Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

moniska

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez moniska

 1. Uśmiechnięta Lena 2,5 roku.
 2. moniska

  Konkurs "Maja i Gucio"

  Maja i Gucio - praca wykonana różnymi technikami przez 8 letnią Olę.
 3. moniska

  Konkurs "Zimowe szaleństwo"

  7 letnia Ola i bałwanki :)
 4. Podczas ubierania choinki zwykle bawimy się w rewię mody i stroimy się :-)
 5. Nasze wspólne wyjątkowe chwile:-)Radość i uśmiech!
 6. moniska

  Konkurs "Czas z dzieckiem"

  Ten wspólny czas spędzamy najczęściej na świeżym powietrzu, dużo spacerujemy relaksując się leśnym powietrzem.
 7. Najszczęśliwsza mina Leny:-)2,5
 8. Najszczęśliwsza minka Oleńki.
 9. moniska

  Konkurs "Zabawa z dzieckiem"

  Oj,Dziewczyny!Nagrody dla tych co wygrali zostaną przyznane losowo,a nie zwycięzcy!
 10. moniska

  Konkurs "Trolle"

  Moja Trolinka:)
 11. moniska

  Konkurs "Zabawa z dzieckiem"

  Podrzucanie-to ulubiona zabawa mojej córeczki.Jej śmiech nie ma wtedy końca.
 12. Droga Redakcjo,nagród w konkursie było 10 , a w wynikach konkursu zauważyłam,że jest wybranych 9 osób.
 13. Fajnie mieć starszą siostrę.Zawsze jest blisko,rozśmiesza mnie,zabawia,opiekuje się mną wspaniale i jest zawsze uśmiechnięta!Opowiada mi bajeczki,mówi wierszyki,śpiewa piosenki...Dzięki niej nawet nie wiem kiedy mama zmienia mi pieluszkę:-)
 14. moniska

  Konkurs "Podwórko NIVEA"

  Nasza ulubiona zabawa w domu to różnego rodzaju zgadywanki. Najczęściej bawimy się w " Zgadnij co to? ". Zabawa polega na tym, że do materiałowej torby wkładam różne przedmioty( zabawki, naczynia zabawkowe, przybory szkolne itp.) Dzieci mają zawiązane chustką oczy, wyciągają z torby po jednej rzeczy i odgadują co to za przedmiot. W miarę możliwości muszą też powiedzieć, jakiego kształtu i koloru jest dany przedmiot, do czego służy itp. Te rzeczy, które nie zostały odgadnięte kładę na podłogę, dzieci chwilę im się przyglądają, po czym zasłaniają oczy,a ja chowam jeden przedmiot. Dzieci muszą odgadnąć czego brakuje. Następnie chowam kolejną rzecz. Dzieci i ja bardzo lubimy tą zabawę, ponieważ poprawia koncentrację i pamięć, a także daje nam dużo radości ze wspólnego spędzania czasu. A to właśnie lubimy najbardziej!
 15. "Czarodziejskie jajko" W pałacu na wzgórzu królewna mieszkała Nie miała przyjaciół i często płakała Król chciał jej pomóc lecz nie wiedział jak Więc posłańca z listem wysłał w świat A w liście takie słowa były napisane: "Kto królewnę uszczęśliwi,ten księciem zostanie" Wielu chętnych do królestwa przybyło Lecz królewnie wcale się nie polepszyło Król o jej zdrowie martwił się szczerze Więc zaprowadził ją na wysoką wieżę Tam czarodziejskie jajko na stole stało Królewna w ręce wzięła je śmiało Wnet je upuściła, bo było gorące I nagle na niebie pojawiło się słońce Królewna bardzo się rozpogodziła Nad strumyk pobiegła-coś zobaczyła Pod ogromnym drzewem siłacz sobie siedział "Czekałem na Ciebie"-tak do niej powiedział "To witamina D Cię uratowała To jej od dawna potrzebowałaś" Odtąd się bardzo zaprzyjaźnili I zawsze razem nad strumyk chodzili Witaminę D na słońcu zażywali I już zawsze się uśmiechali:-)
 16. Roczna Lena uwielbia wspinaczki,zwłaszcza na zjeżdżalnię.Lena preferuje trudniejsze formy raczkowania-pod górę:-)Bardzo wytrwała Lena,po kilkudziesięciu nieudanych próbach dotarła wreszcie na górę i zjechała raz.
 17. 5- letnia Ola uwielbia szaleć.Nawet podczas spaceru urządza wyścigi lub chce się bawić w berka:-)
 18. moniska

  GRYZMOkonkurs POLSAT JimJam

  Ola, lat 5,5 narysowała pingwinkową rodzinkę.
 19. Ola,5 lat wykonała swoją sowę z włóczki i materiałów.Trójkolorową włóczkę pocięła sama na małe kawałki i przykleiła na tekturę,na której narysowałam jej ołówkiem kształt sowy.Następnie pomogłam jej przy wycinaniu poszczególnych części z materiału,które następnie przyklejała.Na końcu położyła pod sówką znalezioną na spacerze gałązkę z małymi szyszkami.
 20. Ola i jej arbuzowa minka. Na zdjęciu Ola ma 1,5 roku
 21. Ola i jej arbuzowa minka:-) Na zdjęciu Ola ma 1,5 roku.
 22. Lena i jej piaskowy dzióbek:-)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...