Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2014 i 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Raptus wiem ze to co napisze dzisiaj wyda Ci sie niemozliwe... ale czas na prawde leczy rany. U mnie od smierci Lilianki minelo 10 miesiecy, najwazniejsze to nie zapominac o tej malej istotce ktora zyla w nas przez tyle miesiecy. Powiem Ci ze dla mnie niesamowitym lekarstwem byla kolejna ciaza, Ty masz synka i musisz byc dla niego silna. Ja chodzilam do psychologa, nie bylo dnia zebym nie plakala. Ciezki czas przed Toba.
Nie daj sobie wmowic ze nic sie nie stalo, bo stala sie najwieksza tragedia w Twoim zyciu, mow o swojej coreczce, mi to pomagalo. Musisz przezyc zalobe, az pewnego dnia wstaniesz i sie usmiechniesz na wspomnienie o swojej malutkiej. Nie czuj sie winna tego co sie stalo bo to nie Twoja wina, nie czuj sie gorsza. Smierc mojej coreczki nauczyla mnie niesamowitej pokory, zaczelam sie modlic, zostala mi polecona nowenna pompejska, sprawdz, sprobuj, mnie uspokajala.
Badz dzielna !!
Mimo wszystko postaraj sie usmiechac sie i byc usmiechnieta dla swojego synka.
A Twoja coreczka juz zawsze bedzie waszym osobistym Aniolem Strozem

http://www.suwaczki.com/tickers/34bwkw7i4qe26vfa.png

Odnośnik do komentarza

Raptus bardzo mi przykro z powodu tragedii która spotkała Ciebie i Twoją rodzinę. Domyślam sie jak musi Ci być ciężko, wiem ze teraz wszystko słowa pocieszenia wydają Ci się banalne i nic nie znaczące ale musisz być silna dla synka i dla samej siebie. Nie wyobrażam sobie co teraz czujesz i przeżywasz, serdecznie współczuję.

Odnośnik do komentarza

Iza ja miałam bakterie ,ale nie miałam żadnych objawów infekcji i nie miałam leukocytów, lekarz na to nie zareagował, ale wyczytałam , ze jesli nie ma leukocytów to nic się nie dzieje. Teraz mam z kolei podwyższone leukocyty za to nie ma bakterii, dzwoniłam do lekarza ,ale powiedział ,ze w ciąży może tak być i jest to normalne i mam się nie stresować. U Ciebie są leukocyty - co prawda w normie, ale są rónocześnie z bakteriami,nie jestem lekarzem , ale może to być jakaś lekka infekcja. Koleżanka miała infekcje na poczatku ciąży i lekarz pozwolił jej brać laktovaginal - bez recepty.

Odnośnik do komentarza

Iza mi lekarz powiedział ostatnio, ze ważne jest oprócz podmycia by przy pobieraniu próbki starać się nie dotykać ciałem brzegów kubeczka ;)

Ja idę jutro do lekarza (24+6), też jestem ciekawa co u chłopaków , mam nadzieję, że mniejszy goni brata i że wszystko jest dobrze ... trochę się boję ale i czekam na tą wizytę.

Odnośnik do komentarza

Czesc Kochane :)
Fakt troszke mnie nie bylo. Lezalysmy sobie tydzien w szpitalu bo moj lekarz stwierdzil ze profilaktycznie damy Dziewczynkom sterydy na plucka. Dostalysmy w miedzy czasie 4 kroplowki z magnezem i dozylnie antybiotyk na infekcje intymne. W tych szpitalach to faszeruja lekami jak tylko sie da ale tlumacze sobie ze to dla zdrowia Dziewczynek :)
Co do terminu cesarki to nie mam, obie sa ulozone glowkowo wiec moglabym rodzic naturalnie i wszyscy mnie namawiali tam na patologii ciazy ale lekarz sie zgodzil ze decyzja nalezy do mnie i juz mi wypisal skierownaie ze zaleceniem cesarki :)
Powiedzial ze moim zadaniem jest donosic do 39 tygodnia :D Taki jest smieszny!!! :D a jak sie zacznie cos dziac to mam przyjezdzac i juz :P

Co do leukocytow na mialam w moczu ich duuzo jak bylam chora powiedzial mi lekarz ze moga sie pojawiac nie tylko we krwi ale i w moczu :)

36 i 1 :)2k2o

Odnośnik do komentarza

Iza - jak dziewczyny piszą bakterie to raczej normalna sprawa w ciąży.
Ja miałam i bakterie i leukocyty w ok. 26 tygodniu - pomiętam że do wizyty miałam 2 dni i mój M zmusił mnie co bym pojechała na IP a tam na mnie popatrzyli jak na wariatkę że z takimi pierdołami przychodzę (mieli zapewne potem małą bękę w dyżurce).
A potem w 33tc.
W obydwu przypadkach dostałam antybiotyki od mojego gina (tylko inne- za pierwszym razem 5 dniowa kuracja dopochwowo, za drugim jednorazowa saszetka do wypicia). Za pierwszym razem mi wszytko przeszło, a teraz zostały mi bakterie ale leukocytów brak - i gin raczej do tego spokojnie podchodzi...
35tc+ 2 2k2o

Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki... jak widać co szpital to obyczaj. Jak byłam ostatnio u lekarza to mnie już zapisał na cesarkę i powiedział ze czekamy do 38tc (bo sie lożysko starzeje i takie tam) i tniemy wiec już jestem zapisana w szpitalu na 20-go listopada. No chyba że dzieci będą chciały szybciej to wtedy mam jechać do szpitala i dzwonić do niego. U mnie 2x położenie miedniocowe wiec nie ma przebacz ale jak by byly 2× główki i żadnych innych powikłań to szpital ma nastawienie na porod sn (co akurat dla mnie jest bardziej niż ok). Z tego wnioskuję że najważniejsze jest co by sobie wybrać szpital i lekarza z podobbym myśleniem i wszystko można po swojemu zaplanować.
35tc+2 2k2o

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Powtorzylam a drugi dzien wyniki z moczu i wyszly idealne, juz nie dotykalam pojemnikiem skory i dokladnie sie umylam. A po dzisiejszej wizycie : dziewczyny rosna rowno 930 i 920 gram. Glowki maja o tydzien starsze a reszta w terminie. Jedna polozenie glowkowe , druga miednicowe. I moja lekarka mowi o cesarce w 36-37 tyg. Wiec co szpital to obyczaj.

Uff na kilka dni jestem spokojna

http://www.suwaczki.com/tickers/34bwkw7i4qe26vfa.png

Odnośnik do komentarza

Twixxi nie sadze zebym donosila do 39 tygodnia :) Daje sobie jeszcze najwyzej z tydzien :)
Ladne wagi Chlopakow! Rosna w sile :) i szyjka dluga :) takze mozesz yc spokojna :)

KO2 Powiem Ci szczerze ze ja tez bym wolala miec juz wyznaczona date cesarskiego ciecia bo chyba bym byla spokojniejsza... bo tez sie martwie tym lozyskiem i ze moze cos sie zaczac dziac z dziecmi jak tak dlugo bede je nosic :/

Iza to Maluchy juz prawie kg :)) ja pamietam czekalam az przekroczą 1000 g a potem 1500 i 2000 :))) kazdy krok mnie cieszyl bo wiedzialam ze sa silniejsze :)

36 i 3 2K2O

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...