Skocz do zawartości
Forum

Sport to zdrowie - zadbajmy o siebie :)


Rekomendowane odpowiedzi

kurczaki
skacze z jednego forum na drugie
na N z przyzwwyczajenia, pozniej tutaj..za chwile do czerwcowek na nasze prywatne forum a potem jeszcze na mamy ze slaska (forum kolejne)

ale coz poradzic...fajnie bylo jak bylo wszytsko w jednym miejscu ake teraz nie sprawia mi to wikeszej roznicy...bo w smie to jedno czy pisze na roznych forach czy na jdnym forum a na roznych watkach

Odnośnik do komentarza

witam!
normalnie niedlugo wysiade!! szkoda ze to nie fizycznie biegam po tych wszystkich watkach bo bym juz dawno smukla jak top modelki byla!!
no ale nic.... zasuwacie tu jak szalone...
widze ze i W&m przeszkadza bieganie miedzy forami? mnie tez sie tu podoba, na N juz tylko raz zajrzalam ale ze pustki to sie ciesze, z mojego watku wszystkie juz tu siedza...:)

dzieki za przywitanie i za motywacje, nie wiem czy bede regularnie zagladac bo do tej pory to na N pisalam tylko na jednym watku, w porywach na dwoch a tu to chyba na 10ciu!! no i czasu mi troche braknie, szczegolnie jak za 2tyg do pracy wroce.... buuuuu

Odnośnik do komentarza

monikouette
witam!
normalnie niedlugo wysiade!! szkoda ze to nie fizycznie biegam po tych wszystkich watkach bo bym juz dawno smukla jak top modelki byla!!
no ale nic.... zasuwacie tu jak szalone...
widze ze i W&m przeszkadza bieganie miedzy forami? mnie tez sie tu podoba, na N juz tylko raz zajrzalam ale ze pustki to sie ciesze, z mojego watku wszystkie juz tu siedza...:)

dzieki za przywitanie i za motywacje, nie wiem czy bede regularnie zagladac bo do tej pory to na N pisalam tylko na jednym watku, w porywach na dwoch a tu to chyba na 10ciu!! no i czasu mi troche braknie, szczegolnie jak za 2tyg do pracy wroce.... buuuuu

bieganie po 10 wątkach to gigantyczne wyzwanie - przynajmniej w moim wypadku ;)

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

hihi własnie Nusia oszalałaś hihi,ale pyszności nam tu wklejasz :):) biedna Paula tam pewnie już ekran w pracy wylizała hahaha :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Nusia ciesze sie baaardzo z Twojej wagi,suuuper a na badanioch tarczycy byłaś kochanie?
Monika nie martw sie ja też nie wyrabiam tego tempa tutaj bo tez na paru watkach tu pisze,ale kocham ruch i kocham to forum :) pisz z nami jak najczęsciej:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

posmiece wam tu troche ale wzielo mnie na gadanie
sprzatnie czeka ale co tam
tak dlugo nie siedzialam na necie(tyle co po pracy z doskoku) ze normalnie czuje sie jak na glodzie internetowym

aaa pisalam z M..tzn smsowalam...no wzielo mnie i musialam napisac co o nim mysle...wiec moja litania byla taka:
Ty nieodpowiedzialny, zazdrosny, infantylny nad wyraz zakrecony czlowieku...chcialam cie uswiadomic ze to co zrobiles bylo wyjatkowo glupie i niesmaczne...
przez swoja glupote mogles juz nie miec nic...

on mi odp...ze myslal ze ja zartuje ze pokazuje fochy...

a ja mu na to ze nie: ze wzielam to na serio bo bylo to takie realne

i wiecie co?napisalam mu ze powinnam go za to nastrzelic bo tyle co sie nerwow nazarlam, ze juz bylam zdecydowana odejsc..zostawic go(a niechh wie ze jakby serio tak zrobil-co go czeka)..
powiedzialam ze go zamorduje kiedys
a ten mi w zartach odp : nie mozesz bo pojdziesz siedziec
a ja mu na to: ze nie..ze gdybym zrobila taki dobry uczynek to dostalabym pewnie jakas nagrode za pozbycie sie takiego CZLOWIEKA.

Odnośnik do komentarza

a ja dzis nie poszlam jednak do pracy
i mam to gdzies'
jutro jak cos bedzie gadal to sie zbiore i pojde w cholere

nalesniki dalej za mna chhodza i chyba nie bezie innego wyjscia bo gadalam z kaska i spalily mi sie ziemniaki....na wegiel:duren::sofunny:
ale co tam nie ma sie czym przejmowac

chcialam cos jeszcze napisac ale nie pamietam co

a tak wogole tez sie juz tam zarejestrowalam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...