Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
amelcia8

Jak duże były wasze dzieci po porodzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin 4300g i 60 cm, urodzony w 39 tyg. ciąży. Nigdy nie paliłam i nie palę. Teraz w 21 tygodniu zastanawiam sie jak duże będzie moje drugie dziecko. szczerze mówiąc wolałabym żeby miało poniżej 4 kg.

Marcin był duiży ale może to dziedziczne bo ja po urodzeniu ważyłam 4100 g i miałam 62 cm i nadal duża (wysoka ze mnie kobita).

http://dzidziusiowo.pl/php/img2-23092010031_7346961904_Marysia_4.jpg
http://dzidziusiowo.pl/php/img2-16122001004_2098503445_Marcin_4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paulinka 4260g 55cm CC 11 dni po terminie.
Też się zastanawiam jakie będzie drugie dziecko i wolałabym żeby było troszkę lżejsze:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm....ja jeszcze fakt nie urodziłam dopiero za 4misiące rozwiązanie,ale ciekawa jestem od czego zależyc wzrost dziecka(jakie się urodzi)czy ma na to tez wpływ wielkość brzucha?ja jestem w 24 tyg,ciąży przytyłam bardzo mało bo dopiero 3 kilo a brzuszek mam wielkości jak co nie które kobiety w 4 miesiącu...jeżeli od tego zależy również to chyba będę miała małą córeczkę... :) Pozdrawiam wszystkie młode mamuśki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja córcia ważyła 3860 i mierzyła 58 cm :)
I co pewnie nie jedną mamę zdziwi ub nawet oburzy, paliłam papierochy w ciąży jak smok. Siedząc w domu paliłam ponad paczkę dziennie. I to nie były papierosy light.
Tak więc w moim przypadku teza, że jak palisz to przez Ciebie dziecko będzi amlutkie i niedorozwinięte okazała się zupełnie nie trafna.

Ja oczywiście nie twierdzę, że można w ciąży palić bo to nic złego. Na pewno tak nie jest. Raczej odradzam (choć sama paliłam) , ale z mojegho doświadczenia mogę powiedzieć, że palenie nijak ma się do wagi dziecka :/

Pozdrawiam mamusie te obecne i te przyszłe.

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny - czy mogłybyście dopisywać obok wagi i wzrostu taką informację jakie brałyście preparaty witaminowe? Dostałam cynk, że po Prenatalu i Feminatalu dzieci rodzą się cięższe (i prawdopodobnie dłuższe, chociaż niekoniecznie).

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...