Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

A ją okresu w sumie nie dostałam, ale nastrój bojowy i czuje się opuchnieta... Czyli zbliża się @ :( a wczoraj już liczyłam na dwie kreski. Nawet testować nie będę bo czuje bardzo zbliżający się okres wrrr. No cóż, to widocznie znów nie ten czas ;)

Odnośnik do komentarza

Jagodka 223.Tak mówisz już kilka razy tak miałam że po czasie się pokazywała druga kreska blada a pożniej @ narazie nie chcę sobie robić zbyt dużych nadziei ale co chwila chodzę do łazienki już 8 dzień mi się spóznia @ chodz w zeszłym mies o 10 dni się spozniła ale co pół roku ja tak mam, ale żeby 2 mies z kolji tak mi się jeszcze nie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Martina83, zdecydowalas się na badania po tym cyklu? I jak samopoczucie, zdrowiejesz?
Ona23, w sumie lepiej byc mile zaskoczonym niz niemile rozczarowanym, ale czytalam o przypadkach gdzie kobitki po czasie zauwazyly ze jest druga blada druga kreska i jednak okazywalo sie ze to ciąża... w sumie moze zalezec tez od testu, na niektórych ponoć lubi pojawić sie jakies przebarwienie w miejscu drugiej kreski np po 2h... chociaz mi sie to nigdy nie zdazylo :P
Trzymajcie za mnie kciuki, jeszcze 7 dni do @ ale zaczynam juz siedzieć jak na szpilkach. W sumie juz nawet nie chodzi o to, jaki będzie wynik, tylko zeby po prostu wiedzieć. :-)

Odnośnik do komentarza

Jagodka 223 Trzymam mocno kciuki:) wiem ta niepewność jest najgorsza też już bym chciała wiedzieć niż się martwić czy mogę wszystko robić czy nie. najbardziej mi nie pasuje to plamienie w dni prawdopodobne nie płodne mam nadzieję że może doszło do zagnieżdżenia jajeczka chociaż to mało prawdopodobne ale nadzieja jest mam nadzieję że jutro test wyjdzie pozytywny:)

Odnośnik do komentarza

hej. Jagodka to mogą być początki ciąży odczekaj jeszcze kilka dni i zrób test. Ja dziś zrobiłam z rana i pokazała się blada kreska ale też nie od razu ja niestety jeszcze z tydz muszę odczekać i zobaczyć jak wyjdzie test jeśli będzie to samo trzeba będzie się do lekarza wybrać.

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymalam i sprawdziła bo to już 3 dnien po terminie. Dupa, czyli cykl mi oszalał po prostu, w tamtym 5 dni za wcześnie, teraz stwierdził, że będzie później... Czas się zebrać w sobie i iść do gina po podstawowe badania. Dla mnie no i dla narzeczonego też oczywiście :-)

Jagodka, a to nie za wcześnie na takie objawy? Kiedy termin @?
Ja leże i zdycham dalej...

Michalinka, pochwal się w poniedziałek co pięknego widziałas :-)
Buziaki dla wszystkich :*

Odnośnik do komentarza

Ona23, a po jakim czasie pokazała się ta blada kreską? Bo jak po czasie z testu to lepiej się nie nakrecac niestety.
Ja po 5 min na dzisiejszym teście nie widziałam nawet cienia drugiej kreski. Pojawił się po ok 20 min, ale to już wynik nie prawdziwy. Wyrzuciłam szybko do kosza żeby nie wariowac ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Czesc dziewczyny :)
No właśnie wydaje mi sie, ze na mdłości i wymioty to trochę za szybko, bo.to.było równy tydzień przed @. Chyba, że to jakiś objaw zagniezdzania, nie wiem :/ e tam,zobaczymy co będzie, w piątek planowo @ :) od kilku dni tylko boli mnie brzuch jak na małpe, więc ciekawa.jestem kiedy się pojawi.
Madzi123 wydaje mi się, ze 4 dni po @ juz by pokazalo, ale moze jak hcg wolno przyrasta to i dopiero tydzien po @ moze wyjść. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Czytam was i kibicuje każdej z osobna! W tym cyklu o dziwo mniej się nakręcam. Ale nie mogę powiedzieć że wcale...

Jagodka ja też mam dostać @ w pt. Wiec czekamy razem :) u mnie z objawów tu pobolewanie podbrzusza, ci może świadczyć o wszystkim i o niczym.

Jedyna różnica do poprzednich cykli jest taka ze piersi w ogóle mnie nie bolą, a normalnie bolą juz jakiś tydzień przed @.

No to czekamy... Trzymajcie kciuki żeby się udało

Pozdrawiam was wszystkie cieplutko!

Odnośnik do komentarza

No i okres dopadl i mnie :( 5 dni po terminie. Pewnie dlatego ze tak sie denerwowalam i nakrecilam ze mi sie uda i beda te 2 kreseczki. Podsumowujac. Po owulacji mialam wrazenie ze sie udalo chyba mialam wszystkie objawy ciazy :p mysle ze to wina nastawienia. Tak chcialam zeby sie udalo. Wyszukiwalam objawow, czytalam na forach o objawach i rzeczywiscie wszystkie widzialam u siebie. Bylam pewna ze to ciaza. A widac organizm i intuicja czasami zawodzi. W pierwsza ciaze jak zaszlam nie czulam nic co by na to wskazywalo ze jestem w ciazy. Zadnych zmian, czulam sie normalnie i dopiwro jak tydz mi sie okres spoznial to bylam zdziwniona i test zrobilam i byly 2 kreski. Tak wiec im wiecej sie cchyba mysli i tym tym gorzej. Nakrecilam sie w tym cyklu bardzo i tu niestety rozczarowanie. Oczywiscie nie zalamuje sie ale myslalam ze sie udalo. No nic dziewczyny :) teraz czekam na jakies dobre wiesci od Was!!! Nie dajcie sie zwariowac jak ja. Zyjcie terazniejszoscia a co bedzie to bedzie i tak nie mamy wplywu na to czy sie uda czy nie uda. Trzymam mocno kciuki :-D

Odnośnik do komentarza

Jagodka, ja mam postanowienie żeby nie testować do dnia spodziewanej @. Moje cykle są 27/28 dniowe, a w pt to będzie 27 dc.
Ogólnie to chciałabym wytrzymać do sb, czyli 28dc, ale wiem, że różnie to może ze mną być... Ostatio też chciałam wytrzymac i testowałam wcześniej :/

Ja miałam i mam też inne objawy, ale wolę nie przypisywac ich ewentualnej ciąży, bo to mnie tylko bardziej nakręca, a tego nie chcę bo zderzenie z rzeczywistości gdy przychodzi @ jest bolesne...
Ale gdyby się udało to oczywiście podzielę się spostrzeżeniami.
Staram się nie wariowac i wychodzi mi lepiej niż ostatnio, daleko jednak od ideału :-)

A wy dziewczyny kiedy testujecie? Czytam na bieżąco ale niestety nie pamietam która jest w którym dniu cyklu, stąd moje pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Madzi123, nie widzialam wcześniej Twojego posta :/ przykro mi kochana, ale jak nie tym razem, to musi udać się następnym.
mi tez sie wydaje, ze skoro czuje bol podbrzusza, ze skoro wymiotowalam i czulam sie srednio, to jest trochę wymysł mojej psychiki. W pierwszej ciąży tez się czulam normalnie (tzn miałam objawy ale.kompletnie nie wiazalam ich z ciążą), a teraz od maja typowe objawy ciąży są a jakos dziecka od kilku miesięcy nie widać. Eh, siła podświadomości. :)
Trzymam za nas wszystkie kciuki. :)))

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Ostatni raz pisalam w styczniu i przez cały ten czas aż do teraz rozczarowania. Dzisiaj mija 7dzień jak spóźnia mi się @, czyli to ok. 22 dzień po owulacji. Piszę bo jak każda z nas zaczęłam dostrzegać zmiany tj.:ból kręgosłupa, zmęczenie, zimno, temperatura mierzona rano 37*C, mdłości. Zrobiłam test w dniu planowanej @, ale wyszedł negatywny. Wczoraj bylam zrobić bete i dzisiaj lub jutro będę miała wyniki. Liczę na szczęście w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
My juz po wizycie. Synuś jak malowany :) Wszystko w porządku, jedynie wyniki krwi mogły by być lepsze dlatego muszę brać żelazo i magnez.

Ona23 i jak tam? :) Robiłaś jeszcze test?

Madzi123 przykro mi :( ech czasem psychika powoduje opóźnienie okresu, bo tak bardzo chcemy żeby nie przyszedł. Ale trzymaj się i nie załamuj! :*

Martinka jak u Ciebie? Coś nowego? :*

Jagodka, Karline trzymam mocno kciuki i czekam na wiadomość od Was :*

Brzoza koniecznie daj znać jak poznasz wyniki. Trzymam kciuki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

MichalinaMardalina no to super ze wszystko ok. Najwazniejsz ze dzidzia rozwija sie prawidlowo:) nie zapomnij dbac o siebie ;)
Dziekuje za wsparcie :*

Brzoza powodzenia!! Trzymamy kciuki i czekamy na wiesci :)

Jagodka223 no cos w tym jest ze jak sie czlowiek makreci to @ sie spoznia, objawy sie pojawiaja itd. ;) nie wiem czemu, ale jeszcze miesiac temu bylam przekonana ze jak sie postaram o dziecko to bedzie a widze ze to nie takie latwe... Pierwsze dziecko nie planowane, byl tylko 1 stosunek przerywany i zaszlam w ciaze , a tu mieciac staran i nic. Tak wiec to nie my decydujemy czy dzidzia bedzie ;) to juz jest chyba "gdzies" tam ustalone :):)

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodka223

Brzoza trzymamy kciuki, daj znać jak będziesz cos wiedziec :)
Michalina to super, ze z Maluszkiem wszystko w porządku! Dbaj o siebie i odpoczywaj :) dziękuję za kciuki. :* albo jeszcze nie, mam nadzieję ze podziekuje za pare dni ;)
Madzi123, o wyimaginowanych objawach to ja bym mogła książkę napisac. :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...