Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny :)
Jestem na tym forum nowa, to mój pierwszy post, a z racji tego, że w tym miesiącu rozpoczeliśmy intensywne starania o bobasa :) ostatnią @ pożegnałam 29 maja, 6,9,11 czerwca było "przytulanko" w czasie owulacji:) od 11 mam bóle podbrzusza, od tygodnia bolą mnie piersi, mocniej niż zazwyczaj, sa nabrzmiale, wrażliwe, widać żyły, jestem senna i rozdrazniona . Nie obiecuje sobie wiele, podchodzimy raczej na luzie, co ma być to będzie :) nie chce presji, póki co jej nie odczuwam :) jedynym minusem jest moja praca bo mam umowę na czas określony do kwietnia 2017 ale lata też lecą :) (czekałam już z tą decyzją na koniec studiów, ślub, lepsza pracę i czas chyba nigdy nie będzie idealny :) @ ma nadejść 24 czerwca :)

Staranie o dzidziusia

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za odpowiedzi, wiem że to może być coś albo nic a to pierwszy cykl starań ale 3 lata temu dowiedziałam sie o ciazy a wieczorem poronilam... Od tamtej pory o tym przypomina mi bol piersi przed miesiaczka ktorego nigdy wczesniej nie doswiadczalam plus okropnie bolesny okres co tez nie mialo miejsca... Od tamtej pory nie marze o niczym innym.

A zeby nie bylo konkret off topu to przy pierwszej ciazy bolaly mnie piersi tak, ze musialam je trzymac przy schodzeniu powoli ze schodow :) Robilo mi sie tez czarno przed oczami po wstaniu czy wykonaniu gwaltownych ruchow. Nie powiem ktory to byl dzien cyklu, udalo sie wtedy w pierwszym cyklu po wyjeciu implantu :)

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Nussiak, Asia, chyba każda z nas miała objawy które sobie tłumaczyła że to na ciążę;) niestety pewność można mieć dopiero po zrobieniu testu sikanego ale z tym lepiej poczekać do terminu @. Wiem ze czy się dluuuuzy ale poczekajcie i testujcie! Trzymam kciuki bardzo mocno :)

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

A my zaczęliśmy wczoraj przyspieszone nauki przedmalzenskie o kurde... tyle bzdur nie słyszałam dawno. Wychodzi na to ze żona ma siedzieć w domu i co roku rodzić dzieci; ) a no i Najlepsze: jak podejrzewamy ze partner/partnerka nie może mieć dzieci to lepiej się nie pobierać. Bo dzieci z invitro to pomioty szatana :) Trzymajcie kciuki żeby nas dziś nie wyproślin z tych nauk :) :)

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

No gdyby nam się udało to tez bym była panna młoda z brzuszkiem lub już z dzidziusiem. Dla kościoła to skandal ;) dziś się uczyłam rozpoznawania dni płodnych heheh. No i było o seksie. Mówili nam o tym jakbyśmy wszyscy na sali nigdy tego nie robili. Ale jeszcze tylko jutro i z głowy uff! !!

Odnośnik do komentarza

Bernadetka, nie radziłam im nic, rozmasowywałam łydkę i nic więcej. Biorę też stosunkowo dużo magnezu(6 tabletek dziennie) ale to bardziej ze względu na ciągnięcie w pachwinach i na pewnym etapie mocno twardniał mi brzuch. Więc chyba to też blokuje te skurcze. A ból pleców i cała reszta... Poduszka podczas siedzenia pod lędźwie i odpoczynek :P Chyba musimy to przetrzymać. Na jakim etapie jesteś? Jeśli gdzieś pisałaś, to przepraszam, musiałam przeoczyć :)

Nauki przedmałżeńskie? :D Ooo cieszę się, że tego uniknęłam. Teraz ponoć popularne jest 'kupowanie' pieczątki, żeby właśnie takich bzdetów (bez urazy dla nikogo) nie słuchać. :)

Póki co doskwiera mi brak koleżanki, która jest na podobnym etapie co ja. Wszyscy znajomi w ogóle nie myślą jeszcze o dzieciach, a te dzieciate zostały w moim rodzinnym mieście. Chciałabym mieć jakąś koleżankę, która jest stosunkowo blisko, żeby na spacer z wózkami wyjść i pogadać o 'pieluchowych' problemach. Eh, takie uroki porzucenia rodzinnego miasta.

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y43r8ue5sopgg.png

Odnośnik do komentarza
Gość nussiak123

Dziewczyny, dzisiaj dostałam dość intensywnych, sporadycznych boli prawego jajnika, można to określić jako kłucie i ciagnięcie :/ ponadto nadal utrzymuje się silny ból piersi, zauwazylam ciemniejszy "kontur".
Owulacja była 9 czerwca,
dziewczyny robić już test czy za wczesnie?

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Nam za 200 zł udało się tylko te przyspieszone załatwić. Bałam się dłużej zwlekać i kombinować żeby nie zostać na lodzie...byli ciężko ale już po uff. Wczorajsze spotkanie z psychologramem rodzinnym pozytywnie mnie zaskoczyło i było ok. Ważne ze juz mam to za sobą hehe.

Nussiak poczekaj do 24 i testuj.

Odnośnik do komentarza

Jej dziewuszki podziwiam Was ze przetrwalyscie te nauki... ja stosunkowo szybko wyszlam za maz, bo mialam nieskonczone 20 lat... ale juz wtedy, chyba 3 lata przed slubem odeszlam od kosciola i bralam slub cywilny. Mialam piekna dluga suknie, bukiet, welon. Dj na weselu, zabawa do rana... czyli dokladnie tak jak wygladaja sluby kosciele, gdzie przyjelo sie ze tylko tam moze to wszystko wygladac na 100%. Nie dajcie sie zwariowac :*

Nussiak123 poczekaj do terminu miesiaczki :) Ja w kazdym cyklu mam takie potworne bole jajnikow. To mkze wskazywac na wszystko ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...