Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2014 i 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam cc, mam niski próg bólu i dawali nam po porodzie morfinę, ketanol i paracetamol. Pierwsze dwa dni na tym były ok. Niby bolało ale to był ból który mnie nie zaskoczył. Bardziej macica doskwierała niż cięcie. 3-5 dzień bolało bo juz tylko ketonal i paracetamol. Ale ja dalam rade a na prawdę jestem padnieta i do zwyklej miesiączki potrzebuje 3 ibupromow na teraz. A ten ból wytrzymałam :) nie kart tak źle. Od wczoraj czyli 9 dzień już mnie nie boli, może czasem coś pociągnie ale funkcjonuje normalnie :) aha 4 dni po porodzie pas poporodowy- zbawienny! Wyprostowalam się i czułam się calkiem ok.
Porównując do naturalnego, miesiąc leżałam w szpitalu i naprawdę dość porodów się nasluchalam, te krzyki i wycia.... To nie moja bajka, po cc nikt nie wyje i nie krzyczy, zwykły ból. Dziewczyny nie pękają tu in tam i wcześniej można rozpocząć przytulaski.
Ja polecam cc.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny jesteście mega kochane i chyba najbardziej mnie rozumiecie, mamy pojedyncze mam wrażenie że mają inne obawy. Choć wszyscy w jednym mówią tak samo "oby były zdrowe", każdego ten strach dopada, ale to chyba każdą mamę, więc uznaję to za normalne :)!!
Przed waszymi opisami cc chciałam strugać bohaterkę i pogadać z dok na temat sn, ale już chyba zmieniam zdanie.

Dziewczyny za opis Clexane i acardu dziękuje, chyba i ja już powinnam odstawić acard.

I mam pytanko, czy w 3 trymestrze miałyście złe samopoczucie ??
Mi co prawda zaczęło się to nie dawno (33tc), ale źle śpię, o 12 do 15 padam, cofa mnie od jedzenia, o siku nie wspominam bo zdarza się nie zdążę ;(, ale młoda dama siedzi na samym pęcherzu więc chyba nie ma się co dziwić...

Co do zdjęć dzidziolki piękne, my mamy uszykowany pokój, zakupy zrobione, foteliki kupione brakuje wózka ... ale jego chcemy używanego kupić abc desing zoom (gondola + spacerówka).

A i czy czułyście dobrze ruchy dzieci w 3 trymestrze ?? Bo mój panicz coś mało aktywny się wydaje.

P.S. Szykuję się psychicznie na pobyt w szpitalu od poniedziałku, oby wszystko było oki i przetrzymali Nas jeszcze 1.5 -2 tygodni, będę potrzebować Waszego wsparcia mamuśki...

Iwo- jak sie czujecie ??

Odnośnik do komentarza

Ola, juz ne dostaje lekow jest jedynie na morfinie aby nie czuc bolu. Jej serduszko jedynie walczy ale tez bez szans.
Nie wiem co mam wiecej napisac, serce mi peklo i krwawi z bolu jak matce.
Tyle.trudnych decyzji przed Nami,
Boze chron mojego syna i daj Nam sil do podjecia dobrych decyzji.

Teraz wiem ze trafiajac na oddzial powinnam zadac natychmiastowej cc, a oni przetrzymali Nas prawie 3 godiny w ten czas jedno z Naszych dzieci na skutek odklejenia lozyska zostalo niedotlenione, nie zylo, zaczeli reanimacje,.za 4 razem serce podjelo prace. A niedotlenienie zatrzymalo wszystkie narzady.
To wina lekarzy i patrzenia na nia jak na histeryczke, lekarz ziewal wykonujac mi usg a kiedy zobaczyl cos nie.pokojacego, dostal spida ze momentalnie.znalazlam sieba porodowce, juz.nie bylo glupich pytan.

Odnośnik do komentarza

Raptus wiem, ze żadne słowa nie ukoja Waszego bólu i cierpienia, ale może jest coś poza modlitwa i myślami, które do Was kierujemy, co można dla Was zrobić? Jakoś pomoc? Jeśli jest coś takiego pisz... Ja myśle o Was cały czas i odmawiam nowennę pompejańską w intencji Oli i Synka a także Twojej i męża. Trudno mieć głowę teraz do takich spraw, ale może wspomnij mężowi, jeśli mogę Wam poradzić, pilnujcie w szpitalu dokumentacji. To nie wróci zdrowia Waszej córeczce, ktoś powinien za to odpowiedzieć, ze nie zrobiono Ci wcześniej ciecia, ze narażono dzieci na niebezpieczeństwo...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny Ola odeszla dzis o 22:00
Pan doktor wlasnie do mnie zszedl i powiedzial. Pytal o sekcje, powiedzialam ze nie wiem czy to jest potrzebne, wrecz zasugerowal ze to wina tego pierwszego szpitala i stwierdzil "to my zrobimy" jak sie zdecydujemy bedziemy mieli dowod.
Na razie o tym czlowiek nie mysli, drzy o syna i w glowie mysl o pochowku Oli, chce miec gdzie chodzic i zapalac znicza dla swojej coreczki.
Jest ciezko, nawet bardzo, serce mi peka jak patrze na meza.... tak marzyl o malej coreczce tatusia, od poczatku mowil ze jest najsliczniejsza na swiecie, miala duuuzo ciemnych wloskow, a brat wlosy biale niczym syn mlynarza.
Chcialam zobaczyc Ole ale lekarz powiedzial "to nie jest mily widok, chcialbym Pani tego zaoszczedzic" nie upieralam sie...

Karolina wiem, zgadzam sie z Toba i mi to corki nie zwroci,.ale nastepnym razem sie zastanowia.

Iza jak Wy sobie radzicie ??

Odnośnik do komentarza

Raptus kochana wiem przez co przechodzisz...jest to ból niedoopisania. My nasza Amelkę pochowaliśmy w sobotę..nie byłam na pogrzebie bo jeszcze jestem w szpitalu z Ulą, ale chyba nie dałabym rady tam być. Cieszę się ze mamy to miejsce gdzie możemy zapalić znicz i pomodlić się za naszego Aniołka. A teraz jak patrzę na śliczna Ule to serce mi się łamie, ze mogły być dwie takie śliczne dziewczynki...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...