Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2014 i 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzieli nam ze jutro wyjdziemy :) maleństwa odrobinę spadły na wadze ale to normalne :) oby do jutra bylo WSZYTKO dobrze i się nie rozmyślili... :)
Dzieci juz po szczepieniach.
Ogromne szczęście takie bliźniaki, oby były zdrowe i dobrze rozwijały :)
Pozdrawiam wszystkie mamy te czekające i te już po.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Iza8..ja jestem z pod poznania.rodziłam moje Dziewczynki na polnej. I wbrew opinia i tego co się słyszy,że to fabryka itp ja z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ta klinikę, szczególnie dla ciąż bliźniaczy.moja była dodatkowo skomplikowana bo jednokosmowkowa.szczególnie polecam oddział PG1.leżała na nim 7tyg.położne kochane a prof Drews rewelacyjny człowiek i lekarz.to samo doktor Ratajczak.jeśli chodzi i usg to byłam pod opieką dr polczynskiej. Przecudowna!!!!dużo mi pomogła,a gdy inni mówili że jest źle to ona zawsze mówiła że będzie dobrze:)))i tak jest:)))
Piszecie i statkach centylowych..z ciekawości sprawdziłam i moje dziewczyny jedna w 50:))a druga w 75;)))więc super!!!!i to na piersi;)))
Miłego dnia.trzymajcie się w szpitalach;))zobaczycie że po wszystkim powiecie że było wam całkiem fajnie ;))Ja tak uważam,że w sumie dobrze się stało że tam byłam,mimo że tęsknią za synem bardzo,ale dzięki temu małe urodziły się w 36tyg a nie w 29 jak skurvxy dostałam.
Paaaa

Odnośnik do komentarza

Czesc:)

Dziewczyny ja w przyszlym tygodniu ide na 3 dni do szpitala na podanie strydow na płucka Dziwczynek. Moj lekarz ze szpitala powidzial ze chca mnie ciąć przed 38 tygodniem. Wiec wychodzi na to ze jak wszystko bedzie dobrze to mnie wypakuja w pierwszym tygodniu listopada :O Matko kiedy to zlecialo...

Kochane Mamusie powiedzcie jak u Was wygladaly te sterydy.. dostalyscie zastrzyki czy kroplowke? bo ja tu czytam fora i dziewczyny pisza ze bardzo boli pozniej tylek :D

34 i 4 :) 2K2O

Odnośnik do komentarza

Matys mi kochana mówią o rozpakowaniu w 36 tc ...
Podawali mi sterydy w 30 tc jak trafiłam do szpitala, dwa zastrzyki w odstępach 24h (one są domięśniowe), pierwszego nie czułam, a drugi nie zabił ale poczułam :)
Jeju 38 zazdraszczam, mam wrażenie że tylko ja na tym forum za szybko urodzę ;( ...

iwo - pięknie już ponad 2 kg ...:) bomba :)

A mnie wczoraj puścili do domku, na jak długo ?? Nie wiem w poniedziałek mam zadzwonić o wynik z kwasów żółciowych... oby spadły ... Aspaty i allaty spadły i są w połowie norm ale mam je powtarzać co tydzień jak urosną "biegusiem" do szpitala ...
Więc cieszę się domem, wolnością, chwilo trwaj :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki Dziewczynki :)

Iwo to ja tez mam nadzieje ze nie bedzie az tak bolalo :))
Na forach dziwczyny pisza taaakie rozne rzeczy ze az nie wiadomo w co wierzyc .. np to ze sterydy podane wczesniej niz 36 h przed porodem przyspieszaja porod :O
Ladna Waga Malutkiej :) Gonisz mnie tygodniami ciekawe ktora pierwsza urodzi :)))

Raptusku co z tego ze mowia ze przed 38 tyg :D jak wiadomo moze Dziewczynki postanowią sie z nami wczesniej zobaczyc :D
Super ze u Ciebie z wynikami lepiej :)) oby takie utrzymaly sie do konca :))

34 i 5 :) 2K2O

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny aż sprawdziłam w siatkach dla wcześniaków... Moj Tadzio 97 centyl a Oleniek w 90... Aż mnie zatkało... Chyba zasługa sztucznego mleka, ze tak przybierają.
Z innej beczki-
Mamusie czekające polecam Wam z całego serca książkę Tracy Hogg. Ten temat juz był tu przerabiany, ale podbijam znów. Bardzo pomogło nam ustabilizować rytm dnia i przysypianie (w miarę nocy). Jeśli macie czytać to raczej teraz bo potem średnio z czasem ;)
Kociam, Bliźniaki, jak Wasze maleństwa?
Mamusie starsze stażem- miałyście problem wieczornego płaczu (nie kolka) trudnego do uspokojenia?

Odnośnik do komentarza

Iwo a masz juz wyznaczony termin cc ? Czy po prostu Cie obserwuja i sami zadecyduja kiedy jest odpowiedni moment ? A tamte przypadki to tez z ciazy jednokosmowkowej ? Przykre ze tyle kobiet musi przezywac takie straszne rzeczy.
Dziewczyny jakie macie obwody brzuchow ? Ja mam 105 cm i tak mysle co bedzie dalej, teraz przeciez maluchy maja najwiekszy wzrost, chyba pekne do konca ciazy

http://www.suwaczki.com/tickers/34bwkw7i4qe26vfa.png

Odnośnik do komentarza

Iwo..trzymam kciuki za ciebie szczególnie!!!!będzie dobrze zobaczysz,już tak dalejo jesteś:)))też byłam w ciąży Jk Do,i też wiele razy się bałam:(((ogólnie ciąża ciężka,ale warto było leżeć 7tyg w szpitalu:)))też tak powiesz jak zobaczysz swoje szczęście:)))będzie dobrze a ty jesteś bardzo dzielna:))))

Odnośnik do komentarza

Odebrałam wyniki krwi- krzywa cukrowa ok- a tak się tego bałam :P za to morfologia nie najlepsza- oczywiście hemoglobina słaba ;/ Dzwoniłam do lekarza i do wizyty (kiedy to dostanę żelazo na receptę) mam pić Floradix -ponoć ładnie podnsi żelazo- zobaczymy, do tego tsh za wysokie ;/
Miewam czasami okresy kiedy łapię dołka :( Martwie się o te moje moleństwa, żeby tylko wszystko było dobrze :( Chciałabym zeby był juz styczeń ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...