Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość nnusiak123

Mam różnie cykle, w zależności od miesiąca, żaden raczej nie przekracza 30 dni:) więc @ powinna być albo jutro albo pojutrze. Kupiłam testy pepino ponoć są dobre i tanie będziemy testować :) a jak @ przyjdzie beda na inne czasy.
Ewcia jakieś objawy u ciebie wystąpiły? :)

Odnośnik do komentarza
Gość ewcia7988

Piersi mnie bola, w glowie mi Sie kreci czesto w szczegolnosci Na silowni a NIGDY Tak nie mialam przedtem Bo cwicze 5 razy w tyg od roku czasu, biegunke mam nie wazne co zjem, schudlam a zawsze prZed okresem waga wzrastala, Na twarzy spoty pojawily Sie tydzien temu a normalnie mialam zawsze pierwszego dnia @ nie Wiem Bo w zeszlym miesiacu Sie nakrecalam a I Tak @ przyszla dni plodne mialam miedzy 6-10 czerwca, 9 czerwca poczulam takie dziwne uklucie, nie Wiem NIGDY wczesniej tego nie mialam. Trzymam kciuki Za Ciebie kochana xx

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a mam takie dosc inne pytanie. Kto pyta nie błądzi, a chciałabym wiedzieć jak to u Was jest. Po głębszym namysle stwierdziłam, że nigdy nie przyłożylismy się z mężem tak starannie do tego by coś w moim brzuszku się zagniezdzilo... powiedzcie mi proszę, jak się starałyscie? Czy kochacie się z partnerem codziennie? O różnych porach dnia, czy tylko jak pozwala Wam czas? Moj mąż pracuje do pózniejszych godzin, razem jemy obiado kolacje, potem myju myju i dopiero idziemy do łozeczka, a tam okazuje się czy mamy nastrój na igraszki czy też nie... Robicie jakieś przerwy między dniowe, czy za przeproszeniem jazda na calego codziennie o kazdej porze dnia i nocy? Niech wypowiedzą się Panie które planowaly i sie udalo i te, ktore nadal planują i jak to robią... ja jestem za glupia chyba :D

Odnośnik do komentarza
Gość JestemMama

Witam was zalozylam spirale miedziana 10 letnia,pani doktor uprzedzala mnie ze przez pierwsze 3-4 cykle moge miec bole oraz musze sie przygotowac ze miesiaczka bedzie bardziej obfita i dluzej bedzie trwala.Teraz to jest moj 3 cykl po zalozeniu jej.I pierwsze jak mowila pani doktor,wczoraj mialam dostac okres ale dzis pojawilo sie rano tylko lekkie plamienie i nic

Odnośnik do komentarza
Gość JestemMama

Wiecej,do tego niesamowity bol piersi i krzyza jak przy drugiej ciazy,wydaje mi sie to takie nieprawdopodobne ale jednak mozliwe jak przy kazdej antykoncepcji ze moglam zajsc w ciaze znacie jakis przypadek ciazy ze spirala?

Odnośnik do komentarza
Gość nnusiak123

Dziękuję Ewcia :) ja też trzymam kciuki i wierze, ze wszystko będzie dobrze u ciebie :) dziwię się, że nie można w UK zrobić bety
..:( trzeba być dobrej myśli i uzbroić się w cierpliwość :) który to twój cykl starań?
Dziewczyny miała któraś brązowy śluz na początku 3 tygodnia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...