Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

kochana nie czytaj o zadnych ciążach biochemicznych masz ładna kreske napewno poziom hcg przyrasta zrob badanie krwi na bhcg umow się do gina i zobaczysz a już teraz biez kwas foliowy koniecznie i odpoczywaj;)na pewno twoja ciaza zdrowa jest i nie dostaniesz zadnego okresu tego się trzymaj i się ciesz bo to wielkie szczęście gratuluje jeszcze raz .

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi i dobre słowo :) odkąd tu napisałam objawy sie uspokoiły.. no oprócz sikania, reakcji na co niektóre posiłki, zmienności apetytu.. mimo wszystko czasem sie przyłapuje na tym, że to do mnie nie dotarło :) ale wydaje mi się to kwestią czasu.. 13'go termin okresu i zrobie wtedy drugi test dodatkowo..
Powodzenia @Maszaa ;)

Odnośnik do komentarza

Kingamaria wiem co czujesz, my też nie planowaliśmy jeszcze bo chcieliśmy najpierw dom postawić, teraz wynajmujemy mieszkanie, gdy zobaczyłam dwie kreski to w płacz a mąż akurat drzemal i taki nieprzytomny jak zobaczył moja minę zaczął się śmiać i powiedział że się cieszy, i ciągle gadał że dzidziuś to i dzidziuś tamto a ja się złościlam że to nie na pewno ze trzeba zrobić betę, że do gina isc, potem żeby nikomu nie mówił bo co jak poronie itd, a on zaraz po wizycie u gina i potwierdzeniu (był zarodek ale jeszcze nie sbylo slychać serduszka) rozgadal wszystkim znajomym że będzie tata :D a do mnie to nie docierało, miałam jakieś dziwne poczucie że to nie może być prawda i że cós się stanie, i dopiero gdzieś w 9-10 tc zaskoczyło i uwierzyłam że noszę dziecko i że ono rzeczywiście będzie, więc chyba ciąża z zaskoczenia często powoduje takie myśli jak u Ciebie ;)
Gratuluję i pozdrawiam :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny,
Ponawiam pytanie jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?
Ja mam 26 lat i zaczynamy starć się z mężem o dziecko, dlatego też postanowiłam napisać tutaj, moje objawy zaraz po owulacji (zbliżenie mieliśmy 2 dni przed owulacją):
- bolące jajniki, kłócia,
- podwyzszona temperatura 37,
- 10 dni po owulacji bolace piersi i mam wrazenie, że powiększone do tego zauważyłam żyłki na piersiach pod skorą,
- zdarzy mi się zasnać wczesną porą lub w ciągu dnia,
I NAJWAZNIEJSZE zrobilam 2 testy i wyszly negatywnie za 3 dni mam dostac okres i czekm co z tego wynikie, mam ogromne nadzieje... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Jestem tu nowa ale tak jak wy czekam na upragnione 2 krechy. @ mam dostać za 3 dni dzisiejszy test negatywny. Piersi bolą jak diabli podbrzusze boli już od tygodnia i ogólnie mam wszystkie objawy @ . Trochę sobie wykręcam że może tym razem się udało i tak sobie czytam wasze pierwsze objawy ciąży i mam je wszystkie ale to równie dobrze może oznaczać @

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ze swoim partnerem od jakiegos czasu zaczelismy starac sie o dziecko. Za kazdym razem niestety testy zawsze wychodzily negatywne. Jutro powinnam dostac okres ale cos mnie podkusilo zeby dzisiaj zrobic test. Ku mojemu zdziwieniu po jakis 2 minutach pojawila sie bladziutka kreska. Polecialam do apteki kupic kolejny test ciazowy, na nim ukazala sie jeszcze bladsza kreska ale mysle ze to dlatego bo test robilam nie z porannego moczu. Nie wiem co o tym wszystkim mysle. W poniedzialek pojde na bete.
Objawow w sumie zadnych nie mialam, ktore wskazywalyby na ciaze. Jedynymi objawami bylo bulgotanie w podbrzuszu kilka dni przed okresem oraz uderzenia goraca co jakis czas. Nie wiem jak ja wytrzymam do poniedzialku. Wstawiam zdjecie swojego testu. Jak myslicie, czy to moze byc ciaza?

monthly_2016_10/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_51524.jpg

Odnośnik do komentarza

Pewnie ze widać drugą kreskę. Za kilka dni będzie ciemniejsza. To wczesna ciąża wiec beta jest jeszcze na niskim poziomie. Robienie bety wogole nie ma sensu. Wgl nie wiem po co kobiety co chwile chodzą i wykonują te testy. Albo jest ciąża albo jej nie ma. I wystarcza domowe testy. A u pani i tak beta jest wyższa niż u mnie. Bo u mnie test był pozytywny dopiero w ostani dzień spodziewanej miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...