Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jagodka223

Czeeeesc, chwile mnie tu nie bylo, mialam spore zamieszanie. :)
Martinka, jak tam? :)
Michalina jak przezylas te upaly?
Karline86 dobre podejście, tez zaczęłam je stosować. Niech los zdecyduje, skoro wychodzi na to, ze samemu nie mozna :)
Aaniaaa zrob test, jak termin @ juz minął, objawy wyglądają na te ciążowe. Z tym, ze wspolzylas 4 dni po okresie z tego co zrozumialam, więc 4dc, dlatego byłoby to dość nietypowe zapłodnienie ze względu na to, ze są to dni 'teoretycznie' nieplodne,chyba ze masz.krótkie cykle i coś się też mogło przesunąć, tylko ze jesli byl to stosunek przerywany to szanse tez maleją. Zresztą, nie ma rzeczy niemożliwych. :) trzymam kciuki za pomyślny i satysfakcjonujący Cie wynik.
chyba moja owu sie zbliza bo jestem niesamowicie głodna. :)
Miłego dnia dziewczyny!

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Karline racja. Jeśli tak czujesz to pewnie nic na "wariata", a z czasem na każdego przyjdzie pora ;) poza tym najlepsze niespodzianki to te z "zaskoczenia".
Aaniaa z tymi objawami różnie bywa. Ja przez dwa cykle obserwujac siebie też miałam wszelkie objawy, które mogłyby świadczyć o ciąży, jednak teraz wiem że tylko to sobie wmawialam. Natomiast w cyklu, w którym zaszłam w ciążę nie miałam kompletnie żadnych objawów i bylam pewna, ze i tym razem sie nie udalo. Dlatego nie chce pisać Ci, "tak to na pewno objawy ciąży" bo uwierz mi Kochana, że różnie to jest. Zrób test i daj znać :)
Jagodka no heej :) Ja jakoś nie szczególnie zmeczylam się upalami. Oczywiście było gorąco, ale starałam się znajdować jakieś lekkie zajęcie, żeby skupić się na czym innym. Poza tym mój Maluszek nie bardzo lubi jak odpoczywam siedząc lub leżąc. Kopie dajac mi chyba do zrozumienia, że mam chodzić i go kołysac ;)
Martinka coś nam zamilkła ostatnio ;) Daj znać co u Ciebie? ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Czytam Was kochane, nadrabiam zaległości ... Praca, praca i praca :-\ przychodze do domu i padam. Teraz są TE DNI więc trzymajcie kciuki. My z partnerem bez spiny, przyjemnie napędzany wieczory ale nic na siłę :-)
Jestem z Wami myślami, ogarnę się i wrócę !

Odnośnik do komentarza

Hej, gratki dla wszystkich przeszłych mam co noszą już w brzuszkach małe fasolki:) ja @ powinnam dostać 9,08 zrobiłam 10,08 i 12,08 testy ale druga kreseczka była bardzo bledziuchna :/ praktycznie objawów brak tylko czasem boli dziwnie brzuch, jutro idę do lekarza, i pewnie dzisiejsza noc będzie nieprzespana, mam 32 lata i to byłby mój pierwszy bobas :)

Odnośnik do komentarza

Daba daj znać po wizycie, trzymamy kciuki!!!

Michalinka, to chyba wspaniałe uczucie czuć w sobie ruchy dziecka :)?

Jagodka ozyla ;-) podejście dobre, coma być to będzie, los zdecyduje. Pewnie ;-) musimy tylko mu pomagać w dni płodne hihihihi.

Buzka miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Hej :) no to chyba własnie tak jak piszesz i piszecie, różnie bywaz tymi objawami... ja nie zdązylam zrobić testu, dzisiaj dostalam @ także chyba nie było sensu :) a juz prawie pewna byłam, bo nigdy tak sie nie czułam przed okresem...

Gratuluje wszystkim przyszłym mamom :)

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Ozylam ozylam :) Martinka my chyba mamy zbiegnięte cykle, bo pamiętam, ze na @ czekalysmy w tym samym czasie i teraz obie mamy dni starań :) z tym, że moje starania skończyły się w niedziele, z powodu wyjazdu partnera, dlatgo w tym cyklu nawet nie mam raczej na co liczyć, chociaz tyle, ze mi nie odbije przed @ tak jak w ostatnim cyklu :P
Michalina to będzie aktywny maluszek :) Mamusia musi lulać już w brzuszku :)
Aaniaa, tak to jest z objawami. Jak sie mysli o ciazy, to jest cale spektrum objawow, a jak sie nie myśli, to nawet sie ich za bardzo nie zauwaza :D
Daba gratulujemy i czekamy na wieści :)

Odnośnik do komentarza

Martinka teraz w końcu czuję, że to nasze małe Żyjątko jest tam w środku, bo wcześniej tylko je widziałam, a teraz buszuje sobie ;) Teraz skupiam się na czekanie aż siostra urodzi. Termin miała na 18 i czekamy póki co. We wtorek była w szpitalu na KTG to jeszcze okazało się, że zrobił jej się torbiel przy wejściu do pochwy :/ nie wiem jak teraz będzie wyglądał jej poród...?
Jagodka niech fika koziołki póki ma miejsce, bo później juz będzie miał go coraz mniej ;)
Aaniaa no dokładnie tak to bywa z tymi objawami. Ale nie teraz to może następnym razem ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

hej wiecie co się stało zrobiłam dwa testy które pokazały ciąże po kilku dniach dostałam krwawienia od razu do lekarza poszłam który stwierdził brak ciąży i najlepsze było to że ja w żadnej ciąży nie byłam mimo tych dwóch testów pozytywnych już nigdy nie zrobię żadnego testu!!!

Odnośnik do komentarza

"Mogłaś być w ciąży, stracić ją i nie zdawać sobie z tego sprawy. To możliwe i częste, co potwierdzają ginekolodzy. Wiele ciąż ulega poronieniu jeszcze przed procesem implantacji, czyli zagnieżdżenia. Ma to miejsce w terminie spodziewanej miesiączki, więc wiele kobiet nie odróżnia krwawienia związanego z wczesnym poronieniem od typowej miesiączki."

"- Czasami oznaką ciąży jest tylko podwyższony poziom hormonu ciążowego i gdyby pacjentki w ogóle go nie oznaczyły, nie dowiedziałyby się o poronieniu. Tak wczesną stratę ciąży, kiedy wiadomo o niej tylko na podstawie oceny gonadotropiny kosmówkowej, określa się mianem poronienia biochemicznego. Wiele kobiet nie zdaje sobie zupełnie sprawy, że taka sytuacja u nich wystąpiła – tłumaczy Tomasz Olejniczak, ginekolog. "

"33-letnia Edyta, Polka mieszkająca w Londynie, ma już 10-letniego syna. – Spóźniała mi się miesiączka, byłam zaniepokojona i postanowiłam wykonać domowy test ciążowy. Pojawiły się dwie różowe kreski, więc się ucieszyłam, że mój syn będzie miał brata albo siostrę – opowiada.
Jednak jej radość była przedwczesna, ponieważ pół godziny później dostała okres. Od razu umówiła się na wizytę u ginekologa. – Lekarz stwierdził, że byłam w trzecim tygodniu ciąży. Pocieszał mnie, że to się zdarza wielu kobietom, ale nawet o tym nie wiedzą – dodaje."

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

mummyanja gratulacje ;) Byłaś już u gin czy jeszcze czekasz?
Ja teraz od kilku dni odczuwam takie ciągnięcie macicy jakby mi ktoś ją tam chciał wyciągnąć. Zapewne się rozciąga, żeby Bąbelek miał miejsce. Narazie fika koziołki, ale z czasem będzie coraz ciaśniej ;)
Agata ciężko powiedzieć jak to tam było z tymi testami. Właśnie w takich przypadkach widać, że gdy spóźnia się @ lepiej od razu robić bete z krwi niż testy domowe.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Czesc dziewczyny, co tam u was słychać? :) ja znowu zastanawiam się czy nie zrobić testu wcześniej, jakies 4-5 dni przed @, bo znowu powtarza mi się historia z weselem! Ale kompletnie nie czuję się jak na ciążę,objawów żadnych, jak normalny cykl, dlatego zastanawiam się czy jest sens w ogole testować.
Agata, dokładnie, pozytywny wynik chyba moze świadczyć o zaburzeniach hormonalnych.
Mummyanja- gratulacje!
Całusy i miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Czesc Jagodka. Ja też myslalam nad testem ale odpuscilam, i "funkcjonuje" normalnie. W weekend był zakrapiany grill, paintball i gokarty :-)
Objawów równiez zero jak u Ciebie niestety. Ja planowo okres mam dostać 31 sierpnia. A Ty? Podobnie jakoś.

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

I to jest chyba najlepszy sposób, zycie na luzie :) ja mam dostać @ 2go.
Jeszcze jedna rzecz mnie martwi. Dostalam ostatnio od lekarza tabletki, których, jak sie pozniej okazało, nie powinno stosować się w czasie ciąży. I troszkę się boje, ale nie chcę świrować, bo ze względu na wyjazd chłopa i tak jest mała szansa na ciążę, no ale jest... i nie wiem czy nie wstrzymać się z braniem az nie dostanę okresu. Wzięłam kilka sztuk, objawy które miałam ustapily, wiec z resztą może poczekam. Ale najlepiej to chyba nie panikowac na zapas :) moze w piątek zrobię test, tak dla świętego spokoju z tym weselem i lekami, chociaż i tak mala szansa zeby nawet jeśli cos jest, to wyszło kilka dni przed @... jak myślicie? Dobranoc :-)

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim :) czytam was na bieżąco i kibicuje :)
Jagodka ja bym zrobiła test, dla świętego spokoju. Najważniejsze to nie panikować..! W poprzednim cyklu kiedy myślalam ze zaciazylam to traktowalan się trochę jak jajko. Miałam wrócić do biegania ale bałam się ze może zaszkodze albo coś. Ale prawda jest taka ze jak zarodek ma się zagniezdzic to się zagniezdzic.. To później trzeba uważać, wiadomo, ale do terminu spodziewanej @ według mnie nie powinno się zmieniać dotychczasowego stylu życia i nie dać się zwariować :)
Ja w tym cyklu tez tylko myślę czy się udało, ale staram się wrzucić na luz :)
Miłego dnia, dziewczynki!
Ps. Kiedy testujecie?

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Jagodga223- ja test zrobiłam 4 dni przed@,była już widoczna druga kreseczke,nie taka mocna ale była,test powtórzyłam nastepnego dnia i sie nie myliłam :)
miałam kilka objawów tuż po zapłodnieniu,ale teraz nie bierze mnie nic :P

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Karline właśnie tak powinno być, co mi da traktowanie sie jak jajko skoro nie doszło do zapłodnienia? Tylko robienie sobie jakiejś zbednej nadzieji. Test pewnie zrobię, dla spokoju sumienia. Będę testować jutro albo w sobotę. :) a Ty? Chyba wolałabym w sobotę, bo to zawsze o dzień bliżej @. Myślicie ze gdybym zrobiła jutro po południu to wynik mógłby być wiarygodny?
Aleksandra a co czułas po zaplodnieniu? :P
mi się dzisiaj śniło ze okropnie bolały mnie piersi. Tak strasznie, ze az plakalam,.po czym się obudziłam z taką dziwną świadomością ze to od ciąży, ale wiedziałam ze to sen i po obudzeniu juz nie bolaly. :D
Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...