Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

no tak nie możemy sie dać zwariować .....w tamtym miesiącu miałam prawie wszystkie objawy ciąży tak sie cieszyłam testy kupowałam i nic... trochę sie załamałam .....a teraz odpuściłam ale ciągle myśle testu raczej nie bede robić tylko poczekam do @ również nie kupiłam testów owulacyjnych więc zobaczymy co teraz będzie

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

NO tak ale weź tu wyluzuj jak wiesz ze akurat masz płodne np.;) łatwo się mowi gorzej stosuje.
Ale seks z przymusu bo akurat są dni płodne to jakaś masakra. My w pewnej chwili to już automatycznie szliśmy do łóżka. Nie nie, to ma byc przyjemność a nie rozkaz ;)
Ja od poltora roku lykam Folik codziennie czasem co dwa dni. Piłam tez inofem ale krótko bo sie okazało ze przyczyna braku ciąży jest po stronie partnera a u mnie hormony są ok. Wiec zostałam tylko przy foliku.

Odnośnik do komentarza

No tak trudno sie stosuje, bardzo trudno :P ale z drugiej strony wlasnie taki przymusowy sex to chyba jeszcze gorszy jest. Lepiej czasem odpuscic, dac sie poniesc emocjom I nie patrzec na kalendarzyk - czasem natura plata figle ;)
Wiem ze inaczej jest kiedy ktos ma juz zdiagnozowany problem, chociaz czasem natura plata figle ;) :P

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

U mnie kwas filiowy brany przez dwa lata z zaleconymi przerwami fige dal :) Pelno kobiet w ciaze zachodzi nie biorac nic przed... Jeszcze na dodanie mi sil dowiedzialam sie ze dwoje moich znajomych beda mieli dzieci, bo kolejne dziewczyny w ciazy... ekstra... nie liczac tych kolezanek, ktore na fb co rusz wrzucaja info o ciazy, badz sa juz wlasnie na koncowce. W tym roku urodzilo sie pelno dzieci moich znajomych... jakos mnie tak serudcho boli :/ U nas seks nigdy nie byl na sile, dlatego ze u nas tematu "dziecko" prawie w ogole sie nie porusza. Nie chce meza cisnac o to, bo na koncu odechce mu sie ojcostwa i tyle bedzie...

Odnośnik do komentarza

Karla 91 wiem cos o tym :( U mnie też gdzie nie spojrze tam koleżaneka w ciąży albo juz po. .. we frustracje można wpaść.... powiedzą ci jeszcze weź wyluzuj niestety to tak nie działa. Co do kwasu też biorę ale są dziewczyny które nie brały w ogóle przed i mają zdrowe dziecko więc nie wiem jak z tym kwasem jest....

Odnośnik do komentarza

Jakis istny baby boom w tym Roku! U mnie tez mnostwo znajomych zostalo lub niebawem zostanie rodzicami. Super ze duzo dzieci sie rodzi, tylko faktycznie jak jest sie w takiej sytuacji jak my ze sie czeka na wlasne (zeby zostalo poczete) to serce boli. Mnie tez nieraz lezka splynie jak widze na facebooku kolejnego bobasa.

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dużo zależy od psychiki i podejścia do tego wszystkiego. Na prawdę stres jest złym doradcą... :/
Ja wiem, że może mi jest łatwo mówić o tym, bo jestem w ciąży...:/ ale rozumiem Was... Bo też wszędzie widzę pełno koleżanek z brzuszkami, albo wózkami. Albo mam też takie, które się starają... Przede wszystkim pozytywne nastawienie jest ważne :)
Z pewnością Wam się uda :)

Odnośnik do komentarza

bernadetka 97 u nas trwa to juz 4 lata. Z tym ze to nie byly takie intensywne starania. Jak wspomnialam, nie cisne z tematem meza, tylko sama o tym sporo rozmyslam i mam Was, by wylac tu swoje zale... kilka lat bralam tabletki anty, te tabletki jakis czas temu zostaly usuniete z rynku ze wzgledu na ich paskudne skutki uboczne... poza tym dowiedzialam sie ze bylam za mloda na TE tabletki i ze one byly brane glownie przez kobiety ktore byly juz po ciazach - no coz, trafilam do "swietnego" lekarza i teraz mam to co mam...

Odnośnik do komentarza

Laski, strasznie smutno mi się Was czyta :( Najbardziej wkurza mnie ta niesprawiedliwość, że są matki, które piją w ciąży, nie chcą dziecka albo jest im kompletnie obojętne, palą ... a ich ciąża przebiega wzorowo a dziecko rodzi się zdrowe. A są kobiety, które tak bardzo czekają na dzidziusia i muszą czekać albo i jeszcze stosować jakieś leczenie po drodze... No to jest zwyczajnie nie fair.

@bernadetka, ja w 3cim trymestrze właśnie zaczęłam mieć skurcze łydek, głównie w nocy. Nie jakieś często, ale bywaja noce że budze sie 2-3 razy. A co do zmęczenia.. No, zmęczenie, ból pleców, nóg. Ponoc klasyk.

A co do wpadek - wydaje mi się, że czasami to najlepsze co się może przytrafić, właśnie dlatego, że omija się to 'czekanie'. Jasne, jest na początku szok albo coś, ale u mnie w pierwszej ciąży minął po 30 minutach :) Niestety nie było dane mi się nią długo cieszyć, a na drugą już czekałam 7 miesięcy. Niby bez parcia i fiksowania, ale co miesiąc robiłam test bo co miesiąc miałam objawy. Aż w końcu przyszedł ten miesiąc kiedy stwierdziłam, że młodzi jesteśmy, trzeba mieszkanie wykończyć, może jeszcze się pobawić.. No i bam. Mąż mi mówi, że jestem w ciąży (nie wiem po czym poznał) no i rację miał. A ja wmawiałam mu, że na pewno nie i żeby się odwalił :P

Trzymam za Was kciuki mocno! Wszystko się udaje :) Nie zawsze od razu, ale musi się udać :*

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y43r8ue5sopgg.png

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Jagodka kochana a jak się czujesz? Widzę po paseczku ze jeszcze kilka tygodni Wam zostalo do rozpakowania :)

No życie nie jest sprawiedliwe i nie zawsze dostajemy to czego pragniemy....no ale trzeba funkcjonować dalej i wierzyć w cuda; )

Odnośnik do komentarza

Jagodka 223 i bernadeta_97 gratuluje wam :) fakt jestem tego zdania ze wpadka mimo wszystko to fajna sprawa bo nie ma tego stresu i wyczekiwania które tak dobija człowieka ale npewno stres jest. Mi gin powiedziała ze mam starać się A jak dalej nic mi pójdzie to będziemy robić badania :/ dodała ze mam się wyluzować podziękowałam i wyszłam :( sama nie wiem co chciałam usłyszeć ale sie zmartiłam:/

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Sisi mi gin to samo wmawiał, ze dopiero po 12 cyklach nie udanych badania.i to uspokoilo mnie na tyle ze nie myslalam o badaniach przez 14 cykli.
A gdybym poszla od razu po 3 cyklach to moze i bym juz byla w ciąży. No ale tego nie przewidzisz nigdy.

Dzialajcie dziewczynki ale jak po pol roku nic nie wychodzi to radze isc na badanie nasienia plus swoje hormony. Nie ma co czekac, wiem co mowie ;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, moje cykle sa srednio 26 dniowe (co jakis czas +/- 1 dzien). Ostatnia miesiaczka 30.05.16, 15 dnia cyklu stosunek bez zabezpieczenia w ramach staran. Od trzech dni kluja mnie jajniki i co jest dosc dziwne, biegunka ale tylko po wstaniu z rana ok. 2 razy. Piersi bola tak jak zawsze dosc wczesnie ale o wiele mniej? Przewidywany okres 25.06. Czy myslicie, ze to moga byc jakiekolwiek objawy ciazy. Wiem, ze to wczesnie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...