Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,chce Wam troszke pomóc i napisać moje objawy które mi towarzyszyły,wiem też,że każda z nas bedzie odczuwać to inaczej,ale u mnie było to tak....
Jeszcze dodam,że ciąża była planowana i tych objawów sie wyszukiwałam i każde zakłucie uważałam za objaw.
Już od 31 lipca zaczęliśmy sie starać,a 4 sierpnia leżąc wieczorem w łóżku kuło mnie tylko w lewym jajniku i tak przez 3 dni,rónież przez te dni i tez wieczorem jak już leżałam w łóżku mdliło mnie troszeczke.Potem raz bolała mnie głowa i jeszcze jak sie kochaliśmy 4 to chłopak mi powiedział,że byłam "luźna" :P
nie bez powodu bo ponoć wtedy szyjka macicy sie rozszerza itd.
Moja intuicja sie nie myliła :) robiłam testy jak szalona,ale uzbroiłam sie w cierpliwość i poczekałam chociaż do tych 4 dni przed @, no i pach,udało sie. :) teraz już jest 3,5miesiąca.
Mam nadzieje,że jakoś pomogłam i życze powodzenia i cierpliwości również :)

Odnośnik do komentarza

Pierwsze objawy - ból pleców, piersi i brzucha jak przed miesiączka, wiec myślałam że się w końcu zbliża, choć się spóźniala juz tydzień, lecz ze względu na moje PCO się tym nie przyjmowałam, a skoro objawy przed Miesiączkowe były to sądziłam, że się zaraz pojawi. Jednak test zrobiłam i to juz był 5 tydzien! ;) 3 tygodnie od zapłodnienia na teście dwie kreski! A chce wam powiedzieć ze robiłam test tydzień po zapłodnieniu i nie było dwóch, wiec te testy które niby wykrywają ciążę 6dni od zapłodnienia to pic na wodę. Teraz jest 9 tydzień i walczę z nudnosciami. Ból pleców, brzucha i piersi pozostał, a nawet się nasilil.

Odnośnik do komentarza
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx

Natalii00
~xxxxxxxxxxxx
Natalii00
i u mnie tez negatyw 12 dpo :(

a jak samopoczucie? na @? moje dziwne nadal. ale jesli przyjdzie jutro to i jutro moze sie odwrócic o 180st. czas ma nawet do sb....


szczerze to tak jak Twoje tez dziwne

27dc - temp 36.8 - SPADŁA :( czekam zatem na @ w przyszłym cyklu zastosuje metode - codziennie! wskazany co 2 - pudło.

Odnośnik do komentarza

Witam Was Dziewczyny :) u mnie dziwna sprawa, zamiast okresu tylko małe brązowe plamienia od wczoraj i tyle bez żadnych bulów brzucha czy piersi. Naczytałam się na różnych forach i tam piszą, że może wystąpić takie plamienie właśnie w dniu spodziewanej miesiączki jak w moim przypadu. Normalnie to już by mi się @ rozkręciła a tu nic, jeśli nadal tak będzie to jutro robie test:) trzymajta kciuki :) Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza

Hej dziewuszki.

U mnie niestety przyszła @ bardzo punktualnie. Ten cykl był inny ale przecież organizm to nie komputer i to logiczne ze odchylenia od normy będą się zdarzały.

Chyba potrzebne mi to było bo bardziej luzuje i nie napinam się tak już . W tym miesiącu wyjeżdżam na urlop . Będę już po owulacji wiec mam nadzieje ze szał oczekiwania w tym miesiącu mnie całkowicie ominie :) staram się myśleć pozytywnie i nie skupiać się od razu na tych najgorszych scenariuszach. I jest całkiem nieźle :)

Pozdrowionka dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza

Halo Dzieeczyny co tutaj tak pusto?;) jak tam się czujecie w te chłodne dni? U mnie @ nadal brak, ale są te niewielkie brązowe plamienia, troche boli mnie brzuch ale nie wiem czy to na @. Zastanawiam się kiedy zrobić drugi test, tamten był negatywny, może poczekam jeszcze dzień lub dwa zawsze to będzie bardziej wiarygodniejszy wynik jeśli to ciąża. Temp dzisiaj 37,4 więc wysoko, a i piersi mi się powiększyły, nie ekscytuje się tak bo w zeszłym cyklu wyszła lipa, a byłam prawie pewna, że to już. No nic poczekam jak się to wszystko potoczy. Trzymajcie się cieplutko ;)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny. Dołączam do grupy kobiet, ktore pragną miec dzidziusia ;) razem z partnerem staramy się juz 4 miesiąc i nic :( oboje bardzo tego pragniemy. @ miałam 2 sierpnia a pozniej dopiero 16 października , wiec była ona po 45 dniach dopiero :( myślałam, ze to juz ten czas aczkolwiek 4 testy wykazały jedna kreseczkę i pokazala sie @. Od kilku dni czuje, ze pobolewa mnie brzuch, mam spuchnięte piersi, mega apetyt i mega humorki jak przed miesiączka a to dopiero 20 dni minęło od ostatniej :/ wiec nie wiem o co chodzi ale strasznie nieregularnie u mnie ostatnio... 3 dni temu po stosunku miałam plamkę krwi na wkładce ... Nie wiem juz co myślec .. Bardzo chciałabym byc mamą i boli mnie kiedy patrzę na negatywne testy :( ostatnio znajoma pielęgniarka poleciła zeby po stosunku nie myć sie tylko isc z 'tym' spac , kąpiąc sie dopiero nad ranem i tak tez robie od 20 dni ;) co o tym myślicie? pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki zeby Wam sie udało! :)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie
jestem studentką ostatniego roku na Uniwersytecie Pedagogicznym. W przyszłym roku będę broniła pracy magisterskiej, Bardzo proszę o pomoc Panie, które są aktualnie w ciąży, aby zechciały wypełnić ankietę. Nie zabierze ona dużo czasu, a wyniki posłużą mi jedynie do ogólnych wniosków. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/203071/wiedza-kobiet-w-ciazy-o-wczesnym-wspomaganiu-rozwoju-dziecka.html

Odnośnik do komentarza

Nata 401 spokojnie. Wszystko jest w porządku. Brzuch będzie Cię bolal moze nie codziennie, ale dokucza to cała ciążę. Gdy bił jest silniejszy niż taki jak na @ wtedy koniecznie trzeba wziąć Nospe. Mój lekarz kazał mi brać 2 tabletki nawet do 3 razy dziennie, aby rozluźnić mięśnie macicy. Nospa jest całkowicie bezpieczna, a pomaga uniknąć nawet poronienia.
Nie bój się i myśl pozytywnie bo wszystkie Twoje odczucia i emocje wpływają na rozwój Malenstwa ;)

Paris ja również stosowałam podobna metodę pójścia spać zaraz po bez dodatkowej kapieli i codzienne "przytulanie" w okolicach dni płodnych. Mi się udało i z całych sił trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie pozostałe starające się o Bobaska dziewczyny :*

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to jest mój dzisiejszy test co prawda nie z porannego moczu ale wyszła taka bladziutka kreseczka. Jednak powiem Wam, że wcale się nie ciesze, martwią mnie te brązowe plamienia od wczoraj jest ich dość sporo i brzuch boli;/ troche się boje bo się naczytałam w necie na ten temat i niektórzy piszą, że tak się zaczynają poronienia. Boje się, dzisiaj jestem jeszcze w pracy ale jutro mam wolne i zapisuje się do gin. Niech coś poradzi póki nie jest za późno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...