Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Kasia79 jakie kupiłaś łóżeczko?

Anmiodzik od tygodnia odczuwam takie same ruchy jak Ty. Na dole i do wewnątrz. Nie wspominając już, że często dostaję po pęcherzu :/ Widzę, że jesteśmy na tym samym etapie ciąży :) i nawet wizyty mamy na 28.08 :) więc niedługo wszystko się wyjaśni jak się ułożyły nasze maleństwa, chyba że zdążą się przekręcić ;) Daj znać po wizycie co i jak :)

Moniniuss nie przejmuj się takimi stwierdzeniami, ludzie pierdzielą bez jakiegokolwiek namysłu. Mi bratanica mojego męża powiedziała, że wyglądam jak pulpet. A do pulpeta co jak co, ale sporo brakuje. W każdym bądź razie 10letni gówniarz mnie wkurzył. Jej ojciec mówi na mnie grubasek...więc pozostawię to bez komentarza.

A tu taka "ciekawostka" http://www.rmf24.pl/nauka/news-dziecko-to-nie-chihuahua-niebezpieczna-moda,nId,1490134

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/19873

Odnośnik do komentarza

Malyna dzięki, właśnie mi o to chodziło, czy opłaca się rajty na początek:)
Mili_i niestety do tej mody lekarze również zachęcają...lekarz prywatny do którego chodziłam, bo juz nie mam zamiaru czepiał się że dziecko za duże, a tu widzę, ze waga w normie...podobno koleżanki też się czepiał, ze za gruba czy coś, choć to chudzina zawsze była i normalne, że więcej musiała przytyć. Co do pęcherza to mi uciska już od dawna i naprawdę, boję się kichnąć czy kaszlnąć bo kończy się to źle...

http://s1.suwaczek.com/201412114580.png

[link=https://dzidziusiowo.pl/suwaczki]noborderhttps://dzidziusiowo.pl/suwaczki/5fa867d16cfeb.png[/img][/link]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny

Po skończonym urlopie przez mojego męża, kiedy to nie odstępowałam go na krok, mogę przysiąść i zastanowić się na spokojnie nad tym co wcześniej tutaj czytałam.
Co do teściowej narzekać nie mogę. Lubi gwiazdorzyć i dużo mówi, ale wiem, że mam w niej poparcie. Nawet jak mój mąż mówił, że pewne rzeczy robie inaczej niż on (świat blokowego życia kontra domowe nawyki i przywiązanie do przestrzeni) to ona zawsze mu powtarza, że musi zrozumieć moje inne przyzwyczajenia, albo pokazać mi że można inaczej. Choć nie powiem jak na początku usłyszałam tekst od Niej, że mojemu mężowi przydałaby się kobieta, która posprząta, ugotuje itp to mimo że wtedy jeszcze nie byliśmy nawet narzeczeństwem a ja kuchnie dużym łukiem omijałam to aż się wtedy odezwałam (o nie wiedziałam, że poszukujesz służącej). I się skończyło ;-)
Sama mówie moim bliskim co potrzebuje dla małej, żeby uniknąć jakiś zbędnych zakupów.
Co do usg mam średnio co 3 tyg. ale na sprzęcie mojego lekarza, tym w cenie wizyty nie jest on w stanie dokonać pomiarów. Mogę albo dopłacić 60 zł i mieć wymierzone i zważone dziecko, albo iść na trzecie prenatalne nieco droższe. Początkowo nie chciałam na nie iść bo stwierdziłam, że nawet jak coś się okaże, że coś jest nie tak to na tym etapie nie chciałabym już ingerować i zaburzać jej względnego spokoju tylko po urodzeniu dopiero. Ale zapisałam się i 8.09 idę na badania i moze nawet na usg 3d.
Ja na wadze mam plus 4 kg. Brzuch mam stosunkowo mały, ale nie ukrywam cieszy mnie to. Po tatusiu mam raczej tendencje do tycia. Generalnie od 15 roku życia staram się pilnować wagi i obawiałam się troche, że przy ciąży wyjdą moje genetyczne uwarunkowania. I choć wiem że najwiekszy przyrost zacznie się właśnie teraz to póki co jestem zadowolona. Ze słodkich wypieków uwielbiam tylko żelki a ze słodyczy rafaello. ;-) Nie zmieniłam jakoś bardzo swojej diety wyeliminowałam sery pleśniowe, surowe mięso i owoce morzą, dużo warzyw i owoców no i mój narkotyk, który każdego dnia pijąc (kawa) powtarzam sobie to ostatnia. ;-)
Majus - ja bym dużo dała żeby móc sobie poprzestawiać mebelki i nieco przeorganizować pomieszczenia. Mieszkamy w domu z rodzicami niby całe piętro jest nasze ale ostatnio coraz namiętniej poszukujemy mieszkania. Generalnie mam w planach wywalenie swojego biurka z sypialni i wstawienie komocy dla małej, łóżeczko już stoi. W dużym pokoju chcemy dokupić narożnik rozkładany oszczędzając na miejscach siedzących. I pewnie we wrześniu poczynimy takie zakupy, ale pewnie ciężko będzie wybrać coś w odpowiednim kolorze bo nie wiemy jak to będzie na nowym mieszkaniu.
Jesli chodzi o ubranka to kompltowałam własnie takie zestawy. Jak kupowałam jakieś body to od razu wiedziałam do czego albo pod co to będzie. ;-) Mam dużo pajaców i śpiochów. Raczej w okresie zimowym nie będe jej stroić w sukieneczki. W domu będziemy mieli ciepło a na wyjścia mam sporo ciepłych pajaców.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjyfxnaihg.png

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie witam w 31 tygodniu ciąży :D

Przytyłam 10 kilo :D Zakładam, że Hania już ponad 2 kilo waży. We wtorek się dowiem. Miałam przekładać wizytę bo nie zdążę tych badań na chlamydie i inne zrobić ale finalnie zostawiamy, dzisiaj udało się zrobić morfologię, mocz i Fe, resztę dorobię w piątek i po prostu będą czekać wyniki do kolejnej wizyty, która zapewne będzie pod koniec września. Z resztą jeśli będą dobre, a tak zakładam, to problemu żadnego nie będzie...

Moniniuss :D odnośnie Twojej tuniki z reserved, w niedzielę, przy zakupach staników wzięłam taki sweterek :D jest cudny, ze zreebrną niteczką, marszczeniami po bokach, rónież do wykorzystania po ciąży no i strasznie podobny do Twojej tuniki ;p

http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2014/S00%200218176%20001%2084%203489.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&hmver=5&call=url[file:/product/large]

na takie wredne babsztyle szkoda nerwów. ..

kassandra najważniejsze, ze z dzieckiem wszystko ok. Nie ma co walczyć na siłę. Pozostaje CI cierpliwie czekać. Osobiście nie uważam, aby usg szkodziło, sama w pierwszej ciąży i do połowy tej robiłam co 2 tygodnie u 2 lekarzy. Nie wiem jednak jak jest w przypadku blizny. Jeśli jest mniej bezpieczne to bezpieczeństwo jest najważniejsze. Wszystko w trosce o Ciebie i maleństwo!

em87gratuluję i zazdroszczę! Moja przeprowadzka wciąż przede mną, za to udało się już kostkę zamówić więc jeśli pogoda dopisze, to za max 3 tygodnie też już będziemy przeprowadzeni :)
Na obrócenie dziecko ma jeszcze trochę czasu więc póki co nie zachodź w głowę.

Co do legginsów i rajstop i nawet spodni i spódnic - ani teraz ani w pierwszej ciąży nie nosiłam typowych ciążowych. Zwykłe noszę i podwijam ładnie pod brzuchem. Problem z głowy. Wszystkie góry jakie noszę to też takie, które mogę wykorzystać po ciąży, żadnych typowych ciążowych. O np. ostatnio zakupiłam coś takiego :

http://www.hosting8529747.az.pl/nata/1459.jpg, i zwykłe tunikowe swetry i tuniki

http://i1195.photobucket.com/albums/aa395/tunika_serek/tv_grey.jpg

http://vimini.pl/AKF07_2011/138_tunikalodka/138ecru.jpg

Wszystko to spokojnie będę mogła nosić po ciąży tym bardziej, ze na co dzień właśnie takie rzeczy i tak noszę i właśnie legginsy, rurki bądź rajstopy :) Nic się nie zmarnuje :)

Suu zgadzam się z justyś88 nie zal CI? :) WIesz ile to daje przyjemności ?:) jakbyś spróbowała nie pozwoliłabyś im już nic więcej kupić :D

Odnośnik do komentarza

hey Listopadóweczki :)

coś mi się babrze mój pępek!! Czy któraś tak miała? Wczoraj zauważyłam że jakiś chyba balsam czy kremik, którym smarowałam brzuch zalęgł się w pępku wiec zaczęłam go zeschniętego wygrzebywać... ble. No i patrzę dziś a tam jakby coś się sączyło i zasychało znowu :(

Któraś z Was tak miała?

Odnośnik do komentarza

heeej dziewczyny!
Ciezko za Wami nadazyc..;P
Ja to chyba zaczne od narzekania dzisiaj. Od 2dni przezywam koszmar z wyproznianiem! Katuje sie kefirem, zeby cos polepszyc ale spedzam dluugie seanse w kibelku i nic tylko BOL na maxa!! Az nie moge wstac z kibelka i chodzic! Wczoraj maz musial kapac malego i szykowac go do spania, bo ja nie bylam wstanie sie wyprostowac ani usiasc! Wszyscy ida spac a ja siedze w kibelku i placze z bolu :(
Nikomu tego nie zycze.
Po tym masakrycznym parciu jeszcze bardziej mi wszystko puchnie i chyba jednak mam te zylaki..ale chyba daruje juz sobie opisywanie ;P
Reasumujac czuje sie jak po porodzie-doslownie!
Za 9 dni do Polski :D i pierwsze co to wizyta u gina :)
Zobacze moja niunie i potwierdze plec, bo nadal mi siezko uwierzyc, ze to corcia ;)
Mam nadzieje, ze jesli faktycznie mam te zylaki, to bede mogla rodzic naturalnie. Chociaz nie moge sie zalatwic najzwyczajniej w swiecie co dopiero rodzic. Tak sie wszystko napina, ze miam wrazenie, ze mnie rozerwie i zacznie lac sie krew z tych spuchnietych miejsc. Na dzien dzisiejszy jestem PRZERAZONA.

A na dodatek mam mame w szpitalu w bardzo nieciekawym stanie...
Eeehhh to zycie daje czasem po dupie, ze hej :(((((
No dobra dosc tego zalenia sie...

Przed wyjazdem chce przebrac ciuszki po synku, zebym mogla ocenic co ewentualnie potrzebuje i dokupic w PL.
Rajstopki na poczatek moim zdaniem tez sie nienadaja. Ciezko ubrac takiej kruszynce. Dzidzia tez bardzo czesto na poczatku gubi troszke wagi. tym bardziej przy piersi, zanim nauczy sie prawidlowo ssac i najadac. Synek zgubil prawie pol kilo!
Jednakze napewno nabede rajstopki w Pl :) jak mala ciut podrosnie. Wlasnie w Pepko kupowalam kiedys dla synka. Takie grube-frotowe w srodku. Swietne byly. Mam nadzieje, ze dostane je tym razem.
Kolory kupuje jasniutkie, zeby mozna bylo wstawiac 1pralke z ciuszkami malucha. Co do proszkow i plynow to nie doradze bo u mnie sa inne niz w Pl.
Jedynie co, to polecam skonczyc pranie bez dodawania plynu zmiekczajacego i wstawic jeszcze raz samo plukanie z plynem. Ciuszki pieknie pachna i sa bardziej miekkie a proszek dobrze wyplukany. Ja tez bede pozadnie odkarzac pralke zanim zaczne prac dzidzi rzeczy.

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Justys88, a ty mnie rozśmieszyłaś:D. To nie będę Ci opowiadać o moich kulinarno-słodkich podobnych upodobaniach, jeszcze sprzed ciąży, bo mogłoby Ci się zrobić naprawdę niedobrze:).
Też muszę pomyśleć o jakimś ubranku świątecznym, dla mojego misia:).

My święta będziemy prawdopodobnie spędzać sami, bo chyba nie ruszymy do rodziny z takim miesięcznym maleństwem, a nie mamy za blisko. Trochę szkoda, bo w mojej rodzinie są fajne wigilie, dużo rodziny przychodzi, czasem przedstawiają jakieś jasełka, dzieci i dorośli obdarzeni talentem muzycznym śpiewają i grają kolędy na własnych instrumentach. Oczywiście nie w każde święta jest taki bogaty repertuar, ale kilka razy mieliśmy beczkę, jak np. moja siostra która miała rocznego niemowlaka, który robił za jezuska, grała matkę boską i była w ciąży z kolejnym dzieckiem, to żartowaliśmy, że coś ta maryia nie tak dobrze się prowadziła. No, ale przynajmniej ubierzemy choinkę w naszym domu.

Bombka, no mi pępek wyszedł na drugą stronę, oczyszczam go dodatkowo za pomocą patyczka do uszu, ale jak na razie nic się nie dzieje.

Malyna, jutro czeka mnie być może wyrok skazujący:), oby, oby nie. Trochę bym się czuła kiepsko. Wśród listopadóweczek nie ma żadnej cukrzykówki, jak na razie.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Czaki kup sobie lactulosum w syropie. Mysle, ze jest to popularny syrop rowniez w innych krajach. Jest calkowicie bezpieczny w ciąży. Ja od jakis 2miesiecy odkad biore zelazo tez mam problemy z kupa otwarcie mowiac. Raz ze mega zwarta, dwa, ze wyjsc nie chce. Bez laktulozy i czopkow gilcerynowych nie dalabym rady. Mam jednego zylaka przy samym wejsciu, tzn pojawia sie i znika. Nie mowilam o nim ginkowi, bo w ciagu tych 2miesiecy moze pojawil sie ze 3 razy po 2-3dni. Generalnie tez stwierdzilam, ze na najblizszej wizycie mu powiem, bo coraz blizej porodu i tez zastanawiam się jak to sie ma co do porodu...
w ogole dzis mam zdolowany dzien, od rana leze w lozku ogladam bzdety w tv i nie mam sily i chęci na nic. Przeglądam sie w lustrze widze slonice i doluje się, ze juz nigdy nie będe miec takiego ciala jak przed ciaza, czuje sie mega nieatrakcyjna

Odnośnik do komentarza

bombka moze faktycznie cos naruszylas tym grzebaniem. Mysle, ze jak przez kilka dni nie bedziesz tego ruszac, po kapieli delikatnie osuszac i nie smarowac za bardzo kremem to przejdzie. Ladnie zaschnie i sie zagoi.

Majus a ja Ci zazdroszcze tej werwy wlasnie :) W pierwszej ciazy, w dziewiatym miesiacu stalam na szafkach w kuchni i czyscilam sciany i szafki na gorze (pucowalam wszystko co popadnie)a teraz ciazko mi chodzic czasem. Tesciowa przyjezdza w pazdzierniku i zajmie sie malym to moze bede miala troszke wiecej czasu i sily, zeby cos porobic. Pewnie zolwim tepem, ale zawsze cos ;P

Kasia79 przykro mi, ze musialas przejsc przez taki koszmar z bylym mezem i jego rodzina.. Cale szczescie, ze wyrwalas sie z tego bagna i znalazlas fajnego mezczyzne a zadne pieniadze nie sa warte tego..

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mnie wczoraj wieczorem dół dopadł po spacerze z psem jak inny się na niego rzucił. Tak się wystraszyłam, że łzy same mi leciały z nerwów. A później już wszystko było nie tak, że gruba i co to będzie i w ogóle masakra ze wszystkim. Jak mąż wieczorem zadzwonił, to nawet rozmawiać mi się z nim nie chciało....

Ale za to dzisiaj banan od ucha do ucha :-D
Dzisiaj jest nasza 3 rocznica ślubu, mąż rano zadzwonił z życzeniami - pamiętał - SZOK :-D
Nie będzie dzisiaj romantycznej kolacji, ale za to kurier przywiózł przed chwilą przesyłkę na pocieszenie.

monthly_2014_08/listopadoweczki-2014_15231.jpg

Odnośnik do komentarza

Czaki, ja tez jestem zdania, jak któraś tu pisała, że kawa zbożowa również na zaparcia pomaga. Dobrze też się napić zaraz po obudzeniu chociaż z pół szklanki wody. Ja też biorę tardyferon, jak tylko się przebudzę, wypijam wodę, potem za pół godziny, do godziny, jem śniadanie, piję kawę zbożową, lub roibosa i idę do kibelka. Jeśli, nie pójdę w odpowiednim czasie, lub za bardzo zwlekam, to już łapię mnie zaparcie, więc jakaś systematyczność ma tu też znaczenie. I najlepiej skonsultować to w twoim przypadku z lekarzem.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Asia1985 dzieeeki kochana. Poszukam tego syropu a jak nie znajde to zakupie w Pl na zapas. Wlasnie dopisalam go do mojej listy.

Misiabella no wlasnie dziwie sie, ze tak sie dzieje choc musze przyznac, ze zawsze milam problem z nieregularnym wyproznianiem.Uwarunkowanie genetyczne.. Kawe zbozawa pije ale fakt nie codziennie. Wody pije baaardzo duzo. Za dnia i w nocy nawet jesli mnie to kosztuje czeste wstawanie do toalety.(lubie wode)
Moja kolacja to gora owocow albo micha salatki (salata,pomidory,papryka,oliwki,feta i co popadnie)
Slodyczy prawie nie jem...
Do tej pory jaaaakos bylo tylko teraz jakis koszmar sie zrobil...:((

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mili_i
Kasia79 jakie kupiłaś łóżeczko?

Anmiodzik od tygodnia odczuwam takie same ruchy jak Ty. Na dole i do wewnątrz. Nie wspominając już, że często dostaję po pęcherzu :/ Widzę, że jesteśmy na tym samym etapie ciąży :) i nawet wizyty mamy na 28.08 :) więc niedługo wszystko się wyjaśni jak się ułożyły nasze maleństwa, chyba że zdążą się przekręcić ;) Daj znać po wizycie co i jak :)

Moniniuss nie przejmuj się takimi stwierdzeniami, ludzie pierdzielą bez jakiegokolwiek namysłu. Mi bratanica mojego męża powiedziała, że wyglądam jak pulpet. A do pulpeta co jak co, ale sporo brakuje. W każdym bądź razie 10letni gówniarz mnie wkurzył. Jej ojciec mówi na mnie grubasek...więc pozostawię to bez komentarza.

A tu taka "ciekawostka" http://www.rmf24.pl/nauka/news-dziecko-to-nie-chihuahua-niebezpieczna-moda,nId,1490134

Takie łóżeczko. Kolor Wenge i wzór Miś a kuku zielony.

allegro.pl/5-kolorow-lozeczko-dzieciece-materac-posciel-i4507065567.html?no-rwd=1#tabsContent

Odnośnik do komentarza

Asia a ten zylak to przy odbycie? czyli hemoroid? mialas wczesniej czy teraz w ciazy sie pojawil? Przepraszam, ze tak pytam doslownie.
Ja na odbycie nie mam chyba, ze w srodku ale nic o tym nie wiem. Za to jedna strone (miedzy pochwa a odbytem)lacznie z warga mam opuchnieta i tam faktycznie widze gruba zyle. Chyba sie pojawila ad tego parcia....Dlatego domniemam, ze to zylaki sromu mnie dopadly i chyba bez lekow sie nie obedzie....
Jak sie okaze, ze nie bede mogla rodzic normalnie, to chyba sie zalamie..

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Tak przy odbycie i nie od strony warg tylko z tej drugiej, hemoroid znaczy sie. Generalnie mnie to nie boli tylko podczas mycia czuje ze pojawia sie ta zylka i znika i tak raz na 2tyg powiedzmy. Ale tez slyszalam, ze albo wtedy kieruja na cesarke albo od razu z marszu Cie nacinaja, zeby te zylaki nie popekaly...
dzis tak lezac i sie opierdzielajac stwierdzilam, ze czas uszykowac torbe do szpitala. Wlasnie zaczal mi sie 32 tydzien, moja kolezanka z pracy jakis czas temu urodzila w 34 a ja jeszcze nic nie mam. Polozna w szkole rodzenia mowila, ze do porodu najlepiej kupic meska koszule rozpinana xxl, co sadzicie o tym pomysle? Macie moze do polecenia jakas firme stanikow do karmienia?

Odnośnik do komentarza

Mili_i dziś malenstwo kopie mnie juz nad pępkiem, pod skóra czuje nóżki bardzo wyraźnie, więc sie obrocila!! Jupii!!

Czaki, asia.. mam ten sam problem. Od tygodnia jest lepiej bo jem duzo powidel sliwkowych ( na chlebie, z nalesnikami, do ciasta drozdzowego, do muffinek z jogurtem) i naprawdę działają na mnie lepiej niż kefir czy jabłka. Od 4 tyg używam maści posterisan (bez recepty, jak najbardziej dozwolone w ciąży) bo po poprzedniej ciąży został mi zylak, który boję sie, ze sie powiększy albo zacznie boleć przy tych zaparciach. Gin poleciła mi ją, tym bardziej ze po poprzedniej ciąży na mnie podziałała. Warunek żeby używać systematycznie i po 6 tyg dopiero jest zauważalna różnica. Też byłam przerażona, jak sie hemorek u mnie pojawił!!

Odnośnik do komentarza

Asia no to ja jednak zylak sromu zdaje sie...:( bede rozmawiac o tym z lekarzem. Slyszalam, ze przy porodzie moze peknac i tez jest klops :(
A z ta koszula dalas swietny pomysl!! :) I chyba tak zrobie :D Maz ma piekne koszule, ktorych nie lubi i nie nosi. Chcial je oddac albo wywalic a ja je trzymam. Teraz juz wim po co heh ;)
Mam do porodu koszule ale jest babciowa i brzydka przynajmniej w moim odczuciu.

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć! A ja jestem nowa i też rodzę w listopadzie. Pod sam koniec. Bardzo się cieszę, że wreszcie udało mi się i będę mamą! Jest to bardzo wyczekane dziecko i chciałabym by było zdrowym maluszkiem. Zaczęłam własnie III trymestr i pojawiły mi się obawy związane z porodem. Wcześniej o tym nie myślałam, bo najważniejsze było dla mnie utrzymanie ciąży. Mam już 30 lat a to mój pierwszy poród. Sama czuję, że nie jestem taka elastyczna jak kiedyś. Czy mogę już teraz coś zrobić, żeby pomóc mojemu dziecku, gdy przyjdzie czas?

Odnośnik do komentarza

Suu, Moniniuss z tymi zakupami od rodziny to nikt nie dogodzi :) Niby oszczędność kasy, ale np. moja teściowa kupiła kilka takich rzeczy, których ja nie założę, np. koszulki wciągane przez głowę...
Czytałam dzisiaj wrześniowego "Skarba" i było tam napisane, żeby nie szaleć z ciuszkami na 56 i 62. Chyba podali, że wystarczy 5-8 kompletów, ale nie jestem pewna...

oosaa ja też nie kupuję typowo ciążowych "gór" strojów. Najlepsze takie, jak pokazałaś - które można po ciąży wykorzystać. Ja zaopatrzyłam się w 3 rozpinane sweterki (czyli wiadomo, uniwersalne) i kilka bluzek z Mohito, które są po prostu trochę dłuższe od zwykłych. Musiałam kupić ciążowe jeansy, bo bez tego nie dałabym rady. No i to tyle :)
bombka ja tak kiedyś miałam z pępkiem, jeszcze długo przed ciążą. Ale przyznam, że niczym nie smarowałam i w ciągu chyba 2-3 dni zniknęło. Może po prostu zdezynfekuj i nie dotykaj...
Czaki bidulko :( może spróbuj pić siemię lniane? Jest świetne na wszelkie sprawy żołądkowe i na przemianę materii.
misiabella w takim razie aż boję się zapytać o te Twoje słodkie posiłki :)
Mili ja kupuję laktator ręczny Avent. Kilka dziewczyn z forum go polecało. Dla mnie cena jest akceptowalna, a z Avent mam też butelki, więc będą pasowały. Sterylizatora nie kupuję (nastawiam się na chałupniczą metodę garnka), a kocyk kupowałam w sklepie stacjonarnym...
Ewelinka witamy!

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

Mili_i co do laktatora to dziewczyny polecały ręczny i w sumie większość właśnie AVENT. Ja butelki, podgrzewacz jak i smoczki będę miała z tommee tippee. Laktator ręczny kupuje przed porodem i chyba właśnie z AVENT. Kocyki widziałam w smyku ale drogie. Na allegro trudno w ciemno kupować bo wg mnie lepiej dotknąć i zobaczyć, u mnie w mieście są dwa sklepy większa z serii wszystko dla dziecka "Viki" i "Bociek". Są piętrowe i wybór naprawdę duży i tam warto kupić kocyki ręczniki kąpielowe nawet jeśli są troszkę droższe.
Chociaż ja przyznam się szczerze kocyk kąpielowy i ręczniczek kupiłam w "Kik" raczej sklep z chińszczyzną, ale akurat promocja była a kocyk kąpielowy ciepły i przyjemny w dotyku, natomiast ręczniczek wydaje się być odpowiedni.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjyfxnaihg.png

Odnośnik do komentarza

justys88 chodze do gina prywatnie 100 zł za wizytę :-)
osa super ten sweterek!!! Tez musze taki kupic. Dzięki za słowa otuchy :-)
bombka octenisept taki do psikania pomoże i nie piecze!!!
suu aż się wzruszylam :-) wszystkiego najlepszego dla Was i oby ta rozłąka szybko minęła :-)
Dziewczyny kocyki są fajne z Minky na allegro można sobie po wybierać kolorki
Tardyferob podniósł mi hemoglobinę z 10 na 12,5 także super podzialal :-)

Odnośnik do komentarza

Poszperałam dziś trochę w necie na temat ruchów płodu itp i obstawiam, że moja mała leży teraz poprzecznie - wyczuwam po obydwu bokach jej ruchy w postaci dosyć dużych kul (czyli prawdopodobnie pośladki i główka). Jutro mam wizytę, więc zobaczymy czy moja diagnoza jest dobra.
Ale najbardziej jestem ciekawa czy mała przybrała na wadze i czy jej wszystkie parametry wskazują na ten sam tydzień ciąży... Oby zastrzyki pomogły...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...