Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

hej jednak moja ciekawość była silniejsza niż wytrwałość:))) zrobiłam test i wyszedł pozytywny ty razem bez zanikających kreseczek i bardzo bladych są dwie i to bardzo widoczne jestem w ciąży:)))))))) teraz bedę prosić Boga żeby szczęśliwie ją donosić:)))

Odnośnik do komentarza

SylwiaJas gratuluję, to tak jak u mnie, ale ja o płci dowiedziałam się w 18 tyg i tak jeszcze wole upewnić się na kolejnych badaniach (teraz będą polowkowe) bo na prenatalnych często mylą płeć. Moja siostra tez po prenatalnych miała mieć chłopca, a później okazało się, że córcia :) Także lepiej z dystansem jeszcze do tego podchodzić :)
Agata jeszcze raz gratuluje. Teraz poczekaj do ok. 6 tyg i do gin leć.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Hej! jednym z pierwszych objawów ciąży było u mnie przez pare dni kręcenie w lewym jajniku,potem doszły nudności jak już kładłam sie wieczorem do łóżka,rano delikatnie pobolewało mnie podbrzusze.Głowa delikatnie bola i mam ogromnego lenia :) dzisiaj zrobiłam test i wyszedł pozytywny :) ale żeby to zobaczyć że naprawde jestem w ciązy musze poczekać do 12 tyg :/ ale i tak jest przeszczęśliwa :)

Odnośnik do komentarza

~Agata 28
No dobrze to ja poczekam jeszcze z tydz i dopiero się umówię mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze;))

Gratulacje!
Najlepiej isc ok.7/8 tyg bo mozna uniknac stresu zwiazanego z niebijacym serduszkiem czy pustym pecherzykiem :) u mnie pod koniec 5 tyg byl zarodek ale serce jeszcze nie bilo. Mozna w miedzyczasie badac bhcg co 2 lub 4 doby. Brac oczywiscie kw.foliowy. Ja dodatkowo zrobilam bad.poziomu progesteronu.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Teraz sporo dziewczyn bierze Duphaston (przy niedoborach progesteronu) na podtrzymanie ciazy. Ja, idac na pierwsza wizyte, chcialam miec info na ten temat- czy konieczne bedzie dodatkowe wspolaganie ciazy tabletkami. Progesteron mialam niski, jednak dalej w normie, ale i tak dostalam duphaston. O tym badaniu, nikt mi nie mowil, zrobilam na wlasna reke, zeby lekarz mogl od razu zobaczyc czy moj poziom progesteronu jest wystarczajacy:)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, mam problem, ostatni okres zaczal mi sie 18.07,wspolzylam jeszcze podczas okresu, ostatni raz 22.07,po ok tygodniu, dwoch zauwazylam ze pochwy wydobywa sie duzo bialo - przezroczystego sluzu ktory mial dziwny zapach, albo tak mi sie wydawalo. W tym samym czasie przez ok tydzien bolal mnie brzuch tak jakby w macicy, raz klul lewy raz prawy jajnik. Kiedy to sie skończyło zaczely bolec mnie piersi, myslalam ze to przed okresem ale do dzisiaj go nie mam, piersi bola juz ol dwoch tygodni i inaczej niz na okres i znacznie dłużej, wydaje mi sie ze sa twardsze na gorze i sutki bola tak jakby piekly :/ normalnie nie mam mdłości, niedobrze mi tylko jak jade autobusem, gdzie wcześniej tego nie mialam. Dodam ze kochalam sie bez zabezpieczenia, stosunek przerywany, a no i jakis czas temu bolaly mnie plecy na dole ale nie wiem czy to ma jakis zwiazek. Czy moge byc w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Zawsze, gdy współżyje się bez zabezpieczenia istnieje możliwość zajścia w ciążę. Najlepiej będzie jak po prostu zrobisz test ciążowy. Kiedy powinnaś dostać @? Jeśli już minał termin to wystarczy test domowego użytku, jeśli jeszcze nie to lepiej zrobić badanie z krwi. Dzięki temu będziesz miała pewność na czym "stoisz". Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny! dawno mnie nie bylo bo miałam ograniczony dostęp do internetu, ale zaglądałam czasami. Agata, gratulacje :) Dziewczynom już "zaciążonym" gratuluje wytrwałości podczas tych upałów (to chyba musi być udręka!).
Ja nie zdążylam zatestować bo przyszła @. U nas ciąża bylaby nieplanowana, a z racji hmmm jakby to określić, nieuregulowanej sytuacji (kobieta z przeszłoscią, mężczyzna po przejsciach) przyjęłam tą wiadomość z niewielką ulgą, co nie znaczy że jednocześnie nie czułam lekkiego zawodu, że to jednak nie teraz było mi pisane zostać mamą..
Będę was odwiedzać i wspierać :) Na razie nie będziemy się z partnerem starać aktywnie, mam cichą nadzieję że los zadecyduje sam :) Pozdrawiam was, dziewczyny i trzymam kciuki!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...