Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Powiedzcie mi po jakim czasie zrobiliście bądź macie zamiar zrobić badania wraz z partnerem żeby sprawdzić czy wszystko jest OK? My co prawda staramy się dopiero 2 cykl wiec jeszcze nie ma paniki ale nie wiem po jakim czasie na takie badania się wybrać. Swoją droga czy któraś z was miała tak ze bolał ja normalnie brzuch jak na okres bezpośrednio przed spodziewanym dniem @ a jednak on nie nadeszł i zobaczyła 2 kreski? :) mam naprawdę wiele objawów, Np ciągła senność, wielki apetyt, obolałe piersi mimo ze nigdy mnie nie bolą przed okresem ale ten brzuch jak na @ mnie martwi.

Odnośnik do komentarza

Olkak badania zrób jak najwcześniej. poczekajcie jeszcze ze 2 cykle i do lekarza. Ja czekałam z badaniami 14 cykli ponad rok licząc ze wreszcie zajde w ciążę. A teraz od czerwca leczymy męża z marnym skutkiem niestety :(
Dla Ciebie najlepszym badaniem to zwykła wizyta u gin i hormony z krwi na początku i końcu cyklu.
Dla partnera podstawowe badanie nasienia.
Wtedy wszystko będzie jasne jak tam u Was sytuacja wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Gość Monika1990

Witajcie. My staramy się z mężem prawie dwa lata i nic.. ;( Badanie nasienia od męża w porządku, mój ginekolog też twierdzi, że jest wszystko w porządku.
W tym miesiącu mam jednak schiza, a jednocześnie wielką nadzieję, że się udało.
Otóż okres spóźnia mi się 6 dni, mam wrażliwe piersi, i co zjem to mnie mdli. Nie wymiotuje, ale ciągle czuje mdłości.
Czuję czasami takie lekkie pobolewania brzucha, ale zupełnie inaczej niż zwykle przed okresem. Jednakże testy ciążowe ciągle wychodzą negatywnie. Zrobiłam ich już chyba z 5. Tyle, że wszystkie tej samej firmy. Kupię jeszcze dzisiaj jakiś inny i jutro zrobię. A jak nie to wybiorę się chyba na badanie krwi i zobaczymy. Strasznie bym chciała, żeby się w końcu udało. Bo już chyba nie przeżyje kolejnych Świąt, w których wszyscy będą mi życzyć dzidziusia. :(

Odnośnik do komentarza

Wspolzylam z chlopakiem analnie bez zabezpieczenia w 4dzien miesiączki, miałam zaaplikowany tampon.moje cykle wahają sie miedzy 26-29dni . W zasadzie juz tydzień po stosunku zaczelam odczuwać objawy ,zaczelo sie od dziwnego pieczenia pod pępkiem a nad łonem, utrzymuje sie to juz przez kilka dni dodatkowo pobolewa tez czasem z lewej strony ,kilka dni później pojawił sie delikatna bezowa linia od pępka w dol.i dziwnie sie czuje zaczely sie nudności,jest mi niedobrze ale nie wymiotuje i od wczoraj dziwna bolesność piersi wręcz pieczenie .Do spodziewanego okresu został tydzień. Czuje sie bardzo zdenerwowana i nie wiem czy te bole i mdlodci to z nerwów czy jak.dodam ze byl to mój pierwszy stosunek analny i ogólnie tez ( jestem dziewica) czy to ciaza czy jakies zmiany hormonalne po,przebytm stosunku , bo od pierwszego dnia po nie czułam sie juz zbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza

Hej, ja czekam na @ mam miec we wtorek, dzis juz trzeci raz zrobiłam test-negatywny:/ to nasz pierwszy cykl starań ale jestem dobrej myśli bo objawy mam podobne do ciąży: Bol piersi, mega zmęczenie i senność, bole w krzyżach... Oby sie udalo...

Odnośnik do komentarza

Hej,

Ja w lipcu poroniłam. Oczywiście chciałam się starać od razu raz jeszcze, ale się trochę pokomplikowało. Mieszkam za granicą i dostęp do lekarza tutaj to jest jakaś pomyłka. Poza tym po poronieniu okres mi się rozregulował no i nie byłam już pewna kiedy dni płodne wypadały. Ostatni okres miałam 18 listopada i tak czekam na niego. Zaczynam się zastanawiać czy może tym razem się udało czy też nie. Generalnie oprócz braku okresu, mam jędrniejsze piersi i tylko trochę śpiąca jestem, raz na jakiś czas mam ciągotki na wymioty, lekko pobolewa mnie brzuch. To wszytsko. Jak do środy nie zjawi się okres to kupię test i zrobię. Poprzednim razem kiedy to postanowiliśmy z mężem, że to czas na naszego małego bączka udało się za pierwszym razem. Dosłowne pierwsza próba i pierwsze zbliżenie. Wtedy już tydzień przed okresem wiedziałam, że jestem w ciąży bo byłam senna, piersi zaczęły mnie boleć i też miałam ciągotki na wymioty. Teraz to nie wiem. Nie chce się nakręcać. Tak jak napisałam czekam do środy 21 grudnia.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Od 1dc piję ziółka ojca Sroki i łykam castagnus. Owulacja była 16dc z plamieniem, 22dc zauważyłam nitkę krwi w śluzie przy badaniu szyjki, potem słabiutko różowobiały śluz. Cały okres płodny było kochanko z mężem co drugi dzień. Testy z rozpędu zrobiłam dwa, ale negatywne. Wiem, że za wcześnie :) ale parzyły w szafce. Czasem zakłuwa mnie jajnik, czasem poboli delikatnie podbrzusze, ale to wszystko. Cykle mam regularne, 28-29dni. Teraz jest 24 a ja momentami czuję się jak na okres. Temperatura od owulacji 37.3-37.4. Myślicie, że nam się udało? Mąż byłby taki szczęśliwy...Proszę o wsparcie. Gratuluję mamusiom i życzę szczęścia przyszłym :)

Odnośnik do komentarza

no i on brał dziennie jedna tabletkę Fertilman....
Po miesiącu brania tego specyfiku zauważyłam zmiany w moich piersiach... A dokładnie to w sutkach... Stały się one bardziej tkliwe.... Takie bardziej dojrzałe.... Nie wiem jak wam to opisać ;P
Jeżeli chodzi o @ to dostałam ją już po 28 dniach.... Szok bo moje cykle trwały 30-32..... Mniej mnie bolał brzuch.... Jakoś ogólnie lepiej to zniosłam.....
No i zaczął sie drugi cykl....
Owulacja mi się odrobinę przesunęła.... Jak się kochałam z mężem to miałam dosłownie potop.... Po sexie oboje musieliśmy iść się kąpać....
Pierwszy raz miałam taki śluz....
Dzis jest 33 dzień cyklu....
Okresu brak....
Czasem zakłuje lekko lewy jajnik....
Troszkę poboli brzuch....
No i znowu pojawił się śluz....
Gęsty.... Przezroczysty z takimi białymi nitkami tak jakby..... Bezzapachowy....
Zauważyłam jeszcze że mam huśtawkę nastroju.... Wszystko doprowadza mnie do łez.... Nawet głupia reklama.... Szybko sie denerwuję....
No i wczoraj miałam tzw. żywy sen...
Przepiękny... O tym że jestem w ciąży.... O powiększonych sutkach do polowy piersi (mąż ma z tego niezły ubaw) ... Jak sie obudziłam to od razu je oglądałam hahaha....
No i przyznam wam się.... W tym cyklu się tak nie nakręcam.... Co będzie to będzie....
Choć. Mój mąż mi powiedzial ze jestem w ciąży.... Hmm ciekawe skąd to wie ;P

I teraz moje pytanie do was ;p

Dla dziewczyn bardziej biusciastych....
Czułyście jakies zmiany w piersiach.... ?
Bo ja nic nie czuje.... Oprócz tego co się stało w poprzednim cyklu...

Odnośnik do komentarza

Ja co prawda jestem bardzo szczupła ale biust zawsze miałam spory. Od samego początku bolały mnie piersi, nie bardzo- ale jednak. I to był inny ból niż przed miesiączką.

Co do innych objawów- ból brzucha w okolicach spodziewanej @ no i później również- identyczny jak na @, senność- po pracy pierwsze co robiłam to szłam spać, ciągle chciało mi się pić no i zwiększony apetyt.

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9i17dz7mtv.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...