Skocz do zawartości
Forum

Konkurs Króliczkowy


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!

Mamy dla Was kolejny konkurs! Które dziecko nie lubi króliczków? Tym razem do wygrania jest 5 zestawów składających się z dwóch książeczek Heidi D'hamers od Wydawnictwa Jedność:
- "Mały Króliczek ma wolne"
- "Mały Króliczek jedzie pod namiot"

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/MALY%20KROLICZEK_ma%20wolne%20jednosc.jpg
http://kontoredakcyjne.strefa.pl/maly-kroliczek-jedzie-pod-namiot_jednosc.jpg

Zadanie konkursowe brzmi:
NARYSUJ KRÓLICZKA NA ŁĄCE

Zdjęcia lub skany prac należy zamieszczać w wątku konkursowym. Prosimy o zaznaczanie wieku i imienia dziecka, które stworzyło obrazek.

Konkurs trwa do 26 marca 2014 roku do północy. Wyniki ogłosimy w ciągu dwóch dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu

Życzymy powodzenia i czekamy na prace Waszych dzieci!

Odnośnik do komentarza

Oczywiście dziecku można pomagać, ale tak, jak pisze j_kaminska - chodzi tutaj o zabawę i wykazanie się dziecka i jego inwencję twórczą.
Właśnie dlatego prosimy o zaznaczanie wieku dziecka przy zdjęciu jego pracy, aby jury mogło wziąć pod uwagę również fakt, że obrazek wykonało malutkie dziecko.
Czekamy na prace waszych dzieciaczków :-)

Odnośnik do komentarza

To wymarzony temat dla mojej córeczki! I nagrody świetne, więc z przyjemnością o nie powalczymy:)

Łąkę stworzyłyśmy malując na zielono folię bąbelkową a potem odbijałyśmy wzór na kartce.
Z zającem trochę pomogłam, tzn. pokierowałam malutką dłonią z pędzelkiem, ale i tak gdyby nie tytuł konkursu trudno byłoby poznać, co to za zwierzę :-)

Zuzia (2 lata i 9 miesięcy) przy okazji malowania łąki odkryła, że najlepiej czuje się w technice impresjonistycznej - mnóstwo kropek, które z bliska nic nie przypominają, za to z daleka... ukwiecone pole!

monthly_2014_03/konkurs-kroliczkowy_9259.jpg

monthly_2014_03/konkurs-kroliczkowy_9260.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...