Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowa tak więc wszystkich bardzo serdecznie witam :) Obecnie jestem w 7 tygodniu
póki co najbardziej doskwierające są bóle piersi no i niestety od poniedziałku doszły mdłości, nie mogę myśleć o jedzeniu, jedyne co jeszcze jadam to zupy i nektarynki reszta nawet herbata po prostu mnie odrzuca... już nawet nie wiem co mam próbować jeść o porannym śniadaniu mogę tylko pomarzyć, po za tym póki co jest wszystko w porządku. A jak u Was dziewczyny to wygląda ? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdskjoucvrhlin.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny ja mam problem nie wiem jak zinterpretować testy jeden zrobiłam 9 dni temu i pojawiła się blada kreska ale po dłuższym czasie niż 5 min wczoraj zrobiłam drugi test w dniu spodziewanej @ i również pojawiła się blada kreska gdzieś po 3 min po czym zanikła i teraz niema po niej śladu dodam że narazie okresu brak

Odnośnik do komentarza

dodam tylko że czuję kucie w jajniku zazwyczaj prawym, bolą mnie plecy w dole, na piersiach mam bardziej widoczne żyły, krew z nosa mi leciała, ból w podbrzuszu i często chodzę do łazienki na sisiu, czy to możliwe objawy ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam Was
Ja już po kolejnym usg Maleństwo ma ponad 5 cm i jest strasznie ruchliwe cięzko było zrobić usg. Obecnie jestem w 11+4 czyli kończymy 3 miesiąc. Mdłości nie minęły i częściej wymiotuję najgorsze jest mycie zębów, jem mało a często jestem śpiąca i strasznie swędzą mnie brodawki i sutki. Od ostatniego usg przytyłam 4 gramy :P
Za tydzień umówieni jesteśmy na najważniejsze badania prenatalne.

monthly_2015_08/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_33873.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Ciąży co prawda stwierdzonej nie mam, ale od owulacji utrzymują się u mnie dziwne objawy. Bolą mnie piersi, zazwyczaj były to tylko sutki a całe piersi bolały około 5 dni przed okresem. Zamiast płodnego śluzu pojawił się mleczny, zbity, ale infekcji żadnej nie mam mimo, że odczuwam przez cały ten czas suchość w pochwie.Ból piersi utrzymuje się już od tygodnia, są mega ciężkie i całe boki obolałe, dodatkowo połączyło się to z ogólnym rozdrażnieniem, wybucham o pierdołę, straciłam zupełnie ochotę na seks, jest mi niedobrze jak myślę o zbliżeniu. Od 3 dni mierzę temperaturę i utrzymuje się powyżej 37 stopni. Węch mi się wyostrzył jak u psa tropiącego :) ale nie mdli mnie żadnej konkretny zapach. Dziwne to wszystko, dodam że nie uprawiałam seksu w okolicach owulacji, czy to możliwe bym była w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! JAk się miewacie przed weekendem? :)

Megi, gratulacje! Byłaś już u lekarza na pierwszej wizycie?
Agata, niestety nie zrobiłam w swoim życiu za wiele testów więc nie wiem jak to jest z tymi kreskami, ale bardziej doświadczone forumowiczki na pewno coś podpowiedzą.
Co do Twoich objawów to oczywiście mogą świadczyć o ciąży. Na Twoim miejscu powtórzyłabym test po dwóch dniach a w razie wątpliwosci poszła na badanie z krwi lub nawet od razu do lekarza, bo nawet jeżeli nie stwierdzi od razu ciąży, to zapewne skieruje na jakieś badania.
Sylwia, cudowne zdjęcie Maluszka :) To musi być niesamowite uczucie widzieć na ekranie małego człowieczka który mieszka sobie w brzuchu :)
Anika, Twoje objawy według mnie moga swiadczyć o ciąży, gdyż nawet jak nie było zbliżenia w okolicach wyliczonej owulacji, to mogła się ona przesunąć co często się zdarza, a kiedy masz termin kolejnej @??
Co do mnie, to czuję się... dziwnie! Jutro jadę na imprezę babską ;-) więc zrobię test rano (26dc/28).
Nie nastawiam sie jakoś, ale chcę mieć 'spokojne sumienie' gdy pozwolę sobie na drinka :)
W poniedziałek terminowo ma się pojawić @, wtedy zatestuję ponownie.
Powodzenia Dziewczyny i dawajcie znać jak u was! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Karline, koniecznie daj znać po testowaniu! ;-)

Michalinka, nie było mnie kilka dni i zapomniała pogratulować. Będziesz miała cudownego Synka :-) :-)

Jagodka, nie poddajemy się i staramy w następnym cyklu ( mamy chyba w tych samych dniach się starać ). Myślimy pozytywnie ;-)

Któraś się pytala - to był 5/6 cykl starania. Nie licze cyklu w czerwcu bo wtedy i kłótnia i wyjazd był :-) dalismy sobie jeszcze dwa cykle tj sierpień i wrzesień. Jak nic nie wyjdzie z ptzytulania to idziemy do mojego giną po poradę :-)

Odnośnik do komentarza

U mnie jedna kreska. Od wczoraj boli mnie podbrzusze, jest to lekki tępy ból, podobny jak na @ale jednak inny. Lekkie klucia, nic przeszkadzajacego. Równie dobrze może to Zwiastowac nadchodzącą @ jak i jakieś dolegliwości jelitowe, i nie nakręcam się ale obserwuje:) nie jestem pewna nawet czy gdyby nie te wzmożone obserwacje to czy coś bym zauważyła. poczekam z kolejnym testem do pn-wt. Miłego :)

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

Karline, czekamy na info po testowaniu ;-) też miałam w tym cyklu dziwne bóle w jednym jajniku. Już się martwiła, że to może jakąś infekcja, ale przyszła @ i bóle minęły.

Agata, zrób test z porannego moczu. Wynik będzie bardziej wiarygodny niż w ciągu dnia z rozcieńczonego już napojami moczu. Czekamy :-)

Odnośnik do komentarza

Martinka ja czuję się dobrze :) Upały są, ale nie doskwierają mi za bardzo. Jedynie szybciej się męczę bo w nocy nie mogę spac.i bolą mnie plecki.
Co do testów i znikajacych kresek... raz zrobiłam test 2 dni przed @. Na początku nic nie było a po jakiś 5 min. pojawiła się 2 blada kreseczka. Później znowu zniknęła. Miałam wtedy ogromną nadzieję, jednak po 2 dniach przyszła @ i tyle z tego było.
A Z interpretacja objawów trzeba uważać bo wiele z nich może świadczyć różnorodnych dolegliwościach- niekoniecznie o ciąży.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...