

Milego dnia

Odnośnik do komentarza

Czesc mamusie. U mnie rowniez za oknem pochmurno noc slabo przepsana mialam zawroty glowy i slabo mi.sie robilo teraz tez czuje sie jakos dziwnie nie wiem co sie dzieje. Czy ktoras tez tak ma? Ja.dopiero zaczynam kupowac wczoraj przyszly.ubranka pierwsze sa slodkie takie malusie hihi. Ale jeszcze sporo przede mna do kupienia , ale powolutku. Jak sie dzisiaj czujecie?

Odnośnik do komentarza

asiek25 ja też tak mam polecam napij sie wtedy wody ja moge wypic wtedy naraz z litr wody i przechodzi ;-)) dlatego zawsze mam ze soba butelkę na wypadek gdyby zaczelo mi się robić słabo ,
wczoraj bylam na maratonie po szperaczkach i znalazłam piekny kombinezon fakt faktem rozmiar jak na 2-3 latka ale ze wzgledu ze my z moim jezdzimy w góry na deske to mowie mała może zawsze powolutku poznawać snieg jak tata bedzie na stoku to ja bede mała uczyc moze jej sie to spodoba ;-)))

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_17543.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...