Skocz do zawartości
Forum

Czy planowałyście ciążę?


ninnare

Rekomendowane odpowiedzi

My nie planowalismy cos tam mowilismy, ze kiedys bo trzeba zycia pouzywac
Ale jak sie dowiedzielismy ze zostaniemy rodzicami to szlelismy ze szczesia.
A w pracy moj szef twierdzil ze moj team jest niebezpieczny bo z 5 dziewczyn 3 zaszly w ciaze w piecio tygodbiowych odstepach:bocian:

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Ooooooo tak moja dzidzia była bardzo upragniona:)
Pierwsze dziecko planowalismy i zaszłam po 3 miesiacach jednak okazała sie ciaza pozamaciczna i straciłam dziecko:(mielismy staranek jednak gdy dostałam zielone światełko(a nie mogłam sie tego doczekac)odrazu ruszylismy do dzieła niesety było tylko jedno przytulanko i ten jeden raz wystarczył by było malenstwo:)
A wiec moj M(byczek rozpołodowy)strzelił raz a dobrze hehehehe:)dzidzia w pierwszym tygodniu staran :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5e13hk56xe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oncft96gtbw6vglg.png

Odnośnik do komentarza

antalis
Kacpus był jak najbardziej planowany.Slub bralismy 16 wrzesnia - w ciaze zaszłam 25 grudnia ;)

Ale tu chyba nie chodzi o to, czy dziecko zostało poczęte w związku małżeńskim tylko o to czy specjalnie przygotowywałaś się do tego, żeby zostać mamą.
Dla ścisłości Mikołaj urodził się 4 lata i 2 miesiące po ślubie. Jednak nie był do końca planowanym dzieckiem. I w małżeństwie zdarzają się wpadki :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

agulaf
Ja byłam w szoku, bo wiesz w 2 tyg po ślubie zrobic dzidziusia to trzeba miec szczescie.Nam sie udało i jestem bardzo szczesliwa z tego powodu:)

U nas było tak samo ;)
pierwszy synek poczęty prawie w noc poślubną ;) kilka dni po :Śmiech: i też planowany bo chcieliśmy od razu mieć dzidziusia ;)
druga ciąża planowana - starania 6 miesięcy
trzecia planowana :) - starania 8 miesięcy :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Izabelin
antalis
Kacpus był jak najbardziej planowany.Slub bralismy 16 wrzesnia - w ciaze zaszłam 25 grudnia ;)

Ale tu chyba nie chodzi o to, czy dziecko zostało poczęte w związku małżeńskim tylko o to czy specjalnie przygotowywałaś się do tego, żeby zostać mamą.

Izabelin nie rozumiem Twojego posta - nie ja jedna pisalam ze w ciaze zaszlam juz po slubie - obie daty podałam po to by pokazac jak niewiele czasu zajelo nam zaciazenie bo jak pisałam ciaza była planowana, w dodatku data poczecia dosc wyjatkowa.

Ja tematu nie zrozumialam tak ze chodziło o specjalne przygotowania a zwykle planowanie lub wpadke.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...