Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2014 i 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Twixxi za odpowiedź.To znaczy, że mam się nie martwić.Myślałam też, że to z powodu niewielkiej endometriozy, która u mnie jest częściowo na jelicie, jajniku i macicy od zewnątrz.Boję się czy w tym przypadku podczas ciąży macica może spokojnie się powiększać. Czy nie zagraża to ciąży? Jak myślisz Twixxi?

Odnośnik do komentarza

Witam Dziewczyny,
jestem tu nowa, zaczynam 33-ci tydzień ciąży, spodziewamy się 2-jki chłopców. To moja pierwsza ciąża, lekarz zalecił mi jak najwięcej leżeć, żeby wytrzymać jeszcze kilka tygodni. Także oszczędzam się.
Boję się porodu - chłopcy są ułożeni główkowo, ale mam nadzieję, że ze względu na wiek, pierwszą ciążą i zaświadczenie o wskazaniu do cc od neurologa nikomu nie przyjdzie do głowy próba porodu sn.
Zastanawiam się też jak sobie poradzimy jak już chłopcy będą na świecie i cieszę się ogromnie, że na tym forum można podzielić się radościami, obawami i skorzystać z porad tych Mam, które mają już doświadczenie z bliźniętami.
Serdecznie pozdrawiam Wszystkie Mamy.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewuszki
Ja często się nie udzielam, ale podczytuję Was na bieżąco. To sporo nas w podobnym terminie. Ja dzisiaj: 28+2. Jutro mam wizytę, więc zobaczę co słychać u moich Maluchów (dziewczynka i chłopczyk). Ogólnie czuje się bardzo dobrze i mam nadzieję, że szybko się to nie zmieni (oprócz coraz większego brzuszka - oczywiście).
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie dubletowe Mamuśki.

http://s4.suwaczek.com/201602082081.png

Odnośnik do komentarza

Fajnie że piszecie o puchnięciu palców dłoni, ja tez tak mam od 2-3dni, że budzę się z opuchniętymi palcami a dodatkowo jak je zginam to bolą mnie stawy. Wystraszyłam sie trochę bo w pierwszej ciąży tego nie miałam ale jak wy tez tak macie to pewnie normalny objaw. Na szczęście z biegiem dnia opuchniecie i bol odchodzą ale pierścionków czy obrączki juz nie założę

Odnośnik do komentarza

Czytam Was dziewczyny i od nowa się cieszę, że ciążę mam już za sobą. Trzymajcie się jak najspokojniej :)
A ja z pytaniem do mam karmiących mm. Ile jedzą Wasze dzieci? Od wczoraj jedna córeczka wyje wieczorami i zasypia dopiero po 240 ml nutramigenu. (Do tej pory jadły normalnie, między 150, a 180) Z tego co czytam, to stanowczo za dużo, ale od ust jej nie mogę odjąć, bo wyje.
Dziś na sygnale pojechałam kupić kaszkę i zaczynamy dokarmianie. Może któraś miała takiego żarłoka? Co robić, żeby brzuszek się nie rozepchał i nie bolał potem?
Poza tym dziewczyny super się śmieją w głos, nie lubią już leżeć i karuzelka się szybko nudzi.
Śpią już od 23 do 6 i czekam na przewrotki.
Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza

No właśnie, też się nie mogę doczekać kiedy ciążę będę miała za sobą :-) oczywiście oby dzieciątka siedzialy sobie w brzuchu jak najdłużej i były zdrowe, ale czasem jest ciężko. Tyle się nasłuchalam jaki to fajny stan bycia w ciąży- owszem 4 i 5 miesiąc był super. Teraz fajne są te momenty kiedy chłopaki się ruszają i chyba więcej pozytywow brak ;-)
29+3 tc

Odnośnik do komentarza

Witam,
U Nas 33-ci tydzień od 1,5 m-ca nie zakładam piercionków bo puchną mi palce - nie mocno na szczęście.
Jeśli chodzi o niski poziom żelaza uratował mnie burak w tabletce z witaminą C - mogę śmiało ten preparat polecić, brałam 2x dziennie po jednej tabletce ( wcześniej brałam ascofer, hella fer i jeszcze coś, ale to nic nie pomogło ).
Jestem osobą energiczną i do 30-ego tygodnia śmigałam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...