Skocz do zawartości
Forum

Sport to zdrowie - zadbajmy o siebie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Kochane przy kawce :D

Małżon pojechał do pracy i jestesmy same z Kasią.

Wczoraj zakupki, ogarniecie domku, ćwiczenia i wyjazd do babci na 90te urodziny :D Na urodzinach Kasia poznała kuzyna 4letniego Huberta - byłam w szoku jak mała jest miedzymi różnica we wzroście (a nie chciałam wierzyć jak wszyscy wokół mówią, ze Kasia jest wysoka - tyle ile 3letnie dziecko - szczęściara ma długie nogi :D) Kasia na początku była nieśmiała, ale szybko (przy Hubercie) się rozkręciła i zdominowała Huberta. Odstawiała totalne balety i razem z Hubertem biegali po całym mieszkaniu :) Było wesoło, a na odchodne dostałam niezły komplement... moja siostra cioteczna powiedziała, że wyglądam jak szprycha i że małżon musi być dumny z takiej żony :) Ja jej na to - że codziennie ćwczę, a ona - że jest pełna uznania i podziwu dla mojego samozaparcia w ćwiczeniach :) że wogóle nie widać, żebym była mamą bo mam tak fantastyczny brzuch. nie omieszkałam wspomnieć o A6W :D i Waszej pomocy :)
Uwiecznieniem dnia było 2-0 dla Polski i awans do mistrzostw Europy :D :D :D :D
Czyli wczorajaszy dzień nie był początkowo wesoły, ale koniec - super :D

Niestety - jesli chodzi o ucho to jest ono nadal zatkane i chyba zapiszę się jutro do lekarza :(

teraz poczytam co u Was :)

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

Madziulek

Paula przytulam Cię kochana mocno :Całus: i sił na cały dzień życze :)

serdecznie dzękuję:kiss:

Madziulek

ja myśle ze to super pomysł z tą ankietą,zgadzacie sie dziewczyny ?

Ja jestem za "nowym domem" ;)

dorotaiwiki
witam dziewczynki
primosten zdrówka,
a ankieta moze bys,ja sie biore za pranie a jak mi sie nie chce,wczoram miałam zrobic ale tego pradu nie miałam oj ale bym chciała miec automata

dzięki Dorotko :)
Współczuję, że musisz prać ręcznhie - a jak Twoje rączki to znoszą?

cdn

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry moje kochane :)

wstaliśmy po 8,mąż strasznie chrapał w nocy i zasnęłam chyba ok 3:Smutny:

Paula kochana moja jestem ogromnie dumna z Ciebie i ślicznotki Kasiuni,to ze TY jesteś laską wiem od dawna i po cichu zazdrościłam brzunia i figurki:Oczko:na prawde powinnaś być wystawiana gdzieś jako przykład na MAME!:Psoty: Śliczna,zgrabna,mądra i do tego ćwiczy codziennie :)

Ja dodam ze wczoraj opowiadałam tej dziewczynie co u mnie była o was ,o naszych wspólnych motywacjach,ćwiczeniach,przyjaźni i równiez była pełna podziwu,ze ja cwicze codziennie i mam tak wspaniałe psiapsióly jak WY !

Odnośnik do komentarza

Madziulek
aha Paula ja jestem za nowym :Psoty:

no to czekamy na resztę :)

Niedługo idę z Kasią na spacer tylko jeszcze przed wyjściem napiję się gorącej kawki :kawka: A za oknem szaro i ponuro... ale trzeba wyjść...

Pisałam Wam, ze stosuję (dzieki Justysce) system nagród i kar dla Kasi - jak dzis dobrze podzie to Kasie czeka niespodzianka - zostało juz tylko 1 miejsce na magnes na lodówce :D (kupiłam wczoraj Kasi za 10 zł żelazko z pozytywką ;)) Musze Wam powiedzeć, że Kasia teraz bardziej się pilnuje, aby np. nie siusiać w nocy i podczas poobiedniej drzemki :)

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

Primosten
no to czekamy na resztę :)

Niedługo idę z Kasią na spacer tylko jeszcze przed wyjściem napiję się gorącej kawki :kawka: A za oknem szaro i ponuro... ale trzeba wyjść...

Pisałam Wam, ze stosuję (dzieki Justysce) system nagród i kar dla Kasi - jak dzis dobrze podzie to Kasie czeka niespodzianka - zostało juz tylko 1 miejsce na magnes na lodówce :D (kupiłam wczoraj Kasi za 10 zł żelazko z pozytywką ;)) Musze Wam powiedzeć, że Kasia teraz bardziej się pilnuje, aby np. nie siusiać w nocy i podczas poobiedniej drzemki :)

oj kochana to suuuper,rozumiem ze nocki sa już suche :Śmiech: Kasiunia to mądra dziewczynka:Uśmiech:oby tak dalej

ja mam prae magnesów lodówkowych,ale zastanawiam sie nad systemem tego,jak TY to rozwiązałaś?

Odnośnik do komentarza

Madziulek
oj kochana to suuuper,rozumiem ze nocki sa już suche :Śmiech: Kasiunia to mądra dziewczynka:Uśmiech:oby tak dalej

ja mam prae magnesów lodówkowych,ale zastanawiam sie nad systemem tego,jak TY to rozwiązałaś?

na sporym zielonym kartonie, przyczepionym na lodówkę są miejsca na magnesy - białe karteczki, które naklejałam jak nie miałam magnesów - i każde dobre zachowanie Kasi jest nagradzane - tłumaczę, za co dostała magnes na lodówkę i cieszę, że już niedługo będzie nagroda niespodzianka. Za każdym razem liczyłam z Kasią ile już ma dobrych punktów i jak mało jej brakuje do nagrody :) O dziwo Kasia była ostatno grzeczna i nie musiałam jej "zabierać" punktów. a i dałam 1 pkt. na zachętę :)

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

Primosten
na sporym zielonym kartonie, przyczepionym na lodówkę są miejsca na magnesy - białe karteczki, które naklejałam jak nie miałam magnesów - i każde dobre zachowanie Kasi jest nagradzane - tłumaczę, za co dostała magnes na lodówkę i cieszę, że już niedługo będzie nagroda niespodzianka. Za każdym razem liczyłam z Kasią ile już ma dobrych punktów i jak mało jej brakuje do nagrody :) O dziwo Kasia była ostatno grzeczna i nie musiałam jej "zabierać" punktów. a i dałam 1 pkt. na zachętę :)

super,prosty pomysł :) początkowo tez tak myślałam,tyle ze u nas lodówka malutka i myślałam by kupić jakąś tablice :) dzieki kochana:Całus:

Odnośnik do komentarza

witam was dziewczyny u nas słoneczko ale jest mróz:glupsz:
Madziu,Primosten widze ze codziennie wychodzicie ze swoimi dziewczynami, ja wiem ze tez powinnam wychodzic ale nie wychodze bo uwazam ze dla wiktorii moze byc taka zmienna pogoda niebezpieczna -co otym myslicie?
a co do nagradzania ciecze sie ze wam sie udaje dziewczynki,ze wszyscy sa zadowoleni,kiedys napewno zgłosze sie do was o przypomnienie tego systemu ,,nagradzania,,

to prawda ze jestecie kochane i jest to wspaniała mobilizacja bo jak pomysle ze nie bede cwiczyc bo mi sie nie chce a wiem ze wy cwiczycie to jest mi wstyd,schudłam kilogram a przedemna długa droga bo waze 77 kg!!!!

a co do prania to mam pralke ale taka z wirówka,a o automacie sie rozmarzyłam bo wiem ze to była by dla mnie wygoda

a na zakonczenie ja tez za nowym domem

kurcze ale sie rozpisałam

katjana1 super cie widziec a gzdie ulcia


Kiedy trzeba wspi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...