Skocz do zawartości
Forum

Sport to zdrowie - zadbajmy o siebie :)


Rekomendowane odpowiedzi

A ja wAm kochane powiem tyle ze ja sie nie przejmuje ze mnie ktoś podczytuje i moje problemy,dla mnie najważniejsze jest to by być z Wami :)
Ponoć jest tak ze te fora zamknięte i tak można podczytywać,więc dla mnie jest nie istotne,po prostu nie dam rady pisać na tylu forach,nie wyrobie i tu i na N i na zamkniętym :(

takze czekam na Waszą decyzje

Odnośnik do komentarza

Paula Ależ cały czas dyskutujemy nad tym :wink:

Ale mnie zdenerwowali. Rano dzwonie do kuriera o której bede miała przesyłke. Umówilismy sie że ok 15. Teraz dzwonię co jest bo paczki nie mam dalej a oni mi mówia ze usuneli ją z samochodu bo nie miała danych. Normalnie mnie zagotowało. To sa opony zimowe dla moich rodziców i oni nie mogą teraz samochodem jeździć. Brak słów :Zły:

Dziewczynki a jakie to ma znaczenie gdzie będziemy pisać. Ja mam z tym problem, ze bardzo uważnie piszę i jak sobie pomyśle, ze jakiś znajomy to czyta to nie jestem zadowolona :Smutny:

Odnośnik do komentarza

Paula Ja sie decydują na to na co Wy. Tam sie zarejestrowałam, zeby zobaczyć jak to działa. Na 2 na pewno nie będę pisała. Wogóle robi sie jakaś niemiła atmosfera a tego już na pewno nie chcę. zastanawiam sie czy nie przestać pisać na kilka dni aż sie coś wyjaśni źle sie czuję będąc miedzy młotem a kowadłem. Wogóle jest mi źle abuuuuuuuuuuuuuuu i Natalia ma gorączkę. Mam wszystkiego dość :cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza

Justyśka
Madziu ale czasami chciałabym Wam napisać co mnie zdenerwowało np w pracy czy w okolicy a niestety tego zrobić nie mogę :Płacz:

ale dlaczego nie mozesz??? przejmujesz sie ktoś to przeczyta,przeciez i tak tego kogoś nie znasz,jakoś kjatjanka i Nusia nie mają obiekcji...

ehhhh też mam dosć,mam wyrzuty ze Was tu sciągnęłam ze Gosia która najmniej pisze nagle sie wcięła ze swoją propozycją...

zdrowia dla Natalki :)

Odnośnik do komentarza

Zostańmy tutaj. Tylko nie niszczmy atmosfery. :yes:

przejmujesz sie ktoś to przeczyta,przeciez i tak tego kogoś nie znasz
Właśnie jak kogoś nie znam to mi to nie przeszkadza ale boje się , że ktoś np z pracy . to czyta. Ale juz tyle piszemy i było dobrze, ze jakoś wytrzymam :Oczko: Dziekuję za zdrówka dla Natalii przyda sie bo nie wiem co to. Obawiam sie , że infekcja już bardzo mocno sie rozwinęła :cry:

Odnośnik do komentarza

Justyś teraz panuje jakiś okropny wirus,wszędzie dzieciaczki chorują,nawet tu sie o tym dużo czyta,no szok jakiś,az boje sie z Majką na dwór wychodzić,bo nie wiem czy to w powietrzu jest,wychodzimy raz dziennie,a dziś to troje moich znajomych dopadła grypa żołądkowa:Smutny::Smutny::Smutny: dlatego kochana uważajcie i dbajcie o siebie,ja jestem przerażona tym co sie dzieje :)

a jeszcze dziś w wiadomościach było ze jakaś dziewczynka umarła na sepse,a miała tylko grype:Szok::Kiepsko: no płakać sie chce

aha zapytam moderatorki tego forum,czy można zrobić tu zamknięte forum :)

Odnośnik do komentarza

to i ja wkrocze

a wiec;
dziewczynki spokojnie
nie ma sie o co klocic czy tez przegadywac

mnie to brzydko mowiac wali gdzie ja bede pisac...byle z WAMI
z wlasnego doswiadczenia wiem ze zamkniete forum fajna sprawa(mam tak z czerwcowkami bo tez nie wszytskie chcialy posac oficjalnie)
mi to zjezdza co prawda czy mnie ktos podczytuje czy nie..bo jesli ktos zaglada na forum tylko z mojego powodu to oznacza ze jest wscibski
mnie to moze podczytywac kazdy kto chce..jesli komus cos nie pasuje co napisze to niech powie...ja i tak powiem co mysle.
nie lubie robic dobrej miny do zlej gry..i jesli kogos nie lubie, jesli ktos mnie wukrza to mowie to oficjalnie i nie owijam w bawelne nawet jesli mialoby mi to przyspozyc wrogow.

no to pogadalam..teraz ide...

a wy sie nie kloccie o forum...prosze niech kazda napisze gdzie chce byc.. i nie pisac OBOJETNIE..pisac gdzie komu lepiej!wtedy wieszoscia glosow przewazymy szale
moze byc????????????

Odnośnik do komentarza

jestem
ale tylko na minutke
M juz spała, ale niestety znowu zaczeła kaszlec

Mysle ze jak pojdziemy w srode lub w czwartwk na kontrole - bedzie znowu antybiotyk :( niestety
Dzis zaczeła kaszlec
Ja zwariuje :(
M nie chce spac po południu chodz jest chora, to pozno chodzi spac
Ja normalnie wysiadam
A jak sobie pomysle ze moje dziecko kaszle - to juz mam zawał serca :(
Własnie M patrzy jak pisze, zmykam

http://www.szipszop.pl/tickers/23271.gif

Odnośnik do komentarza

Ja na sekundkę

jeśli chodzi o mnie to ja przede wszystkim chcę być z Wam - czy zamknięte czy nie... to nie jest ważne i tak na zamkniętym forum nagle nie zmienie stylu pisania - będę pisała jak na otwartym. Lubię jak do nas dochodzą fajne kobitki... jak można kogoś zmotywować do ćwiczeń... czasem potrzeba świeżej krwi ;) i wiecie co... i mi się juz nie chce kolejny czas zmieniać "domu"... na N były wirusy i trochę się bałam czy czegoś nie narobię w pracy i w domu - udało się i na N juz bardzo sporadycznie zaglądam. Zostaję tutaj... ale jesli większość chce sie przenieść to zaufam demokracji, bo bez Was .... zmarnieję...

Kasia ma katar :(

Aniczko - zdrówka dla Milenki

Justyś - zdrówka dla Natalki

Fluidki leca zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

Jedno musicie przyznać jak pisałyśmy na skypie to było inaczej niż na forum. I poruszało sie temat bardziej szczegółowo. Prawda ?? :Oczko: Jakos wtedy zaczęły sie tworzyć inne "układy" :wink2:

Moje zdanie chyba już napisałam ale napisze jeszcze raz jeśli tutaj zamkną forum to chętnie zostanę.

Nusia widzisz a ja często powiem za dużo i potem żałuje. (dzisiaj nakrzyczałam na panią od przesyłek :cry:) I niestety mieszkam na wsi a to jednak inaczej niż w mieście :Płacz:

Zmęczona jestem od dwóch dni jestem jak bomba zegarowa a wszystko przez tą sytuację :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...