Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Iwa, jeszcze w Biedronce nie byłam, bo byliśmy teraz na działce, ale jutro idę na zwiady ;-)) Kącik dla małego macie super. Co do rzeczy do szpitala, to pewnie zależy trochę od szpitala, ale np. w Warszawie raczej wszystko trzeba ze sobą brać. Dla mnie najwygodniejsze są body i pajacyki. Czyli wezmę: 4 body z krótkim rękawkiem, 4 pajacyki, jakieś spodenki ze stópkami (gdyby było ciepło, to do samego body założę), rękawiczki niedrapki i ze dwie czapeczki noworodkowe. Plus oczywiście kombinezon na wyjście, jakąś cieplejszą czapeczkę, kocyk. Jak wszystko jest ok, to wypuszczają po 2-3 dniach (po cesarce pewnie od 3), więc powinno wystarczyć, plus jedna zmiana na wszelki wypadek ;-) No i oczywiście pieluszki, bepanthen, chusteczki nawilżające (ja polecam różowe z Rossmanna, są tanie i bardzo dobre :-), nożyczki do paznokietków, kilka pieluszek tetrowych, jakąś flanelkową, strzykawkę z rurką (gdybym nie miała pokarmu i jakoś musiała podawać mleko). Już sama nie wiem co jeszcze :-)

Mika , z Twojego suwaczka też wychodzi listopad :-)), przyznam, że jak przywitałaś się na forum to pomyślałam, że chyba bardziej w listopadzie wypada Ci termin :-)) (bo np. mi z OM wypada na samą końcówkę października, a jestem trochę dalej od Ciebie z suwaczkiem).

Dziewczyny, współczuję problemów ze snem, ja się modlę, żeby do mnie już nie wróciły i żeby te ostatnie tygodnie już były spokojne...

Karolina, dziwne te Twoje zawroty głowy i mdłości... A może to przez problemy z oddychaniem, może dzidzia gdzieś uciska?

Moja mała z kolei ostatnio ciągle ma czkawkę, czasami już mi jej żal, choć moja gin twierdzi, że jej dobrze, skoro ją ma ;-) I tak sobie pulsuje mój brzuch kilka razy dziennie :-)

Odnośnik do komentarza

Iwa ale sliczny kacik :) na prawde :) juz tam widze Twojego maluszka jak spi ;)
Co do kosmetykow, to chce wziac doslownie to samo co Ty. A ciuszki biore tylko takie na wyjscie i czapeczke bo u mnie w szpitalu zakladaja swoje...

Nova na pewno z piersia i sutkiem wszystko okk, znaczy zadnego nowotworu tam nie ma ;)

Cisnienie znowu zabojcze.... bylo 150/100, a pozniej 141/103... nie mam pojecia z czego to jest.. jutro z rana zadzwonie do gina i zapytam co mam robic.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Laski, ja dziś nie mogę, już ze sto razy byłam na siku. Ten antybiotyk mnie tak ze snu ścina, bo trzeba wstać, popić, i do toalety tak na zapas i o!

Ale smyka zaprowadzimy, to może zasne jak wrócę.

Ja do szpitala do kolejowego nie biorę rzeczy dla małej, tylko pieluszki, chusteczki i krem do pupy, ubranka są na wypis potrzebne o ile po wtorkowym usg nie okaże się, że jednak będę musiała rodzić na karowej, wtedy tam trzeba mieć wszystko plus jeszcze jakieś ubranka w szpitalu trzeba zostawić.

Cholera a mi nic z cyckow nie kapie!

Odnośnik do komentarza

Witam.

No właśnie też wyciągłam Wojtkowi:
2 pajacyki. Są odrazu z niedrapkami
2 komplety bluzeczki i śpioszków
2 bodziaki na długi rekaw
2 czpeczki bawełniane

Na wyjście komplet śpioszki z blizeczką do tego pajacyk misiowaty i czapeczka

2 pieluchy tetrowe
Pampersy
I tak jak pisałam linomag, puder, mydełko .

Zastanawiam się nad buteleczką gdyby mi się pokarm zastał. Ale mam ją przy laktatorze wiec chyba w ten sposób wezme.

A dla siebie o rany.

Laktator
Wkładki laktacyjne
Podkłady 3 szt. Na łóżko
Podpaski te duże poporodowe
Podpaski te poszerzane styłu i z przodu.
Lewatywe
2 koszule jedna zara aby mnie ubrały stara żeby szkoda nie było
2 jak umyje się nowa
1 piżamke.
Papcie, klapki.
Kosmetyki pod prysznic
Szlafrok

I tera dziewczyny ja się śmiałam z babek bo widziałam jak szły na porodówke z walizką na kółkach, ale teraz myśle gdzie ja mam to wszystko spakować, że i ja bede jak one z tą walizką dymać.

Eh ja mało w nocy spałam taką mam zgage że aż treśc do gardła mi podchodziła koszmar ja ją mam od początku ciąży.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny witam po weekendzie:)

Pysiak: wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia-dużo miłości, zdrówka i zadowolenia z pociech. Życzę również aby każdy kolejny dzień wspólnego życia był piękniejszy od tego sobotniego no i oczywiście dużo uśmiechu na twarzy każdego dnia:)

Iwa- łóżeczko śliczne:) a brzusio jeszcze ładniejszy. Co do ciuszków do szpitala to ci nie pomogę bo u nas szpital daje swoje, a ja tylko na wyjście muszę zabrać. Co do wycieku siary u mnie to samo koszula ubrudzona po nocy ale nie wyobrażam sobie spać w staniku. Laktatora jeszcze nie kupiłam dopiero po porodzie.

Zosia- super kondycja. Mi coś się ciężko chodzi. A siarą się nie przejmuj. Czytałam gdzieś że przed porodem można niby pić herbatkę laktacyjną żeby pobudzić wyciek siary ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Tyszanka współczuje z tym ciśnieniem.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh3714i267vtp.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim :) widzę że juz dużo niespi..ech ja sie kiepsko czuje, tak mnie brzucho trochę jakby boli trochę ciągnie sama nie wiem. Dzis muszę jechac na badanie tarczycy :( a szczerze to bym w łóżku została.. obiecuję ze popoludniu tylko lezenie.
Wiecie co powiem wam szczerze ze jestem absolutnie przerażona. Wczoraj jak sie zle czułam i pomyślałam ze może sie to skończyć rychłym porodem, to scisnelam nogi, polozylam sie na boku i autentycznie plakalam z przerażenia i myslalam ze "jeszcze nie teraz nie teraz" i tak sobie to powtarzalam... Jakby to miało jakis wplyw :p
Nie wiem co mi sie stało ale uznalam ze hormony miały gorszy dzień, dzis lepiej ale jak teraz wam to pisze to powtarzam sobie "będzie dobrze , nie mozna panikowac" żeby nie wrócił nastroj z wczoraj. Az mnie w płucach sciska tak jak przed jakimś egzaminem.. w sumie to śmieszne jest jaki człowiek jest głupi i jak mu czasem głowa własna płata figle :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/8pkaqlf.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)

Dziewczyny, u mnie 2 noce pod rząd bolesne skurcze, jak na razie magnez poszedł w ruch i spokój, dzisiaj muszę nawiedzić moją gin, ciekawe czy już będzie, bo w zeszłym tygodniu nie odbierała tel. a kończy mi się jutro l4.
Boje się, że nie dotrwam do 30 września.

Iwa, ślicznie urządziliście spanko dla Wojtusia a domek fiu fiu zgrabniutki:)

Któraś mama pokazała brzuszek z córeczką, piękne foteczki będą w albumie domowym:)

Dziewczyny, ja łóżeczko rozłożyłam już z miesiąc temu, nie uważam, że to coś złego i nikt mi z tego tytułu uwag nie czynił. Co prawda materac jeszcze w foli i kołderki nie ma, ale stoi już dumnie i mnie cieszy.
Nova, ja bym miała gdzieś uwagi rodziny i robiła bym jak mi się podoba.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u9g66oyk.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziolszki,

Trzymam kciuki za wszelkie wizyty i badania.

Boska postaraj sie nie panikowac, wiem ze ciezko ale musisz dac rade. Ja tez juz prawie rwe wlosy z glowy bo te cisnienie zaczyna mnie dobijac i boje sie ze przez to nie doniose ciazy do bezpiecznego terminu. Ale staram sie ciagle uspokajac bo nie ma jeszcze tragedii... trzymaj sie kochana :* i nie plakusiaj ;)

Dzis dzien jezdzenia i lazenia po wszelkich instytucjach. Na salon, do notariusza, do skarbowki, do sadu, do ksiegowego i na koncu na poczte. A kto wie czy sie jeszcze na zusie nie skonczy bo cos jest chyba nie tak z moim l4 bo zasilku nie ma i nie ma... no i jeszcze telefon do Ziomka.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Esska, ja mam dokładnie to samo z przesadami, jak można mówić nie rozkładać łóżeczka, żeby nie zapeszyc? Przecież to jest jakieś bardzo negatywne myślenie, trzeba być pewnym, że wszystko będzie dobrze bo inaczej być nie może :)
To mi znajoma ostatnio też tak powiedziała, nie rozkładaj, dopiero po porodzie, to jej powiedziałam, przestań pierdo..ć

Mam małego dola. Zaprowadzilismy maluszka di przedszkola i wszystko super, wpadł, rozebrał się w locie, wpadł do sali, wymusiłam buziaka bo nie miał czasu sam dac i zadowolona wyszłam, aż tu nagle znajomy zadzwonił i do mnie, słuchaj, jak wyszłas to Junior Ciebie szukał i strasznie się rozplakal.
No taka byłam zła na ten telefon, po co on mi w ogóle o tym mówił?! Czasami lepiej nie wiedzieć.
I tak samiutkia z brzuchem tylko miejsca sobie znaleźć nie mogę.

Iwa, kup sobie te wodę zuber. Po co się tak meczyć?

Odnośnik do komentarza

Kurka, naprodukowałam się i się skasowało... :(

Witam Was po weekendzie :)
Pysiak żono swojego męża - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :*
Tyszanka dzwoń, dzwoń bo z tym ciśnieniem to nie ma żartów. Daj znać co Ci powiedział.
Iwa kącik bardzo ładny :) Szczególnie upodobałam sobie karuzelę ;) A brzusio śliczny :)

Zazdroszczę Zosia i Tyszanka owocnego grzybobrania- ja niestety musiałam się ratować grzybkami z targu ;)

U mnie nastrój lepszy głownie za sprawą sukcesów kuchennych (szarlotka i polędwiczki z kurkami to hity tego weekendu), które uratowały mój wizerunek po ostatnich klęskach (nawet naleśniki nie wychodziły;)
Poza tym kącik dla Hani mamy już prawie gotowy, jeszcze tylko pościel muszę tam włożyć ale poczekam z tym jeszcze :)

Ogólnie wśród moich znajomych ciężarówek rozpoczął się sezon na rozpakowywanie :) Czuję strach kiedy pomyślę, że to już tak blisko mimo, że termin mam jeden z późniejszych na forum ;)

U nas jakaś zaraza panuje, większość znajomych i rodziny załapała jakieś paskudne infekcje od gardła po oskrzela i tak sobie siedzę jak ten pustelnik w domu ;) Dobrze, że mam Was :*

Esska dasz radę :* co do przesądów, ja też nie wierzę. Za to moja teściowa- o! Ta to co innego. Ciągle wszystko jest za wcześnie i w ogóle po co?
Zosiabiedactwo, musiało Ci się zrobić przykro po tym telefonie... Ale nie smutaj, pewnie mimo wszystko Junior wróci zadowolony :) Duuży przytulas na pocieszenie :)

Wybaczcie bałagan na zdjęciu kącika :)

monthly_2014_09/pazdziernikowe-fasolki_15645.jpg

monthly_2014_09/pazdziernikowe-fasolki_15646.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhpxcubrdi.png

Odnośnik do komentarza

Witam :-) U nas cały dzień pada a ja w końcu od rana odpoczywam w domku :-)
Ania slicznie wygląda kącik.
Karolina ja nie mam problemów żołądkowych, chyba że za długo nie zjem to mnie mdli, ale mam zawroty głowy i ciemno mi się robi przed oczami. Ja mam niskie ciśnienie i jak pogoda jest kiepska to zawsze się dużo gorzej czuje
My łóżeczko złożyliśmy jak tylko przyszło, żeby w razie czego zdążyć z ewentualnymi reklamacjami i tak stoi już jakiś czas. Materacyk jest rozpakowany, żeby wywietrzał.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09kmgcadk7p.png

Odnośnik do komentarza

Dziolchy,
Cisnienie teraz 149/87, rano 148/102. Czemu rano jest takie wysokie? Przeciez lezy sie cala noc, odpoczywa wiec powinno przynajmniej z rana byc spokojnie, czy jak? Ide po doladowanie zaraz i zadzwonie do gina...

Ale macie sliczne te gniazdeczka dla dzieci... u mnie wczoraj byly kolezanki i dostalam od nich kocyk i reczniczek - rozek po kapieli. Lozeczko dalej stoi puste i w ogole nie przypomina o tym ze niedlugo bedzie w nim spalo dziecko....

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie i ich pociechy które dziś zaczynają edukację:):)
Tyszanka
koniecznie dzwon do lekarza z ciśnieniem nie ma żartów..
Zosia
podziwiam Cie ja nie dałabym rady iść na grzyby a tak tęsknię za lasem....
Dziewczyny jecie grzyby w ciąży?
Iwa
Iwa kobieto super masz ten kącik dla Wojtusia...a córka super dziewczyna ładna mądra niech tylko nie zmarnuje talentu

Wasze fotki dziewczyny fiu fiu urocze to zdjęcie jak mała całuje brzusio mamusi...

Boska
Te hormony nas wykończą, ja takie nastroje miewam prawie codziennie, cholera taka beksa się zrobiłam że aż sama na siebie jestem zła i ta panika w umyśle, denerwuje się jak pieron, brzuch mnie boli a Miłosz chyba już nie ma w nim miejsca za dużo echh chyba za stara jestem na rodzenie dzieci....
Esska
Ja mam termin na 29 września i na 06 października a tez na pewno Młody tyle nie będzie siedział:):) 11 września mam ostatnią wizytę u gin i powiedziała że będziemy rozmawiać o wcześniejszym rozpakowaniu - już mam dreszcze:) Ja łóżeczko też już dawno rozłożyłam - i oko cieszy:):)
Niby prawie wszystko mam poprane poukładane ale jakoś mi nie spieszno z pakowaniem a właśnie chyba pożyczę jakąś małą walizkę bo faktycznie będzie tego trochę a jak widziałam będąc w szpitalu jak dziewczyny dźwigają te torby to żal mi ich było a tak to troszkę lżej na kółeczkach walizeczka.
Ja też chcę z Miłoszem siedzieć w domu jak najdłużej, ja mam umowę na czas nieokreślony więc 12 miesięcy potem, urlop a od nowego roku to ma być 35 dni:) Moja firma to też jak któraś pisała taki wyścig szczurów no ale cóż stabilizacja jest, może zarobki nie najwyższe bo ja jestem tak na początku drabinki ale regularnie pensja wpływa:)
Ale mi się apetyt wyostrzył, kurczę jadłabym i jadła a jutro mam wizytę u diabetolog ciekawe czy każe mi odstawić insulinę bo powiem szczerze że pomiary cukru nie są zadowalające, ale co się dziwić jak się ma wilczy apetyt:), przynajmniej poziom tsh się ustabilizował i wyniki są ok - byłam u endokrynolog i była zadowolona z wyników badań, tylko kazała mi w listopadzie przyjść kontrolnie leki cały czas brać i dała skierowanie na usg tarczycy i tak co chwile coś.....
Ania C
No pozazdrościć:) kącika

url=http://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/3fk98c9.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry kobietki :)
Ale mam jakiś ciulowy nastrój od wczoraj . Ciągle coś ...
Powiem wam że znowu wczoraj w aucie spedzilam 100 km i znów mnie brzuch pobolewał w nocy więc to chyba od tego ...

Tyszanka ja tak samo tylko z nastawieniem na córeczkę :) Najważniejsze żeby było zdrowe ale parkę fajnie mieć :)

Iwa- dobrze wiedzieć może poszukam coś na internecie i też się zajmę takim czymś ;D maszynkę kupic to jest jednorazowy koszt a nie co miesięczny ;D
jeśli chodzi o zgagę to ja się z nią codziennie borykam ;(
Śliczny kącik dla maluszka ! I mieszkanie jego też :) Zaakrąglony no sliczny !

nova- ja ani drgnie nie mam ani siary ani nic . Sprawdzam czy na staniku nie ma zadnego sladu ale niee ...

Jeśli chodzi o szpital to ja dla dziecka muszę wziąć tylko na wyjście ciuszki . Tak to pampersy, chusteczki i sudocrem . Ale na wyjście to mi mój dowiezie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0a78e8hdwc.png

http://www.suwaczki.com/tickers/neomdcimp5cyra81.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...