Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez nie bylo latwo.... najpierw staranki potem nadzieja, potem rozczarowanie ze znowy sie nie udalo,, smutek, zal, mysli ze cos nie tak, kilka dni zalamki i tak co miesiac, ale nigdy nie tracilam nadziei......
Teraz pauza a jak znow zaczniemy staranki to mysle ze szybko sie uda:)
Pozytywne nastawienie jest najwazniejsze:) czego wam i sobie mnostwo zycze:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

zetakasia, mnie tez ciężko, tym bardziej że podobnie jak ty mam juz dzieci więc trudno jakoś na samą myśl ze wcześniej tak a teraz nie? ale ja tez nie straciłam i nie tracę nadziei bo właściwie co mi pozostało? albo będzie albo i ten miesiąc znów nie jednak wiem że próbując zawsze jest szansa! Damy radę, jesteśmy w podobnej sytuacji, nie możemy stracić sił na dołowanie się, nie ma takiej opcji, ja myślę że jeśli nie ten cykl to następny nas mile zaskoczy, zobaczysz!! GŁOWA DO GÓRY, POKAŻMY ŚWIATU ŻE NIE TAKIE ROZTERKI NAM TRUDNE, W GRUPIE SIŁA WIĘC MÓW DO NAS CO CIĘ TRAPI JAK NAJCZĘŚCIEJ, prawda dziewczyny?!

Odnośnik do komentarza

Zetakasia - dobrze,że zgada już między Wami i spokojnie wszystko się poukłada :) .

Wiem dziewczynki ,ze tysiące myśli oplata czy się uda bo też przerabiałam ten temat jak każda z nas zresztą ale jak patrze z perspektywy czasu od kwietnia to już bym była kaleką na 100% by mnie wypatroszyli ;/ więc cieszę się z malutkiej pomimo ,że są ostre chwile zwątpienia i żałuje się i sumienie męczy i człowiek jest rozkołatany ale daje sobie radę i pocieszam na każdaym kroku. Zaczęłam już do ludzi wychodzić i funkcjonować po ostatnich dniach a nawet 2 tygodniach....
Nie traćcie nadzieji tylko zaufajcie Temu na górze i oddajcie się w Jego ręce :) ;)

Jak fajnie cieplutko pół dnia byłam na ląfrach i chodziłam tu i tam i u siostry zasiedziałam się w pracy ale troche luzu było. Teraz sobie odpoczywamy ale i tak co chwile wstaję i nie wiem czego chce .Czeka mnie poprawka malowania sufitu grrr wściekam się na samą myśl ale już poprzestawiamy mebelki spowrotem jak było i miejsce na łóżeczko zrobię z którym mam dylemat :) .
Wizyta w środę tak jak Kari i zobaczę malutką i oby udało się zrobić zdjątko 4d buziaka małego :) ;)

Miłego wieczorku ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

dziewczynki uda się i Wam... raz się udało to znak że jesteście zdrowe.... a żeby doszło do zapłodnienia nie jest takie proste jak się może wydawać....
pocieszcie się, że jesteście w lepszej sytuacji niż dziewczyny nie posiadające dzieci - one dopiero mają ciężko.... dlatego warto patrzeć w pewnych kategoriach, że inni mają gorzej niż my i to na pewno powinno nas wzmocnić :)
dziewczynki bardzo mocno wam dopinguje - jak widzę, że pojawiły się stycznióweczki 2015 i juz lutóweczki to wiem, że wy dołączycie do któregoś tematu założonego w najbliższym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Gość sznutoffka

Hej dziewczyny,ja powinnam testować teraz w czerwcu,tzn testowałam ale póki co negatywny,dzis jest 31 dc, przed zabiegiem cykle miałam 28 dni i teraz nie wiem,w tamtym tygodniu pobolewały mnie jajniki,od niedzieli nic,dzis zrobilam 2 test ale nie z rana,do tego doszły bóle takie okresowe i powiem wam szczerzę że zgłupiałam troszeczke ,teraz czekam albo na @ albo na 2 kreski. Dodam że dziś pól dnia bylo mi nie dobrze,ale nie bolą mnie piersi są takie nabrzmiałe. Miała któraś z was coś podobnego?

Odnośnik do komentarza

sznutoffka twoja sytuacja jest podejrzana...
no ja zrobiłam test dopiero tydzień po spodziewanej miesiączce i wyszła blada druga kreska... test mógł wyjść negatywnie bo mogło być za mało hcg, może się owulacja opóźniła... musisz być cierpliwa.... a najlepiej leć na beta hcg byś nie musiała się zadręczać...
ja jak nie wiedziałam że jestem w ciąży to tylko było mi słabo i chwilami mia lam mdłości... ból piersi później dołączył...

Odnośnik do komentarza
Gość Sznuroffka

Kiri - no właśnie jest podejrzane... w sumie to sama nie wiem co myśleć , dziwnie trochę objawy, niby boli jak na @ ale z drugiej strony dziwnie się czuje i tak oo..
teraz akurat jak siedzę przed pc bez ruchu to lekko rwie mnie jak na @...rano chyba zrobię jeszcze jeden test.
a jak @ nie przyjdzie to pójdę na betę i się okaże .
Dodam że pierwszą @ po zbiegu przyszła po miesiącu i 5 dniach, więc może cykle się wydłużył czy coś..

Odnośnik do komentarza

Jasne że nie poddajemy się kochane, to zbyt łatwe (w porównaniu z zajściem w ciążę :) )
Ja po zajęciach zumby, 2 tygodnie przerwy i było ciężżżko niesamowicie! Jeszcze do domu dojechałam ale jutro rano będzie trudno wstać zapewne.
Jakaś spokojna sie zrobiłam pisząc z wami, a ja głupia chciałam was opuścić, nie nie, co to to nie :) - dobrze mi z wami!
Dziewczyny, co to może być z tą biegunką, czy w ogóle którejś tak się objawiały dni płodne? Może jeszcze po tych pigułach tak to sie dzieje dziwnie? Ale od października nie przyjmuję ich :)

Odnośnik do komentarza

po sutkach nic nie poznałam i tak samo nic śluzu nie miałam stąd nie przyszło mi przez myśl, że okres ma się zjawić - po prostu o nim zapomniałam i u mnie było to po poronieniu więc myślałam, że cykl inny dłuższy i wszystko inne dlatego nie zwracałam uwagi...
teraz nie wiem sama czy miałam jakieś objawy czy nie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...