Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

34 dc no i nie wytrzymałam....
Zrobiłam test....
No i widziałam ta druga kreskę kontrolna ale słabiutko....
No i teraz dylemat....
Jestem czy nie jestem....

Pobolewa mnie podbrzusze.... Czuje jakbym miała dostać okres ale to juz tak długo z 5/6 dni....

Princesko może miałaś wtedy zagnieżdżanie :) trzymam kciuki :)
No i naciska mi na pęcherz....

W czwartek testuje dalej...

Odnośnik do komentarza

Test od razu wywaliłam :)
Ja 35dc i dalej brak @
Za to w moim brzuchu cos sie dzieje.... Nie boli mnie ale ciągnie....
Zawsze śpię na brzuchu a teraz po prostu nie umie....

Mój facet powiedzial ze mam poczekać.... Jutro z rana testuje.... A jak wyjdzie to od razu na betę pójdę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Monika1990

U mnie kolejny cykl... I okres spóźnia się 5 dni. Ale aż boję się zrobić test, że znów się rozczaruję. :( No ale chyba jutro już nie wytrzymam i zrobię. W zasadzie poza tym, że gdy coś zjem to ciągle mi się odbija i poza bolącymi piersiami to nie mam żadnych innych objawów... Ale nie chcę się też nakręcać za bardzo.. Pozdrawiam wszystkie staraczki. I mam nadzieję, że biorąc pod uwagę okres Bożego Narodzenia to w końcu i u mnie stanie się cud ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Monika1990

Princessa Super gratuluję :) To teraz zdrówka dla Ciebie i maleństwa, niech się zdrowo rozwija. ;)

U mnie niestety jedna kreska... ;( Okresu co prawda dalej brak i trochę mnie mdli, więc jeszcze nie tracę nadziei, aczkolwiek test powinien już coś pokazać.. ;/

Odnośnik do komentarza
Gość malina8918

mam pytanie moje cykle zwykle trwaja od 28do 30 dni. dzisiaj jest 22 dzień a ja od tygodnia mam bóle podbrzusza i kręgosłupa. I taki dziwne uczucię jak by ciągnięcia w pochwie i biały mleczny śluz czy jest możliwość żę moge być w ciąży? zabezpieczamy się albo stosunek przerywany albo prezerwatywą.

Odnośnik do komentarza

Takie pierwsze pierwsze oznaki to .... rozwolnienie. Przez trzy dni z samego rana. Myślałam że to grypa. Potem mega było mi niedobrze podczas jazdy samochodem. Krzyczałam na mojego faceta że jeździć nie umie (jest zawodowym kierowca) W pewnym momencie przypomniałam sobie ze @ nie mam. Zrobiłam test ... prawie zemdlalam.... a potem już poszło. Ciążę przechodziłam okropnie. Porod jeszcze gorzej! Mówiłam NIGDY WIECEJ....no a teraz staram się o drugie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mama groszka

Objaw zagnieżdżenia: wydaje mi się, ze potworny ból głowy i rozwolnienie, które nadeszły kilka dni po owulacji świadczyły wlasnie o zagnieżdżeniu.

Objawy ciąży: 3 dni przed terminem spodziewanej miesiączki wybuch złości i płaczu (test pozytywny), większe, ale niebolące piersi oraz ból brzucha (do 5 tc).
W późniejszym czasie (koło 6 tc) straszna senność, mdłości i poranne wymioty.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama groszka

Biały mleczny śluz, okrutne gazy i odbijanie się ciągle.

Dziewczyny prędzej, czy później na pewno się uda :)
Ja wiedziałam o swoich kłopotach z zajściem w ciaze od kilku lat. W tym roku sprawdzenie drożności jajowodów, dostinex na prolaktynę i Aromek (bo stwierdzone pcos) oraz podany ovitrell. Udało się za pierwszym razem, chociaz wszyscy mnie w moim entuzjazmie hamowali.

Odnośnik do komentarza

Witam, też się staramy z M. o dzidziusia ale jeszcze nie wiem czy się tym razem udało.. Cykle mam regularne, wiem kiedy mam owulację-obserwuję moje ciało od wielu lat, teraz za dwa dni mam mieć @, a od ponad tygodnia mnie bolą piersi, jest to ból ciągnący, zwykle tak 3 dni przed zaczynają boleć. Poza tym już od półtora tygodnia mnie boli brzuch, czasem tak ściśnie że aż mnie skręci, a przeważnie to jajniki, albo tak tuż pod pępkiem po skosie. Wydaje mi się, że dzisiaj jakoś mniej. Śluzu prawie wogule nie mam od owulacji. Dwa testy (-) za mną ale to za szybko, wiem...ale tak na mnie patrzyły z półki :-) Boję się, że sobie wmawiam, chociaż mój mąż na pewniaka mówi, że rośnie dzidzia i się rozpycha..:-D Brzuch mam ciągle napięty. W środę i czwartek miałam takie potworne bóle głowy, że ledwo widziałam na oczy, teraz przeszły. Trochę mam nudności ale może tylko sobie wmawiam- dopuszczam taką możliwość. Cóż, zobaczymy za 2-3 dni.. Ta nadzieja jest ogromna, boję się spaść z chmur..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...