Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Jagoda proponuję jednak zrobić z samego rana, podobno stężenie lepsze rano. Teraz robiłam test w piątek, 4 dni przed @ i wyszła bardzo blada kreseczka, podkreślam blada i to po 10 minutach dopiero. Dodam, że robiłam test bo miałam jechać na narty wodne i iść na maraton fitness w weekend, więc wolałam sprawdzić. Podejrzewałam, że może jestem dlatego, że byłam w aquaparku, gdzie po kilku zjazdach na zjeżdżali zrobiło mi się niedobrze.

Reasumując zrób w sobotę z samego rana.

http://www.suwaczek.pl/cache/32a5239a22.png

Odnośnik do komentarza

Ja tym razem nie testuje, wstrzymam się do poniedziałku czy wtorku i wtedy się zobaczy :-)

Karline, witamy ponownie :-) :-)

Chillwood, dla pewności pojawiała test kilka dni później? Po 10 min na moim poprzednim teście też było widać zarys drugiej kreski, a tego samego dnia dostalam okresu....

Odnośnik do komentarza

Kochane, pomocy już sama nie wiem czy jutro będę mieć @ czy to objawy ciąży, niby wszystko jak przed @ ale trochę inaczej- staramy się z mężem 3 raz o dzidziusia... Za każdym razem jak przychodzi @ to płacze bo tak bardzo kocham dzieci i chciałabym już mieć pod serduszkiem swoje... :( Wiem, mam nie wariować, ale po prostu nie mogę przestać o tym myśleć.. każdy okres to dla mnie osobista porażka... I myśli mnie nachodzą okropne że być może nie moge mieć dzieci... niby byłam tyle razy u lekarza, wszystko zbadał i mówił że jest ok.. a tu ni.. czuję że zawodze męża... a może to on musi się dokładnie przebadać- już sama nie wiem co robić.. jestem młoda i dlaczego to takie trudne aby mieć dziecko... :(

Odnośnik do komentarza

dziewczyny! Okres przyszedł i to 4 dni za wcześnie! A niech go szlag.... ;-) no cóż, zostajecykl wrześniowy a potem komplet badań moich i partnera.

ewela, wiem jak to ciężko i wiele dziewczyn tu tak samo jak Ty co miesiąc przechodzi załamanie.

Najważniejsze żeby się nie załamywać. I myśleć pozytywnie. U mnie to już 7 cykl, bez żadnego efektu. Nie poddajemy się :-)

Odnośnik do komentarza

Martina, dziękuję za słowa otuchy. :) Mam nadzieję, że we wrześniu nam się uda, bo teraz to czuję że nic z tego, i będziemy mogły obydwie cieszyć się z bycia przyszłymi mamusiami! :) Oby Bóg się nad nami zlitował.. bo ciężko już tylko słyszeć od rodziców że by już chcieli dziadkami zostać, a że i mąż starszy ode mnie to żeby dzieci nie miały dziadka tylko ojca... :( troche przykro... Wszystkiego dobrego dla wszystkich forumowiczek i samych podwójnych kresek! :))))

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Jagoda- przez kilka dni bolał mnie tylko lewy jajnik,przez 3dni wieczorem jak sie położyłam do łóżka miałam mdłości,jakoś z 2 razy bolała mnie głowa-takie miałam objawy i wiedziałam,że coś sie dzieje bo nigdy tak nie miałam :) a że też poczytałam naten temat dużo to i wiedziałam,że to jes to,tylko czekałam bliżej okresu żeby zrobić test :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, jak tam u was? Jagodka, testowalas? Czy ktoś jeszcze w tym cyklu czeka na testowanie?
Muszę się z wami podzielić czymś bo nie wytrzymam :) dzisiaj podczas wizyty w toalecie zauważyłam trochę czerwonej świeżej krwi na papierze. Może to zagniezdzenie? Mam dokładnie 7 dni do @, wiec pasowałoby. Rano było też przytulanko wiec jest też możliwość ze to jakieś podrażnienie lub otarcie. Z tym ze jeszcze nigdy takie coś mi się nie zdarzyło. O dziwo, jestem dziwnie spokojna.. Zobaczymy co przyniesie tydzień :)
Życzę wam milej niedzieli dziewczynki!

Odnośnik do komentarza

Witam.Dziewczyny może coś doradzicie? jak było z Waszym testowaniem,czy mamjeszcze jakąś nadzieje? Staram się z narzeczonym o dziecko od 5 miesięcy. I nic. Teraz jest iskierka nadzieii. Może coś doradzicie. Cykle mam 29 - 33 dniowe. Ostatnie 5 miesięcy nawet regularnie co 31 dni. Cięzko nam trafić w dni płodne ze wzgędu na wyjazdy delegacyjne narzeczonego( w domu jest tylko na weekendy). Jednak ze względu na sierpniowy urlop narzeczonego straliśmy się o dzidzie cały sierpień co drugi - trzeci dzień. Ostatnią miesiączkę małam 24.07.2015 a dziś jest 01.09.2015 więc 39 dc. W zeszłym tygodniu bardzo bolały mnie piersi więc myśleliśmy że nic z tego nie wyjdzie, jednak ten ból był o wiele silniejszy niż zawsze, zwłaszcza w nocy i na wieczór bardzo bolały. Wczoraj delikatnie pobolewal mnie brzuch lecz bóle ustały. Dziś czyli 39 dc zrobiłam test z porannego pierwszego moczu ale wyszedł negatywny. Co mam o tym wszystkim myśleć? Dodam że nie mam żadnych stresów, jedynie te związane z upragnioną ciążą. Nie mam też żadnych problemów zdrowotnych. Pozdrawiam. Maja

Odnośnik do komentarza

Nie myślałam, że moge się tak zawieść... Powiedzcie dziewczyny co o tym sądzicie: okres miał przyjść 30 sierpnia, zawsze przychodził w punkt albo dzień wcześniej, i dzisiaj dostałam chyba okres... :( a naprawdę czułam że jest jakoś inaczej niż zwykle, bo tak strasznie mnie piersi bolały, były okropnie nabrzmiałe a także widac było wyraźnie niebieskie żyłki na piersiach- tego wcześniej też nie miałam... Miałam ciemniejsze obwódki i ciemniejsze przebarwienia na brodawkach, czego nigdy nie doświadczyłam do tego zmęczenie, senność chodziłam spać ostatnio po 20.00 z czego nawet mój mąż się śmiał że śpioch jestem coś ostatnio. Test zrobiłam strumieniowy wczoraj ale po południu- nie rano i wyszedł negatywny, może za wsześnie, nie wiem... i powiem Wam szczerze, że okres dzisiaj jest jakiś taki dziwny jasnoczerwony i nie obfity, podbrzusze mnie boli ale nie jakoś tak jak zawsze - troche lżej. Co myśłicie o czyms takim? Czy możliwe jest takie wczesne samoporonienie? Miałyście kiedys taka sytuację?

Odnośnik do komentarza

Murowana27 jak piszesz najdłuższy Twój cykl trwał 33 dni. Teraz przy 39 wychodzi 6 dni spóźnienia. W takim wypadku test powinien już wyjść pozytywny szczególnie taki z porannego moczu. Najwiarygodniej będzie jeśli zrobisz bete z krwi :)

Ewela24 czasem gdy za bardzo czegoś chcemy nasza psychika w "zmowie" - ciałem i organizmem powoduja ze mamy wszystkie możliwe objawy ciąży. Później jednak znów wychodzi na jaw, że nic z tego. Jeśli chodzi o poronienia to zawsze są możliwe. Kiedyś czytałam artykuł naukowy odnośnie statystyk zachodzenią w ciążę. Przeraziłam się jak niewielki odsetek zapłodnien powoduje faktyczną ciążę, a jak wiele z nich kończy się poronieniem (najczęściej w dniu spodziewanej miesiączki przez co kobieta nie zdaje sobie o tym sprawy).
Ja cykl przed zajściem w ciążę miałam wszystkie możliwe objawy, byłam pewna, że jestem w ciąży. Z testem nie wytrzymałam do dnia @, zrobiłam 2 dni przed. Na początku nic nie byli widać, jednak po ok 3 min pojawiła się blada 2 kreseczka. Płakałam ze szczęścia jednak na 2 dzień powtórzyłam test i bardzo się zawiodłam 1 kreską. W dniu planowanej @ ona się pojawiła. Postanowiłam odpuścić, bo wiedziałam że wykończe się psychicznie. Poszłam do gin zbadać czy wszystko jest okej, okazało się ze jajeczko słabo rośnie. Wiedziałam, że w tym cyklu nic z tego. W dniu @ nic się nie działo. Nie miałam kompletnie żadnych objawów, ani ciążowych ani na okres. Po tygodniu spodnienia zrobiłam po południu test. Od razu pojawiły się 2 kreseczki, później przez kejne 3 dni były już coraz mocniejsze.
Zajście w ciążę przez kobietę, która bardzo tego pragnie jest cudem. Szczególnie jeśli tego dziecka równie mocno pragnie partner. Wtedy kobieta czuje się podwójnie naciskana i w chwili gdy pojawia się @ czuje, ze zawodzi nie tylko siebie ale i partnera. Naprawdę ważne jest to, aby myśleć pozytywnie i nie naciskać na samą siebie. Trzeba czasem dać sobie troszke czasu a wszystko się uda :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Cześć, nie było mnie chwilę, dużo obowiązków na głowie...
Tak więc dziewczyny testowałam w piątek rano - żadnego cienia, żadnej drugiej kreski, zresztą tego się spodziewałam. Fakt, kilka dni przed @, ale miałam ten test o czułości 10, który, jak czytałam, lubi wykryć dużo wcześniej. :) Żadnych objawów. Miałam dostać @ wczoraj/dziś ale no... nie ma. Nie boli brzuch (wczoraj jedynie ogromny skurcz żołądka, myślałam, że się przekręcę, ale i ojadłam się dużo :)) Piersi jakieś takie napuchnięte no i trochę bolesne. Ale pewnie zjawi się jutro, pojutrze. W sumie takie upały, wszystko się może przestawić.
Karline, to trzymamy kciuki!
Ewela24, powiem Ci, że wyczytałam gdzieś coś takiego: jeśli objawy 'typowo' ciążowe (typu ból piersi, senność) pojawiają się w 2giej fazie cyklu - mogą równie dobrze zwiastować @. Wydaje mi się, że to po prostu cykl troszkę inny niż wszystkie.
Martina, to teraz wrzesień na luzie znów spędzony na przyjemnościach :) Powodzenia!
Trzymajcie się, miłego dnia i dużo uśmiechu!

Odnośnik do komentarza

Witajcie, jestem tu nowa i jest to mój początek starania się o dzidzisia i proszę o rady:) odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, na koniec czerwca miałam ostatnią miesiączkę i od tamtej pory echo. W zeszłym tygodniu byłam u ginekologa, ponieważ mijał drugi miesiąc od ostatniej miesiączki, robiłam również test , ale wyszedł negatywny. U ginekologa również za wiele się nie dowiedziałam, zrobione miałam USG dopochwowe, zaobserwowano tylko "kropkę" która nie wiadomo czym jest (może ciąża, może początek miesiączki). W związku z tym że nie wiadomo co to jest, Pani ginekolog przepisała mi luteinę 50 którą mam podjęzykowo przyjmować raz dziennie po 2 tabletki. Powiedziała że jeżeli ta "kropka" to początek miesiączki powinnam ją dostać na dniach (pojecie "na dniach" to dla mnie 2-3dni a dziś będe brała 7 raz). Z drugiej strony czytałam na forach, że dziewczyny okres dostawały po odstawieniu luteiny (ja mam brać przez 10 dni) , więc powinnam uzbroić się w cierpliwość, co jest mega trudne ;) Chciałam zrobić test ale nie wiem czy ma to jakiś sens, jak myślicie mogę mieć nadzieje czy się niepotrzebnie nakręcam? Jeżeli chodzi o jakieś objawy to mam zawroty głowy - zdarzy się że codziennie (mogą być też spowodowane tą naszą falą upałów ostatnio), mdłości również też mi kilka razy dokuczyły (może to z nerwów, może przez luteinę). Jestem senna, nawet bardzo zdarzyło mi się spać prawie 12 godzin . Jeżeli chodzi o piersi to zmian nie zauważyłam, zapachy żadne mi nie przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, chyba macie rację ;) nie ma co od razu popadać w rozpacz- to jeszcze nie jest rok starań (po tym czasie już zacznę się martwić). No nic, widocznie tak miało być i powiem szczerze że dopiero jak okres spóźni mi się co najmniej tydzień to zrobię test i wszystko może wtedy będzie inaczej. A teraz cykl wrześniowy i moja 1 rocznica ślubu więc będziemy z mężem "świętować" :D i czekać na rocznicowy owoc naszej miłości :) Trzymajcie się i dzięki za wszelka pomoc - DZIĘKUJĘ! :) Na pewno Was jeszcze odwiedzę, bo strasznie miło tu na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Witam was, chciałam tylko napisać, że u mnie wciąż brak @... jedyny 'objaw' to fakt, ze od 2 godzin staram sie nie zwrocic sniadania. poza tym nic innego. I jestem totalnie spokojna, nie wiem dlaczego, zadnych nerwow.
Ewela, Nata, wyluzowanie i nie myslenie to chyba najlepszy sposob, w innym wypadku psychika by wysiadla po kilki cyklach. Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Będę testować, także trzymajcie kciuki. Pokazało mi się jednorazowo jakieś beżowe plamienie, ale bardzo mało. Nic mnie nie boli jak na @... w ciągu dnia tylko raz mnie zakłuło, ale to był taki dziwny, tępy ból. No i mi w żołądku dziwnie, tak jakbym była głodna ale jak chcę zjeść to nie dam rady. Chociaż to byc moze autosugestia. :-)

Odnośnik do komentarza

~Dag89 gratulacje z całego serduszka :) .
tez mam takie klucia ale wiem tez ze mam kolki :) zawsze jak zjem i zaczne szybciej chodzic to mnie dopada :) piersi to mnie bola czuje jakby były ciezki bola jakby od strony pachy no i brzuch jak na okres ale to od czasu do czasu dzis właśnie mnie zabolał w nocy az sie obudziłam i jedna rzecz ktora mnie zastanawia 31 była owulacja (wyliczenie z kalendarzyka) no i przytulanko dzień po owulacji na bieliźnie miałam kropki krwi niewiem pierwszy raz mi sie cos takiego zdażyło

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...