Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witam Was w ten piękny słoneczny dzionek:))
Na początek, życzę powodzenia na dzisiejszych wizytach:)
Lenson - głowa do góry i myśl pozytywnie, wszystko dla dzidzi.
Ja właśnie po kawusi - Ince, polecam wszystkim piję odkąd wróciłam ze szpitala (to chyba jedyne co mi tam naprawdę smakowało), zwykłej kawy nie piję praktycznie od początku ciąży.
Wczoraj mój mąż "pocieszył" mnie, że mam ogromy brzuch, a to dopiero początek 7 m-ca. Rozstępów odpukać na razie nie widać.
Ja zakupy dopiero planuję zacząć robić po czwartkowej wizycie, nie mogę się doczekać. A to łóżeczko na które się zdecydowaliśmy: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4624301715&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=114

Spokojnego dnia Wam życzę:))

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

KariKari - co do tego dotykania brzuszka to popieram, ale w szpitalu i moja lekarka również, cały czas mówili, żeby "nie macać się po brzuchu". Bo to wszystko stymuluje pózniejsze skurcze i to, że brzuszek "się stawia". Tak samo z bielizną czy ubraniami nic nie powinno być na brzuszku ani uwierać pod nim.
Chociaż, może w normalnie przebiegającej ciąży to dotykanie niczym nie skutkuje, nie wiem.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

W malzenstwie bywa roznie, czesto jestesmy wystawiani na probe, o sama to doswiadczylam ale skoro sie bardzo kocha da sie przetrwac i to wszystko bo najwazniejsza jest milosc obojga. Ale czasami tez nie ma co na sile sie starac musi tez zalezec obojgu a nie jednemu ze stron i co najwazniejsze nie sluchac co nowia inni bo w wiekszosci nawet.bliskie osoby proboja spiepszyc wtracac sie , sluchac glosu swojego serca. A propo karnienia piersia jestem.zdecydowanie na tak i nie moge sie doczekac to jest takie piekne. Rowniez. jestem za rozkami . Ja zaczelam powoli kupowac ubranka jutro ma byc pierwsza paczka az sie nie moge doczekac. Mam ogromna nadzieje ze.skurcze mi troche ustapia i.lekarz zezwoli mi pojechac na zakupki z corcia i mezulkiem . Nie moge sie doczekac. Dowiem sie w poniedzialek na wizycie

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze dziewczyny piszecie ja napatrzylam sie duzo na dzieci oraz matki pracując w domu dziecka i w ośrodku interwencji kryzysowej dla kobiet na nieszczęście wiem ze ju hardkorowo porównałam ale chodzi o to żeby dzieciaczki były szczęśliwe i kochane a my jesteśmy dorosłe i zawsze damy rade:) wiem że wiele rzeczy łatwo sie mówi ale każda zasługuje na szczęście i prędzej czy pozniej ono ja znajdzie :)
Tak czytam i wam dziewczyny zazdroszczę z jedej strony fajnie bo od poczatku ciazy mam mało dolegliwości ale za to waga od poczatku w gore a nie jem niewiadoma ile ale brak ruchu mnie gubi w pracy siedzę 9h wracamdo domu i tego ruchu duzo nie ma i człowiek tez zmęczony wiec u mnie w 31 tyg 16 kg !!!do przodu :( ale wazne zeby mała była zdrowa po bede musiała sie pomeczyć.
Teraz cos przyjnego pokoik:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja dziś wstałam o 8 zrobiłam śniadanko mojemu chłopakowi i wyprawilam go do pracy po czym od razu do tableta czytam co u was już chciałam odpisać ale pomyślałam zamknę oczy tak na chwilkę i o 11 obudziła mnie koleżanka telefonem;) mam nadzieje że Kuba też będzie takim śpiochem;)

Marta A ale miałaś nie miła przygodę w sklepie, bardzo dziwna ra pani była:/ fajnie że mężus już w domku;)

Gabi pewnie już zjadlas kawałek ciasta mi też sie wydaje że nic nie powinno Ci po nim być;) ja wczoraj wykorzystałam to że mieszkamy blisko teściów i o godzinie 21 poleciałam do nich x talezykiem po 2 kawałki płacą z śliwka;)

kowalcia daj znać po wizycie;)

Kari dobrze że szyjka się uspokoiła;) życzę żeby do 36 tygodnia nic złego się nie zadziało i żeby Gabrysia szczęśliwie urodziła się e grudniu;)

Asiek ekstra że vwszystko się unormowalo;)

MoniC ale masz fajnie z tym mieszkaniem będziecie już całkiem ns swoim;) dobrze że z synkiem wszystko w porządku i że ładnie rośnie;)

Pateczka dobrze że wybrałaś się do lekarza i że Cię uspokoił;) ja rozstępów jeszcze nie mam ale na razie się nie ciesze bo one mogą pojawić się nawet kilka dni przed porodem;/

AgaPo ja jeszcze nue wiem pod czym będzie spał Kuba czy pod kolderka czy śpiworku , myślę że wyjdzie to w praniu, na razie kupie kołder a jak coś to szybko capniemy spiworek ze sklepu od teściowej ;)

Lenson bardzo współczuję sytuacji e domku ;/ a już myslalysmy że sobie po układał w głowie co trzeba ;/ życzę żeby jednak zrozumiał co ma byc dla niego najważniejsze i żeby cię nie denerwował!!!

Dziewczyny jeszcze mam pytanko czy wszystkie macie już wycieki z piersi, czytam wpis mlodej fasolki i aż się martwię bo u mnie sucho nic nie cieknie :/

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Kari dobrze że szyjka się uspokoiła;)

Lenson wspóczuje sytuacji a juz było tak dobrze głowa do gory moze to przejsciowe znowu ...

Pateczka dobrze ze wszystko ok :)

Marysia ja wstałam o 7 i tez wyprawiłam mojego M do pracy :) potem wyłaczyli mi prad to poszłam sie jeszcze zdrzemnac :)
Mała bryka od rana , :) jest bardzo aktywna ostatnio :)

Asiek dobrze ze wszystko ok :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Tekst linka
Staramsie nadrobić dobre pół roku tu z Wami dlatego mnie tak duzo :) starała sie wkleić zdjęcia ale wyskakuje mi błąd wiec wrzuciłam link do łóżeczka jakie kupiłam takie 2w1 na 4 lata ma posłużyć :)
Vanesa 35 Odnośnie wycieku siary to czytałam ze nie każda musieć i to nie jest nic złego :) ja mam od 2 miesięcy i piżamy mam w kropki:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Marysia- Nie przejmuj się, że jeszcze Ci nic nie wycieka. Jak pytałam o to moją kuzynkę to ona miała wyciek siary przy drugim dziecku dopiero w szpitalu po porodzie. Też się denerwowała bo z pierwszym dzieckiem miała długo przed porodem. Mój pan doktor powiedział, że to jest indywidualnie. Jak chcesz to się mogę z Tobą podzielić :p

mimi- Kupiłaś łóżeczko na które chorowałam na początku, ale mojemu mężowi się nie podobało... Powiedział, że mu się kojarzy z drzwiami od średniowiecznej ubikacji... Eh... :D

Się muszę Wam pochwalić, że dostaliśmy kredyt w banku! Co prawda nie mieszkaniowy, ale staraliśmy się o taki kredyt żeby spłacić wszystkie zadłużenia jakie mamy i zostać tylko z jedną ratą a nie 8 ! I się udało ! :D Jestem tak szczęśliwa, że aż mnie nosi! :D W końcu nie muszę się już martwić jak sobie poradzimy finansowo...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

KariKari rafaello pychotka. Przepis super i szybko się robi. Nystatynę też brałam, ale w I trym, bo jakieś bakterie przyplątały się. Kochana odpoczywaj i dużo leż. Sporo ciekawych wiadomości przekazują na sr. My z sr ruszały w poniedziałek, niestety pójdę sama, bo mąż będzie na wyjazdowym szkoleniu.
Asiek25 dobre wieści.
MoniC dużego masz Mikołaja. Myślę, że zdąży się jeszcze z kilak razy obrócić :) No i na święta będziecie w trójkę. Fajnie. Gratuluję nowego gniazdka
Pateczka to teraz spokojniejsza jesteś, to dobrze. U mnie odpukać jeszcze nie ma rozstępów. Mama i babcia nie miały, więc może mnie nie dopadną :) Słyszałam, że mogą powstać nawet kilka dni przed porodem :(
AgaPo kupując łóżeczko kupiliśmy razem z pościelą, mam też rożek. Jeszcze nie wiem w czym Gabrysia będzie spała.
Lenson kurcze a myślałam, ze wszystko jest ok między Wami. Nie stresuj się, bo synek wszystko odczuwa.
Pamiętaj spokój teraz jest najważniejszy.
MłodaFasolka ach Ci faceci :(
IzaMajka zgadzam się z Tobą w 100%
Mimi śliczne łóżeczko, mamy z tej samej firmy. Polecam ją
Marysia ja nie mam wycieków z piersi
U mnie pochmurno, ale ciepło. Siedzę sobie na ławce i nadrabiam Was :)
Niedługo będę musiała również swojego męża zatrudnić do golenia haha. Wczoraj było golenie na czuja :>

Odnośnik do komentarza

Mimi łóżeczko ekstra – tej szuflady zazdroszczę… Janie mogę pozwolić sobie na szufladę, bo mam skosy więc na razie mam ograniczona powierzchnię jeśli chodzi o wysokość… do czasu aż przeniesiemy się i zrobimy remont na niższej kondygnacji domu.
Marysia – spokojnie ja też wycieku jeszcze nie mam… tu nie ma reguły… więc chyba powinnyśmy się cieszyć :)
Od dziś jestem na zwolnieniu teoretycznie – praktycznie dziś musiałam jeszcze się w firmie pojawić zamknąć swoje sprawy i ogarnąć koniec miesiąca… taka padnięta jestem, że chyba po 16 pójdę już spać… ale będę spokojna, że ogarnięta będę… czas zorganizować biuro w domu…

Odnośnik do komentarza

Gabi82 musimy jeszcze poczekac ze zlozeniem lözeczka ale jak cos dam fotke.
Vanesa35 zawsze sie zdrowo odzywialam ale moze tylko dlatego ze nielubie miesa i nic smazonego na widok tluszczu niedobrze mi sie robi,uwielbiam zielone no ale teraz tez grzesze bo malutki möj domaga sie duzo slodkiego takze jakos wszystko sie to wyröwnuje! Ale po urodzeniu dieta i Sport,dzis sie wazylam 11 kg ! Pewnie jeszcze cos dojdzie przez te 8 tyg.
kowalcia udanej wizyty! No to masz prasowania! ja nienawidze prasowac!!!!!!!!!!!! Moge codziennie okno myc albo cos innego ale prasowanie? No ale tez musze,mussi tylko troche odlezec.
Kari, asiek25 to swietnie ze lepiej juz z wasza szyjka,jestescie spokojniejsze.
MoniC gratuluje mieszkaniai udanej wizyty! Przeprowadzka tez mnie czeka,28.10 dostajemy wkoncu upragniony klucz do skonczonego domu a tam nic niezrobione,kafelki,malowanie,lazienka,ubikacje,kuchnia,itd..takze czeka nas jeszcze duzo roboty zanim sie wprowadzimy,maz obiecuje ze do narodzin bedzie wszystko skonczone(chce mnie chyba tylko pocieszyc) bo wiem ze przez 1 miesiac nieda sie tego wszystkiego zrobic no i zanim meble poprzychodza i wogöle takze mysle ze moze w styczniu ale mi tak lepiej bo bede mogla pomöc,nie meczac sie no i moze przy okazji zrzuce pare kg przy przeprowadzce.
Pateczka z roztepami jest öznie,czytalam na innym Forum ze dziewczyny podostawaly tydzien przed porodem takze roznie bywa,ja osobiscie mam tylko po bokach piersi ale mialam je czesto bo jak bralam antykoncepcyjne raz mialam duze raz male piersi ale sa jasne az ich tak niewidac ale do tej pory zuzylam 5 butelek Bi- Oil by zapobiegac, na brzuchu nic jeszcze niemam ale moja Mama i moja siostra niemialy ,mam taka mala nadzieje ze i ja niebede miala.
AgaPo napewno w spiworku,zreszta moze widzialas do mojego lözeczka jest dolaczony taki spiworek mam jeszcze inny,albo mala kolderka,kupilam takie zaczepki,spinacze by kolderke przyczepic do lözeczka,podobno maluch niemoze byc scisniety w rözku,musi sie ruszac by bioderka sie wyksztalcily.
Lenson dziewczyny maja racje. Ale moze wlasnie sie docieracie przeciesz juz wylo lepiej!
marysia ja tez jeszcze nic niemam ,nic mi niewycieka ale wiem ze tez tak niemusi byc,kobiety röznie maja,niektöre dopiero przy pierwszym karmieniu, zobaczymy.
mlodaFasolko to dzis impreza! Gratuluje (tylko niewydaj wszystkiego na ciuszki)
Möj maly tak buszuje mi w brzuchu ze niemoge znalesc pozycji na siedzenie bo mi brzuch wypina,no ale narazie to juz koniec pisania.Milego dnia kobitki!

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za te słowa ! Po ostatniej kłótni było ok, ale u nas tak jest, ze jak jest super to super, ale po tygodniu czy dwóch awantura i przepychanki.
Iza-majka - uważam dokładnie tak samo ! Jestem dorosła, nic za wszelką cenę. Ja wierzę, że sobie życie zawsze mogę jeszcze ułożyć a dziecko musi mieć spokój !

Młoda Fasolka, w zasadzie to zaczęło się od rzucania palenia ! A w zasadzie to e-papierosa bo przerzucił sie na to jakies 1,5 roku temu.

Ja jak tylko dowiedziałam się o ciązy to musiałam zrezygnować ze wszysytkiego z dnia na dzień dla dobra malucha a on uważa, że e papieros w niczym nie przeszkadza i w sumie dlaczego ma to rzucić?
W niedziele się pożarliśmy o stół i krzesła, bo pożyczyłam od siostry, bo tesciowie maja do nas przyjechac a ja mam maly stol + 4 krzesla tylko a bedzie nas 7 chyba razem. G bardzo nie spodobało się, że mimo jego zdania, że po co to pozyczać, to jednak podjęłam decyzje, że pożyczamy. Całą drogę do domu ciągał sobie tego e papierosa mimo,ze przez tydzien wcale go nie ruszal i jak juz zaczal wypakowywac to spytał czy może np. moja mama nie ma szafy do przewiezienia, przecież możemy się zagracić. Wiec powiedziałam mu, że jest frajerem i poszłam do domu.
Oczywiście w domu się zaczęła demonstracja "mam Cię w dupie", czyli siedzenie przed kompem, napierdzielanie filmów, spanie na kanapie itd.
Ja to nazywam "jestem kapciem nic nie muszę".
Ale oczywiście dziś po szarpaninie(mówie: nie dotykaj mnie, a ten mnie szarpie, mądry facet po studiach przepycha się z kobietą w ciąży) usłyszałam, że wszystko jest moją winą, że nie potrafię uszanować jego zdania i to ja go ignoruje.. Nosz kur.. jakbym to ja całymi dniami siedzę przed kompem i napierdzielam jakieś facebooki, inne blogi i po 5 filmów dziennie !!!!! ;/ ;/ ;/ Mam dość.. Dziewczyny, było ok, ale niestety u nas ok jest przez tydzień max 2 tygodnie do nastepnej afery,awantury. Ja już po prostu mam dość ciagłych kłótni, wiem że w zwiazkach ludzie się kłócą, ale ja po prostu nie mam siły na to już, nie na kłótnie w takiej skali.
On sie oczywiście nie wyprowadzi, bo mówi że ma takie same prawa do tego mieszkania jak ja i kto mu zwróci poswiecony na remonty czas. Ja niestety nie mam gdzie iść z kotem a bez niej sie nie ruszę. :(

Odnośnik do komentarza

Lenson ignoruj go kilka dni.... facet po studiach więc teoretycznie inteligenty się tak nie zachowuje - szarpać kobietę w ciąży... a gdzie męskość, "gdzie jaja w spodniach"?
Jeśli facet podnosi rękę na kobietę to nie mam do takich litości i szacunku.... nie oszukujmy się, jeśli raz tak zrobi to będzie to robił...
Lenson poważnie się zastanów co będzie dla ciebie i synka dobre.... i pomyśl jak chcesz by wyglądało wasze życie....
trzymaj się Kochana... wyściskałabym Cię i na ciacho zabrała byś poprawiła sobie nastrój... ale niestety daleko daleko jesteś
a jak chcesz się wyżalić wal do Nas na forum śmiało, wykrzycz się, wyklnij byle to pomogło

Odnośnik do komentarza

MoniC - nie obraź się, ale jak termin może przesunąć się aż o 2 tyg??? To znaczy, że zaszłaś w ciążę w pierwszych dniach miesiączki??? Mój mały w 28 tyg też ważył 1270 ale lekarz powiedział, że ciąża jest starsza, ale o ok 4 dni ,a z wydruku pomiarów wychodziło tak jak Tobie 30 tydz. Nie należy zwracać tak uwagi na wagę dziecka w tym okresie, gdyż każde rośnie inaczej. Najbardziej zbliżony termin porodu wyliczany jest z pierwszego USG, gdzie każdy zarodek rozwija się jednakowo. Pierwsze słyszę żeby komuś przesunął się termin, aż o 2 tyg...

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Lenson strasznie mi przykro ale jeśli dochodzi do szarpania i z założenia facet nie jest na tyle nawet honorowy żeby zostawić kobiecie mieszkanie to naprawdę czarno to widzę.
Ja ma 30 lat, dwa rozwody za sobą i dopiero pierwsze dziecko w drodze bo wcześniej nie czułam możliwości tamtym facetom urodzić dziecko. Mój drugi ex masakrycznie położył łapę na tym co moje i udało mi się jedynie nie bez walki odzyskać ziemię moją na której chcę się teraz budować. Ale to była taka gnida która nie popuści i sięga nawet po nieswoje.
Dużo siły Ci życzę i sama musisz podjąć decyzję i zrobić bilans zysków i strat...

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

A co do tego że facet po studiach...
nie obraźcie się ale w tych czasach każdy może skończyć studia i nie jest to żadnym wykładnikiem charakteru.
Na mojego obecnego faceta czekałam całe życie i musiałam wiele po drodze przejść żeby to zrozumieć. On ma wykształcenie średnie, ale w życiu z nikim nie czułam się lepiej. Jest moim przyjacielem i ostoją. A przez cały nasz 3 letni związek los rzucał nam kłody pod nogi. W ciężkich (również finansowo) sytuacjach poznaje się jakość człowieka.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Marysia ja tez poki co nie mam zadnego wycieku.

MlodaFasolko ciesze sie ze wam sie udalo,w tych czasach banki sa ostrozne i ciezko dostac jakas naprawde drobna sume.

Ja gdy kupowalam lozeczko kupilam od razu kolderke i podusie,ale tak mi caly czas po glowie chodzil spiworek:)
I w piatek wchodze do tesco a tam -30% na wszystko maja jak dla mnie super artykuly dla maluchow wiec wzielam i spiworek.

MiniC zgadzam sie z 111Magda ja gdy bylam na tym ostatnim usg lekarz powiedzial ze te wyliczniki porodu nie sa prawdziwe bo dzieci maja bardzo rozna wage i tylko te z poczatku ciazy mowia prawde gdy dzieci rozwijaja sie tak samo. A to wszystko oblicza komputer na podstawie jakis srednich...
A nie pamietasz kiedy mialas ostatnia miesiaczke?

https://www.suwaczki.com/tickers/5b098ribpvkjd9gk.png

Odnośnik do komentarza

111Magda nie mam się o co obrażać :) Ja miałam przed zajściem w ciąże duże problemy z jajnikami, jeden wcale nie pracował, drugi kiedy chciał, wiec o owulacji nie było mowy,leczyłam się no i staraliśmy się. Miałam cysty na jajnikach, do tego jedna mi pękła. Nie przykładałam wielkiej uwagi do dni płodnych bo w moim przypadku to tylko teoria. Potem okazało się, że prawy jajnik się obudził i była w nim owulacja, potem dostałam krwawienie ale jakieś dziwne, 3 dniowe, które wzięłam za miesiączkę a potem test i dwie kreski ;) Tak w skrócie. Więc na pierwszej wizycie u lekarza podałam to krwawienie z 19 marca jako om ale to już nie była om najprawdopodobniej.

Lenson przykro mi ale zgadzam się z dziewczynami. Źle to wygląda jeżeli ma takie podejście do mieszkania, czy dotykanie Ciebie kiedy sobie nie życzysz. Oczywiście nie znamy jego więc co my tam możemy wiedzieć, gadać na odległość każdy może ale to Ty masz teraz ogromny dylemat i problem. Dużo, dużo siły Ci życzę. A co do wykształcenia...o niczym nie świadczy.

Marysia ja też nie mam żadnego wycieku

Odnośnik do komentarza

MartaA to mamy tak samo, u nas też wszystko musimy zrobić, kafelki, podłogi, ściany...masakra ale i kasy to ciągnie...Dobrze, ze już mamy trochę mebli i sprzętu kupionych swoich na wynajmowanym mieszkaniu bo byśmy chyba nie podołali finansowo. Jeszcze tyle kasy wpakowaliśmy w to mieszkanie jako wkład własny do kredytu. U nas fachowcy wchodzą w przyszły pon/wtorek i do końca października mają skończyć. Łazienkę i cekolowanie całego m. Resztę robimy sami. Mój K bierze urlop no i zobaczymy. Do tego 25.10 jest nasz ślub :D Więc wesoło.

Odnośnik do komentarza

MoniC - dlatego termin porodu nie określa się na początku tylko uwzględniając datę OM, lecz także pomiary zarodka z USG. Mi termin z OM wypadał na 07.12. a z USG na 04.12 i tej drugiej daty trzymamy się z lekarzem do tej pory. Też nie miałam regularnych miesiączek i ciągle zmagałam się z pojawiającymi torbielami, jednak trzymam się wersji pierwszego pomiaru USG i wydaje mi się ona najbardziej sensowna.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Gabi- ja też mam z wlasnego chowu i jem na miękko i jajecznicę z płynnym żółtkiem- nic mi nie jest :) Więc spokojnie możesz zjeść jeśli wiesz, skąd pochodzą.

AgaPo- mi się wydaje, że mala będzie spać w rożku chociaż jeszcze nie wiem.

Lenson- Ważne, żeby każda decyzja była przemyślana 100razy niż żeby później żałować. Nie wolno Ci się denerwować to bardzo ważne, a faceci w czasie kiedy ich kobieta jest w ciąży, są w nowej sytuacji i może po prostu czuje się inaczej i nie wie jak sobie z tym poradzi? Jeśli tak samo było przed ciążą to można rozważać rozstanie, ale jak tylko w ciąży to warto poczekać do rozwiązania i poobserwować zachowanie faceta po porodzie. Znam przykład ze para własnie 9 miesięcy sie kłóciła, a po porodzie cisza, spokój, a teraz mija im już 10 rocznica ślubu... więc wazne zeby nie podejmować decyzji pod wpłwem chwili, pare minut po kłótni. Przesyłam `przytulaki` i głowa do góry ;*

Dziewczyny, czy do wózka trzeba kupowac jakiś materacyk dodatkowo czy wszystko juz tam jest w komplecie??

Dziś wieczorem na kolacje mam plan na pizzę :D Mężuś lubi na cieniutkim cieście, więc w ramach małego prezentu na dzień chłopaka mu taką wyczaruję :) A ja mam ochotę na serową na cienkim ciescie polaną oliwą z oliwek om nom nom <3 Kupiłam kilka rodzajów sera ( w Lidlu jest francuski tydzień, czy coś... i za 500g brie zapłaciłam 13zł!!!! Jak ktoś lubi serki pleśniowe i inne to polecam, mozemy jeść te z pasteryzowanego mleka :) :) ) i będę kombinować :D przepraszam, jeśli narobiłam wam smaka :P <br />
Myślę też na torcikiem urodzinowym dla... siebie :D w poniedzialek mam urodziny i niby mężuś się zdeklarował zrobić mi tort... ale chyba nigdy nie robił, więc aż się boję, a w niedziele ma wpaść pare osób, wiec awaryjnie zrobię drugie ciacho ;)
W ramach prezentu urodzinowego idę jutro na pazurki hybrydowe z biżuterią :D Ah.. nie mogę się doczekać, chociaż w ogóle nie mam na nie pomysłu :) Od rana będę na mieście badania, kosmetyczka, potem poszukiwania komody i fotela do karmienia do pokoiku, zakup reszty potrzebnych rzeczy i usg o 18- poproszę lekarza o zrobienie zdjęć pamiatkowych bo to ostatnie usg! :) Dobra, już nie przynudzam :D Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...