Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dzielne Kobietki :) wracam do Was po długiej przerwie. Po kilku nieudanych próbach jakoś straciłam motywacje do wpisów i w ogóle, ale teraz znowu czuje, że coś się zmieniło. Chyba, że znowu sobie wmawiam, sama juz nie wiem. Otóż od 3 dni nieustannie bolą mnie piersi, są większe i jedrniejsze, przy moich groszkach to znacząca różnica ;) na @ owszem czasami miałam takie bóle ale nigdy tak długo sie nie utrzymywały. Dodatkowo na 6 dni przed planowaną @ nie boli mnie brzuch tak jak zwylke, tylko czasem czuje takie gorąco w podbrzuszu. Dodam, że kochałam się z M. 2 dni przed ovu i w dzien ovu więc może się udało. Jak myślicie? Innych objawów nie mam. Będe wdzięczna za wasze sugestie :) pozdrawiam cieplutko i życzę wytrwałości w staraniach :)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki :-* czytam Was tylko czasu brak na konwersację, nadrobie za kilka dni ;-) my postawilismy w tym cyklu na testy owu ( pierwszy raz) bo okres mi się przesunął o 4 dni i chce kontrolować sytuacje... Zobaczymy jak co miesiąc :-)

Michalinka, jak się czujesz???
Ewela, damy radę !
Jagodka testowała ????

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Czesc dziewczyny, przepraszam, ze nie dałam znać od razu ale ostatnio nie miałam nawet 10 minut żeby spokojnie usiąść. No więc w piątek bylam przeszczesliwa, zadnych objawów na @, żadnego bólu brzucha. Juz tak się cieszyłam, ze szanse na dwie kreseczki są co raz większe... w piątek rano od razu poleciałam do toalety, jedna kreska...i za 2 minuty okres. Ja nie wiem, czy to psychika tak działa, ale już wiem, ze najlepszą antykoncepcją jest chcieć mieć dziecko. :( jak nie planowałam maluszka, to 3 tygodnie 'starań' (z pominięciem teoretycznych dni plodnych) i dwie kreski.
W każdym razie chyba koniec myślenia czy się w tym cyklu uda czy nie... niech będzie kiedy ma byc.

Odnośnik do komentarza

Jagodka echh... widzisz jakieś dziwne to wszystko. Wyglada na to, ze jezeli ktos nie stara sie o maluszka to ma większe szanse, żeby go mieć...? Chyba nigdy tego nie zrozumiem :( Ale dalej wytrwale trzymam kciuki! :*
Martinka u mnie wszystko w porządku. Tydzień temu byliśmy u lekarza. Maluszek waży 415g i rośnie zdrowo. Pokazał nam się ładnie w 4d i wszyscy mówią, że cały tatuś ;) To już 5 miesiąc. W przyszłym tyg przeprowadzamy się na swoje to już całkiem zleci nam kolejnych kilka tygodni.
Co do testów owu moja koleżanka właśnie dzięki nim zaszła w ciążę także trzymam kciuki ✊✊ :*
Monita no to oby się udało tym razem :) Poczekajmy te kilka dni i liczę na dobre wieści.

Buziaki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~Monita_24 kochana mocno trzymam kciuki wychodzi na to ze w tym samym czasie testujemy :) :) :) ja od ponad tygodnia mam bole piersi temka 37-37.1 podbrzusze boli jak na okres ktorego mam nadzie ze nie bedzie

~Martina83 juz u wielu osob słyszałam ze dzieki testom im sie udało wiec wierze ze sie uda :)

~Jagodka223 prosze kochana nie trac nadzieji to ona nas napedza zobaczysz uda Ci sie :)

MichalinaMadralina gratulacje kochana dbaj o was i szczesliwego rozwiazania :)

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Jagodka też tak miałam przedostatnim razem, @ spóźniała mi się 5 dni więc byłam na 100% pewna, że to już, poczym po zrobieniu testu ni stąd ni zowąd się pojawiła. Troche to dziwne wszystko, no ale najwyraźniej nie była to jeszcze moja kolej:)

Odnośnik do komentarza

Nata mi się od paru dni temp utrzymuje powyżej 37,4. Dodatkowo dzisiaj bolała mnie głowa w ciągu dni. Też mam lekkie bóle podbrzusza, równie dobrze mogą wskazywać na @. Będe testować w najbliższą sobote, więc zobaczymy, ale cyce dalej mnie bolą ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Michalina to super, że z maluszkiem wszystko w porządku! :) niech rośnie jak na drożdżach :) widzę, że nie tylko ja będę miała teraz bałagan z przeprowadzką 'na swoje'. Wszystko już przygotowane i spakowane?
Nata i Monita, trzymam kciuki! to, że boli na okres, to boleć może, póki nie ma wyraźnego okresu, nie ma się co martwić, jeszcze wszystko może się stać :)
Dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, trzymam za wszystkie kciuki !
Michalinka, super że z dzidzia wszystko dobrze :-) cudowne uczucie zobaczyć bobasa w brzuchu :-)

U mnie 13 DC i test na owu jeszcze nic nie wskazał ( robię od 5 dni, bo dostalam okresu o 4 dni za wcześnie i myslalam, że owu też się przesunie. A jednak nie. ) nie do końca wierze tym testom, więc i tak robimy swoje przy okazji ;-)

Mam nadzieję, zete testy pomogą, też mam znajome które zaszły po wyznaczeniu owu testami. Ale zdaje się, że Michalina robiła kilka razy, a zaszła w cyklu bez testowania później? Zobaczymy :-)

Super, że obie idziecie na swoje. My pewnie jeszcze rok, dwa w wynajmowanym.

Odnośnik do komentarza

moje objawy:
- cykl 26 dni, owu wg wyliczen 28.08
- przytulanie 23,24,25,28,30.08
- 11-12 (wczoraj i dzis w nocy) dzien po owu plamienie bruntane + 2 nitki żywej krwi
- bóle w dole brzucha + lewy jajnik
- bóle głowy od niemal tyg
- bóle piersi
- kłucie w brzuchu
- temp: przed owu spadek do 36,4 potem 36,7 od wczoraj 37
- planowany @ 09.09
- test z wczoraj negatywny - tak wiem, za wczesnie ale za mną 1 ciąża z poronieniem i test poz wyszedł mi na 3 doby przed planowaną @
genralnie objawy jakby wskazywały na powodzenie + pokrywają sie w czasie z tymi z 1 ciazy. Jesli jednak to tylko moja autosugestia to odpuszczam, idzie zwariowac z tymi temp., objawami itd. Najdalej jutro powinnam odczuwac bol jak na @. Oby więc do piątku. Trzymajcie prosze kciuki. dzieki

Odnośnik do komentarza

Jagodka my czekamy juz jak na zbawienie. Najpóźniej w przyszłym tyg się przeprowadzamy, a tymczasem już pół pokoju mam zastawionych kartonami. Oboje z P. nie możemy się już doczekać ;)
Martinka prawda. Ja 2 cykle próbowałam z testami lecz w pierwszym za późno się za nie zabrałam, a drugi to widocznie nie był jeszcze ten czas ;) A teraz nie mogę się juz doczekać kiedy mojego Maluszka zobaczę i wezmę na raczki ❤
xx2 racja, ja też już przed każdą @ przekopywałam różne fora internetowe z objawami i doszukiwalam się ich u siebie.
Trzymam kciuki za Was Dziewczynki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...