Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Daria0428

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?

Rekomendowane odpowiedzi

MichalinaMadralina życze szczesliwego rozwiazania bedzie dobrze :*
~xxxxxxxxxxxxx i Natalii00 jeszcze czekamy dopoki @ nie ma jest nadzieja a mi sie sniło ze dom sobie budowaliśmy :D

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~xxxxxxxxxxxx
Natalii00
i u mnie tez negatyw 12 dpo :(

a jak samopoczucie? na @? moje dziwne nadal. ale jesli przyjdzie jutro to i jutro moze sie odwrócic o 180st. czas ma nawet do sb....

szczerze to tak jak Twoje tez dziwne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monita_24

Dziewczyny chyba mi się @ zaczyna, bo zobaczyłam brązowe plamy na wkładce:/ a brzuch nadal nie boli, chyba że się będzie powoli rozkręcać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olllla

Cześć dziewczyny,chce Wam troszke pomóc i napisać moje objawy które mi towarzyszyły,wiem też,że każda z nas bedzie odczuwać to inaczej,ale u mnie było to tak....
Jeszcze dodam,że ciąża była planowana i tych objawów sie wyszukiwałam i każde zakłucie uważałam za objaw.
Już od 31 lipca zaczęliśmy sie starać,a 4 sierpnia leżąc wieczorem w łóżku kuło mnie tylko w lewym jajniku i tak przez 3 dni,rónież przez te dni i tez wieczorem jak już leżałam w łóżku mdliło mnie troszeczke.Potem raz bolała mnie głowa i jeszcze jak sie kochaliśmy 4 to chłopak mi powiedział,że byłam "luźna" :P
nie bez powodu bo ponoć wtedy szyjka macicy sie rozszerza itd.
Moja intuicja sie nie myliła :) robiłam testy jak szalona,ale uzbroiłam sie w cierpliwość i poczekałam chociaż do tych 4 dni przed @, no i pach,udało sie. :) teraz już jest 3,5miesiąca.
Mam nadzieje,że jakoś pomogłam i życze powodzenia i cierpliwości również :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kurkanela

Pierwsze objawy - ból pleców, piersi i brzucha jak przed miesiączka, wiec myślałam że się w końcu zbliża, choć się spóźniala juz tydzień, lecz ze względu na moje PCO się tym nie przyjmowałam, a skoro objawy przed Miesiączkowe były to sądziłam, że się zaraz pojawi. Jednak test zrobiłam i to juz był 5 tydzien! ;) 3 tygodnie od zapłodnienia na teście dwie kreski! A chce wam powiedzieć ze robiłam test tydzień po zapłodnieniu i nie było dwóch, wiec te testy które niby wykrywają ciążę 6dni od zapłodnienia to pic na wodę. Teraz jest 9 tydzień i walczę z nudnosciami. Ból pleców, brzucha i piersi pozostał, a nawet się nasilil.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx

Natalii00
~xxxxxxxxxxxx
Natalii00
i u mnie tez negatyw 12 dpo :(

a jak samopoczucie? na @? moje dziwne nadal. ale jesli przyjdzie jutro to i jutro moze sie odwrócic o 180st. czas ma nawet do sb....

szczerze to tak jak Twoje tez dziwne

27dc - temp 36.8 - SPADŁA :( czekam zatem na @ w przyszłym cyklu zastosuje metode - codziennie! wskazany co 2 - pudło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monita_24

Witam Was Dziewczyny :) u mnie dziwna sprawa, zamiast okresu tylko małe brązowe plamienia od wczoraj i tyle bez żadnych bulów brzucha czy piersi. Naczytałam się na różnych forach i tam piszą, że może wystąpić takie plamienie właśnie w dniu spodziewanej miesiączki jak w moim przypadu. Normalnie to już by mi się @ rozkręciła a tu nic, jeśli nadal tak będzie to jutro robie test:) trzymajta kciuki :) Pozdrawiam :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxxxxxxxxx

Lekkie brązowe plamienie sie zaczelo. Jakby plodny śluz zabarwiony. W brzuchu bulgocze. Dopóki sie nie rozkręci ciągle mam nadzie-glupia babska psychika!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~xxxxxxxxxx
Lekkie brązowe plamienie sie zaczelo. Jakby plodny śluz zabarwiony. W brzuchu bulgocze. Dopóki sie nie rozkręci ciągle mam nadzie-glupia babska psychika!

u mnie narazie cisza brzuch tez przestal bolec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewuszki.

U mnie niestety przyszła @ bardzo punktualnie. Ten cykl był inny ale przecież organizm to nie komputer i to logiczne ze odchylenia od normy będą się zdarzały.

Chyba potrzebne mi to było bo bardziej luzuje i nie napinam się tak już . W tym miesiącu wyjeżdżam na urlop . Będę już po owulacji wiec mam nadzieje ze szał oczekiwania w tym miesiącu mnie całkowicie ominie :) staram się myśleć pozytywnie i nie skupiać się od razu na tych najgorszych scenariuszach. I jest całkiem nieźle :)

Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monita_24

@ brak, plamienia już ustały a test negatywny:/ no nic jeśli @ nie przyjdzie to powtórze test w niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxxxxxxxxxxxx

u mnie: @ brak, plamien brak, brzuch jednak zaczął boleć jak na @ i temp nadal nizej 36,8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxxxxxxxxxxxxx

Jest@. Takze koniec paranoi: mierzenia temp itp bzdur. Tak to sie faktycznie w ciaze nie zachodzie. Ma byc kurde z miłości a nie mechanicznie. Amen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monita_24

Halo Dzieeczyny co tutaj tak pusto?;) jak tam się czujecie w te chłodne dni? U mnie @ nadal brak, ale są te niewielkie brązowe plamienia, troche boli mnie brzuch ale nie wiem czy to na @. Zastanawiam się kiedy zrobić drugi test, tamten był negatywny, może poczekam jeszcze dzień lub dwa zawsze to będzie bardziej wiarygodniejszy wynik jeśli to ciąża. Temp dzisiaj 37,4 więc wysoko, a i piersi mi się powiększyły, nie ekscytuje się tak bo w zeszłym cyklu wyszła lipa, a byłam prawie pewna, że to już. No nic poczekam jak się to wszystko potoczy. Trzymajcie się cieplutko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paris

Hej Dziewczyny. Dołączam do grupy kobiet, ktore pragną miec dzidziusia ;) razem z partnerem staramy się juz 4 miesiąc i nic :( oboje bardzo tego pragniemy. @ miałam 2 sierpnia a pozniej dopiero 16 października , wiec była ona po 45 dniach dopiero :( myślałam, ze to juz ten czas aczkolwiek 4 testy wykazały jedna kreseczkę i pokazala sie @. Od kilku dni czuje, ze pobolewa mnie brzuch, mam spuchnięte piersi, mega apetyt i mega humorki jak przed miesiączka a to dopiero 20 dni minęło od ostatniej :/ wiec nie wiem o co chodzi ale strasznie nieregularnie u mnie ostatnio... 3 dni temu po stosunku miałam plamkę krwi na wkładce ... Nie wiem juz co myślec .. Bardzo chciałabym byc mamą i boli mnie kiedy patrzę na negatywne testy :( ostatnio znajoma pielęgniarka poleciła zeby po stosunku nie myć sie tylko isc z 'tym' spac , kąpiąc sie dopiero nad ranem i tak tez robie od 20 dni ;) co o tym myślicie? pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki zeby Wam sie udało! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia05

Witam serdecznie
jestem studentką ostatniego roku na Uniwersytecie Pedagogicznym. W przyszłym roku będę broniła pracy magisterskiej, Bardzo proszę o pomoc Panie, które są aktualnie w ciąży, aby zechciały wypełnić ankietę. Nie zabierze ona dużo czasu, a wyniki posłużą mi jedynie do ogólnych wniosków. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/203071/wiedza-kobiet-w-ciazy-o-wczesnym-wspomaganiu-rozwoju-dziecka.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pariszapraszamy do tematu "czekające na 2 kreseczki" :) tam się wspieramy i dzielimy radościami i smutkami oraz wspieramy w staraniach o upragnione potomstwo :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8djl2kxjuj.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e4lq1m8g1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam dziewczynki u mnie wszystko ok troche brzuch mnie od czasu do czasu zaboli i boje sie ze cos jest nie tak wizyte pierwsza mam 21. caly czas sledze co u was i wierze ze napewno Wam sie uda jak nie teraz to w nastepnym cyklu czekam na dobre wiesci :*

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx

Nata - jesli cokolwiek cie niepokoi idz do szpitala na pogotowie. Wiem co mowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nata 401 spokojnie. Wszystko jest w porządku. Brzuch będzie Cię bolal moze nie codziennie, ale dokucza to cała ciążę. Gdy bił jest silniejszy niż taki jak na @ wtedy koniecznie trzeba wziąć Nospe. Mój lekarz kazał mi brać 2 tabletki nawet do 3 razy dziennie, aby rozluźnić mięśnie macicy. Nospa jest całkowicie bezpieczna, a pomaga uniknąć nawet poronienia.
Nie bój się i myśl pozytywnie bo wszystkie Twoje odczucia i emocje wpływają na rozwój Malenstwa ;)

Paris ja również stosowałam podobna metodę pójścia spać zaraz po bez dodatkowej kapieli i codzienne "przytulanie" w okolicach dni płodnych. Mi się udało i z całych sił trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie pozostałe starające się o Bobaska dziewczyny :*

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...