Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam 21 lat, od 4 miesięcy współżyję, od 3 używam tabletek antykoncencyjnych (pierwsze 2 miesiące naraya, teraz belara).
Piszę z zapytaniem, ponieważ wystąpiły u mnie niepokojące objawy.
W sobotę skończył mi się planowany okres (był nieco mniej bolesny i krótszy niż zazwyczaj) jednak od niedzieli występują u mnie silne mdłości rano i wieczorem, kłujący ból jajników (dużo bardziej prawego), od wczoraj bardzo duża wrażliwość piersi oraz zawroty głowy. Takie dolegliwości nigdy dotąd u mnie nie występowały. W Internecie znalazłam informacje, iż mogą to być pierwsze objawy ciąży. Czy jest to możliwe po wystąpieniu okresu?
Pozdrawiam,
E.

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Dziewczynki my juz po kolejnej wizycie i usg. Jest źle ale nie beznadziejnie....
Jądra są w srodku nieprawidłowo zbudowane. Niestety oba dlatego ta produkcja plemników jest tak znikoma. Teraz dostał na 20 dni jakieś leki potem znowu posiew. Potem będzie stymulowany hormonami ponieważ przysadka mózgowa "nie wie" o ptoblemach jader i produkuje lh jak u zdrowego. Zwiększą testosteron i będziemy obserwować. Jest to niestety długotrwały proces. Może potrwać nawet rok.
Ale jest światełko w tunelu ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem teraz na poczatku 5 tygodnia i co prawda moje oczekiwania na ciąże trwały tylko jakies 12 dni ( trochę nieplanowana i szybko zweryfikowana) jednak czytałam wcześniej o objawach i chętnie sie swoimi podzielę. A zatem objawy czysto obiektywne - innych nie miałam, poranne pobudki na mocz nie mogłam wytrzymać do budzika ostatnie 5 dni przed zrobieniem testu. Kłujące jajniki, które nigdy mnie nie kłuły w żadnej sytuacji, przez całe moje zycie nie znałam tego bólu, spokojne wieczorne zasypianie ( zazwyczaj chodziłam spać późno bo jestem wieczorami rozbudzona) a tutaj 23 jak niemowlę mogłam zasnąć ostatnie kilka dni.
Test zrobiłam dzień przed wyliczoną miesiączką po południu, testem o czułości 10 mlu/ml i wyszła druga blada kreska, krew tego samego dnia 100 mlu/ml. Życzę wszystkim powodzenia w staraniach !

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny poradźcie miałam ostatnia miesiączkę 27.04 do dnia dzisiejszego czekam nie ukrywam ze staramy się o dzieko od jakiegoś czasu dziwnie się czuje mam mdłości i kuje mnie brzuch piersi tez są bolace czy to może być ciąża ciągle bym spala

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Dzieki dziewczynki :*
Zobaczymy jak bedzie reagowac na hormony, to bedzie dluuugi proces :( jakos wewnetrznie czuje, ze nic z tego nie bedzie.... ale to tylko tak pewnie bo PmS sie zbliza. Nie spróbujemy, nie przekonammy sie. A walczyc bedziemy:)

Odnośnik do komentarza


Witam was serdecznie, tak czytam sobie wasze historie i pomyślałam że może i ja zapytam ☺ jestem po pierwszym cyklu z clo. @ powinnam dostać dopiero za 9 dni oczywiście mam nadzieję że jednak nie przyjdzie ale od wczoraj mam straszne ból piersi i klucia w podbrzuszu i jakoś apetyt mi się zwiększył. Myślicie że może to coś oznaczać. Proszę o komentarz. Pozdrawiam was serdecznie

Odnośnik do komentarza

denerys mam nadzieje, że się uda bo moje starania trwają już dobre pół roku. Ale myślisz ze mogę zrobić teraz test i coś pokaże czy jednak zaczekać na termin @ ? Czasem wydaje mi się ze za szybko się nakrecam a potem załamka :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zrobiłam test nawet 3 jeden wyszedł pozytywnie ciągle nie dostałam miesiączki próbujemy codziennie nie wiem co z tego wyjdzie brzuch mnie boli tak jak na miesiączkę i piersi a raczej sutki nawet przy ubierania mnie bolą nie wiem czy iść juz do lekarza

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Sisi wiem coś o tym. Niby chcesz wyluzować, nie liczyć dni płodnych itp. i żeby wszystko było spontanicznie. No nie da się tak ;) Ale nie daj się zwariować niech to nie będzie nr 1. Trzeba wierzyć że się uda i działać a czasem i odpuścić. Psychika tez ma ogromne znaczenie. Także głowa do góry i wierzymy ze się uda :)

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Jak na złość ja mam tak jak już wiem że przez kolejny rok na pewno w ciąży nie będę to WSZĘDZIE widzę kobiety w ciąży. No wszedzie. W piątek byłam u fryzjera ja plus 3 ciężarne. No w łeb sobie strzelić tylko ;)

Odnośnik do komentarza

Martina83, sisi888 ja tez wszedzie widze babki w ciazy!! Kilka moich kolezanek w ciazy wlasnie jest, lub juz porodzilo w tym roku malenstwa. Kazda szczesliwa bo nawet czesc planowana a czesc nie i wszystko jest pieknie...a tu kwas... mialam mierzyc temperature - olalam to. Nie jestem w stanie codziennie mierzyc o tej samej porze. W sumie odechcialo mnie sie wszystkiego, taka zla jestem :/

Odnośnik do komentarza

nie jest latwo wyluzowac, tez to moge potwierdzic. No ale tez nie mozna dac sie zwariowac. Zycie toczy sie dalej I nie stoi w miejscu. Nie mozna zyc od poczatku do konca cyklu, wypatrujac objawow - I zawsze je znajdujac :P wiem sama po sobie, bo juz kilka razy mialam wszystkie objawy ciazy :P ale jakos dotarlo do mnie, ze nie mozna sie zafiksowac, bo mnie w psychiatryku w koncu zamkna. Nie bedzie wychodzilo przez jakis czas, trzeba sie przebadac, poszukac czy jest jakas przeszkoda. Ale mimo wszystko cieszyc sie zyciem :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

sisi888 juz jestem tu jakis czas i bardzo dziekuje! Eh u nas to trwa juz 4 lata.... formalnie tyle czasu sie nie zabezpieczamy, ale ja tez nie cisne meza o to. Nie poruszam tego tematu, po prostu korzystamy z milosci wtedy gdy mamy ochote i cieszymy sie soba. Ja przed trzy cykle szukalam objawow, tez mialam wszystkie mozliwe az nadszedl temu kres. Po prostu juz mnie sie nie chce...czekam cierpliwie na @ bedzie to bedzie...nie bedzie to cudownie. Ale w lipcu maz idzie na badania bo niby ze mna jest wszystko okej. Jednak planuje zmienic na lekarza, ktory typowo zajmuje sie takimi sprawami :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...