Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Karla 91 ja też od następnego cyklu zaczynam mierzyć temp do tego kupie testy owilulacyjne i idę na całego. W tym cyklu chyba nic nie będzie bo nam dostać okres za 4 dni ale nie mam żadnych obiawow ciazy więc raczej znowu nic z tego nie będzie :( miałam odpuścić wyluzować i Nie pomogło więc następny cykl to zaczynam wszystko robić żeby ta fasolka się pojawiła....

Odnośnik do komentarza
Gość JestemMama

Ewcia7988 a badanie typu przeziernosci karkowej? To wazne badanie,Mialas robione? Pytam poniewaz ja w 2 ciazy mialam podejrzenie wady genetycznej moj lekarz wlasnie po tym badaniu skierowal mnie na jaknajszybsze badanie prenatalne do kliniki.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewcia7988

JestemMama nie nie mialam tego badania. Ja Zreszta sama poprosilam o cytologie Bo odkad zaczelam starania mam krwawienia miedzy miesiaczkowe ale czytalam Ze to Moze byc jak owulacja Sie zaczyna Jesli jest zawsze w tym samym czasie no I zaobserwowalam przez 3 cykle Tak mialam w ten Sam DZien tydzien PO @ mialam lekkie krwawienia ale zanim to zaobserwowalam to Zrobilam te badania no I Wszystko jest w normie ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Ewcia7988

Coreczke mam z pierwszego zwiazku Niestety jej ojciec nie dba o Nia z nowym partnerem postanowilismy Ze bedziemy Sie starac no I to jest 3 cykl Za 4 tyg lecimy do polski Jesli do tego czasu Sie nie uda to po powrocie wysle Jego Na badania juz mu mowilam ;-)

Odnośnik do komentarza

sisi888 ja mialam dzisiaj mierzyc temperature ale figa z tego wyszla. Kompletnie zapomnialam, gdy rano piesio obudzil mnie na swoja poranna toalete.. sprobuje jutro. Testow nie kupuje, zobacze co bedzie jeszcze w lipcu bo z maz idzie na badania... Ale nie chce sie tym poki co martwic. W kosciach czuje ze z nim wszystko jest dobrze, tylko cos sie w moim ciele blokuje..eh

Odnośnik do komentarza

sisi888 a dajze spokoj z ta temperatura.... wiem ze to musi byc o stalych porach, zaraz po przebudzeniu, bez wczesniejszego wstawania nawet na siusiu.... Ale ja mam mala psinke 24/7, ktora budzi mnie o roznych porach i domaga sie natychmiastowego wyjscia na dwor. Np teraz obudzila, wiec lecialam z nia na dwor...wczoraj byla to godzina 6, czasami jest 8....a niekiedy 5 juz :/ Gdy pies mi szczeka nad uchem, kompletnie zapominam by mierzyc :/

Odnośnik do komentarza
Gość Ewcia7988

Hey dziewczyny test robilam Wczoraj negatywny piersi powiekszone @ powinna byc w srode ewentualnie prselicAjac Jesli moj cykl Trwa 32 dni to Wczoraj ale zero nie Wiem co myslec test robilam Wczoraj popoludniu Ja Pije bardzo duzo wody Moze dlatego ? Zrobilam Bo jak NIGDY w kilka Sekund dostalam takich nerwow Ze az wyrzucilam partnera z domu Za to Ze nie odkurzyl wcxesniej czegos takiego nie mialam

Odnośnik do komentarza

Ewcia7988 takie podejscie jest bardzo nieodpowiednie. Ja rozumiem, ze nerwy puszczaja, ale tak po prostu nie mozna! Ochlon troche i na spokojnie z samego rana jutro zrob test z pierwszego siusiu. Bardzo czesto pierwsze testy pokazuja blad. Glowka do gory :)

sisi888 my z mezem postanowilismy w lipcu pojsc na badania. Sprawdzimy czy u mojego ukochanego wszystko gra. Co by to nie bylo, ja wierze w medycyne i jej mozliwosci :) Nie daj sie zwariowac, tak jak ja przez tyle lat!

Odnośnik do komentarza
Gość ewcia7988

Karla91 Ja to doskonale wiem, to byl taki impuls w srodku mnie, Ze szok nie potrafilam nad tym zapanowac oczywiscie juz go przeprosilam I nie zamierzam tego powtorzyc :-) @ dalej brak, mysle Ze poczekam do srody I wtedy zrobie test Jesli @ nie przyjdzie. Zreszta nie wspomnialam, Ze o pierwszej ciazy dowiedzialam Sie w 15 tyg Dopiero.

Odnośnik do komentarza

sisi888 ja sciagnelam sobie ta aplikacje "moje kalendarzyk" i w koncu wiem kiedy dokladnie moge miec owulacje. Teraz inaczej do tego podejde i tez zobaczymy :) A z tym plamieniem to ja tez tak mam. Byl czas gdzie to sie nigdy nie pojawialo, potem bylo juzbza kazdym razem. Teraz jest tak, ze dzien przed maksymalna @ pojawiaja sie brazowe plamki. Mysle ze tym nie powinnas sie przejmowac. Pelno kobiet tak ma :)

Ewcia7988 musisz wrzucic na luz. Domyslam sie jak bardzo jest to trudne, ale nie daj sie hormonom i nerwom ktore teraz w Tobie buzuja. Jak uwazasz, ze chcesz zaczekac do srody to zaczekaj, moze sie akurat udalo :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ewcia7988

Sis888 napewno w nastepnym cyklu Sie uda trzymam kciuki nie trac nadziei.
Ja to nie Wiem co mam zrobic schudlam, piersi wieksze, test negatywny a @ nadal nie ma. Od kilku miesiacy nie spozniala Sie nigdy Teraz drugi DZien brak. Myslicie, Ze test jeszcze by nie wykryl?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...